Hoşgeldiniz!

Ben Ateş Ben Su

Burcu Güneş - Ben Yeter Miyim? 03:39
Burcu Güneş - Ben Yeter Miyim? 691 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Ben Ateş Ben Su (2006) Şarkı Sözleri(lyrics): İhtiyacım var sevilmeye Eskisinden daha çok Yakınken bile uzaktasın Bedenin burda ruhun yok İçimdeki çocuk yorgun Aşk için şehit oldu İnandığım ne varsa Senle birlikte yok oldu Korkmuyorum aynalardan Suçlu ben miyim ? Senden umudum yok zaten Ben yeter miyim ?
Burcu Güneş - Kaybol Benle 03:49
Burcu Güneş - Kaybol Benle 545 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Ben Ateş Ben Su Şarkı Sözleri(lyrics): Kurumuş yapraklar dudaklarım gibi Gidiyorum uzaklara Her düşen damla kalıyor ardımda Ağlıyorum son defa.. Dalgalar koyu mavi Senden izler silindi Zaman geçti söyle ne değişti sence ? Sahip olma hiç ruhuma kaybol benle Kaybol kaybol benle İlk öpüş gibi Sahip olma hiç bana ama kaybol benle Kaybol kaybol benle İlk seviş gibi Kurumuş yapraklar dudaklarım gibi Gidiyorum uzaklara Haklı olmayı mutlu olmaya Tercih ettim son defa.. Dalgalar koyu mavi Senden izler silindi Zaman geçti söyle ne değişti sence ?
Burcu Güneş - Olmazsan Olmaz 04:56
Burcu Güneş - Olmazsan Olmaz 519 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Ben Ateş Ben Su (2006) Şarkı Sözleri(lyrics): Aynadan ne varsa yansıyan bu yoldan bir parçan anlatan olursa karşıdan bakan her insan hatırla beni ve gün görmediğimi içimdeki skuneti. nefes kadar yakın durur seni bekler çek çıkar hapsettiğin her çiçeği. kendine sor biraz sormazsan olmaz anlasana olmazsan olmaz. kendine sor biraz sormazsan olmaz anlasana olmazsan olmaz. yargılar seni dolandıran algından dünyan var olan ne varsa armağan karten bak uyan ve hatırla beni ve gün görmediğimi içimdeki skuneti. nefes kadar yakın durur seni bekler çek çıkar hapsettiğin her çiçeği kendine sor brz sormazsan olmaz anlasana olmazsan olmaz. kendine sor biraz sormazsan olmaz anlasana olmazsan olmaz.
Burcu Güneş - Artık Aşk Yok (Yok Yok) 05:07
Burcu Güneş - Artık Aşk Yok (Yok Yok) 484 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Artık aşk yok aşksız sevişmeler var yalan hikayeler sabaha kadar ihanetler çok aldatamazlar beni o kadar. bir sahil şeridi ıssız kumsallarda bazen dans ederken köhne bir barda yaşarım şimdi. yaşar bitiririm seni sabaha kadar. yok yok yok yok artık aşk yok aaaaa aaaaa yalnızım yalnız şimdi. yok yok yok yok artık aşk yok aaaaa aaaaa yalnızım yalnız şimdi. Artık aşk yok aşksız sevişmeler var yalan hikayeler sabaha kadar ihanetler çok aldatamazlar beni o kadar. bir sahil şeridi ıssız kumsallarda bazen dans ederken köhne bir barda yaşarım şimdi. yaşar bitiririm seni sabaha kadar. yok yok yok yok artık aşk yok aaaaa aaaaaa yalnızım yalnız şimdi. yok yok yok yok artık aşk yok aaaaa aaaaa yalnızım yalnız şimdi..
