Hoşgeldiniz!

bengal

 Kobra Yılanı Yiyen Adam 01:07
Kobra Yılanı Yiyen Adam 35.372 izlenme - 4 yıl önce Bengal'de yılanların efendisi olarak kendini gören adam kobra yılanlarını yiyor.
Leopara Saldıran Bengal Kaplanı 00:51
Leopara Saldıran Bengal Kaplanı 6.700 izlenme - 2 yıl önce Leopar ile inanılmaz bir mücadeleye girişen Bengal Kaplanının kapışması kameralara böyle yansıdı, Hep birlikte izliyoruz. Bengal Kaplanı______________________: Bengal kaplanı (Panthera tigris tigris), kedigiller (Felidae) familyasından bir kaplan alt türü. Fiziksel Özellikleri___________________: İri bir erkek Bengal kaplanının boyu 3 metreye kadar uzayabilir. Dişilerinin boyu ise 2.6 metre kadardır. Ağırlık erkek kaplanlarda 290 kilograma kadar çıkabilir. Dişi kaplanlar ise 200 kilogram civarındadırlar. Ayrıca ağır kilolarına rağmen çok iyi birer yüzücülerdir. Beslenme__________________________: Bengal kaplanları küçük ve büyük hayvanların çoğunu avlar. Çoğunlukla yaban domuzu, sambar, barasingha, çital, nilgai, gaur, manda ve bazen de balıklar. Bazen de tavşan, langur, şebek ve tavuskuşu gibi küçük hayvanları avlarlar. Bengal kaplanlarının çok nadiren fil ve gergedan yavrularını öldürdüğüne ilişkin veriler de vardır. Bazende leopar, kurt, çakal, tilki, hatta timsah ve yaban köpeği kaplanın avı olabilir. Nufus dağılımı_________________________: Zoologlar, bugün dünya üzerinde 4500 dolaylarında Bengal kaplanı olduğunu düşünüyorlar ve bunların çoğu Hindistan'da yaşıyor. Hindistan 1972 yılında Kaplan Projesi adı altında devasa bir korunma progamı geliştirdi. Bu program sayesinde kaplan sayısı 1970'lerdeki 1200'lerden 1990'lardaki 3000'lere kadar arttı. Bu program gelmiş geçmiş en başarılı korunma programlarından biridir.
bengal ispinozu ötüşü 00:22
bengal ispinozu ötüşü 10.625 izlenme - 7 yıl önce bengal ispinozu ötüşü
Kobra Yılanı Yiyen Adam 01:31
Kobra Yılanı Yiyen Adam 4.415 izlenme - 4 yıl önce Bengal'de Yılanların Efendisi Olarak Kendini Gören Adam Kobra Yılanlarını Yiyor.
Kaplan İle Beraber Uyanmak! 02:00
Kaplan İle Beraber Uyanmak! 2.909 izlenme - 2 yıl önce Micheal isim çılgın arkadaşımız, kaplanı ile birlikte uyanıyor ve güne merhaba diyorlar. Bugüne kadar, 3 tane kaplan beslemiş 1 tanesi maalesef ölmüş şu an 2 adet kaplanı varmış. Yanılmıyorsam, Güney Afrika'da yaşıyor.
Bengal İspinozlarimin Bir Kısmı 00:54
Bengal İspinozlarimin Bir Kısmı 3.461 izlenme - 4 yıl önce Bengal İspinozlarimin Bir Kısmı
gökkuşağı bengal  java ispinozlarım 02:44
gökkuşağı bengal java ispinozlarım 1.648 izlenme - 7 yıl önce gökkuşağı bengal java ispinozlarım
bengal yavruları elle besleme 00:54
bengal yavruları elle besleme 912 izlenme - 8 yıl önce annesi ve babası ölen tepeli bengal yavrularının elle beslenmesi..
Bengal Kaplanı Avı - 1950 Yılına Ait Kayıtlar (Sesli+İnanılmaz Çekimlerle) 09:14
Bengal Kaplanı Avı - 1950 Yılına Ait Kayıtlar (Sesli+İnanılmaz Çekimlerle) 123 izlenme - 3 yıl önce Youtube'de gezerken ''travelfilmarchive'' isimli bir kanal buldum ve eklediği videolar çok ilgimi çekti fakat bu video gerek sesli olması gerekse içeriğindeki o mükemmel çekimlerle beni kendisine hayran bıraktı. Böyle tehlikeli bir hayvanı nasıl çektiklerinide videoda gösteriyorlar. Video aslında beni çok rahatsız etti. Hayvanları katletmeleri özellikle aslan,kaplan,kurt gibi yırtıcı hayvanları sırf hobi olarak avlayanların Allah belasını versin. Umarım hesap gününden sonra cehennem'in en derinlerinde yanarlar. İyi izlemeler dilemek isterim ama görüntüler bazı arkadaşları rahatsız edebilir oyüzden sevgiyle kalın. saygılar...
Vahşi Filler 4 kişiyi Öldürdü 00:51
Vahşi Filler 4 kişiyi Öldürdü 108 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da fil dehşeti kameralara yansıdı. Bengal bölgesinde vahşi bir fil sürüsü köylülere saldırdı. Bir filin 40 yaşındaki bir adama saldırısı kameralar tarafından görüntülenirken 4 köylü fillerin saldırısında hayatını kaybetti.
Ananda Shankar - Cyrus 02:45
Ananda Shankar - Cyrus 76 izlenme - 3 yıl önce Bengali müziğinin etkin isimlerinden Uttar doğumlu Ananda Shankar'ın kemiğinize, iliğinize, irininize her bi yerinize işleyebilecek 1975 çıkışlı parçası Cyrus. Shankar 1999 yılında vefat etmiştir. Yıllardır bıkmadan usanmadan, özellikle işten geldiğim vakitlerde duşla birlikte dinlediğim parçalarındandır. Niye bilmeyenler mahrum kalsın böyle bir müzikten. Psychedelicin her türlüsüne can gurban. Ver baba müziği ver ver, aç sesini.
bengalgökkuşağı ve javalarım 00:34
bengalgökkuşağı ve javalarım 129 izlenme - 7 yıl önce bengalgökkuşağı ve javalarım
Bengal Prole Airconditioner is a hoax 01:54
Bengal Prole Airconditioner is a hoax 1 izlenme - 9 ay önce