Hoşgeldiniz!

ben güzelden anlarım

Kenan Doğulu - Ben Güzelden Anlarım 04:05
Kenan Doğulu - Ben Güzelden Anlarım 26.806 izlenme - 4 yıl önce Kenan Doğulu - Ben Güzelden Anlarım Şarkı Sözü: Ben güzelden anlarım Gözlerin menekşe bahçesi Bu kadarı fazla gerek yok Sözlerin ipek gül denizi Bu kadarına hiç gerek yok Hislerim seni ele veriyor Sen sevilecek yarımsın Ellerim hep seni arıyor Yerin yurdun yanımdır Nazlısın,hakkındır Buraya yazıyorum Benim olacaksın Cilvelisin,yakışır Buraya yazıyorum Benim olacaksın Çok tatlısın çok Seni veren allah'a Şükürler olsun Çok güzelsin çok Ben güzelden anlarım Göze geleceksin vallahi Kırkbirkere maşallah Nazar değmez inşallah Yükleyen-Mustafa Özdemir
Erkekler Terledi, Eşleri Kıskançlık Krizine Girdi (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:49
Erkekler Terledi, Eşleri Kıskançlık Krizine Girdi (Ben Bilmem Eşim Bilir) 46.510 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilirde hanımların kıskançlık krizine sokan ben güzelden anlarım oyunu oynandı. "Ben Güzelden Anlarım" oyununun güzellik yarışması konseptine benzeyen yeni versiyonunda hanımlar eşlerinin beğenilerini tahmin ederek kızlara puan verdiler.
Kenan Doğulu - Tükendim Ben (2000) 04:29
Kenan Doğulu - Tükendim Ben (2000) 1.187 izlenme - 2 yıl önce Bazı şarkılar vardır, adını duyduğumuzda hatırlayamadığımız ama dinleyince birden aklımıza bir sürü hatıraları getiren. Bazı şarkılar vardır, şarkıcının bugüne kadar yapmış olduğu en iyi şarkı olan. İşte bu şarkı da böyleydi.Kenan Doğulu'nun 1999 yapımı Ben Güzelden Anlarım albümünde bulunan,klibi 2000 yazında çekilmiş ve kariyerinde yapmış olduğu en iyi şarkıydı. O sene 2000 yazında milenyum çılgınlığı yaşanıyordu.Hepimiz milenyuma girdik 90'ların karanlığından kurtulduk diye düşünüyorduk. Nerden bilebilirdik ki 90'ların milenyumdan daha güzel olduğunu. İşte bu şarkı da bize o güzel günlerin değerini anlamamızı hatırlatacak bir nitelikte olup aynı zamanda Kenan Doğulu'nun kariyerinde yapmış olduğu en iyi şarkıdır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve ayrıca sizleri o eski yaz aylarına götürmek istedim. İyi nostaljiler.
Kenan Doğulu - Ben Güzelden Anlarım 03:51
Kenan Doğulu - Ben Güzelden Anlarım 2.292 izlenme - 5 yıl önce
kenan doğulu - ben güzelden anlarım 04:02
kenan doğulu - ben güzelden anlarım 1.383 izlenme - 6 yıl önce
Ben Güzelden Anlarım 03:51
Ben Güzelden Anlarım 1.089 izlenme - 8 yıl önce
Kenan Doğulu - Ben Senin Her Şeyinim (1999) 04:18
Kenan Doğulu - Ben Senin Her Şeyinim (1999) 432 izlenme - 2 yıl önce 90'lardan bu yana bir çok efsane şarkıya imza atmış ve hala da atmaya devam eden sevgili Kenan Doğulu, 1999 yılının Eylül ayında Ben Güzelden Anlarım şarkısıyla 3 yıllık bir aradan sonra hızlı bir çıkış yakalamıştı.Listelerde ilk sıralara düşmeyi başaran şarkının ardından 2.klip işte bu dinleyeceğim şarkıya gelmişti : " Ben Senin Herşeyinim". Şarkı ve klip o dönemlerde baya beğenilmiş hatta 1999 Kral Tv En İyi Şarkı adaylığına bile girmişti.Ayrıca Kenan Doğulu,hiç beklenmedik bir imaj ve erotik kliple ekran karşısına çıkınca baya konuşulmuştu. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bir dönem çok beğenilmiş bu şarkıyı hatırlayanlar olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Kenan Doğulu - Ben Güzelden Anlarım (Beyaz Show Canlı Performans) 02:39
Kenan Doğulu - Ben Güzelden Anlarım (Beyaz Show Canlı Performans) 31 izlenme - 2 ay önce Kenan Doğulu - Ben Güzelden Anlarım (Beyaz Show Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Gözlerin menekşe bahçesi Bu kadarı fazla gerek yok Sözlerin ipek gül denizi Bu kadarına hiç hiç gerek yok Hislerim seni ele veriyor Sen sevilecek yarımsın Ellerim hep seni arıyor Yerin yurdun yanımdır Nazlısın, hakkındır Buraya yazıyorum Benim olacaksın Cilvelisin, yakışır Buraya yazıyorum Benim olacaksın Çok tatlısın çok Seni veren Allah'a Şükürler olsun Çok güzelsin çok Ben güzelden anlarım Göze geleceksin vallahi Kırk bir kere maşallah Nazar değmez inşallah
kenan doğulu ben güzelden anlarım 04:04
kenan doğulu ben güzelden anlarım 416 izlenme - 5 yıl önce kenan doğulu ben güzelden anlarım
Kenan Doğulu Ben Güzelden Anlarım HD 04:10
Kenan Doğulu Ben Güzelden Anlarım HD 404 izlenme - 5 yıl önce Kenan Doğulu Ben Güzelden Anlarım HD
Kenan Doğulu/çağla Çakıl 03:45
Kenan Doğulu/çağla Çakıl 174 izlenme - 7 yıl önce ben güzelden anlarım