Hoşgeldiniz!

ben de özledim

Ferdi Tayfur - Ben de Özledim (Seksenler) 02:21
Ferdi Tayfur - Ben de Özledim (Seksenler) 150.748 izlenme - 3 yıl önce
Ben de Özledim Fragman 00:29
Ben de Özledim Fragman 73.982 izlenme - 3 yıl önce Leyla ile Mecnun'un devamı niteliğinde olan Ben de Özledim dizisinin yeni fragmanı.
Ben de Özledim - Dizi Müzikleri 01:54
Ben de Özledim - Dizi Müzikleri 42.663 izlenme - 3 yıl önce Ben de Özledim - Dizi Müzikleri
Nostaljik Şarkılar - Karisik - Turkish Nostalgic 20:39
Nostaljik Şarkılar - Karisik - Turkish Nostalgic 44.645 izlenme - 3 yıl önce Gülden Karaböcek - Kir Cicekleri, Ferdi Tayfur - Ben De Özledim, Esmeray - Gel Tezkere, Sevemedim Karagözlüm, Belkis Özener - Oyun Bitti, Gönül Akkor - Kiska...
Tuğçe Tayfur - Ben De Özledim (2016 Yepyeni) 02:55
Tuğçe Tayfur - Ben De Özledim (2016 Yepyeni) 883 izlenme - 3 hafta önce Tuğçe Tayfur - Ben De Özledim (2016 Yepyeni) Albüm: Babamın Şarkıları (2016) Şarkı Sözleri: Bende özledim ben de Resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim Derman yok dizlerimde Ne kadar çok Aşka intizar eden Kimi çok seviliyor Kimi yoksun sevgiden Sen orada ben burada Bir şey gelmez elimizden Sen orada ben burada Bende özledim bende Canımdasın dilde değil Bu haykırış elde değil Bırakıp da giden sensin Bunun suçu bende değil Yavrunun anası gibi Sevenin sevdası gibi Derdimin dermanı gibi Ben de özledim bende.
Funda Arar - Bende Özledim 02:58
Funda Arar - Bende Özledim 16.809 izlenme - 2 yıl önce Funda Arar, Kral Tv canlı yayınında Ferdi Tayfur ile özdeşleşen Ben De Özledim şarkısını söylüyor. Şarkı sözleri: Ne kadar çok Aşka intizar eden Kimi çok seviliyor Kimi yoksun sevgiden Sen orada ben burada Bir şey gelmez elimizden Sen orada ben burada Ben de özledim ben de Ben de özledim ben de Resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim Derman yok dizlerimde Canımdasın dilde değil Bu haykırış elde değil Bırakıp da giden sensin Bunun suçu bende değil Yavrunun anası gibi Sevenin sevdası gibi Derdimin dermanı gibi Ben de özledim ben de. Ben de özledim ben de Resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim Derman yok dizlerimde Yükleyen: Mustafa Özdemir
Ben De Özledim - Dağılma (Elektro Bağlama) (Dizi Müzikleri) 02:37
Ben De Özledim - Dağılma (Elektro Bağlama) (Dizi Müzikleri) 12.145 izlenme - 3 yıl önce Efsane dizi Leyla ile Mecnun'un ekibinin yeni dizisi Ben de Özledim Müzik Taner Yücel Ahmet K. Bilgiç Okan Kaya
Ben De Özledim (Dağılma | Elektro Bağlama) 02:37
Ben De Özledim (Dağılma | Elektro Bağlama) 6.357 izlenme - 3 yıl önce Ben de Özledim (Dağılma | Elektro Bağlama)
Ben de özledim - dizi müzikleri - (slow) - (2013) 00:48
Ben de özledim - dizi müzikleri - (slow) - (2013) 7.943 izlenme - 3 yıl önce Ben de özledim - dizi müzikleri - (slow) - (2013) - (alisayar)
Ben De Özledim 1. Bölüm Leyla Mecnun Finali 03:07
Ben De Özledim 1. Bölüm Leyla Mecnun Finali 5.519 izlenme - 3 yıl önce Ben De Özledim 1. Bölüm Leyla Mecnun Finali
Leyla ile Mecnun Final 03:48
Leyla ile Mecnun Final 7.295 izlenme - 3 yıl önce Star TV de ilk bölümü yayınlanan Ben de Özledim dizisinde Burak Aksak Leyla ile Mecnun'un finalini anlatıyor. Gerçekte Mecnun yatalak bir hasta Leyla ile Mecnun ise onun kafasından geçirdiği bir hikayeymiş.
