Hoşgeldiniz!

benzetmek

Çakmanın Çakması Yerli Malı Jason Statham 00:15
Çakmanın Çakması Yerli Malı Jason Statham 6.061 izlenme - 3 ay önce Gün geçmiyor ki bir Jason Statham'a benzeyen yada kendini ona benzeten biri daha çıkmasın. Bu kel arkadaşımızda kendini ona benzetmiş olacak ki arkadaşlarının gazıyla Jason Statham'ın bir filminden ufak bir sahne canlandırmak istemiş.
Altında Şort Varsa Ayağını Oraya Uzatma 01:25
Altında Şort Varsa Ayağını Oraya Uzatma 9.141 izlenme - 2 yıl önce Danimarka'da özel bir televizyon kanalında yayımlanan programda bir belgesel programını eleştiren sunucular gülme krizine girdi. Neden mi? Belgesel ekibinde bulunan bir adamın ayağını bakın neye benzettiler.
Penise Benzetilen Saç Ürünü 00:53
Penise Benzetilen Saç Ürünü 3.256 izlenme - 2 yıl önce Bayanların dağınık saçlarını topuz olarak toplamaya yarayan süngerimsi bir ürünü tanıtan kadınlar kutudan çıkan numuneyi penise benzetince canlı yayında kendilerini tutamadılar. http://i.hizliresim.com/7gBnVY.jpg
Evlilik Programlarını Pavyona Benzetti 03:50
Evlilik Programlarını Pavyona Benzetti 899 izlenme - 5 yıl önce Evlilik Programlarını Pavyona Benzetti Beyaz TV'ye konuk olan Pop Star yarışmacısı Mehtap Yılmaz, "Evlilik programları pavyon gibi." diyerek sert bir eleştiride bulundu. Popstar yarışmasıyla ünlenen Mehtap Yılmaz, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Tahir Sarıkaya'nın sunduğu "Uyan Türkiyem" programına konuk oldu. Evlilik programları hakkında yorum yapan Mehtap Yılmaz "Evlilik programları pavyon gibi" diyerek sert bir eleştiride bulundu.
IŞİDçi Zannedilipp Tekme Tokat Dövülen Adam 01:15
IŞİDçi Zannedilipp Tekme Tokat Dövülen Adam 323 izlenme - 3 yıl önce Okmeydanı'nda sakallı bir kişi, iddiaya göre IŞİD taraftarı olduğu gerekçesiyle darp edildi.
Başbakanı Maho Ağa'ya Benzetmek - Muharrem İnce 01:08
Başbakanı Maho Ağa'ya Benzetmek - Muharrem İnce 332 izlenme - 4 yıl önce yürek yemiş vekillerimizden olan sayın muharrem ince bu kısacık konuşmasında yine kendine has üslubu ile başbakana karşı eleştirisini dile getirmiş. bu arada muharrem incenin haberinin bile olmadığı bir çatı adayı belirlemesi de kemal beyin ayıbıdır.
Cem Yılmaz Kendini Alain Delon'a Benzetti 03:21
Cem Yılmaz Kendini Alain Delon'a Benzetti 183 izlenme - 4 yıl önce Türk filmleri Paris'te sinemaseverlerle buluşuyor- Paris'teki Le Lucernaire kültür merkezinde üç gün boyunca Türk filmleri gösterilecek- Etkinliğin tanıtım toplantısına Cem Yılmaz ve Hülya Koçyiğit de katıldıPARİS (AA) - Fransa'nın başkenti Paris'te Türk filmlerinin gösterileceği "Paris'te Türk Sinemasıyla Randevu" etkinliği başladı.
Farcry 4'ün Hayranlarının Sitemi Üzerine Çektiği Yeni Tanıtımı 01:48
Farcry 4'ün Hayranlarının Sitemi Üzerine Çektiği Yeni Tanıtımı 132 izlenme - 3 yıl önce Farcry 4 yayınladığı ilk tanıtım filmiyle fanatik severlerini üzmüştü. Yeni seride çok iyi bir oyun bekleyen oyunun severleri, 4. seriyi Farcry 3'e benzetmiş ve beğenmemişti. Bu yoğun şikayetlerin ardından Ubisoft yeni bir tanıtım filmi yayınladı. Farcry 4'ün yeni tanıtım filmini izliyorsunuz. Keyifli seyirler!