Burcu Güneş - Seven 05:28
Burcu Güneş - Seven 422 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Ben Ateş Ben Su Şarkı Sözleri(lyrics): ne çok şey öğrendim, az geldi sonrasında ne çok ağladım, ağlatıldım yolunda yazdığım kaderin bildiğim başrolü bu aslında kendime acırım, incindiğimde sana.. ne gurur kalır sonunda, yeni bir umut aklımda kendime yeminlerim fayda etmez biranda kendim olmama izin ver, hayatımı bana geri ver herşeyimi aldın bana kalan en taze şey yalnızlığım! (herşeyimi aldın ama artık gitmeme izin ver) neden seni arıyorum bittiyse? neden vazgeçemiyorum ben senden? neden hep affediyorum ben? seven ben sevenim seven....
Burcu Güneş - Erteleme 04:17
Burcu Güneş - Erteleme 298 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: herseyi bıraktın gittin erken herseyi bıraktın resimlerde herseyi bıraktın hasretler de seni sakladım bende eskıden diye basladım gune emanetım bak sımdı kendıme herseyı bıraktın ama yarım yarım kaldı gıdısınle erteleme sevdıgını soyle gıdımlı gıdımlı dunya ıcınde sessız agladın gece uzuldun gun bıtınce erteleme sevgını soyle erteleme sevdıgını soyle gıdımlı gıdımlı dunya ıcınde yaptıgın hep kendıne uzuldun gun bıtınce ertleeme kendını boyle herşeyi seçer gelmeden ınsan herseyı secer oyun kartından herseyı secer unutur bazen dırenır ızın vermez gecmıse neden duyulur ozlem unutmadım bak ızın kalbımde anılar bıraktın ama yarım yarım kaldım gıdısınle erteleme sevdıgını soyle gıdımlı gıdımlı dunya ıcınde sessız agladın gece uzuldun gun bıtınce erteleme sevgını soyle erteleme sevdıgını soyle gıdımlı gıdımlı dunya ıcınde yaptıgın hep kendıne uzuldun gun bıtınce ertleeme kendını boyle
Burcu Güneş - Doğuştan Böyleyiz 03:53
Burcu Güneş - Doğuştan Böyleyiz 279 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: doğuştan böyleyiz böyle gideriz meydan okuruz hayata böyle severiz. kendini ölümsüz zannedenler var israf edenler var ispat edenler var. esaret ertelenmez devasız dert efendileri aklı olan kullanandır.yoksa dünya işimi vardır. ister kazan ister kaybet. ister kay kaydır kayır değişmez gerçekler. ister sev ister söv farketmez asaletimiz. doğuştan böyleyiz böyle gideriz meydan okuruz hayata böyle severiz. kendini ölümsüz zannedenler var israf edenler var ispat edenler var. doğuştan böyleyiz böyle gideriz meydan okuruz hayata böyle severiz. kendini ölümsüz zannedenler var israf edenler var ispat edenler var. cesaret ertelenmez devasız derde boyun eğilmez. aklı olan kullanandır.yoksa dünya işimi vardır. ister kazan ister kaybet. ister kay kaydır kayır değişmez gerçekler. ister sev ister söv farketmez asaletimiz. doğuştan böyleyiz böyle gideriz meydan okuruz hayata böyle severiz. kendini ölümsüz zannedenler var israf edenler var ispat edenler var. doğuştan böyleyiz böyle gideriz meydan okuruz hayata böyle severiz. kendini ölümsüz zannedenler var israf edenler var ispat edenler var.
Burcu Güneş - Takılır Aklım 03:20
Burcu Güneş - Takılır Aklım 212 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Elimin altında her istediğim, ama göremiyordum. Geçmişim izinden bir türlü kalkıp bakamıyordum. Düğüm düğüm bağlanmışım, İplerimi gel sen çöz şimdi. Ruhum, ayarlı aşkına şimdi Takılır aklım saçına, Takılır aklım kokuna, Takılır aklım bakışına, Duramam burada duramam. Takılır aklım saçına, Takılır aklım kokuna, Takılır bakışına, Duramam uçamam yamacına. Sevgiyi konuşur bak bak ağaçlar, Bunu göremiyordum. Yorulmuşum sorumlu yalnız benim, Bunu bilemiyordum. Dolup dolup taşarmış sevgim ama rüyalarımda Her adım ayarlı aşkına şimdi.
