Hoşgeldiniz!

Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam

İbrahim Tatlıses - Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam 04:19
İbrahim Tatlıses - Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam 738.247 izlenme - 4 yıl önce Şarkı sözleri: Beni benden alırsan, Seni sana bırakmam. Yanı başımda olsan da, Bir adım bile atmam. Kadrimi kıymetimi, Sana olan sevgimi, Bilmedin, bileceğin yok. Yalancı dostlarından Elalemin lafından Geçmedin, gececeğin yok Bu gönül az mı, Kahrını çekti? Bensiz aşkın neye yarar ki? Kaç kere kırdın, Yerlere attın? Yaralı kalbim affedermi? (2) Sevgilim canım dedikçe Kendini gizler oldun, peşinden sürüklendim ben Çok mu değerli oldum Bir aşk var birde aşık İç içe karma karışık, seninle hiçbir ilgisi yok Yalancı dostlarından elalemin lafından Geçmedin geçeceğin yok Bu gönül az mı kahrını çekti Bensiz aşkın neye yarar ki Kaç kere kırdın, yerlere attin Yaralı kalbim affeder mi?
Popstar Erkan - Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam 08:53
Popstar Erkan - Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam 15.010 izlenme - 5 yıl önce Düğünde Bulgaristanda
ibrahim tatlıses - beni benden alırsan - seni sana bırakmam 03:53
ibrahim tatlıses - beni benden alırsan - seni sana bırakmam 21.056 izlenme - 6 yıl önce
Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam 01:29
Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam 6.183 izlenme - 4 yıl önce Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam
Benı Benden Alırsan 04:07
Benı Benden Alırsan 6.597 izlenme - 8 yıl önce amator cekim
Erkan Çelik & Coşkun Yıldız - Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam 03:36
Erkan Çelik & Coşkun Yıldız - Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam 212 izlenme - 2 yıl önce Erkan Çelik & Coşkun Yıldız - Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam Şarkı Sözleri; Beni benden alırsan, Seni sana bırakmam. Yanı başımda olsan da, Bir adım bile atmam. Kadrimi kıymetimi, Sana olan sevgimi, Bilmedin, bileceğin yok. Yalancı dostlarından Elalemin lafından Geçmedin, gececeğin yok oysa aşk denen rüya sana yeter banada görmedin göreceğin yok umudun dualarda allah acır halime beni sana köle etmez Bu gönül az mı, Kahrını çekti? Bensiz aşkın neye yarar ki? Kaç kere kırdın, Yerlere attın? Yaralı kalbim affedermi? (2) sevgilim canım dedikçe kendini gizler oldun peşinden sürüklendim de çokmu değerli oldun bir aşk var birde aşık iç içe karma karışık senle hiç bir ilgisi yok neden baktın gözlerime neden yattın dizlerime bunlarında bedeli yok bu gönül azmı kahrını çekti bensiz aşkın neye yararki? kaç kere kırdın yerlere attın yaralı kalbim affedermi?
Erkan Çelik & Coşkun Yıldız- Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam 03:36
Erkan Çelik & Coşkun Yıldız- Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam 17 izlenme - 9 ay önce Parça: Beni Benden Alırsan Seni Sana Bırakmam Söyleyen: Coşkun Yıldız Şiir: Erkan Çelik