Hoşgeldiniz!

Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim

Levent Yüksel - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim (1995) 03:50
Levent Yüksel - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim (1995) 879 izlenme - 6 ay önce Ben senin bildiğin erkeklerden değilim 1995 yılında "Levent Yüksel'in 2. Kaseti"(CD kopyalarında ismi Levent Yüksel'in 2.CD'si olarak geçer) albümünde bulunan 1.sıradaki şarkısının,Abdullah Oğuz yönetmenliğinde çekilen klibi.
ben senin bildiğin erkeklerden değilim 01:24
ben senin bildiğin erkeklerden değilim 1.237 izlenme - 8 yıl önce
Sıfır - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim 03:26
Sıfır - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim 247 izlenme - 6 yıl önce
Levent Yüksel'in 2. Kaseti (1996 - 46 Dk) 46:19
Levent Yüksel'in 2. Kaseti (1996 - 46 Dk) 139 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin en kaliteli sanatçılarından,Medcezir gibi Türk Popu'nun en iyi 5 albümüne sahip büyük müzisyen sevgili Levent Yüksel'in 1996 yılının Ocak ayında çıkardığı ve kasetçiler tarafından adlandırılan "Levent Yüksel'in 2.Kaseti"dir. 1993 baharında çıkardığı Medcezir albümü ilk başta pek değer görmemişse de 1993 yazında Yeter Ki Onursuz Olmasın Aşk şarkısına klip çekmesiyle bir anda tanınmıştı Levent Yüksel.Öyle ki kısa zamanda bütün şarkılar hit olmuş ve albümdeki bütün şarkıya ayrı ayrı Trt'ye özel klip çekilmişti.Gerçi şimdi internet aleminde hepsinin klibi arşivlerden çıkmamış olsa da albümdeki her şarkı ayrı bir hit olmuştu. O döneme kadar ancak MFÖ'nün Ele Güne Karşı Yapayalnız,Sezen Aksu'nun Gülümse ve İbrahim Tatlıses'in Mavi Mavi albümündeki bütün şarkılar hit olmuştu. İlk albümün büyük başarısı geldiği gibi bir çok kötü olay da Levent Yüksel'i bulmuştu.İlk başta bazı ailevi nedenlerden dolayı yaşadığı bunalım,daha sonradan Uzay Heparı'nın bir kazada ölmesi ve ardından Sertab Erener'in ciddi hastalık ve sakatlık geçirmesiyle zor günler geçirmişti.Ardından kendisinin de konuşma bozukluğu yaşaması ve uzun süre konuşamaması,aylarca tedavi görmesine sebep olmuştu. Fakat bir mucize olmuştu ki Levent Yüksel bu hastalığı atlatmış,eski eşi Sertab Erener de kısa bir süre sonra iyileşmişti.Daha sonra 2.albümü için Onno Tunç ile çalışmaya başlamıştı.Fakat albüm çıkmadan iki gün önce yani 14 Ocak 1996 tarihinde Onno Tunç,bir uçak kazasında hayatını kaybetmişti. Ardından Sertab Erener ile Levent Yüksel'in boşanmasıyla 1-2 ay gibi bir süre albümün daha henüz çıkış parçası seçilmemiş,ilk klip de çekilmemişti. 1996 yılının Mart ayında muhteşem bas partisyonlarına sahip Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim,1996 yazında klasikleşmiş şarkılardan biri olan Zalim ve 1996 yılının Kasım ayında bir dönemin ayrılık şarkısı olmuş Karaağaç şarkısına klip gelmiştir. Albüm yasal olarak 350 bin,korsan satışlarla beraber 500 bin satmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak,bu efsane albümü hatırlatmak ve 90'lara bir dönüş yapmak istedim. İyi dinlemeler.
Levent Yüksel - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim 03:52
Levent Yüksel - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim 4 izlenme - 5 ay önce Levent Yüksel - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim (1996)
Sıfır - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim 03:26
Sıfır - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim 15 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Neredeoradaburada Çıkış Tarihi: 25.08.2000 Türkçe Elektronik