Hoşgeldiniz!

bench press

Çılgın Adamın iki Güzel Bayanla Bench Press Yapması 00:49
Çılgın Adamın iki Güzel Bayanla Bench Press Yapması 450 izlenme - 9 ay önce 11 yaşından beri vücut geliştirme sporu yapan 27 yaşındaki Jan Michalov'un 50 kg ağırlığındaki iki güzel bayanla yaptığı Bench Press gösterisini izliyoruz efendim.
1/3 ton ağırlığın altına girdi ve... 01:29
1/3 ton ağırlığın altına girdi ve... 1.033 izlenme - 2 yıl önce Bench Press dünya şampiyonu Scot Mendelson kendisine ait 324 kilogramlık rekoru 325 kilograma çıkarmak için yaptığı deneme sırasında kaslarının yırtılması sonucu sakatlandı. O anlar kameralara böyle yansıdı.
1/3 ton Ağırlığın Altına Girdi Ve 03:05
1/3 ton Ağırlığın Altına Girdi Ve 569 izlenme - 2 yıl önce Bench Press dünya şampiyonu Scot Mendelson kendisine ait 324 kilogramlık rekoru 325 kilograma çıkarmak için yaptığı deneme sırasında kaslarının yırtılması sonucu sakatlandı. O anlar kameralara böyle yansıdı.
Bench Press Raw 600 00:40
Bench Press Raw 600 1.020 izlenme - 7 yıl önce bench press raw 600 3 reps
Bench Press'te Kızları Kaldıran Adam 00:14
Bench Press'te Kızları Kaldıran Adam 313 izlenme - 2 yıl önce Bench Press'te Kızları Kaldıran Adam Vücutcu abimiz bench press'te iki tane hanım kardeşimizi böyle kaldırıyor.
Masturbasyon ve Spor İlişkisi 04:45
Masturbasyon ve Spor İlişkisi 676 izlenme - 3 yıl önce Ejakulasyonun(boşalmanın) testosteron uzerinde negatif bir etkisi yoktur tezini savunan Savaş Cebeci'nin masturbasyon hakkında verdiği değerli bilgileri izliyoruz. Özellikle antreman öncesi testesteron seviyesini yükseltmek için porno izlemeyi tavsiye eden Savaş hoca bunun sporda ekstra güç sağlayacağını iddaa ediyor.
Bench Press Nasıl Yapılır ? 01:02
Bench Press Nasıl Yapılır ? 584 izlenme - 4 yıl önce Bench Press, temelde göğüs kaslarını çalıştıran ve bu hareket için özel yapılmış bir sehpaya yatılarak halter kaldırma ile yapılan harekettir. Göğüs kaslarını geliştirmek isteyenlerin vazgeçilmezlerindendir. Bu hareket sırasında birçok kas grubu aynı anda çalışır. Yapılması gerçekten zor bir harekettir. Bundan dolayı yapılan bench press sayısı vücut geliştirmenin başarı ölçüsü olarak kullanılır. Bench Press Nasıl Yapılır? Bench press yapmak için ilk önce bu harekete özel tasarlanmış sehpaya sırt üstü uzanın ve bacaklarınızı iki yana açın. Kaldıracağınız halter sıranın her iki yanında bulunan askıların üzerindedir. Temelde bench press yaparken halter iki elle bilekler bükülmeden omuz genişliğinde tutulur. Bu tutuş aşırıya kaçmadan halteri sağlam bir şekilde kavrayacak kadar sıkı olmalıdır. Daha sonra halter göğüs kafesinin 4-5 cm üzerine gelinceye kadar aşağıya indirilir. İniş sırasında kolların düşey pozisyonu bozulmamasına özen gösterin. İnişten sonra halteri iniş hızından biraz daha hızlı bir şekilde yukarı itin. Yukarı itiş kollar tamamen düzleşince sona erer. Bench Press Yaparken Hangi Kaslar Çalışır? Bench press temelde göğüs kaslarını çalıştır. Bunun yanı sıra göğüsteki yüzeysel kaslardan pectoralis minör, pectoralis majör kaslarını, ön omuz ve arka kol kaslarını da çalıştırır. Bench press halterin tutuluş şekli ve