Hoşgeldiniz!

beni sevmeni istiyorum

Cemal Safi - Beni Sevmeni İstiyorum 02:10
Cemal Safi - Beni Sevmeni İstiyorum 9.338 izlenme - 4 yıl önce Seninle Buluşmamız Ne Kadar Zor Olsa Da, senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum. beş Dakika Baş Başa Kalmamız Suç Olsa Da senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum. çağırsam Bile Gelme,yorulma Ne Olursun, sen Üzülme,incinme,kırılma Ne Olursun, beni Yanlış Anlam,darılma Ne Olursun, senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum. bir Gün Bensiz Kalsan Da Benimle Yaşamanı, aşkımı Değerini Sır Gibi Taşımanı, nemli Bakışlarınla Resmimi Okşamanı senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum. senden Tek Dileğim Var,özel İmtiyaz Değil, kulun Başka Bir Kula İbadeti Farz Değil, haşa!yaratan Gibi Beş Vakit Namaz Değil, senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum. Yazar : Cemal Safi
Zeki Müren - Senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum 04:03
Zeki Müren - Senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum 2.262 izlenme - 2 yıl önce Çok değerli Paşamızın o güzel sesiyle yorumladığı bu parçayı keyifle dinlemenizi temenni ediyorum. Şarkı Sözleri; Seninle buluşmamız ne kadar zor olsa da, Senden sadece beni sevmeni istiyorum. Beş dakika baş başa kalmamız suç olsa da Senden sadece beni sevmeni istiyorum. Çağırsam bile gelme,yorulma ne olursun, Sen üzülme,incinme,kırılma ne olursun, Beni yanlış anlama,darılma ne olursun, Senden sadece beni sevmeni istiyorum. Bir gün bensiz kalsan da benimle yaşamanı, Aşkımın değerini sır gibi taşımanı, Nemli bakışlarınla resmimi okşamanı Senden sadece beni sevmeni istiyorum. Çağırsam bile gelme,yorulma ne olursun, Sen üzülme,incinme,kırılma ne olursun, Beni yanlış anlama,darılma ne olursun, Senden sadece beni sevmeni istiyorum.
Nalan Altınörs - Beni Sevmeni İstiyorum 05:28
Nalan Altınörs - Beni Sevmeni İstiyorum 736 izlenme - 5 yıl önce
Zeki Müren - Senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum 04:03
Zeki Müren - Senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum 105 izlenme - 1 yıl önce Çok değerli Paşamızın o güzel sesiyle yorumladığı bu parçayı keyifle dinlemenizi temenni ediyorum. Sözleri; Seninle buluşmamız ne kadar zor olsa da, Senden sadece beni sevmeni istiyorum. Beş dakika baş başa kalmamız suç olsa da Senden sadece beni sevmeni istiyorum. Çağırsam bile gelme,yorulma ne olursun, Sen üzülme,incinme,kırılma ne olursun, Beni yanlış anlama,darılma ne olursun, Senden sadece beni sevmeni istiyorum. Bir gün bensiz kalsan da benimle yaşamanı, Aşkımın değerini sır gibi taşımanı, Nemli bakışlarınla resmimi okşamanı Senden sadece beni sevmeni istiyorum. Çağırsam bile gelme,yorulma ne olursun, Sen üzülme,incinme,kırılma ne olursun, Beni yanlış anlama,darılma ne olursun, Senden sadece beni sevmeni istiyorum.
Nevra Günay Tosun - Senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum 05:54
Nevra Günay Tosun - Senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum 142 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri / Türk Sanat Müziği: seninle buluşmamız ne kadar güç olsa da, senden sadece beni sevmeni istiyorum. beş dakika baş başa kalmamız suç olsa da senden sadece beni sevmeni istiyorum. çağırsam bile gelme, yorulma ne olursun, sen üzülme, incinme, kırılma ne olursun, beni yanlış anlama, darılma ne olursun, senden sadece beni sevmeni istiyorum bir gün bensiz kalsan da benimle yaşamanı, aşkımın değerini sır gibi taşımanı, nemli bakışlarınla resmimi okşamanı senden sadece beni sevmeni istiyorum.
Güldehen Marmara Terün - Senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum 07:13
Güldehen Marmara Terün - Senden Sadece Beni Sevmeni İstiyorum 97 izlenme - 2 yıl önce Trt Müzik-Şarkılardan Fal Tuttum-23-10-2014-Hazırlayan:Erhan Duzturk