Hoşgeldiniz!

benzemek

Kendinizi Hangi Nesneye Benzetirsiniz? - Sokak Röportajı 04:22
Kendinizi Hangi Nesneye Benzetirsiniz? - Sokak Röportajı 1.550 izlenme - 2 hafta önce Sokak röportajında halka kendinizi hangi nesneye benzetirdiniz sorusu sorulmuş cevaplar oldukça ilginç.
Futbolculara Tıpa Tıp Benzeyen Kadınlar 01:25
Futbolculara Tıpa Tıp Benzeyen Kadınlar 30.265 izlenme - 2 yıl önce İnsanlar çift yaratılmıştır derler; inanıp inanmamak bize kalmış. Fakat insan bu fotoğraflar arasındaki benzerlikleri gördükçe düşünmeden edemiyor "Acaba mı?" diye... Hele bir de birbirlerine bu denli benzeyen bu insanların cinsiyetleri de farklıysa!
Kendini Seksi Sanan Kız 02:30
Kendini Seksi Sanan Kız 17.659 izlenme - 4 yıl önce Tavırlarıyla kendisini çekici göstermeye çalışan kız pek de başarılı olamıyor...
Vatandaşa Sorduk - Hangi Ünlüye Benziyorsunuz (2001) 02:10
Vatandaşa Sorduk - Hangi Ünlüye Benziyorsunuz (2001) 1.346 izlenme - 8 ay önce Arkadaşlar izlemesi enfes keyifli bir şey buldum.Gözlerinizden öperim iyi seyirler.
Geyiğe Benzeyen Fare 00:39
Geyiğe Benzeyen Fare 3.092 izlenme - 3 yıl önce Geyiğe Benzeyen Fare
Pokemon'a Benzeyen Ünlüler 00:41
Pokemon'a Benzeyen Ünlüler 2.769 izlenme - 3 yıl önce Pokemon'a benzeyen ünlüleri sizin için seçtik. Sizce de benzemiyorlar mı?
Ünlülere Benzeyen 16 Araba 00:47
Ünlülere Benzeyen 16 Araba 2.028 izlenme - 2 yıl önce ünlülere benzeyen 16 araba
Yılmaz Morgül'e Benzetilen Mağdur Yarışmacı - Bu Tarz Benim 02:55
Yılmaz Morgül'e Benzetilen Mağdur Yarışmacı - Bu Tarz Benim 3.081 izlenme - 2 yıl önce Kezbanlık buralardan mı öğreniliyor doğuştan mı geliyor bilmiyorum sitedaşlar ama istisnasız her gün başkası adına utanma duygusu yaşıyoruz bu ülkede.Şu sohbetin seviyesi, Flash Tv yi mumla arıyoruz o derece...
Bursalı Justin Bieber 01:20
Bursalı Justin Bieber 1.656 izlenme - 2 yıl önce Bursalı bu genç arkadaş Justin Bieber'a benzetiliyormuş, siz karar verin artık.
30 Kez Estetik Olup Çizgi Karaktere Benzemek 00:33
30 Kez Estetik Olup Çizgi Karaktere Benzemek 1.090 izlenme - 2 yıl önce 19 yaşındaki Ukraynalı Anastasiya Shpagina, kendini Japon anima çizgi film karakterlerine benzetmek için tam 30 kez bıçak altına yatmış. Sonunda incecik beli, kocaman gözleri ile gerçekten çizgi filmlerdeki kızlar gibi oldmuş. Ancak kendisinin istediği görünüme tam kavuşamadığı gerekçesi ile hala bıçak altına yatacağı iddiaları var. Hüzünlü bakışları ile tam bir çizgi film karakterini andıran Shpagina kendine bir de japon isim bulmuş: Fukkacumi... Anime karakterlerin genellikle anlamlı bakan büyük gözleri ve vücutlarına kıyasla orantısız büyük kafaları vardır. İstediği karaktere bürünmek için yarım saat makyaj yapan Anastasiya Shpagina aynı zamanda barbie bebek olarak da biliniyormuş.