aralığı, vücudun alt ve üst kısımlarının açısı ve daha birçok etken değiştirilerek çeşitlendirilebilir. Bu çeşitlendirme sonucunda çalışan temel kaslar aynıdır. Buradaki farklılık çalışan küçük kaslardır. Bench Press Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Bench press yaparken dikkat edilmesi gereken belki de ilk husus arka kol kaslarıdır. Eğer arka kol kasları yeteri kadar gelişmemişse bu kasların çabuk yorulmasından dolayı istenilen sayıda bench press yapılamaz. Göğüs kasları istenildiği kadar çalıştırılamaz. Bench press yaparken dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da ısınmadır. Bench press yapılırken birden fazla kas grubu çalıştırıldığından zor bir harekettir. Böyle bir hareketten önce yeterince ısınma hareketi yapılmazsa sakatlıklara yol açabilir. Bench press yaparken vücudumuzun alacağı pozisyon bu hareketten beklenen verimin alınması için önemlidir. Ayaklarımız bench press yaparken vücudunuzun alt kısmını dengede tutabilmesi için yere sağlam basmalıdır. Ayaklar sehpaya göre ne çok ileride ne de çok geride olmalıdır. Kalça hareket boyunca bench sehpasından kaldırılmamalıdır. Bench press sırasında kürek kemikleri iyice sıkılmalı omuz kasları öne çıkarılmamalıdır. Bench press yaparken bar düz bir hizada tutulmalı ve hareket boyunca bu pozisyonda kalmalıdır. Halteri asılı olduğu yerden – rackten – çıkarırken kolların bükülmediğinden kilitli ve düz olduğundan emin olunmalı.
Bench press alev aldı 00:47
Bench press alev aldı 359 izlenme - 3 yıl önce Bir vücut geliştirme sporcusu ateşe verilen 145 kilogram ağırlığındaki bir bench press'i 32 kez kaldırarak ilginç bir denemede bulundu.
Lazar Angelov Göğüs / Sırt Antrenman Programı Bölüm 1 - Bench Press - KENZO KARAGÖZ 05:24
Lazar Angelov Göğüs / Sırt Antrenman Programı Bölüm 1 - Bench Press - KENZO KARAGÖZ 358 izlenme - 3 yıl önce Lazar Angelov Göğüs / Sırt Antrenman Programı Bölüm 1 - Bench Press - KENZO KARAGÖZ
Bu Bench Press Nefes Kesti! 01:09
Bu Bench Press Nefes Kesti! 373 izlenme - 4 yıl önce Genç kızın altına girip kaldırdığı ağırlığı gören nice erkek aynı şeyi söyledi; "Ben böyle bench press görmedim!"
80 kg da biraz adrenalin 01:19
80 kg da biraz adrenalin 408 izlenme - 8 yıl önce pes arası 80 kg
Bench Press Alev Aldı 00:47
Bench Press Alev Aldı 130 izlenme - 2 yıl önce Bir vücut geliştirme sporcusu ateşe verilen 145 kilogram ağırlığındaki bir bench press'i 32 kez kaldırarak ilginç bir denemede bulundu.
incline bench press 200 kg 01:22
incline bench press 200 kg 297 izlenme - 6 yıl önce incline bench press 200 kg
Tamircinin Arabayla Bench Press Yapması 00:45
Tamircinin Arabayla Bench Press Yapması 70 izlenme - 1 yıl önce Vücut geliştirme yapan tamirci antrenmanlarını tamirhanedeki arabalarla yaptı. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
1090 Lb. Bench Press World Record Attempt 00:51
1090 Lb. Bench Press World Record Attempt 254 izlenme - 7 yıl önce world record attempt bench press. 1100 lbs! this was shot on jan 24 2009 at the la fitness expo.
Bench Press 80 kg (160 ps) 4 tekrar. 00:35
Bench Press 80 kg (160 ps) 4 tekrar. 144 izlenme - 6 yıl önce 80 kg 4 tekrar..
