Hoşgeldiniz!

benim adım öğretmen

Benim Adım Öğretmen 02:16
Benim Adım Öğretmen 12.095 izlenme - 4 yıl önce Karanlığa Işık Tutan Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü Kutluyoruz. ÖĞRETMEN MARŞI Alnımızda bilgilerden bir çelenk, Nura doğru can atan Türk genciyiz. Yer yüzünde yoktur, olmaz Türk'e denk; Korku bilmez soyumuz. Şanlı yurdum, her bucağın şanla dolsun; Yurdum seni yüceltmeye antlar olsun. Candan açtık cehle karşı bir savaş, Ey bu yolda ant içen genç arkadaş! Öğren, öğret hakkı halka, gürle coş; Durma durma koş. Şanlı yurdum, her bucağın şanla dolsun; Yurdum seni yüceltmeye antlar olsun.
Benim Adım Öğretmen 02:20
Benim Adım Öğretmen 2.665 izlenme - 3 yıl önce Benim Adım Öğretmen
Öğretmenlerden Muhteşem Klip! 'Benim Adım Öğretmen' 07:22
Öğretmenlerden Muhteşem Klip! 'Benim Adım Öğretmen' 1.427 izlenme - 2 yıl önce Niğde’nin Altunhisar ilçesinde görev yapan öğretmenler “Benim Adım Öğretmen” isimli türkü seslendirerek klip çekti.
Sınıfım 02:18
Sınıfım 2.148 izlenme - 6 yıl önce sınıfımmmbenimadımöğretmen
Benim adım “ÖĞRETMEN“ 03:14
Benim adım “ÖĞRETMEN“ 1.053 izlenme - 2 yıl önce Benim Adım Öğretmen Şarkı Sözü Bilginin ışığında yükselecek bu vatan, Benim adım öğretmen bana emanet vatan, İsterse bir şehirde ya da bir dağ köyünde, Benim adım öğretmen gezerim belde belde, Kolum kanadım lafım bilgi, Bende bitmez coşar sevgi, Başöğretmen izinde, Yılmaz yürür bu Türk genci , Kolum kanadım lafım bilgi, Bende bitmez coşar sevgi, Memleket sevdasıyla, Yılmaz yürür bu Türk genci , Pusu kursalar bile beni vursalar yine, Benim adım öğretmen her demdeyim her yerde, Benim evim bu vatan çocuklar geleceğim, Son nefesimde bile öğretmen öleceğim, Kolum kanadım lafım bilgi, Bende bitmez coşar sevgi, Başöğretmen izinde, Yılmaz yürür bu Türk genci, Kolum kanadım lafım bilgi, Bende bitmez coşar sevgi, Memleket sevdasıyla, Yılmaz yürür bu Türk genci Kaynak: http://www.kareay.com/2014/11/21/benim-adim-ogretmen-sozleri/#ixzz3ta0AQgQS Bu yazı yukarıdaki linkten alınmıştır.
Sinop Anadolu Öğretmen Lisesi Korosu Benim Adım Öğretmen 04:48
Sinop Anadolu Öğretmen Lisesi Korosu Benim Adım Öğretmen 1.028 izlenme - 3 yıl önce Sinop Anadolu Öğretmen Lisesi'nin Öğretmenler Günü için çektiği güzel bir video. Şarkı Sözleri: bilginin ışığında yükselecek bu vatan benim adım öğretmen bana emanet vatan isterse bir şehirde yada bir dağ köyünde benim adım öğretmen gezerim belde belde kolun kanadım lafım bilgi bende bitmez coşar sevgi başöğretmen izinde yılmaz yürür bu Türk genci memleket sevdasıyla yılmaz yürür bu Türk genci pusu kursalar bile beni vursalar yine benim adım öğretmen erdemdim her yerde benim evim bu vatan çocuklar geleceğim son nefesimde bile öğretmen öleceğim Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun :)
Edirne Benim Adım Öğretmen - Selimiye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri 03:10
Edirne Benim Adım Öğretmen - Selimiye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri 399 izlenme - 3 yıl önce 24 Kasım Öğretmenler Günü Klibi Düzenleme : Ali ÇELİK
24 Kasım Öğretmenler günü klibi Ankara Mamak Mektebim Yöneticileri ve Öğretmenleri Kadir Çelik 04:13
24 Kasım Öğretmenler günü klibi Ankara Mamak Mektebim Yöneticileri ve Öğretmenleri Kadir Çelik 1 izlenme - 1 ay önce Benim adım öğretmen Ankara Mamak Mektebim Öğretmenleri Söylüyor Kadir Çelik Aykut öğretmen Engin Deniz uzun aykut ilter öğretmen,müzik ve eğitim,benim adım öğretmen,mektebim okulu,ankara mamak mektebim,öğretmenler söylüyor Yeni videolardan haberdar olun ABONE OLUN. Emeğe Saygı Çerçevesinde Videoyu Beğenip Paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızla destek olursanız katkı sağlamış olursunuz. Müzik Malzemeleri ile ilgili özel sitemden dan tüm müzik malzemelerini inceleyebilirsiniz. Bana telefon ile ulaşabilirsiniz. Benim Adım Öğretmen Şarkı Sözü Bilginin ışığında yükselecek bu vatan, Benim adım öğretmen bana emanet vatan, İsterse bir şehirde ya da bir dağ köyünde, Benim adım öğretmen gezerim belde belde, Kolum kanadım lafım bilgi, Bende bitmez coşar sevgi, Başöğretmen izinde, Yılmaz yürür bu Türk genci , Kolum kanadım lafım bilgi, Bende bitmez coşar sevgi, Memleket sevdasıyla, Yılmaz yürür bu Türk genci , Pusu k