Arsız Belaya Benzemek İsteyen Çocuk 01:25
Arsız Belaya Benzemek İsteyen Çocuk 1.491 izlenme - 4 yıl önce arsız belaya benzemek isteyen çocuk
Makyajla Zayn Malik Olmak 04:00
Makyajla Zayn Malik Olmak 768 izlenme - 2 yıl önce Bu hanımfendi çeşitli ünlüleri taklit ederek binbir türlü makyajlarla videolar yaparak belli bir hayran kitlesi uyandırmış nedeni ise genellikle olağanüstü makyaj teknikleri olmaksızın eldeki imkanlarla müthiş işler çıkarması.Bu video da meşhur ergen grubu one direction üyesi kızlarımızın müslüman olduğundan dolayı daha bir ilgi gösterdiği Zayn Malik'e benzemek amaçlı yapılan makyajı seyredeceğiz buyrunuz...
benziyorlar mi??? 03:44
benziyorlar mi??? 1.490 izlenme - 7 yıl önce ünlüler
Çocuğunuzunun Kime Benzemesini İsterdiniz? - Sarı Mikrofon 06:22
Çocuğunuzunun Kime Benzemesini İsterdiniz? - Sarı Mikrofon 424 izlenme - 1 yıl önce Sarı Mikrofon'un bu bölümünde, çocuğunuzun hangi ünlü'ye benzemesini isterniz diye sorduk. Burak Yılmaz'dan, Justin Biber'e, Kemal Sunal'dan, Şener Şen'e çok farklı cevaplar aldık.
Bebek Barbie Ken Olmak İçin Estetik Olan Adam 01:18
Bebek Barbie Ken Olmak İçin Estetik Olan Adam 293 izlenme - 1 yıl önce Estetik ameliyat bağımlısı Brezilyalı Rodrigo Alves, Bebek Barbie Ken gibi görünmek için yaklaşık 360,000 TL harcamış.
Obama'nın Korumasının Lord Voldemort'a Benzemesi 02:58
Obama'nın Korumasının Lord Voldemort'a Benzemesi 202 izlenme - 1 yıl önce Videoyu izledikten sonra insanın aklına bir soru takılıyor;"Lord Voldemort geri mi dönüyor?"
Komik Benzetmeler 02:58
Komik Benzetmeler 352 izlenme - 2 yıl önce İnternette dolaşan komik videolardan. Arkadaşlar birbirine çok benzeyen örnekleri tek bir videoda toplamış.
Orhan Ölmez - Senin Gecen Güne Benzer 05:03
Orhan Ölmez - Senin Gecen Güne Benzer 522 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri Senin gecen güne benzer Derdin tasan güle benzer Yar sevsen de sevmesen de Dert benimdir kime neyler Senin gecen güne benzer Derdin tasan güle benzer Sen sevsen de sevmesen de Dert benimdir kime neyler Ağlatsan da sızlatsan da Yerden yere hep vursan da Aşkım çoktan daha fazla Dert benimdir kime neyler oy Akıl veren ziyadedir Söylenenler rivayettir El alem hep keyiftetir Dert benimdir kime neyler oy Aklım şaşar içim geçer Bu devran hep böyle döner Yar sussam da söylesem de Dert benimdir kime neyler Ağlatsan da sızlatsan da Yerden yere hep vursan da Aşkım çoktan daha fazla Dert benimdir kime neyler oy
Bu Adama En Çok Ben Benziyorum 00:06
Bu Adama En Çok Ben Benziyorum 510 izlenme - 3 yıl önce Bu adama en çok ben benziyorum
Seda Sayan Kedicik Oldu 02:21
Seda Sayan Kedicik Oldu 335 izlenme - 1 yıl önce Seda Sayan'ın ilk konukları arasında Adnan Oktar'ın Kedicikleri vardı. Kediciklerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Seda Sayan, bir ara kedicik olmaya karar verdi. Dudaklarını rujla kalınlaştıran Sayan'ın "ben de kedicik olacağım'' dedi.
