Hoşgeldiniz!

Beni Hala Öldürüyorsun

Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 04:55
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 2.467 izlenme - 4 yıl önce "Sana bunları hiç bilmediğin bir yerden yazıyorum" Albümünden "Beni hala öldürüyorsun" 2014 Şarkı Sözleri: Karanlığın içinde bıraktığın bir şey var. Sonunda yorulduğun, vazgeçtiğin bir söz var. Gözlerinin önünde kaybettiğin bir düş var. Kalbinde unuttuğun, derinlerde biri var. Gittiğin o yer nasıl, her şey güzel mi… Orda benim gibi biri seni sever mi… Yalnızlıkla büyüyorsun… Beni hala öldürüyorsun.
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun (2014 Yepyeni) 04:56
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun (2014 Yepyeni) 519 izlenme - 4 yıl önce Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun (2014 Yepyeni) SANA BUNLARI HİÇ BİLMEDİĞİN BİR YERDEN YAZIYORUM (2014 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK) Şarkı Sözleri: Karanlığın içinde bıraktığın bir şey var. Sonunda yorulduğun, vazgeçtiğin bir söz var. Gözlerinin önünde kaybettiğin bir düş var. Kalbinde unuttuğun, derinlerde biri var. Gittiğin o yer nasıl, her şey güzel mi... Orda benim gibi biri seni sever mi... Yalnızlıkla büyüyorsun... Beni hala öldürüyorsun.
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 04:55
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 97 izlenme - 4 yıl önce Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri: Karanlığın içinde bıraktığın bir şey var. Sonunda yorulduğun, vazgeçtiğin bir söz var. Gözlerinin önünde kaybettiğin bir düş var. Kalbinde unuttuğun, derinlerde biri var. Gittiğin o yer nasıl, her şey güzel mi... Orda benim gibi biri seni sever mi... Yalnızlıkla büyüyorsun... Beni hala öldürüyorsun.