Hoşgeldiniz!

benzemek

İranlı Messi 02:28
İranlı Messi 11.321 izlenme - 9 ay önce Messi'ye çok benzeyen İran'lı Reza Parastesh. Ülkesinde çokça tanınan bir simaymış.
Futbolculara Tıpa Tıp Benzeyen Kadınlar 01:25
Futbolculara Tıpa Tıp Benzeyen Kadınlar 30.775 izlenme - 4 yıl önce İnsanlar çift yaratılmıştır derler; inanıp inanmamak bize kalmış. Fakat insan bu fotoğraflar arasındaki benzerlikleri gördükçe düşünmeden edemiyor "Acaba mı?" diye... Hele bir de birbirlerine bu denli benzeyen bu insanların cinsiyetleri de farklıysa!
Bu Adam için Ölürüm Ben, Babam da Bu Adama Benziyor Vallaa 00:57
Bu Adam için Ölürüm Ben, Babam da Bu Adama Benziyor Vallaa 6.044 izlenme - 1 yıl önce Bu Çocuklar Kaç Yaşında? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul dönüşü yol güzergahında lastikçi esnafını ziyaret etti. Medyanın bakıp "kol muhabbeti", "gülüşmeler" gördüğü görüntülerde, işçi oldukları anlaşılan çocukların küçüklüğü dikkat çekti. “Onbeş yaşını doldurmamış çocukların çalıştırılması yasaktır. Ancak, ondört yaşını doldurmuş ve ilköğretimi tamamlamış olan çocuklar, bedensel, zihinsel ve ahlaki gelişmelerine ve eğitime devam edenlerin okullarına devamına engel olmayacak hafif işlerde çalıştırılabilirler.” ''Dur yav kolumu kopartacan''
Kendini Seksi Sanan Kız 02:30
Kendini Seksi Sanan Kız 18.139 izlenme - 5 yıl önce Tavırlarıyla kendisini çekici göstermeye çalışan kız pek de başarılı olamıyor...
Bursalı Justin Bieber 01:20
Bursalı Justin Bieber 5.549 izlenme - 3 yıl önce Bursalı bu genç arkadaş Justin Bieber'a benzetiliyormuş, siz karar verin artık.
Kendinizi Hangi Nesneye Benzetirsiniz? - Sokak Röportajı 04:22
Kendinizi Hangi Nesneye Benzetirsiniz? - Sokak Röportajı 1.605 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında halka kendinizi hangi nesneye benzetirdiniz sorusu sorulmuş cevaplar oldukça ilginç.
Seni Hangi Ünlüye Benzetiyorlar? - Oha Diyorum 04:02
Seni Hangi Ünlüye Benzetiyorlar? - Oha Diyorum 2.920 izlenme - 2 yıl önce Scorp'u şimdi indirebilirsiniz: Scorp Android şurada: http://goo.gl/9xDaXw Scorp iOS ise şurada: https://goo.gl/ePYmcf Scorp ile ortak videolarımız bütün hızıyla devam ediyor. Bu seferki konu başlığımız "Seni hangi ünlüye benzetiyorlar?" Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Geyiğe Benzeyen Fare 00:39
Geyiğe Benzeyen Fare 3.109 izlenme - 4 yıl önce Geyiğe Benzeyen Fare
Pokemon'a Benzeyen Ünlüler 00:41
Pokemon'a Benzeyen Ünlüler 2.774 izlenme - 4 yıl önce Pokemon'a benzeyen ünlüleri sizin için seçtik. Sizce de benzemiyorlar mı?
Ünlülere Benzeyen 16 Araba 00:47
Ünlülere Benzeyen 16 Araba 2.034 izlenme - 3 yıl önce ünlülere benzeyen 16 araba
Vatandaşa Sorduk - Hangi Ünlüye Benziyorsunuz (2001) 02:10
Vatandaşa Sorduk - Hangi Ünlüye Benziyorsunuz (2001) 1.369 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar izlemesi enfes keyifli bir şey buldum.Gözlerinizden öperim iyi seyirler.
