Hoşgeldiniz!

Ben Böyle Aşk Görmedim Videoları

Nazan Öncel - Geceler Kara Tren 04:58
Nazan Öncel - Geceler Kara Tren 13.768 izlenme - 9 yıl önce 1994 ben böyle aŞk görmedim....
Nazan Öncel Ben Böyle Aşk Görmedim 04:57
Nazan Öncel Ben Böyle Aşk Görmedim 7.187 izlenme - 9 yıl önce
Nazan Öncel Ben Böyle Aşk Görmedim 03:04
Nazan Öncel Ben Böyle Aşk Görmedim 3.725 izlenme - 7 yıl önce nazan öncel ben böyle aşk görmedim
Nazan Öncel - Ben Böyle Aşk Görmedim 03:04
Nazan Öncel - Ben Böyle Aşk Görmedim 823 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Ben Böyle Aşk Görmedim(1994) Şarkı Sözleri(lyrics): Havada aşk havası var Kanadı kırık kuş yarası var Bana küsmüş gidiyor gibi Benden uzak bir edası var Acep nedendir Korkma aşktan ölmez insan Korkma ölmez aşktan insan Ben böyle aşk görmedim Ben sebepsiz sevmedim Uyma ellerin tuzaklarına Atma beni uzaklarına Eyvah eyvah eyvah eyvah Aman gecenin leylindeyim Bir ezan sesi böler uykumu Sinende eller yatar Ben asıl bunun derdindeyim
Nazan Öncel - Aşk Beklemez 03:59
Nazan Öncel - Aşk Beklemez 572 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Ben Böyle Aşk Görmedim Albüm Yılı:1994 Şarkı Sözleri(lyrics): Aşk beklemez, Ertelenmez. Dar vakitlerde Ölür, büyümez. Alışmak yok, Karışmak yok. Kavga edersek Darılmak yok. Kendini al, gel Gömleğini, kazaklarını, Kitaplarını al, gel. Gel bu defa, gel evime Gel aşka gel. Misafir ol gel bana, Börekler açarım sana. Param pulum yok ama Kalbim vuruktur sana. Aşk beklemez.
Nazan Öncel - Ben Böyle Aşk Görmedim 05:01
Nazan Öncel - Ben Böyle Aşk Görmedim 228 izlenme - 2 yıl önce Havada aşk havası var Kanadı kırık kuş yarası var Bana küsmüş gidiyor gibi Benden uzak bir edası var Acep nedendir Korkma aşktan ölmez insan Korkma ölmez aşktan insan Ben böyle aşk görmedim Ben sebepsiz sevmedim Uyma ellerin tuzaklarına Atma beni uzaklarına Eyvah eyvah eyvah eyvah Aman gecenin leylindeyim Bir ezan sesi böler uykumu Sinende eller yatar Ben asıl bunun derdindeyim
Nazan Öncel - Geceler Kara Tren 04:55
Nazan Öncel - Geceler Kara Tren 497 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Ben Böyle Aşk Görmedim (1994) Yapım Şirketi: YAŞAR KEKEVA PLAKÇILIK Şarkı Sözleri(lyrics): günlerdir kapımı kimseler çalmıyor göğsümden içeri yokluğun sızıyor bir demlik çayım var tütünüm de geçiyor duvarlara yazdığım her cümle ağlıyor evlerin ışıkları tek tek sönüyor bu ev bu nağmeler peşimi bırakmıyor geceler kara tren geceler yüklüyor bana seni geceler bende bir resmin var yüzüme bakmıyor kollarım seni ister geceler yine seni ne baharın tadı var ne de yazın sevgili bir demlik günüm var ömrüm de geçiyor hiç mi aslı yok bunun bu asılsız yüzlerin dudağımdan geçtin gözlerin yakmıyor vazgeçsen olmuyor ölsen olmuyor geceler kara tren geceler yüklüyor bana seni geceler ben de bir resmin var yüzüme bakmıyor
Nazan Öncel - Nazınla Dünya Sazınla Dünya 04:51
