Hoşgeldiniz!

Ben Yine Sana Vurgunum

Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum 06:12
Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum 51.274 izlenme - 5 yıl önce
Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum 06:11
Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum 5.617 izlenme - 4 yıl önce Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum
Nükhet Duru - Ben Yine Sana Vurgunum (Canlı Performans) 03:40
Nükhet Duru - Ben Yine Sana Vurgunum (Canlı Performans) 1.714 izlenme - 3 yıl önce Nükhet Duru - Ben Yine Sana Vurgunum (Canlı Performans - Kuzeyin Oğlu) Şarkı Sözleri: seneler sürer her günüm yalnız gitmekten yorgunum zannetme sana dargınım ben gene sana vurgunum hey.. baskalarına gülsem de senden uzak kalsam da sevmedigini bilsem de ben gene sana vurgunum hey.. itilmiş tekmelenmişim dogdugum günde yanmışım yalnız sana güvenmişim ben gene sana vurgunum hey.. seneler sürer her günüm yalnız gitmekten yorgunum zannetme sana dargınım ben gene sana vurgunum hey..
Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum 06:01
Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum 2.095 izlenme - 5 yıl önce Azer Bülbül Ben Yine Sana Vurgunum
Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum 06:11
Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum 258 izlenme - 2 yıl önce Sözleri Sabahattin Ali, müziği Kazım Birlik imzalı bir Azer Bülbül şarkısı sizlerle.Nükhet Duru da güzel okumuştur bu şarkıyı.
Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum 06:11
Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum 154 izlenme - 2 yıl önce Azer BüLBüL Ben Yine Sana Vurgunum Şarkı Sözleri (lyrics): Seneler sürer her günüm Yalnız gitmekten yorgunum Zannetme sana dargınım Ben gene sana vurgunum Başkalarına gülsem de Senden uzak kalsam da Sevmediğini bilsem de Ben yine sana vurgunum Dağları aşınca başım Geri kaldı her yoldaşım Gel sevgilim gel kardaşım Ben yine sana vurgunum.
Zafer Gündoğdu - Ben Yine Sana Vurgunum 02:24
Zafer Gündoğdu - Ben Yine Sana Vurgunum 161 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Umut Ve Sevda Türküleri Çıkış Tarihi: 15.09.1994 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Ey sevdiğim kara gözlüm Ben yine sana vurgunum Hasretimsin güneş yüzlüm Ben yine sana vurgunum Yansam ateşlere nara Bülbül gibi düşsem zara Bedenim çekseler dara Ben yine sana vurgunum Sevdan geçmez bu gönlümde İsmin bir türkü dilimde Hem düşümde hayalimde Ben yine sana vurğunum
Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum 07:17
Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum 110 izlenme - 3 yıl önce Azer Bülbül - Ben Yine Sana Vurgunum