Yılmaz Morgül'e Benzetilen Mağdur Yarışmacı - Bu Tarz Benim 02:55
Yılmaz Morgül'e Benzetilen Mağdur Yarışmacı - Bu Tarz Benim 3.124 izlenme - 3 yıl önce Kezbanlık buralardan mı öğreniliyor doğuştan mı geliyor bilmiyorum sitedaşlar ama istisnasız her gün başkası adına utanma duygusu yaşıyoruz bu ülkede.Şu sohbetin seviyesi, Flash Tv yi mumla arıyoruz o derece...
Ayselllou 2017 Yılın Düeti Yeni Ferdi 03:16
Ayselllou 2017 Yılın Düeti Yeni Ferdi 433 izlenme - 8 ay önce
Angelina Jolie’ye Benzemek İsterken Zombiye Benzemek 02:47
Angelina Jolie’ye Benzemek İsterken Zombiye Benzemek 60 izlenme - 2 ay önce Hollywood'un ünlü yıldızı Angelina Jolie'ye benzemek için servet harcayan İranlı kadının son hali görenleri şaşırtıyor.Şaka gibi insan neden doğal hali kalmazki bu tür olaylara girenler bu kadından ibret alsın
Bebek Barbie Ken Olmak İçin Estetik Olan Adam 01:18
Bebek Barbie Ken Olmak İçin Estetik Olan Adam 1.003 izlenme - 2 yıl önce Estetik ameliyat bağımlısı Brezilyalı Rodrigo Alves, Bebek Barbie Ken gibi görünmek için yaklaşık 360,000 TL harcamış.
30 Kez Estetik Olup Çizgi Karaktere Benzemek 00:33
30 Kez Estetik Olup Çizgi Karaktere Benzemek 1.643 izlenme - 3 yıl önce 19 yaşındaki Ukraynalı Anastasiya Shpagina, kendini Japon anima çizgi film karakterlerine benzetmek için tam 30 kez bıçak altına yatmış. Sonunda incecik beli, kocaman gözleri ile gerçekten çizgi filmlerdeki kızlar gibi oldmuş. Ancak kendisinin istediği görünüme tam kavuşamadığı gerekçesi ile hala bıçak altına yatacağı iddiaları var. Hüzünlü bakışları ile tam bir çizgi film karakterini andıran Shpagina kendine bir de japon isim bulmuş: Fukkacumi... Anime karakterlerin genellikle anlamlı bakan büyük gözleri ve vücutlarına kıyasla orantısız büyük kafaları vardır. İstediği karaktere bürünmek için yarım saat makyaj yapan Anastasiya Shpagina aynı zamanda barbie bebek olarak da biliniyormuş.
Arsız Belaya Benzemek İsteyen Çocuk 01:25
Arsız Belaya Benzemek İsteyen Çocuk 1.509 izlenme - 6 yıl önce arsız belaya benzemek isteyen çocuk
Seda Sayan Kedicik Oldu 02:21
Seda Sayan Kedicik Oldu 913 izlenme - 3 yıl önce Seda Sayan'ın ilk konukları arasında Adnan Oktar'ın Kedicikleri vardı. Kediciklerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Seda Sayan, bir ara kedicik olmaya karar verdi. Dudaklarını rujla kalınlaştıran Sayan'ın "ben de kedicik olacağım'' dedi.
Youtube Yıl Başı Partisinde Nur Yerlitaş'a Benzemek 10:44
Youtube Yıl Başı Partisinde Nur Yerlitaş'a Benzemek 321 izlenme - 1 yıl önce Ağır Mimar'ın jüri üyeliği yaptığı youtuberlar ne giyse programında Nur Yerlitaş'a benzetilen Tolga Olçaylı'yı izliyoruz...
benziyorlar mi??? 03:44
benziyorlar mi??? 1.491 izlenme - 8 yıl önce ünlüler
Makyajla Zayn Malik Olmak 04:00
Makyajla Zayn Malik Olmak 800 izlenme - 3 yıl önce Bu hanımfendi çeşitli ünlüleri taklit ederek binbir türlü makyajlarla videolar yaparak belli bir hayran kitlesi uyandırmış nedeni ise genellikle olağanüstü makyaj teknikleri olmaksızın eldeki imkanlarla müthiş işler çıkarması.Bu video da meşhur ergen grubu one direction üyesi kızlarımızın müslüman olduğundan dolayı daha bir ilgi gösterdiği Zayn Malik'e benzemek amaçlı yapılan makyajı seyredeceğiz buyrunuz...