Burcu Güneş - Gaip Yol 03:13
Burcu Güneş - Gaip Yol 148 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Hele beni bırak da geçem Küpü doldurdum verenlerden Haram da ziyan da demem Ben yanarım derdimden Ah yanarım derdimden Yanarım yanarım bana nasip oldu Bu ne gaip yoldu Bi kaybettim bi buldum Sallandı durdu Ah sallandı durdu Hadi beni bırak da geçem Seri ver serden geçem ben İçim aşk kabuğum kerem Ben geçemem kendimden Ah seçemem kendimden Yanılır sakınır bir kanıya varamam Bir biçare kulum Ne buldum ne uslandım Tavlanıp durdum Yanarım yanarım bana nasip oldu Bu ne gaip yoldu Bi kaybettim bi buldum Sallandı durdu Ah sallandı durdu Hele beni bırak bi geçem Küpü doldurdum verenlerden İçim aşk kabuğum kerem Ben yanarım derdimden Ah yanarım derdimden
Burcu Güneş - Jamaika 04:13
Burcu Güneş - Jamaika 134 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: güneş yoksa bugün, bunaldın mı yoksa? bulutlar kapatmışsa. oysa düşlerin farkında, sen kanatlarının altında rüzgarsın. takılmadığında, mutlulukla, akışında. bulutlar olsada karşında, oniki ay jamaika. önceliklerin var, peki yapmadıkların ne? ne lazım şu an sana? ruhunu yoran şeyler var, parlıyorsun kendin için bak bugün. takılmadığında, mutlulukla, akışında, bulutlar olsada karşında, oniki ay jamaika.
Burcu Güneş - Söyle (Özgürlüğün Bedeli) 04:13
Burcu Güneş - Söyle (Özgürlüğün Bedeli) 130 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): İstediğin kadar acıt canımı Dindiremezsin bendeki tufanı Çok aşıklar gördüm sendeki aşk değil Alışkanlık belki zaman iyi gelir Gitmeliyim anlıyormusun Dinliyorum söyliyormusun Söyle, varmı özgürlüğün bedeli Söyle, varmı özgürlüğün bedeli Basmış basılmış bir duygu var içinde Hayaller satılmış eski bir köşende Sonsuz sahte herşey bu kurgunun izinde Dayanmak zor, susmak susturmak, en derin arzunu önemse Söyle, varmı Söyle, varmı özgürlüğün bedeli Söyle, varmı özgürlüğün bedeli.
Burcu Güneş - Olmazsan Olmaz 04:50
Burcu Güneş - Olmazsan Olmaz 102 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Aynadan ne varsa yansıyan bu yoldan bir parçan anlatan olursa karşıdan bakan her insan hatırla beni ve gün görmediğimi içimdeki skuneti. nefes kadar yakın durur seni bekler çek çıkar hapsettiğin her çiçeği. kendine sor biraz sormazsan olmaz anlasana olmazsan olmaz. kendine sor biraz sormazsan olmaz anlasana olmazsan olmaz. yargılar seni dolandıran algından dünyan var olan ne varsa armağan karten bak uyan ve hatırla beni ve gün görmediğimi içimdeki skuneti. nefes kadar yakın durur seni bekler çek çıkar hapsettiğin her çiçeği kendine sor brz sormazsan olmaz anlasana olmazsan olmaz. kendine sor biraz sormazsan olmaz anlasana olmazsan olmaz.
