Hoşgeldiniz!

Beni Hala Öldürüyorsun

Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 04:55
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 2.299 izlenme - 3 yıl önce "Sana bunları hiç bilmediğin bir yerden yazıyorum" Albümünden "Beni hala öldürüyorsun" 2014 Şarkı Sözleri: Karanlığın içinde bıraktığın bir şey var. Sonunda yorulduğun, vazgeçtiğin bir söz var. Gözlerinin önünde kaybettiğin bir düş var. Kalbinde unuttuğun, derinlerde biri var. Gittiğin o yer nasıl, her şey güzel mi… Orda benim gibi biri seni sever mi… Yalnızlıkla büyüyorsun… Beni hala öldürüyorsun.
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 04:55
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 662 izlenme - 3 yıl önce Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri: Karanlığın içinde bıraktığın bir şey var. Sonunda yorulduğun, vazgeçtiğin bir söz var. Gözlerinin önünde kaybettiğin bir düş var. Kalbinde unuttuğun, derinlerde biri var. Gittiğin o yer nasıl, her şey güzel mi... Orda benim gibi biri seni sever mi... Yalnızlıkla büyüyorsun... Beni hala öldürüyorsun.
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun (2014 Yepyeni) 04:56
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun (2014 Yepyeni) 517 izlenme - 3 yıl önce Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun (2014 Yepyeni) SANA BUNLARI HİÇ BİLMEDİĞİN BİR YERDEN YAZIYORUM (2014 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK) Şarkı Sözleri: Karanlığın içinde bıraktığın bir şey var. Sonunda yorulduğun, vazgeçtiğin bir söz var. Gözlerinin önünde kaybettiğin bir düş var. Kalbinde unuttuğun, derinlerde biri var. Gittiğin o yer nasıl, her şey güzel mi... Orda benim gibi biri seni sever mi... Yalnızlıkla büyüyorsun... Beni hala öldürüyorsun.
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 04:56
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 90 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: karanlığın içinde bıraktığın bi şey var sonunda yorulduğun vazgeçtiğin bi söz var gözlerinin önünde kaybettiğin bi düş var kalbinde kuruttuğun derinlerde biri var gittiğin o yer nasıl, herşey güzel mi... orda benim gibi biri hep seni sever mi... yalnızlıkla büyüyorsun... beni hala öldürüyorsun... yalnızlıkla büyüyorsun... beni hala öldürüyorsun... yalnızlıkla büyüyorsun... beni hala öldürüyorsun... beni hala öldürüyorsun... beni hala öldürüyorsun... beni hala öldürüyorsun... beni hala.....
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 04:55
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 90 izlenme - 3 yıl önce Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri: Karanlığın içinde bıraktığın bir şey var. Sonunda yorulduğun, vazgeçtiğin bir söz var. Gözlerinin önünde kaybettiğin bir düş var. Kalbinde unuttuğun, derinlerde biri var. Gittiğin o yer nasıl, her şey güzel mi... Orda benim gibi biri seni sever mi... Yalnızlıkla büyüyorsun... Beni hala öldürüyorsun.
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 04:56
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 58 izlenme - 3 yıl önce Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun (2014 Yepyeni) Şarkı Sözleri___________________________________: Karanlığın içinde bıraktığın bir şey var. Sonunda yorulduğun, vazgeçtiğin bir söz var. Gözlerinin önünde kaybettiğin bir düş var. Kalbinde unuttuğun, derinlerde biri var. Gittiğin o yer nasıl, her şey güzel mi... Orda benim gibi biri seni sever mi... Yalnızlıkla büyüyorsun... Beni hala öldürüyorsun.
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 04:08
Cem Adrian - Beni Hala Öldürüyorsun 28 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: karanlığın içinde bıraktığın bi şey var sonunda yorulduğun vazgeçtiğin bi söz var gözlerinin önünde kaybettiğin bi düş var kalbinde kuruttuğun derinlerde biri var gittiğin o yer nasıl, herşey güzel mi... orda benim gibi biri hep seni sever mi... yalnızlıkla büyüyorsun... beni hala öldürüyorsun... yalnızlıkla büyüyorsun... beni hala öldürüyorsun... yalnızlıkla büyüyorsun... beni hala öldürüyorsun... beni hala öldürüyorsun... beni hala öldürüyorsun... beni hala öldürüyorsun... beni hala.....
Cem Adrian- Beni Hala Öldürüyorsun 04:55
Cem Adrian- Beni Hala Öldürüyorsun 20 izlenme - 2 yıl önce Karanlığın içinde bıraktığın bir şey var. Sonunda yorulduğun, vazgeçtiğin bir söz var. Gözlerinin önünde kaybettiğin bir düş var. Kalbinde unuttuğun, derinlerde biri var. Gittiğin o yer nasıl, her şey güzel mi… Orda benim gibi biri seni sever mi… Yalnızlıkla büyüyorsun… Beni hala öldürüyorsun.