Hoşgeldiniz!

Ben De Özledim Videoları

Ferdi Tayfur - Ben de Özledim (Seksenler) 02:21
Ferdi Tayfur - Ben de Özledim (Seksenler) 150.898 izlenme - 3 yıl önce
Ben de Özledim Fragman 00:29
Ben de Özledim Fragman 73.995 izlenme - 3 yıl önce Leyla ile Mecnun'un devamı niteliğinde olan Ben de Özledim dizisinin yeni fragmanı.
Ben de Özledim - Dizi Müzikleri 01:54
Ben de Özledim - Dizi Müzikleri 42.677 izlenme - 3 yıl önce Ben de Özledim - Dizi Müzikleri
Nostaljik Şarkılar - Karisik - Turkish Nostalgic 20:39
Nostaljik Şarkılar - Karisik - Turkish Nostalgic 45.345 izlenme - 3 yıl önce Gülden Karaböcek - Kir Cicekleri, Ferdi Tayfur - Ben De Özledim, Esmeray - Gel Tezkere, Sevemedim Karagözlüm, Belkis Özener - Oyun Bitti, Gönül Akkor - Kiska...
Funda Arar - Bende Özledim 02:58
Funda Arar - Bende Özledim 16.843 izlenme - 3 yıl önce Funda Arar, Kral Tv canlı yayınında Ferdi Tayfur ile özdeşleşen Ben De Özledim şarkısını söylüyor. Şarkı sözleri: Ne kadar çok Aşka intizar eden Kimi çok seviliyor Kimi yoksun sevgiden Sen orada ben burada Bir şey gelmez elimizden Sen orada ben burada Ben de özledim ben de Ben de özledim ben de Resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim Derman yok dizlerimde Canımdasın dilde değil Bu haykırış elde değil Bırakıp da giden sensin Bunun suçu bende değil Yavrunun anası gibi Sevenin sevdası gibi Derdimin dermanı gibi Ben de özledim ben de. Ben de özledim ben de Resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim Derman yok dizlerimde Yükleyen: Mustafa Özdemir
Ben De Özledim - Dağılma (Elektro Bağlama) (Dizi Müzikleri) 02:37
Ben De Özledim - Dağılma (Elektro Bağlama) (Dizi Müzikleri) 12.255 izlenme - 3 yıl önce Efsane dizi Leyla ile Mecnun'un ekibinin yeni dizisi Ben de Özledim Müzik Taner Yücel Ahmet K. Bilgiç Okan Kaya
Tuğçe Tayfur - Ben De Özledim (2016 Yepyeni) 02:55
Tuğçe Tayfur - Ben De Özledim (2016 Yepyeni) 1.589 izlenme - 3 ay önce Tuğçe Tayfur - Ben De Özledim (2016 Yepyeni) Albüm: Babamın Şarkıları (2016) Şarkı Sözleri: Bende özledim ben de Resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim Derman yok dizlerimde Ne kadar çok Aşka intizar eden Kimi çok seviliyor Kimi yoksun sevgiden Sen orada ben burada Bir şey gelmez elimizden Sen orada ben burada Bende özledim bende Canımdasın dilde değil Bu haykırış elde değil Bırakıp da giden sensin Bunun suçu bende değil Yavrunun anası gibi Sevenin sevdası gibi Derdimin dermanı gibi Ben de özledim bende.
Leyla ile Mecnun Final 03:48
Leyla ile Mecnun Final 8.269 izlenme - 3 yıl önce Star TV de ilk bölümü yayınlanan Ben de Özledim dizisinde Burak Aksak Leyla ile Mecnun'un finalini anlatıyor. Gerçekte Mecnun yatalak bir hasta Leyla ile Mecnun ise onun kafasından geçirdiği bir hikayeymiş.