AMERİKAN TIRAŞI YAPAN YAPTIRAN KAFİRDİR BERBERLER KUAFÖRLERDE KAFİRDİR KAFİR KAVME BENZEMEK ŞİRKTİR 02:37
AMERİKAN TIRAŞI YAPAN YAPTIRAN KAFİRDİR BERBERLER KUAFÖRLERDE KAFİRDİR KAFİR KAVME BENZEMEK ŞİRKTİR 10 izlenme - 1 hafta önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Kim Jong-un'a Benzemek - Hong Kong 03:45
Kim Jong-un'a Benzemek - Hong Kong 246 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Kore diktatörü Kim Jong-un'a benzerliğiyle dikkat çeken gencin çektiği bir video. Yiyorsa Kore'de çeksin bakalım bunu. Adamın götünü keserler.
Deniz Kızına Benzeyen Yaratık 00:21
Deniz Kızına Benzeyen Yaratık 226 izlenme - 2 yıl önce Vidyo 2007de yüklenmiş önde yüzen nesnenin ne olduğu konusunda tartışmalar var bence denizkızı bu hatun...
Kaplan Adam - Dennis Avner 01:02
Kaplan Adam - Dennis Avner 191 izlenme - 2 yıl önce 50 yaşındaki Dennis Avner, kaplana benzemek için ameliyat olmuş ve işin daha ilginç yanı, hiç bir şeye benzememiş (herhalde bunu haber yaptılar). Ama yine şevk ile anlatıyor kaplan olmak için neler yaptırdığını ne ameliyatlar olduğunu. Sevgi ile sapkınlık arasındaki ince farka bazen mallık da denir, efendim.
En Çok Hangi Ünlüye Benzetildiniz ? - Sokak Röportajları 03:46
En Çok Hangi Ünlüye Benzetildiniz ? - Sokak Röportajları 178 izlenme - 3 yıl önce En Çok Hangi Ünlüye Benzetildiniz ? Sokak Röportajları
Erkeğe Benzeyen Kız 00:14
Erkeğe Benzeyen Kız 122 izlenme - 2 yıl önce Kadınlığımız Bitti, Şimdi De Erkeğe Benzeyen Kadınlığımız Eleştiriliyor.
Aramızda Kalsın - Sinan Özen - Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın 03:57
Aramızda Kalsın - Sinan Özen - Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın 144 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri Bir kızıl goncaya benzer dudağın Açılan tek gülüsün sen bu bağın Kurulur kalplere sevda otağın Kimbilir hangi gönüldür durağın Her gören göğsüme taksam seni der Kimi ateş gibi yaktın beni der Kimi billur bakışından söz eder Kimbilir hangi gönüldür durağın
Erdoğan'a Benzeyen Turuncu Saçlı Yarışmacı 02:46
Erdoğan'a Benzeyen Turuncu Saçlı Yarışmacı 95 izlenme - 2 yıl önce Kelime oyununa katılan bu abimiz günün favori geyiklerinden, sanki Tayyip Erdoğan peruğu takmış da gelmiş. Dublör niyetine kullanılabilir. Artık iyice bayan ''Biz ... iyi biliriz'' esprileri yapan olursa, eğer orda o esprileri yapan olursa, oraya bi yere fog goyarım .
Yabancılara Benzemek - İrfan Sofrası 25:32
Yabancılara Benzemek - İrfan Sofrası 160 izlenme - 4 yıl önce Yabancılara Benzemek - İrfan Sofrası
Müftüden Harika Yorum - Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın 03:17
Müftüden Harika Yorum - Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın 59 izlenme - 2 yıl önce Amir Ateş'in sevilen eseri Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın Adlı şarkısını Kırklareli İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık, seslendiriyor