Ben de özledim - Leyla ile Mecnun Final Sahnesi 03:07
Ben de özledim - Leyla ile Mecnun Final Sahnesi 7.045 izlenme - 3 yıl önce Ben de özledim - Leyla ile Mecnun Final Sahnesi - (alisayar)
ali atay - of - (ben de özledim) - (2013) 05:36
ali atay - of - (ben de özledim) - (2013) 4.325 izlenme - 3 yıl önce ali atay - of - (ben de özledim) - (2013) - (alisayar)
Dağılma (Ben De Özledim Dizi Müzikleri) 02:37
Dağılma (Ben De Özledim Dizi Müzikleri) 4.963 izlenme - 3 yıl önce Dağılma (Ben de Özledim Dizi Müzikleri) Elektro Bağlama Müzik Taner Yücel Ahmet K. Bilgiç Okan Kaya
Ben De Özledim (Dağılma - Elektro Bağlama) 02:37
Ben De Özledim (Dağılma - Elektro Bağlama) 2.245 izlenme - 3 yıl önce Ben de Özledim (Dağılma - Elektro Bağlama)
Ali Atay - Of (Ben De Özledim Versiyon) 05:36
Ali Atay - Of (Ben De Özledim Versiyon) 3.684 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Söz dururken aklımdan geçenler Birer birer göz yaşımda biriktiler Uzun uzun ağlarken terkedilenler Birer birer yalnızlığa yürüdüler Giden döner mi bu acı geçer mi Yarım kalan da bir şey eder mi Of, of, of, of, of. Var mı dünyada, yok beklemeyen Var mı dünyada, yok özlemeyen Var mı dünyada, yolunu gözlemeyen Yok mu dünyada, sevipte söylemeyen Of, of, of, of, of… Var mı dünyada, yok beklemeyen Var mı dünyada, yok özlemeyen Var mı dünyada, yolunu gözlemeyen Yok mu dünyada, sevipte söylemeyen Of, of, of, of, of, of… Giden döner mi bu acı geçer mi?
İhtiyaç Molası - Ay (Ben De Özledim Dizi Müzikleri) 04:33
İhtiyaç Molası - Ay (Ben De Özledim Dizi Müzikleri) 3.280 izlenme - 3 yıl önce İhtiyaç Molası - Ay (Ben de Özledim Dizi Müzikleri) Ben de Özledim Dizisinin 3. Bölümünde Çalan Müzik
Demet Akalın Ben De Özledim Orjinal Video Klip 2012 04:02
Demet Akalın Ben De Özledim Orjinal Video Klip 2012 3.641 izlenme - 5 yıl önce Demet Akalın Ben de Özledim Orjinal Video Klip 2012
Ben de Özledim dizi müziği (slow) 00:48
Ben de Özledim dizi müziği (slow) 2.637 izlenme - 3 yıl önce BEN DE ÖZLEDİM DİZİ MÜZİKLERİ !!
FİNİKE ANADOLU LİSESİ - Ben De Özledim-Ferdi Tayfur 03:37
FİNİKE ANADOLU LİSESİ - Ben De Özledim-Ferdi Tayfur 2.859 izlenme - 3 yıl önce “Her şey 4 dakika içindi” diyen Finike Anadolu Lisesi, Ferdi Tayfur’un Ben De Özledim şarkısının rock yorumuyla yarışmaya katıldı!
Ogün Sanlısoy - Ben De Özledim 03:42
Ogün Sanlısoy - Ben De Özledim 1.577 izlenme - 2 yıl önce Ogün Sanlısoy - Ben De Özledim 2004 Şarkı Sözleri (lyrics): Bende özledim ben de Resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim Derman yok dizlerimde Ne kadar çok Aşka intizar eden Kimi çok seviliyor Kimi yoksun sevgiden Sen orada ben burada Bir şey gelmez elimizden Sen orada ben burada Bende özledim bende Canımdasın dilde değil Bu haykırış elde değil Bırakıp da giden sensin Bunun suçu bende değil Yavrunun anası gibi Sevenin sevdası gibi Derdimin dermanı gibi Ben de özledim bende Music Video By Ogün Sanlisoy Performing Ben De Özledim. (c) 2004 Sony Bmg Musıc Entertaımment Türkiye Ticaret A.s.