Ben De Özledim (Dağılma | Elektro Bağlama) 02:37
Ben De Özledim (Dağılma | Elektro Bağlama) 6.395 izlenme - 3 yıl önce Ben de Özledim (Dağılma | Elektro Bağlama)
Ben de özledim - dizi müzikleri - (slow) - (2013) 00:48
Ben de özledim - dizi müzikleri - (slow) - (2013) 7.948 izlenme - 3 yıl önce Ben de özledim - dizi müzikleri - (slow) - (2013) - (alisayar)
Ben De Özledim 1. Bölüm Leyla Mecnun Finali 03:07
Ben De Özledim 1. Bölüm Leyla Mecnun Finali 5.558 izlenme - 3 yıl önce Ben De Özledim 1. Bölüm Leyla Mecnun Finali
Ben de özledim - Leyla ile Mecnun Final Sahnesi 03:07
Ben de özledim - Leyla ile Mecnun Final Sahnesi 7.320 izlenme - 3 yıl önce Ben de özledim - Leyla ile Mecnun Final Sahnesi - (alisayar)
ali atay - of - (ben de özledim) - (2013) 05:36
ali atay - of - (ben de özledim) - (2013) 4.329 izlenme - 3 yıl önce ali atay - of - (ben de özledim) - (2013) - (alisayar)
Dağılma (Ben De Özledim Dizi Müzikleri) 02:37
Dağılma (Ben De Özledim Dizi Müzikleri) 5.005 izlenme - 3 yıl önce Dağılma (Ben de Özledim Dizi Müzikleri) Elektro Bağlama Müzik Taner Yücel Ahmet K. Bilgiç Okan Kaya
Ben De Özledim (Dağılma - Elektro Bağlama) 02:37
Ben De Özledim (Dağılma - Elektro Bağlama) 2.278 izlenme - 3 yıl önce Ben de Özledim (Dağılma - Elektro Bağlama)
Ali Atay - Of (Ben De Özledim Versiyon) 05:36
Ali Atay - Of (Ben De Özledim Versiyon) 3.709 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Söz dururken aklımdan geçenler Birer birer göz yaşımda biriktiler Uzun uzun ağlarken terkedilenler Birer birer yalnızlığa yürüdüler Giden döner mi bu acı geçer mi Yarım kalan da bir şey eder mi Of, of, of, of, of. Var mı dünyada, yok beklemeyen Var mı dünyada, yok özlemeyen Var mı dünyada, yolunu gözlemeyen Yok mu dünyada, sevipte söylemeyen Of, of, of, of, of… Var mı dünyada, yok beklemeyen Var mı dünyada, yok özlemeyen Var mı dünyada, yolunu gözlemeyen Yok mu dünyada, sevipte söylemeyen Of, of, of, of, of, of… Giden döner mi bu acı geçer mi?
Ben de Özledim  - Ustaaaa! 00:49
Ben de Özledim - Ustaaaa! 103 izlenme - 1 ay önce 2013 Ekim' ayında ilk bölümü yayınlanan ve sadece 13 bölüm süren Ben de Özledim dizisinden güzel bir sahne. "Ulan umur ne alaka ?" diyenler çıkabilir. Sahnede vurulan aynı zamanda dizinin yönetmeni olan Onur Ünlü zamanında Deli Yürek'de bu şekilde vurulmuştu güzel bir sahne olmuş.
Demet Akalın Ben De Özledim Orjinal Video Klip 2012 04:02
Demet Akalın Ben De Özledim Orjinal Video Klip 2012 3.643 izlenme - 5 yıl önce Demet Akalın Ben de Özledim Orjinal Video Klip 2012
İhtiyaç Molası - Ay (Ben De Özledim Dizi Müzikleri) 04:33
İhtiyaç Molası - Ay (Ben De Özledim Dizi Müzikleri) 3.303 izlenme - 3 yıl önce İhtiyaç Molası - Ay (Ben de Özledim Dizi Müzikleri) Ben de Özledim Dizisinin 3. Bölümünde Çalan Müzik
Ben de Özledim dizi müziği (slow) 00:48
Ben de Özledim dizi müziği (slow) 2.638 izlenme - 3 yıl önce BEN DE ÖZLEDİM DİZİ MÜZİKLERİ !!
Finike Anadolu Lisesi - Ben De Özledim-Ferdi Tayfur 03:37
Finike Anadolu Lisesi - Ben De Özledim-Ferdi Tayfur 2.876 izlenme - 3 yıl önce “Her şey 4 dakika içindi” diyen Finike Anadolu Lisesi, Ferdi Tayfur’un Ben De Özledim şarkısının rock yorumuyla yarışmaya katıldı!