Obama'nın Korumasının Lord Voldemort'a Benzemesi 02:58
Obama'nın Korumasının Lord Voldemort'a Benzemesi 358 izlenme - 2 yıl önce Videoyu izledikten sonra insanın aklına bir soru takılıyor;"Lord Voldemort geri mi dönüyor?"
Kim Jong-un'a Benzemek - Hong Kong 03:45
Kim Jong-un'a Benzemek - Hong Kong 458 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore diktatörü Kim Jong-un'a benzerliğiyle dikkat çeken gencin çektiği bir video. Yiyorsa Kore'de çeksin bakalım bunu. Adamın götünü keserler.
Çocuğunuzunun Kime Benzemesini İsterdiniz? - Sarı Mikrofon 06:22
Çocuğunuzunun Kime Benzemesini İsterdiniz? - Sarı Mikrofon 496 izlenme - 3 yıl önce Sarı Mikrofon'un bu bölümünde, çocuğunuzun hangi ünlü'ye benzemesini isterniz diye sorduk. Burak Yılmaz'dan, Justin Biber'e, Kemal Sunal'dan, Şener Şen'e çok farklı cevaplar aldık.
Orhan Ölmez - Senin Gecen Güne Benzer 05:03
Orhan Ölmez - Senin Gecen Güne Benzer 620 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Senin gecen güne benzer Derdin tasan güle benzer Yar sevsen de sevmesen de Dert benimdir kime neyler Senin gecen güne benzer Derdin tasan güle benzer Sen sevsen de sevmesen de Dert benimdir kime neyler Ağlatsan da sızlatsan da Yerden yere hep vursan da Aşkım çoktan daha fazla Dert benimdir kime neyler oy Akıl veren ziyadedir Söylenenler rivayettir El alem hep keyiftetir Dert benimdir kime neyler oy Aklım şaşar içim geçer Bu devran hep böyle döner Yar sussam da söylesem de Dert benimdir kime neyler Ağlatsan da sızlatsan da Yerden yere hep vursan da Aşkım çoktan daha fazla Dert benimdir kime neyler oy
Bu Adama En Çok Ben Benziyorum 00:06
Bu Adama En Çok Ben Benziyorum 516 izlenme - 4 yıl önce Bu adama en çok ben benziyorum
Komik Benzetmeler 02:58
Komik Benzetmeler 353 izlenme - 3 yıl önce İnternette dolaşan komik videolardan. Arkadaşlar birbirine çok benzeyen örnekleri tek bir videoda toplamış.
Kaplan Adam - Dennis Avner 01:02
Kaplan Adam - Dennis Avner 398 izlenme - 3 yıl önce 50 yaşındaki Dennis Avner, kaplana benzemek için ameliyat olmuş ve işin daha ilginç yanı, hiç bir şeye benzememiş (herhalde bunu haber yaptılar). Ama yine şevk ile anlatıyor kaplan olmak için neler yaptırdığını ne ameliyatlar olduğunu. Sevgi ile sapkınlık arasındaki ince farka bazen mallık da denir, efendim.
Deniz Kızına Benzeyen Yaratık 00:21
Deniz Kızına Benzeyen Yaratık 226 izlenme - 3 yıl önce Vidyo 2007de yüklenmiş önde yüzen nesnenin ne olduğu konusunda tartışmalar var bence denizkızı bu hatun...
İbrahim Tatlıses'e Benzeyen Adam 00:39
İbrahim Tatlıses'e Benzeyen Adam 71 izlenme - 10 ay önce İmparator İbrahim Tatlıses'e ses olarak kimse benzeyemez bu aşikar ama tip olarak bu amca gibi benzerleri çıkıyor. Amcamız tip olarak benzese de ses olarak imkansız.