Hoşgeldiniz!

Benin Videoları İzle

04:54
9.537 izlenme - 6 yıl önce
Podyum Açılışı – İşte Benim Stilim 5. Bölüm 12:12
Podyum Açılışı – İşte Benim Stilim 5. Bölüm 646 izlenme - 1 yıl önce İşte Benim Stilim 2016 08 Ocak 2016 Cuma günü yayınlanan 5. bölümünde jüri ve yarışmacıların podyum açılışı. Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor. YARIŞMACILAR: Aslızen, Berna Öztürk, Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Simge Tertemiz, Hatice, Neslihan Önder
Benin Adım Elvan Dalton 02:25
Benin Adım Elvan Dalton 1.894 izlenme - 4 yıl önce Benin Adım Elvan Dalton Full Süper
Hüseyin Ft Asi Styla  2012 Vur Benin (Video Editby Alemsan) 03:07
Hüseyin Ft Asi Styla 2012 Vur Benin (Video Editby Alemsan) 1.564 izlenme - 5 yıl önce
Bu Tarz Benim'de Büyük Kavga Çıktı... 06:10
Bu Tarz Benim'de Büyük Kavga Çıktı... 531 izlenme - 2 yıl önce Ayşegül Doğan ve jüri üyelerinden Nur Yerlitaş arasında gergin anlar yaşandı...
2 Yaşındaki Çocuk Selin Ortasında Kaldı! 02:39
2 Yaşındaki Çocuk Selin Ortasında Kaldı! 727 izlenme - 5 yıl önce 2 Yaşındaki Çocuk Selin Ortasında Kaldı!
Nur Yerlitaş'tan Özlem'e Ayşenur Uyarısı 02:47
Nur Yerlitaş'tan Özlem'e Ayşenur Uyarısı 426 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim'de Özlem Özden'in, Ayşenur Balcı'ya yönelik eleştirileri jüri üyesi Nur Yerlitaş'ı kızdırdı. Ayşenur'un henüz 19 yaşında olduğunu ve hataları olabileceğini belirten Yerlitaş, Özlem'i "Ne istiyorsun sen. Ezgi bitti, Ayşenur başladı. Sürekli saldırıya geçiyorsun. Böyle konuşma." sözleriyle uyardı. Bu Tarz Benim Nerede, ne giyilir, tarz nasıl yaratılır, en şık kadın olmak bu kadar zor mu? Tüm bu soruların yanıt bulacağı ekranların en tarz programı "Bu Tarz Benim", hafta içi her gün yeni bölümleriyle, Cumartesi günü ise heyecan dolu ‘Eleme Gecesi’ ile Show TV’de!! Yapımcılığını Production House’un sunuculuğunu ise Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor! Hafta içi her gün kendi belirledikleri konseptte giyinerek tarzlarını sergileyen yarışmacılar, jüriden tam not alarak en çok yıldızı topluyor. Büyük ödüle sayılı haftaların kaldığı Bu Tarz Benim’de en çok yıldızı toplayan yarışmacılar, Cumartesi akşamı yayınlanacak olan ‘Eleme Gecesi’nde koruma altına girerek elenmekten kurtuluyor... "Bu Tarz Benim", hafta içi hergün saat 15.45’te yeni bölümüyle, Cumartesi günü saat 20:00'de ise heyecan dolu ‘Eleme Gecesi’ ile Show TV’de!
Düzce'de Benin köyüm 10:56
Düzce'de Benin köyüm 459 izlenme - 5 yıl önce Arkadaşlarımın üzerine hazırladım ve sundum Çekimi montaj duplaj kendime aittir . O. karadere köyü CUMAYERİ/DÜZCE
Benim İçin Üzülme 36. Bölüm Fragmanı 00:43
Benim İçin Üzülme 36. Bölüm Fragmanı 751 izlenme - 3 yıl önce Benim İçin Üzülme 36. Bölüm Fragmanı (8.Ekim 2013)
Ayna Programı - Benin 1 38:28
Ayna Programı - Benin 1 414 izlenme - 4 yıl önce Ayna Programı - Benin 1
Benim Vine'ımda Beni mi Vuracaksınız 00:06
Benim Vine'ımda Beni mi Vuracaksınız 292 izlenme - 3 yıl önce Benim Vine'ımda beni mi vuracaksınız
Hüseyin Akpınar - Hekimoğlu Derler Benin Aslıma 04:32
Hüseyin Akpınar - Hekimoğlu Derler Benin Aslıma 556 izlenme - 5 yıl önce
İşte Benin Stilim 6. Sezon - 1. Bölüm Tanıtımı 02:55
İşte Benin Stilim 6. Sezon - 1. Bölüm Tanıtımı 87 izlenme - 11 ay önce Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor. YARIŞMACILAR: Aslızen, Berna Öztürk, Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Simge Tertemiz, Hatice, Neslihan Önder Görmediğiniz, duymadığınız tüm kamera arkası görüntüleri için http://istebenimstilim.com/galeri/kulis İşte Benim Stilim’de neler oldu? Tüm güncel haberler için http://istebenimstilim.com/haberler Favori yarışmacınızı desteklemek için http://istebenimstilim.com/senin-favorin Görmediğiniz fotoğraflar için http://istebenimstilim.com/galeri Sizde kendi kombininizi yaratın http://istebenimstilim.com/kombin-yap Kaçırdığınız tüm bölümler ve özel videolar için http://istebenimstilim.com/videolar ziyaret edin! İşte Benim Stilim hafta içi her gün 15.30'da, Cuma geceleri ise 22.15'te eleme gecesiyle TV8'de!