Semih Tınay Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 03:41
Semih Tınay Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 1.785 izlenme - 3 yıl önce Semih Tınay Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Ogün Sanlısoy'dan bir Ferdi Tayfur coverı olan Ben de Özledim şarkısıyla katıldı.
Muğla Gazi Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 03:04
Muğla Gazi Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 1.773 izlenme - 3 yıl önce Muğla Gazi Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Ogün Sanlısoy’dan bir Ferdi Tayfur coveri olan Ben De Özledim şarkısıyla katıldı.
İlker Arslan - Ben de Özledim (O Ses Türkiye 2.Tur) 01:52
İlker Arslan - Ben de Özledim (O Ses Türkiye 2.Tur) 569 izlenme - 11 ay önce İlker Arslan - Ben de Özledim | O Ses Türkiye 2.Tur Performansı Şarkı Sözleri: Ne kadar çok aşka intizar eden Kimi çok seviliyor kimi yoksun sevgiden Sen orada ben burada Bir şey gelmez elimden Sen orada ben burada Ben de özledim ben de Ben de özledim ben de resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim derman yok dizlerimde Canımdasın dilde değil bu haykırış elde değil Bırakıp da giden sensin bunun suçu bende değil Yavrunun anası gibi sevenin sevdası gibi Derdimin dermanı gibi ben de özledim ben de __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ferdi Tayfur- Ben de özledim filimdeki okunuş ayrı bir yorumu var. 02:37
Ferdi Tayfur- Ben de özledim filimdeki okunuş ayrı bir yorumu var. 571 izlenme - 11 ay önce Ferdi Tayfur- Ben de özledim filimdeki okunuş ayrı bir yorumu var.SANA KOŞMAK İSTERİM DERMAN YOK DİZLERİM DEEEEE ...!
Ferdi Tayfur - Bende Özledim - Klip - 02:05
Ferdi Tayfur - Bende Özledim - Klip - 2.636 izlenme - 6 yıl önce bayrampaşadan kaçtım önce gidip üvey abisinin balattaki kahvesini daha sonrada üvey annesinin yeni aldığı evi benzin döküp yaktım
Baha Bayırlı - Bende Özledim Bende 03:16
Baha Bayırlı - Bende Özledim Bende 1.545 izlenme - 4 yıl önce Yetenek Sizsiniz Programında Büyük Başarı Gösteren Küçük Baha Bayırlı, Elinde Mikrofon İle "bende Özledim Bende" Şarkısı Söyledi.
Ferdi Tayfur -  Yaralıyım Dertliyim (Uzun Hava Versiyon) 08:00
Ferdi Tayfur - Yaralıyım Dertliyim (Uzun Hava Versiyon) 669 izlenme - 1 yıl önce Ferdi Tayfur'un 1982'nin en çok satan albümü olan ben de özledim albümünden bir şaheser.Hemen girişinde yaylı grubu ve klarnet ile vuran muhteşem şarkıdır.Hele ki Ferdi Tayfur 'un of çekişleri vardır ki sizde bir of çekmeden edemezsiniz.Uzun havalı versiyonu ölmeden önce en az bir kere dinlenmelidir. seni sevip sensiz olmak isdıraptır acıdır bir bakışın bir gülüşün gönlümün ilacıdır yaralıyım dertliyim doğuştan kederliyim öyle başımı döndürdün ki bu alemin neresindeyim belki bugün belki yarın bu sevgimi anlarsın pişmanlık duyduğunda sen de böyle yanarsın yaralıyım dertliyim doğuştan kederliyim öyle başımı döndürdün ki bu alemin neresindeyim
Ben De Özledim (Ali Atay) 01:04
Ben De Özledim (Ali Atay) 1.150 izlenme - 3 yıl önce Ben de Özledim (Ali Atay) 320 Kbps Kalitesiyle Bende özledim ben de Resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim Derman yok dizlerimde Ne kadar çok Aşka intizar eden Kimi çok seviliyor Kimi yoksun sevgiden ...
Ben De Özledim - Derinlik Sarhoşluğu (Serkan Keskin) 03:41
Ben De Özledim - Derinlik Sarhoşluğu (Serkan Keskin) 961 izlenme - 3 yıl önce Ben de Özledim - Derinlik Sarhoşluğu (Serkan Keskin)