Hoşgeldiniz!

ben bilmem eşim bilir halter

Halteri Kaldıramayan Yarışmacı Eşinin Hışmına Uğradı 03:06
Halteri Kaldıramayan Yarışmacı Eşinin Hışmına Uğradı 1.414 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin sevilen yarışmalarından Ben Bilmem Eşim Bilir'de yarışmacılardan Ahmet Bey, "İndir Kaldır" oyununda eşinin istediği rakama ulaşamayınca stüdyo karıştı. Kanal D'nin, yapımcılığını D Productions'ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'de "İndir Kaldır" oyununda 30 kg ağırlığındaki halteri indirip kaldırarak puan kazanmaya çalışan beyler, hanımların yüksek iddialarından dolayı bir hayli zorlandı. YAPAMAYINCA STÜDYO KARIŞTI Özellikle Ahmet Bey, oyunu tamamlayamayınca stüdyoda ortalık karıştı. Sibel Hanım, puan alamamanın vermiş olduğu üzüntüyle eşine sert bir şekilde tepki gösterdi. Uzunca bir süre eşine olan kızgınlığını dile getiren Sibel Hanım, komik anlara da sahne oldu.
Ben Bilmem Eşim Bilir Beylerin Topuklu Ayakkabı Tarzı 01:16
Ben Bilmem Eşim Bilir Beylerin Topuklu Ayakkabı Tarzı 2.024 izlenme - 5 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir Beylerin Topuklu Ayakkabı Tarzı
Halteri kaldıramayan yarışmacı, eşinin hışmına uğradı 03:08
Halteri kaldıramayan yarışmacı, eşinin hışmına uğradı 298 izlenme - 3 yıl önce Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'de "İndir Kaldır" oyununda 30 kg ağırlığındaki halteri indirip kaldırarak puan kazanmaya çalışan beyler, hanımların yüksek iddialarından dolayı bir hayli zorlandı. Özellikle Ahmet Bey, oyunu tamamlayamayınca stüdyoda ortalık karıştı. Sibel Hanım, puan alamamanın vermiş olduğu üzüntüyle eşine sert bir şekilde tepki gösterdi. Uzunca bir süre eşine olan kızgınlığını dile getiren Sibel Hanım, komik anlara da sahne oldu.