Hoşgeldiniz!

ben hiç sevemem

bertuğ cemil-ben hiç sevemem (2009 yeni hq klip) 03:24
bertuğ cemil-ben hiç sevemem (2009 yeni hq klip) 9.014 izlenme - 9 yıl önce bertuğ cemil-ben hiç sevemem-hq klip
Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem 03:25
Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem 4.848 izlenme - 6 yıl önce
Bertuğ Cemil-Ben Hiç Sevemem-Hq Klip 03:24
Bertuğ Cemil-Ben Hiç Sevemem-Hq Klip 4.304 izlenme - 9 yıl önce bertuğ cemil-ben hiç sevemem-hq klip
Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem Www.rockoza.com 03:34
Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem Www.rockoza.com 1.763 izlenme - 7 yıl önce bertuğ cemil - ben hiç sevemem
Bertuğ Cemil-Ben Hiç Sevemem 04:11
Bertuğ Cemil-Ben Hiç Sevemem 1.450 izlenme - 8 yıl önce bertuğ cemil ben hiç sevemem canlı performans
Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem 03:25
Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem 513 izlenme - 4 yıl önce Kapıdan Çıktın, Aklımdan Çıktın ne Hain Çıktın Sen, Kalbimden De Çık oynamayı Sevdin, Aldatmayı Sevdin her Kimi Sevdiysen Git Onu Sev! arama, Sorma, Buna Hiç Gelemem beni Hiç Sevmeyen Kadını Ben Hiç Sevemem(2x) olmaz(2x) ne Çabuk Bıktın, Ümidim Yıktın her Neden Bıktıysan, Başkasını Yık oynamayı Sevdin, Aldatmayı Sevdin her Kimi Sevdiysen Git Onu Sev arama, Sorma, Buna Hiç Gelemem beni Hiç Sevmeyen Kadını Ben Hiç Sevemem(4x) beni Hiç Sevmeyen Kadını Ben Hiç Sevemem!
Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem 03:27
Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem 780 izlenme - 7 yıl önce orjinal video klip ayhanca bakışlar 08ayhanca06.blogcu.com
Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem (JoyTurk Akustik) 03:32
Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem (JoyTurk Akustik) 181 izlenme - 2 yıl önce JoyTurk Akustik videolarının tamamı http://karnaval.com/tv 'de! Çekimleri Bilgi Üniversitesi'nde ve Bilgi Üniversitesi öğrencileri tarafından gerçekleştirilen JoyTurk Akustik programının konuğu Bertuğ Cemil'den "Ben Hiç Sevemem" performansı... Şarkı Sözleri: Kapıdan çıktın, aklımdan çıktın ne hain çıktın sen, kalbimden de çık oynamayı sevdin, aldatmayı sevdin her kimi sevdiysen git onu sev! arama, sorma, buna hiç gelemem beni hiç sevmeyen kadını ben hiç sevemem olmaz ne çabuk bıktın, ümidim yıktın her neden bıktıysan, başkasını yık oynamayı sevdin, aldatmayı sevdin her kimi sevdiysen git onu sev arama, sorma, buna hiç gelemem beni hiç sevmeyen kadını ben hiç sevemem beni hiç sevmeyen kadını ben hiç sevemem!
Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem (JoyTurk Akustik) 03:32
Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem (JoyTurk Akustik) 49 izlenme - 2 yıl önce Çekimleri Bilgi Üniversitesi'nde ve Bilgi Üniversitesi öğrencileri tarafından gerçekleştirilen JoyTurk Akustik programının konuğu Bertuğ Cemil'den "Ben Hiç Sevemem" performansı... Şarkı Sözleri: Kapıdan çıktın, aklımdan çıktın ne hain çıktın sen, kalbimden de çık oynamayı sevdin, aldatmayı sevdin her kimi sevdiysen git onu sev! arama, sorma, buna hiç gelemem beni hiç sevmeyen kadını ben hiç sevemem olmaz ne çabuk bıktın, ümidim yıktın her neden bıktıysan, başkasını yık oynamayı sevdin, aldatmayı sevdin her kimi sevdiysen git onu sev arama, sorma, buna hiç gelemem beni hiç sevmeyen kadını ben hiç sevemem beni hiç sevmeyen kadını ben hiç sevemem! __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Bertuğ Cemil - Ben Hiç Sevemem (JoyTurk Akustik) Canlı Performans
Çeşitli Sanatçılar - Ben Hiç Sevemem 03:25
Çeşitli Sanatçılar - Ben Hiç Sevemem 22 izlenme - 6 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Ben Hiç Sevemem 03:25
Çeşitli Sanatçılar - Ben Hiç Sevemem 18 izlenme - 6 yıl önce