Burcu Güneş - Gayya Kuyusu 03:44
Burcu Güneş - Gayya Kuyusu 99 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Söz,yemin isteme benden güvenmezsen olmaz Taze bırak tadını al sev biraz Herşeyi bekleme benden cesaretsiz olmaz Ah göze al aşkı öğren biraz Aşk yalan değil macera değil Yüzyüze gel kendinle biraz Aşk yalan değil önünde eğil Sev sevil riske gir yan biraz NAKARAT: Aşkın gayya kuyusu bile olsa Ben düşerim içine zevk ala ala Sen güvenli alanda oynuyorsun ama Güzel olur aşkın kendisi aşksa (Tatlı tatlı yaşa acısı da varsa herkes aşık olamaz canım anla) Yok ümit isteme benden dengesizsen olmaz Bırak tadını al sev biraz Herşeyi bekleme benden cesaretsiz olmaz Özgüven duy kendine biraz Aşk yalan değil macera değil Yüzyüze gel kendinle biraz Aşk yalan değil önünde eğil Sev sevil riske gir yan biraz
Burcu Güneş - Kaybol Benle 03:52
Burcu Güneş - Kaybol Benle 55 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Kurumuş yapraklar dudaklarım gibi Gidiyorum uzaklara Her düşen damla kalıyor ardımda Ağlıyorum son defa.. Dalgalar koyu mavi Senden izler silindi Zaman geçti söyle ne değişti sence ? Sahip olma hiç ruhuma kaybol benle Kaybol kaybol benle İlk öpüş gibi Sahip olma hiç bana ama kaybol benle Kaybol kaybol benle İlk seviş gibi Kurumuş yapraklar dudaklarım gibi Gidiyorum uzaklara Haklı olmayı mutlu olmaya Tercih ettim son defa.. Dalgalar koyu mavi Senden izler silindi Zaman geçti söyle ne değişti sence ? NAKARAT...
Burcu Güneş - Bu Gece Beni Görmeden Uyuma 04:26
Burcu Güneş - Bu Gece Beni Görmeden Uyuma 29 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: her bakışın ateş gözümden ta içime akan ele avucu sığmam bu akşam yanıyor içim aman bu aşk değil aşktan öte tek kalan bu yanmak bize güneş gibi çöller gibi yıllardır bekler gibi hadi kopsun kıyamet etmem şikayet hadi nerdeysen gel artık bitsin bu hasret benim ruhum anladımki senden ibaret yak ölümüne sevmekse aşk bu gece beni görmeden uyuma bu gece adımı söyle uyuma bu gece yarını boş ver uyuma bu gece beni görmeden uyuma
Burcu Güneş - Ben Yeter Miyim? 03:46
Burcu Güneş - Ben Yeter Miyim? 19 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: İhtiyacım var sevilmeye Eskisinden daha çok Yakınken bile uzaktasın Bedenin burda ruhun yok İçimdeki çocuk yorgun Aşk için şehit oldu İnandığım ne varsa Senle birlikte yok oldu Korkmuyorum aynalardan Suçlu ben miyim ? Senden umudum yok zaten Ben yeter miyim ?
Burcu Güneş - Yalan (Gecelerin İlacı Yok) 04:51
Burcu Güneş - Yalan (Gecelerin İlacı Yok) 11 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Gecelerin ilacı yok, Bile bile bire bire girince. Söyleme önemi yok, Yalan yalan yalan yalan yalan. Gecelerin ilacı yok, Bile bile bire bire girince. Söyleme önemi yok, Yalan yalan yalan nasılsa.
Burcu Güneş - Maske 04:49
Burcu Güneş - Maske 10 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bir kez kırılınca düzelmiyor Kalbin ilacı daha bulunmadı Sözlerin artık yetmiyor Başka bir taktiğin olmalı Son kez buluşalım istedin Ne kaldı sanki paylaşacak Şeytana uydum geldim Bendeki cesarete bak Sense duvarındaki maskelerden Birini takıp gelmişsin Karşımdaki bu yabancı kim Tanıyamadım bu sen misin İhanetin bize yakışmadı Bırakalım artık bitsin.
Burcu Güneş - Seven 05:24
Burcu Güneş - Seven 9 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Ateş Ben Su Çıkış Tarihi: 31.08.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: ne çok şey öğrendim, az geldi sonrasında ne çok ağladım, ağlatıldım yolunda yazdığım kaderin bildiğim başrolü bu aslında kendime acırım, incindiğimde sana.. ne gurur kalır sonunda, yeni bir umut aklımda kendime yeminlerim fayda etmez biranda kendim olmama izin ver, hayatımı bana geri ver herşeyimi aldın bana kalan en taze şey yalnızlığım! (herşeyimi aldın ama artık gitmeme izin ver) neden seni arıyorum bittiyse? neden vazgeçemiyorum ben senden? neden hep affediyorum ben? seven ben sevenim seven....