Bench Press Funnies Fails And Blunders 04:46
Bench Press Funnies Fails And Blunders 199 izlenme - 7 yıl önce bench press funnies fails and blunders www.muscleandbrawn.com
Secret To Massive Pecs - Scooby Sets Bench Press Record! 05:03
Secret To Massive Pecs - Scooby Sets Bench Press Record! 179 izlenme - 7 yıl önce www.scoobysworkshop.com how much can scooby bench? watch this video and watch scooby set a new record! learn my secret for massive pecs its "60/40". to find out what that means and how to use it to accelerate your chest mass development you will need to watch this video! the other secret to massive pecs is to stop looking for shortcuts! there are none and those youtube trainers who promise you otherwise are just telling you what you want to hear to get your money. ı got my pecs thru 30 years o
585 Bench For 23 Reps! 00:37
585 Bench For 23 Reps! 127 izlenme - 7 yıl önce thanks for all the support and positive comments on my video. ı'm gonna take the advice of my fans and compete in the world's strongest man next year. ı contacted them and they said ı would get a "special invitation". the guy who runs it hinted that ı might be a little too strong and it would be unfair to the other competitors. so ı just won't lift any weights for the next year to level the playing field. thanks again.
Doğru Bench Press Nasıl Yapılır ? Göğüs Kası Böyle Gelişir ! Kas Ve Vücut Geliştirme - Kenzo Karagöz 02:07
Doğru Bench Press Nasıl Yapılır ? Göğüs Kası Böyle Gelişir ! Kas Ve Vücut Geliştirme - Kenzo Karagöz 106 izlenme - 4 yıl önce Doğru Bench Press Nasıl Yapılır ? Göğüs Kası böyle Gelişir ! Kas ve Vücut Geliştirme - KENZO KARAGÖZ
Bench Press Tutuş Genişliği (Taktik) 01:21
Bench Press Tutuş Genişliği (Taktik) 23 izlenme - 1 yıl önce Bench Press Tutuş Genişliği (Taktik) Bu videoda Bench Press'te barı nereden tutmalı ve neden bu şekilde tutulmalı bunun nedeni ve yararlarını bulabilirsiniz.
Kenzo Karagöz ve Gökhan Erdoğdu - İncline Bench Press   Raw Hareketi 03:35
Kenzo Karagöz ve Gökhan Erdoğdu - İncline Bench Press Raw Hareketi 32 izlenme - 1 yıl önce Kenzo Karagöz ve Gökhan Erdoğdu - İncline Bench Press Raw Hareketi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Araba ile BenchPress Yapmak 00:42
Araba ile BenchPress Yapmak 77 izlenme - 3 yıl önce Göğüs çalışma gününde olan arkadaşın spor salonuna gidecek kadar vakti yokmuş ve çözümü böyle bişey yapmakta bulmuş. Alkışlarla yaşatalım efendim.
Carles Puyol Sevgilisiyle 00:15
Carles Puyol Sevgilisiyle "Bench Press" Yaparsa... 82 izlenme - 4 yıl önce İspanya'nın efsane futbolcularından Carles Puyol'un futbolu bıraktıktan sonra fitness'ta fantastik hareketler yapması sosyal medyada alay konusu oldu...
Opel Corsa İle Bench Press Yapmak 00:44
Opel Corsa İle Bench Press Yapmak 29 izlenme - 2 yıl önce Opel Corsa İle Bench Press Yapmak Arabanın altına yatarak bench press yapan adamın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
İncline Bench Press Nasıl Yapılır? 04:05
İncline Bench Press Nasıl Yapılır? 18 izlenme - 1 yıl önce incline bench press hareketleri nasıl yapılır izlitoruz Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Mark Henry vs Ryback - Bench Press  03:04
Mark Henry vs Ryback - Bench Press 18 izlenme - 1 yıl önce Mark Henry vs Ryback - Bench Press hareketleri izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler !
En Ağır Setlerim | Bench Press (150x6) | Chest Press (100x7)| Berkay Türkkan 02:17
En Ağır Setlerim | Bench Press (150x6) | Chest Press (100x7)| Berkay Türkkan 16 izlenme - 1 yıl önce En Ağır Setlerim | Bench Press (150x6) | Chest Press (100x7)| Berkay Türkkan Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Eddie Hall 225kg İncline Bench Press For 7 Reps 00:42
Eddie Hall 225kg İncline Bench Press For 7 Reps 13 izlenme - 1 yıl önce Eddie Hall 225kg İncline Bench Press For 7 Reps .Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Üst Göğüs Kaslarını Çalıştırmak - İncline Bench Press 03:38
Üst Göğüs Kaslarını Çalıştırmak - İncline Bench Press 15 izlenme - 1 yıl önce Üst göğüs kaslarını nasıl çalıştırabiliriz. Diikat edilmesi gereken ayrıntılar Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler