Hoşgeldiniz!

benzetmek

Altında Şort Varsa Ayağını Oraya Uzatma 01:25
Altında Şort Varsa Ayağını Oraya Uzatma 9.094 izlenme - 1 yıl önce Danimarka'da özel bir televizyon kanalında yayımlanan programda bir belgesel programını eleştiren sunucular gülme krizine girdi. Neden mi? Belgesel ekibinde bulunan bir adamın ayağını bakın neye benzettiler.
Penise Benzetilen Saç Ürünü 00:53
Penise Benzetilen Saç Ürünü 3.193 izlenme - 1 yıl önce Bayanların dağınık saçlarını topuz olarak toplamaya yarayan süngerimsi bir ürünü tanıtan kadınlar kutudan çıkan numuneyi penise benzetince canlı yayında kendilerini tutamadılar. http://i.hizliresim.com/7gBnVY.jpg
Evlilik Programlarını Pavyona Benzetti 03:50
Evlilik Programlarını Pavyona Benzetti 891 izlenme - 4 yıl önce Evlilik Programlarını Pavyona Benzetti Beyaz TV'ye konuk olan Pop Star yarışmacısı Mehtap Yılmaz, "Evlilik programları pavyon gibi." diyerek sert bir eleştiride bulundu. Popstar yarışmasıyla ünlenen Mehtap Yılmaz, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Tahir Sarıkaya'nın sunduğu "Uyan Türkiyem" programına konuk oldu. Evlilik programları hakkında yorum yapan Mehtap Yılmaz "Evlilik programları pavyon gibi" diyerek sert bir eleştiride bulundu.
35 Yaş Üstü Zengin Erkekler Ekmeğe Benzer 00:06
35 Yaş Üstü Zengin Erkekler Ekmeğe Benzer 510 izlenme - 2 yıl önce 35 yaş üstü zengin erkekleri ekmeğe benzeten bu kız elindeki ekmeği denizde bulunan balıklara atarak bakın ekmeğe hücum eden balıkları kime benzetiyor.
IŞİDçi Zannedilipp Tekme Tokat Dövülen Adam 01:15
IŞİDçi Zannedilipp Tekme Tokat Dövülen Adam 294 izlenme - 2 yıl önce Okmeydanı'nda sakallı bir kişi, iddiaya göre IŞİD taraftarı olduğu gerekçesiyle darp edildi.
Başbakanı Maho Ağa'ya Benzetmek - Muharrem İnce 01:08
Başbakanı Maho Ağa'ya Benzetmek - Muharrem İnce 258 izlenme - 3 yıl önce yürek yemiş vekillerimizden olan sayın muharrem ince bu kısacık konuşmasında yine kendine has üslubu ile başbakana karşı eleştirisini dile getirmiş. bu arada muharrem incenin haberinin bile olmadığı bir çatı adayı belirlemesi de kemal beyin ayıbıdır.
Cem Yılmaz Kendini Alain Delon'a Benzetti 03:21
Cem Yılmaz Kendini Alain Delon'a Benzetti 179 izlenme - 3 yıl önce Türk filmleri Paris'te sinemaseverlerle buluşuyor- Paris'teki Le Lucernaire kültür merkezinde üç gün boyunca Türk filmleri gösterilecek- Etkinliğin tanıtım toplantısına Cem Yılmaz ve Hülya Koçyiğit de katıldıPARİS (AA) - Fransa'nın başkenti Paris'te Türk filmlerinin gösterileceği "Paris'te Türk Sinemasıyla Randevu" etkinliği başladı.
Farcry 4'ün Hayranlarının Sitemi Üzerine Çektiği Yeni Tanıtımı 01:48
Farcry 4'ün Hayranlarının Sitemi Üzerine Çektiği Yeni Tanıtımı 125 izlenme - 2 yıl önce Farcry 4 yayınladığı ilk tanıtım filmiyle fanatik severlerini üzmüştü. Yeni seride çok iyi bir oyun bekleyen oyunun severleri, 4. seriyi Farcry 3'e benzetmiş ve beğenmemişti. Bu yoğun şikayetlerin ardından Ubisoft yeni bir tanıtım filmi yayınladı. Farcry 4'ün yeni tanıtım filmini izliyorsunuz. Keyifli seyirler!