Hoşgeldiniz!

Ben Seni Sevmek İstemiyorum

Rapqoliq37 - Ben Seni Sevmek İstemiyorum 03:32
Rapqoliq37 - Ben Seni Sevmek İstemiyorum 11.026 izlenme - 5 yıl önce Rapqoliq37 - Ben Seni Sevmek İstemiyorum
Narkoz - Ben Seni Sevmek İstemiyorum 03:31
Narkoz - Ben Seni Sevmek İstemiyorum 12.152 izlenme - 4 yıl önce Aklım İçine Taştı Fikirlerimi Dışarı Fırlatıp Yazmak İçin Yazmadım Bir Şarkı Yaptım Ne Kadar Zordu Hasretin Çekilmeyen Yönü Senden Uzaklaşmak İstedim Fakat Y...
Deli Gibi Seviyorum Ulan Seni 04:02
Deli Gibi Seviyorum Ulan Seni 243 izlenme - 4 ay önce “…Deli gibi ulan! Deli gibi seviyorum ben seni. Şu kadardan beri.. Ama artık istemiyorum anlamıyor musun? Hayatım boyunca elini tutamayacağım bi kadını sevmek istemiyorum ben. 34 yaşındayım bi seni sevdim çok saçma. Çok saçma ulan! Buradasın dokunamıyorum çok saçma.. İçim gidiyor sarılamıyorum çok saçma.. Seni bilmem ama ben artık dokunabileceğim bir insanı sevmek istiyorum. Sabah onla uyanmak istiyorum, ona sarılmak istiyorum, öpmek istiyorum. Ben Seni sevmek istemiyorum!”
Deli Gibi Seviyorum Ulan Seni 06:06
Deli Gibi Seviyorum Ulan Seni 133 izlenme - 3 ay önce Diğer Güzel Paylaşımlarımızı YouTube Kanalımızda Görebilirsiniz... https://www.youtube.com/user/bitosum1 “…Deli gibi ulan! Deli gibi seviyorum ben seni. Şu kadardan beri.. Ama artık istemiyorum anlamıyor musun? Hayatım boyunca elini tutamayacağım bi kadını sevmek istemiyorum ben. 34 yaşındayım bi seni sevdim çok saçma. Çok saçma ulan! Buradasın dokunamıyorum çok saçma.. İçim gidiyor sarılamıyorum çok saçma.. Seni bilmem ama ben artık dokunabileceğim bir insanı sevmek istiyorum. Sabah onla uyanmak istiyorum, ona sarılmak istiyorum, öpmek istiyorum. Ben Seni sevmek istemiyorum!”
Rapisyan - Ben Seni Sevmek İstemiyorum 02:25
Rapisyan - Ben Seni Sevmek İstemiyorum 656 izlenme - 4 yıl önce Rapisyan - Ben Seni Sevmek İstemiyorum
Narkoz~ben Seni Sevmek İstemiyorum 03:32
Narkoz~ben Seni Sevmek İstemiyorum 41 izlenme - 3 ay önce Anlamıyormusun kimse senin gibi değil anlamıyormusun deli gibi ulan deli gibi seviyorum ben seni.. ama istemiyrum anlamıyormusun hayatım boyunca elini tutamayacağım birini sevmek istemiyorum.. bir seni sevdim çok saçma çok saçma ulan.. burdasın dokunamıyorum çok saçma içim gidiyor sarılamıyorum çok saçma.. ben seni sevmek istemiyorum.. ben seni uzaktan sevmekten yoruldum..
Ben Seni Sevmek İstemiyorum 03:33
Ben Seni Sevmek İstemiyorum 47 izlenme - 9 ay önce Oktay Özdaş