Ferdi Tayfur-Gönül Oyunu(Plak) 04:43
Ferdi Tayfur-Gönül Oyunu(Plak) 726 izlenme - 5 yıl önce gönül oyunu-hapishane görüş günü(elenor)-1979 plaktan arşivimden plak kaydıtemiz bir kayıt olduarşivimden nadir resimlerleumarım beğenirsiniz-murat acar
Cavit Karabey Benin Gençliğim 06:15
Cavit Karabey Benin Gençliğim 211 izlenme - 5 yıl önce tahsin aydın
Feryal - Hey Benin 01:56
Feryal - Hey Benin 144 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Dema Dawete Çıkış Tarihi: 10.10.2013 Türk Halk Müziği
Hayat Cash Bırak Benin 03:05
Hayat Cash Bırak Benin 60 izlenme - 4 yıl önce hayat cash bırak benin
Benin-Akşam Yemeği 06:50
Benin-Akşam Yemeği 21 izlenme - 3 yıl önce Benin Cumhurbaskani Thomas Boni Yayi, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, 8–11 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Sercan 03:05
Sercan 25 izlenme - 4 yıl önce sercan
Lale Hanım (Lebibe İhsan Sezen) - Nerkis Hanım (Neyyire İpekçi) - Ltfeyle Güzel Gel  De Benin Gönlüm 03:09
Lale Hanım (Lebibe İhsan Sezen) - Nerkis Hanım (Neyyire İpekçi) - Ltfeyle Güzel Gel De Benin Gönlüm 49 izlenme - 5 yıl önce
İşte Benim Stilim 2016 - 28. Bölüm Tanıtımı 01:39
İşte Benim Stilim 2016 - 28. Bölüm Tanıtımı 5 izlenme - 11 ay önce İşte Benim Stilim 2016 04 Şubat 2016 Perşembe günü yayınlanacak olan bölümde neler yaşanacak? Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor. YARIŞMACILAR: Aslızen, Berna Öztürk, Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Simge Tertemiz, Hatice, Neslihan Önder
Benin-Thomas Boni Yayi'ninBasın Açıklaması 07:40
Benin-Thomas Boni Yayi'ninBasın Açıklaması 16 izlenme - 5 yıl önce Benin Cumhurbaskani Thomas Boni Yayi, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, 8–11 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Benin-Resmî Karşılama 04:56
Benin-Resmî Karşılama 10 izlenme - 5 yıl önce Benin Cumhurbaskani Thomas Boni Yayi, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, 8–11 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Benin-Akşam Yemeği 06:50
Benin-Akşam Yemeği 5 izlenme - 3 yıl önce Benin Cumhurbaskani Thomas Boni Yayi, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, 8–11 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Jüri Yasemin Öztürk'ü Neden Uyardı? 04:26
Jüri Yasemin Öztürk'ü Neden Uyardı? 1 izlenme - 12 ay önce İşte Benim Stilim 2016 20 Ocak 2016 Çarşamba günü yayınlanan 15. bölümünde Hakan Akkaya bu hafta Yasemin Öztürk'ün tarzında düşüş olduğunu söyledi ve özensiz, zaman ayırmamış durduğunu belirtti. Yasemin ise önemsiyorum ama kafam karışmış olabilir, ne dediğinizi şu an çok iyi anladım dedi. Hakan Akkaya, Yasemin'in baktığını göremediğini söyleyince Yasemin oyuncuyum görüyorum ama kafam karışmış olabilir dedi. Neslihan Yargıcı ise Yasemin'e ilk gün geldiğinde ona senin bir tarzın var dediklerini hatırlattı ve Yasemin'in o tarzın üstüne çıkması gerektiğini söyledi. Hakan Akkaya ise yarışmacılara buranın bir yarışma olduğunu, yarışmacıların bilerek geldiğini bu yüzden de burada zımba gibi olmalarını gerektiğini söyledi. Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor. YARIŞMACILAR: Aslızen, Berna Öztürk, Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Simge Tertemiz, Hatice, Neslihan Önder
Benin-Thomas Boni Yayi'ninBasın Açıklaması 07:40
Benin-Thomas Boni Yayi'ninBasın Açıklaması 4 izlenme - 5 yıl önce Benin Cumhurbaskani Thomas Boni Yayi, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, 8–11 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
3. Yargı Paketi Yorumu: 08:01
3. Yargı Paketi Yorumu: 3 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül, 3. Yargı Paketi'nin yürürlüğe girmesinin ardından tutuklu milletvekillerinin durumuyla ilgili görüşlerinin sorulması üzerine, bu konularla ilgili düşüncesinin herkes tarafından bilindiğini ifade ederek “Şimdi artık mahkemeler çıkan yasaları yorumlayacak ve gerekçelerine bakacaklar” dedi.
Benin-İmzalanan Anlaşmalar 08:06
Benin-İmzalanan Anlaşmalar 3 izlenme - 5 yıl önce Benin Cumhurbaskani Thomas Boni Yayi, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, 8–11 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Benin-Resmî Karşılama 04:56
Benin-Resmî Karşılama 2 izlenme - 5 yıl önce Benin Cumhurbaskani Thomas Boni Yayi, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, 8–11 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Benin-Cumhurbaşkanı Gül'ünBasın Açıklaması 03:57
Benin-Cumhurbaşkanı Gül'ünBasın Açıklaması 2 izlenme - 5 yıl önce Benin Cumhurbaskani Thomas Boni Yayi, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, 8–11 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.