Ogün Sanlısoy - Ben De Özledim 03:42
Ogün Sanlısoy - Ben De Özledim 1.633 izlenme - 2 yıl önce Ogün Sanlısoy - Ben De Özledim 2004 Şarkı Sözleri (lyrics): Bende özledim ben de Resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim Derman yok dizlerimde Ne kadar çok Aşka intizar eden Kimi çok seviliyor Kimi yoksun sevgiden Sen orada ben burada Bir şey gelmez elimizden Sen orada ben burada Bende özledim bende Canımdasın dilde değil Bu haykırış elde değil Bırakıp da giden sensin Bunun suçu bende değil Yavrunun anası gibi Sevenin sevdası gibi Derdimin dermanı gibi Ben de özledim bende Music Video By Ogün Sanlisoy Performing Ben De Özledim. (c) 2004 Sony Bmg Musıc Entertaımment Türkiye Ticaret A.s.
Semih Tınay Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 03:41
Semih Tınay Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 1.809 izlenme - 3 yıl önce Semih Tınay Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Ogün Sanlısoy'dan bir Ferdi Tayfur coverı olan Ben de Özledim şarkısıyla katıldı.
Muğla Gazi Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 03:04
Muğla Gazi Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 1.806 izlenme - 3 yıl önce Muğla Gazi Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Ogün Sanlısoy’dan bir Ferdi Tayfur coveri olan Ben De Özledim şarkısıyla katıldı.
Ferdi Tayfur - Bende Özledim - Klip - 02:05
Ferdi Tayfur - Bende Özledim - Klip - 2.644 izlenme - 6 yıl önce bayrampaşadan kaçtım önce gidip üvey abisinin balattaki kahvesini daha sonrada üvey annesinin yeni aldığı evi benzin döküp yaktım
İlker Arslan - Ben de Özledim (O Ses Türkiye 2.Tur) 01:52
İlker Arslan - Ben de Özledim (O Ses Türkiye 2.Tur) 572 izlenme - 1 yıl önce İlker Arslan - Ben de Özledim | O Ses Türkiye 2.Tur Performansı Şarkı Sözleri: Ne kadar çok aşka intizar eden Kimi çok seviliyor kimi yoksun sevgiden Sen orada ben burada Bir şey gelmez elimden Sen orada ben burada Ben de özledim ben de Ben de özledim ben de resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim derman yok dizlerimde Canımdasın dilde değil bu haykırış elde değil Bırakıp da giden sensin bunun suçu bende değil Yavrunun anası gibi sevenin sevdası gibi Derdimin dermanı gibi ben de özledim ben de __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ferdi Tayfur- Ben de özledim filimdeki okunuş ayrı bir yorumu var. 02:37
Ferdi Tayfur- Ben de özledim filimdeki okunuş ayrı bir yorumu var. 581 izlenme - 1 yıl önce Ferdi Tayfur- Ben de özledim filimdeki okunuş ayrı bir yorumu var.SANA KOŞMAK İSTERİM DERMAN YOK DİZLERİM DEEEEE ...!
Ferdi Tayfur -  Yaralıyım Dertliyim (Uzun Hava Versiyon) 08:00
Ferdi Tayfur - Yaralıyım Dertliyim (Uzun Hava Versiyon) 743 izlenme - 2 yıl önce Ferdi Tayfur'un 1982'nin en çok satan albümü olan ben de özledim albümünden bir şaheser.Hemen girişinde yaylı grubu ve klarnet ile vuran muhteşem şarkıdır.Hele ki Ferdi Tayfur 'un of çekişleri vardır ki sizde bir of çekmeden edemezsiniz.Uzun havalı versiyonu ölmeden önce en az bir kere dinlenmelidir. seni sevip sensiz olmak isdıraptır acıdır bir bakışın bir gülüşün gönlümün ilacıdır yaralıyım dertliyim doğuştan kederliyim öyle başımı döndürdün ki bu alemin neresindeyim belki bugün belki yarın bu sevgimi anlarsın pişmanlık duyduğunda sen de böyle yanarsın yaralıyım dertliyim doğuştan kederliyim öyle başımı döndürdün ki bu alemin neresindeyim
Baha Bayırlı - Bende Özledim Bende 03:16
Baha Bayırlı - Bende Özledim Bende 1.547 izlenme - 4 yıl önce Yetenek Sizsiniz Programında Büyük Başarı Gösteren Küçük Baha Bayırlı, Elinde Mikrofon İle "bende Özledim Bende" Şarkısı Söyledi.
Ben De Özledim (Ali Atay) 01:04
Ben De Özledim (Ali Atay) 1.164 izlenme - 3 yıl önce Ben de Özledim (Ali Atay) 320 Kbps Kalitesiyle Bende özledim ben de Resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim Derman yok dizlerimde Ne kadar çok Aşka intizar eden Kimi çok seviliyor Kimi yoksun sevgiden ...