Hoşgeldiniz!

Ben Gene Sana Vurgunum

Çetin Tekindor - Ben Gene Sana Vurgunum (Şiir) 01:12
Çetin Tekindor - Ben Gene Sana Vurgunum (Şiir) 3.650 izlenme - 4 yıl önce Çetin Tekindor - Ben Gene Sana Vurgunum Şiiri (Karadayı 43.Bölüm)
Nükhet Duru - Ben Gene Sana Vurgunum (1978) 04:24
Nükhet Duru - Ben Gene Sana Vurgunum (1978) 2.572 izlenme - 6 yıl önce
Nükhet Duru - Ben Gene Sana Vurgunum 04:21
Nükhet Duru - Ben Gene Sana Vurgunum 924 izlenme - 3 yıl önce Nükhet Duru - Ben Gene Sana Vurgunum
Korhan Futacı ve Kara Orkestra - Ben Gene Sana Vurgunum 04:17
Korhan Futacı ve Kara Orkestra - Ben Gene Sana Vurgunum 211 izlenme - 2 yıl önce Korhan Futacı'nın Pavurya adlı albümünden, Sabahattin Ali'nin kaleminden çıkmış güzel bir eser. Sevgilerle... Seneler sürer her günüm Yalnız gitmekten yorgunum Zannetme sana dargınım Ben gene sana vurgunum hey Baskalarına gülsem de Senden uzak kalsam da Sevmedigini bilsem de Ben gene sana vurgunum hey İtilmiş tekmelenmişim Dogdugum günde yanmışım Yalnız sana güvenmişim Ben gene sana vurgunum hey Seneler sürer her günüm Yalnız gitmekten yorgunum Zannetme sana dargınım Ben gene sana vurgunum hey..
 Çetin Tekindor - Ben Gene Sana Vurgunum (Karadayı 43. Bölüm) 01:12
Çetin Tekindor - Ben Gene Sana Vurgunum (Karadayı 43. Bölüm) 501 izlenme - 4 yıl önce Çetin Tekindor - Ben Gene Sana Vurgunum (Karadayı 43. Bölüm)
Ben Gene Sana Vurgunum @tilla Video 04:31
Ben Gene Sana Vurgunum @tilla Video 262 izlenme - 6 yıl önce ben gene sana vurgunum @tilla video
Korhan Futacı Ve Kara Orkestra - Ben Gene Sana Vurgunum / Akustikhane #garajkonserleri 03:05
Korhan Futacı Ve Kara Orkestra - Ben Gene Sana Vurgunum / Akustikhane #garajkonserleri 194 izlenme - 3 yıl önce Söz: Sabahattin Ali Müzik: Ali Kocatepe http://akustikhane.com http://twitter.com/akustikhane http://facebook.com/akustikhaneperformansevi.
Korhan Futacı ve Kara Orkestra - Ben Gene Sana Vurgunum / #akustikhane #sesiniac 03:05
Korhan Futacı ve Kara Orkestra - Ben Gene Sana Vurgunum / #akustikhane #sesiniac 27 izlenme - 2 yıl önce Korhan Futacı ve Kara Orkestra- Ben Gene Sana Vurgunum Seneler sürer her günüm Yalnız gitmekten yorgunum Zannetme sana dargınım Ben gene sana vurgunum Ben gene sana vurgunum Ben gene sana vurgunum hey Vurgunum hey İtilmiş tekmelenmişim Doğduğum günde yanmışım Yalnız sana güvenmişim Ben gene sana vurgunum Ben gene sana vurgunum Ben gene sana vurgunum hey Vurgunum hey Başkalarına gülsem de Senden uzak kalsam da Sevmediğini bilsem de Ben gene sana vurgunum Ben gene sana vurgunum Ben gene sana vurgunum hey Vurgunum hey Söz: Sabahattin Ali Müzik: Ali Kocatepe http://akustikhane.com http://twitter.com/akustikhane http://facebook.com/akustikhaneperfor...