Hoşgeldiniz!

bener

Sia ft. Rihanna - Beautiful People (Can Bener Mash-Up Remix) 05:29
Sia ft. Rihanna - Beautiful People (Can Bener Mash-Up Remix) 3.206 izlenme - 2 yıl önce Sia ft. Rihanna - Beautiful People (Can Bener Mash-Up Remix)
O Dediğin Filmlerde Olur - Billur Bolu - Aslı İnandık 04:02
O Dediğin Filmlerde Olur - Billur Bolu - Aslı İnandık 3.597 izlenme - 3 yıl önce Oyuncular: Aslı İnandık - Billur Bolu Senaryo : Bener Karaçor Kurgu : Ekin Yüce - Berk Sevgi Sitemizin tombik güzeli Bilur ne yapıyor, özledim diye Youtube'u karıştırırken, Aslı İnandık adlı youtuber'ın videosunda yan rolde buldum. Aslı İnandık'ı sevmeseniz de eminim ki, Billur'un hatırına videoyu izleyeceksiniz. Videonun sonunda Billur tam vamp kadın olmuş.
Can Bener Way I Dance 04:05
Can Bener Way I Dance 3.676 izlenme - 8 yıl önce videolar facebook.com/yalnizhd sayfasında yayınlanmaktadır. en hd içerikler için sayfamızdan ayrılmayın www.facebook.com/yalnizhd www.muzikoza.com sunar...
Bu Evli Çiftten Kaçış Yok 05:55
Bu Evli Çiftten Kaçış Yok 285 izlenme - 2 yıl önce Balıkesir'de motorize zabıta olarak çalışan Ali Efe Yeğin ve eşi Bener Gülşah Yeğin, şehir içinde işportacıların korkulu rüyası olurken, motosiklet yarışlarında elde ettikleri dereceler ile de pistlerin tozunu attırıyor. Balıkesir sokaklarında devriye gezen zabıtaların Avrupa Şampiyonluğu ve Türkiye Şampiyonluğu dereceleri bulunuyor. Balıkesir'de motorize zabıta olarak görev yapan karı koca görenleri şaşırtıyor. Motosiklet yarışlarında Avrupa'da ve Türkiye'de bir çok derece alan Yeğin çifti, pistlerde gösterdikleri başarıyı mesleklerine de yansıtıyor. Balıkesir'in tüm cadde ve sokaklarında devreye dolaşan karı koca, zabıta mesleklerinin dışında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ni de Türkiye'de ve yurt dışında temsil ederek motosiklet yarışlarına katılıyor. Son olarak Yunanistan’ın Serez şehrinde düzenlenen BMU Avrupa Şampiyonası’nın F600 sınıfında Avrupa 1.ciliği elde eden Ali Efe Yeğin, yaptığ
Çesder Öğretmenler Günü Şiiri 04:10
Çesder Öğretmenler Günü Şiiri 377 izlenme - 8 yıl önce çorum eğitim sevenler derneği öğretmenler günü proğramı
Can Bener feat. Ece Filiz - Yüzyıl 04:41
Can Bener feat. Ece Filiz - Yüzyıl 224 izlenme - 3 yıl önce Türk dj denilince akla gelen ilk isim İdo Tatlıses olmasın diye.Sitede herhangi bir klibine rastlayamadığım Can Bener'in daha çok dinlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Parçalar zaten güzel, klipler şarkılardan güzel. Hele ki "way i dance" klibi sitenin bir günlük ihtiyacını karşılayacak güzelliktedir. Can Bener kadar 02:53 de ki arkadaşı da ayrıyeten alkışlıyorum !
İstiklal Marşı Performansı 02:28
İstiklal Marşı Performansı 278 izlenme - 6 yıl önce İstiklal Marşı Performansı
Can Bener - Yüzyıl (Born To Make You Please) feat. Ece Filiz 04:41
Can Bener - Yüzyıl (Born To Make You Please) feat. Ece Filiz 30 izlenme - 2 yıl önce OFFICIAL VIDEO CLIP Follow on Facebook http://facebook.com/CanBenerOfficial Twitter http://twitter.com/canbener http://canbener.com Produced by Can Bener 2012 Topkapi Muzik http://topkapimusic.com
Can Bener - Way I Dance (Careless Whisper Re-visited) 04:05
Can Bener - Way I Dance (Careless Whisper Re-visited) 8 izlenme - 2 yıl önce Follow on Facebook http://facebook.com/CanBenerOfficial Twitter http://twitter.com/canbener http://canbener.com WAY I DANCE (G.Michael, A.Ridgeley, V.Clarke, C.Bener) Produced by: Can Bener Contains words & music from "Careless Whisper" by George Michael (Warner Chappel Co.) and "Don't Go" by Yazoo (Sony/ATV). Additional words & music by Can Bener. Can Bener (MSG) (P) & (C) 2012 TOPKAPI MUZIK http://topkapitr.com This video is uploaded only for showreel purpose and online use. No broadcast rights allowed. All rights of the original video content owners reserved.
Galatasaray'da İki İsim Görevden Alındı 00:14
Galatasaray'da İki İsim Görevden Alındı 20 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın Florya Metin Oktay Tesisleri'nde görev yapan menajer yardımcısı Hakan Kutbay ile basın-medya sorumlusu Bener Onar, görevlerinden alındı.