Nazan Öncel - Nazınla Dünya Sazınla Dünya 368 izlenme - 3 yıl önce Album Adi: Ben Boyle Ask Gormedim Cikis Tarihi: 24.01.1994 Turkce Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Dap back düberek düberek düberek Dap back düberek düberek dek (X4) Oku oku adam ol büyük ol gemileri kurtar kaptan ol Oku oku adam ol sorun ol ona buna yama ol zengin ol Oku oku adam ol kendin ol sonunda lütfen deli ol Oku oku adam ol vezir ol şah ol mat ol rezil ol Sürün Çekerim dünya dünya dünya Giderim dünya dünya dünya (X2) Nazınla dünya sazınla dünya sildin süpürdün ne varsa rüya Alınma dünya salınma dünya elimde olsa gelmezdim dünyaa Dap back düberek düberek düberek Dap back düberek düberek dek (X4) Oku oku adam ol dekor ol cicibici gelin ol paspas ol Oku oku adam ol reklam ol milletin ağzına sakız ol Oku oku adam ol usta ol biten bi günde niyazi ol Oku oku adam ol şair ol oku oku melek ol cennete git Aminn Çekerim dünya dünya dünya Giderim dünya dünya dünya (X2) Nazınla dünya sazınla dünya sildin süpürdün ne varsa rüya Alınma dünya salınma dünya elimde olsa gelmezdim dünyaa Dap back düberek düberek düberek Dap back düberek düberek dek (X4) Nazınla dünya sazınla dünya sildin süpürdün ne varsa rüya Alınma dünya salınma dünya elimde olsa gelmezdim dünyaa
Nazan Öncel - Avare Yıllar 04:20
Nazan Öncel - Avare Yıllar 355 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Böyle Aşk Görmedim Çıkış Tarihi: 24.01.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Böyle hep bir an mıdır Ömrün ilk baharları? Çiçekleri burnunda, Delikanlı yılları. Sormadınız bize, Bu acele niye? Bekleyiniz biraz, Ne olur yıllar. Avare yıllar, Hercai yıllar, Beyhude gitti Meçhule yıllar. Nasıl geçti habersiz Avare yıllar? Her gün biraz daha eskir Ellerim, yüzüm gibi. Güllerim gonca değil Yıllar sizin gibi.
Nazan Öncel - Adam Sende Yeter 03:29
Nazan Öncel - Adam Sende Yeter 228 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Böyle Aşk Görmedim Çıkış Tarihi: 24.01.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Küçük bir hanımfendiyle İzmirli'nin yerinde Şarkılar söylüyormuşsun, Beyim ne buyurursun? Gramafonda bir avrat sesi, Menekşelenmiş sular Doldur iç bade, sev güzel Demleniyormuşsun. Adam sen de yeter, Hep sen konuştun yeter. At martini debreli yeter Nazar değdi yeter, Eller ayırdı yeter. Git yavaştan, git yeter. Cebinde beş para yok, Gözün kaşın oynuyor. Konuştukça batıyorsun, Yalan bitti, olmuyor. En sevgili, son sevgili Bu kadar saadet yeter. Hikayemiz çok, çok eski Ağla ağla bitmiyor. Adam sen de yeter, Hep sen konuştun yeter. At martini debreli yeter Nazar değdi yeter, Eller ayırdı yeter. Git yavaştan, git yeter.
Nazan Öncel - Dillere Düşeceğiz Seninle 04:23
Nazan Öncel - Dillere Düşeceğiz Seninle 149 izlenme - 2 yıl önce Nazan Öncel'in 1994 yılında "Ben böyle aşk görmedim" albümünde yer alan bu parçayı, Gülşen'nin klibiyle hatırlamanızı istemedim-gönlüm buna razı olmadı. Gerçek sevigiyi ayırt edebilen; gölgede, güneşi ile yaşayan Nazan Öncel'den.
Nazan Öncel - Dillere Düşeceğiz 04:27
Nazan Öncel - Dillere Düşeceğiz 151 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Böyle Aşk Görmedim Çıkış Tarihi: 24.01.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Dillere düşeceğiz seninle, İlle de biz düşecek. Taze bahar dalları gibi Çiçeklenecek. Tadım tuzum olacaksın benim, Tadım tuzum olacak. Yatağıma gireceksin benim, İlle de sen yatacak. Seni, seni, en çok seni Bir tek seni severim hani. Kör olayım yar, Sürünürüm yar, Her daim yar, Billahi. Bir gemi alacak bizi buralardan, Bir daha dönmeyecek. Her yere gideceğiz seninle, İlle de biz gidecek. Uzak ya da yakın oluruz bazen Ah ne fark edecek? Tuz kadar severiz biz hani, Buna kim son verecek?
Nazan Öncel - Eveleme Geveleme Develeme Bitti 03:42
Nazan Öncel - Eveleme Geveleme Develeme Bitti 160 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Ben Böyle Aşk Görmedim Şarkı Sözleri(lyrics): Olmadı, kalbim bunu saymadı. Postadan tek bir mektup çıkmadı, Gözlerim bir gün uyku tutmadı. Olmadı, olmadı, olmadı Annesi doğru bulmadı. Olmadı, olmadı, olmadı Telefonu bile açmadı. Eveleme, geveleme, develeme bitti. Kitabına uymadı, uymadı gitti. Jetonu mu yoktu aramadı? Geçti, velhasıl bitti. Olmadı, ele güne karşı olmadı. Verdiği adreslerde çıkmadı, Uymadı, hesap kitap tutmadı. Olmadı, olmadı, olmadı Mum gibi söndü, yanmadı. Olmadı, olmadı, olmadı Gürültüye gitti, olmadı.
Nazan Öncel - Eveleme Geveleme Develeme Bitti 03:48
Nazan Öncel - Eveleme Geveleme Develeme Bitti 106 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Böyle Aşk Görmedim Çıkış Tarihi: 24.01.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Olmadı, kalbim bunu saymadı. Postadan tek bir mektup çıkmadı, Gözlerim bir gün uyku tutmadı. Olmadı, olmadı, olmadı Annesi doğru bulmadı. Olmadı, olmadı, olmadı Telefonu bile açmadı. Eveleme, geveleme, develeme bitti. Kitabına uymadı, uymadı gitti. Jetonu mu yoktu aramadı? Geçti, velhasıl bitti. Olmadı, ele güne karşı olmadı. Verdiği adreslerde çıkmadı, Uymadı, hesap kitap tutmadı. Olmadı, olmadı, olmadı Mum gibi söndü, yanmadı. Olmadı, olmadı, olmadı Gürültüye gitti, olmadı.
Nazan Öncel - Geceler Kara Tren 05:01
Nazan Öncel - Geceler Kara Tren 104 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Böyle Aşk Görmedim Çıkış Tarihi: 24.01.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: günlerdir kapımı kimseler çalmıyor göğsümden içeri yokluğun sızıyor bir demlik çayım var tütünüm de geçiyor duvarlara yazdığım her cümle ağlıyor evlerin ışıkları tek tek sönüyor bu ev bu nağmeler peşimi bırakmıyor geceler kara tren geceler yüklüyor bana seni geceler bende bir resmin var yüzüme bakmıyor kollarım seni ister geceler yine seni ne baharın tadı var ne de yazın sevgili bir demlik günüm var ömrüm de geçiyor hiç mi aslı yok bunun bu asılsız yüzlerin dudağımdan geçtin gözlerin yakmıyor vazgeçsen olmuyor ölsen olmuyor geceler kara tren geceler yüklüyor bana seni geceler ben de bir resmin var yüzüme bakmıyor
Nazan Öncel - Ben Böyle Aşk Görmedim Kaseti (1994 - 45 Dk) 45:10
Nazan Öncel - Ben Böyle Aşk Görmedim Kaseti (1994 - 45 Dk) 61 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin en iyi besteci,söz yazarı ve en önemlisi en iyi sanatçılarımızdan,Demir Leblebi,Sokarım Politakana,Ben Böyle Aşk Görmedim,Göç gibi farklı tarzda şarkılar yapmış,Geceler Kara Tren,Gitme Kal Bu Şehirde,Gidelim Buralardan ve Bu Havada Gidilmez şarkılarıyla bizleri hüzünlendirmiş,bunun yanında da Aşk Beklemez,Dillere Düşeceğiz Seninle,Erkekler De Yanar,Hay Hay ve Aşkım Baksana Bana gibi şarkılarla bizleri eğlendirmiş sevgili Nazan Öncel'in içinde Geceler Kara Tren,Aşk Beklemez,Dillere Düşeceğiz Seninle,Ben Böyle Aşk Görmedim,Nazınla Dünya Sazınla Dünya ve Eveleme Geveleme Develeme Bitti gibi bir çok muhteşem şarkının olduğu Ben Böyle Aşk Görmedim albümüdür. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi dinlemeler.
Nazan Öncel - Aşk Beklemez 04:12
Nazan Öncel - Aşk Beklemez 87 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Böyle Aşk Görmedim Çıkış Tarihi: 24.01.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Aşk beklemez, Ertelenmez. Dar vakitlerde Ölür, büyümez. Alışmak yok, Karışmak yok. Kavga edersek Darılmak yok. Kendini al, gel Gömleğini, kazaklarını, Kitaplarını al, gel. Gel bu defa, gel evime Gel aşka gel. Misafir ol gel bana, Börekler açarım sana. Param pulum yok ama Kalbim vuruktur sana. Aşk beklemez.
Nazan Öncel - Ben Böyle Aşk Görmedim 05:01
Nazan Öncel - Ben Böyle Aşk Görmedim 33 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Böyle Aşk Görmedim Çıkış Tarihi: 24.01.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Havada aşk havası var Kanadı kırık kuş yarası var Bana küsmüş gidiyor gibi Benden uzak bir edası var Acep nedendir Korkma aşktan ölmez insan Korkma ölmez aşktan insan Ben böyle aşk görmedim Ben sebepsiz sevmedim Uyma ellerin tuzaklarına Atma beni uzaklarına Eyvah eyvah eyvah eyvah Aman gecenin leylindeyim Bir ezan sesi böler uykumu Sinende eller yatar Ben asıl bunun derdindeyim
Nazan Öncel - Kaçıncı Bahar 05:46
Nazan Öncel - Kaçıncı Bahar 42 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Böyle Aşk Görmedim Çıkış Tarihi: 24.01.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bir sevdiğim sen vardın, Kaç bahar geçti görmeyeli. Bir yıkıntı ben kaldım, Saçlarını tel tel öpmeyeli. Yollara küstüm, yıllara küstüm Gözlerine gözüm değmeyeli. Hasrete düştüm, güzlere döndüm Gül tenine yüzüm sürmeyeli. Bu kaçıncı bahar? Bilmediğin kadar, İçimde bir sen var. Gün mü soldu, sen mi soldun? Kar mı düştü yarim yollarına? Kar düşünce bağrım üşür, Ayrılıklar büyür kollarımda.
Nazan Öncel - Bunu Bir Ben Bilirim Bir Allah 04:01
Nazan Öncel - Bunu Bir Ben Bilirim Bir Allah 17 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ben Böyle Aşk Görmedim Çıkış Tarihi: 24.01.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Gönlümün tellerine Mızrap dayanmaz Dudaktan öpmezsen Aşkım bilinmez Şimdi gelmezsen Ateşim sönmez Mecbur değilsin Ama kalbim bilmez Bunu bir ben bilirim bir allah Bunu bir ben bilirim bir allah Suları akar Yatağına dönmez Gönlüm delidir Söze dize gelmez Bir kuş senden Haber getirmez Aşıka bağdat Sorma sorulmaz Bunu bir ben bilirim bir allah Bunu bir ben bilirim bir allah