Hoşgeldiniz!

Benzin Videoları İzle

Dünyanın En Ucuz Benzini Türkiye'dedir! 01:00
Dünyanın En Ucuz Benzini Türkiye'dedir! 61.541 izlenme - 2 ay önce Abimiz önce "Türkiye'de araç vergisi hariç vergi yok." diyor. Ardından "Dünya'nın hiçbir yerinde benzin bizdekinden ucuz değil." diyor. Arabistan ve Irak örneklerini hiçe sayıyor ve ardından Almanya'nın da benzini bizden daha pahalı kullanıldığını iddia ediyor. Buna karşı çıkan muhabiri yalancılıkla suçluyor ve "Hayır" diyenleri PKK'lı olmalka suçluyor. Muhabir kontrayı yapıştırıyor "Abdullah Öcalan da evet dedi." diyerek. Abimiz önce kısa süreli bir dumur yaşıyıp durumu toparlamaya çalışıyor. Resmi gazeteye inanmayan abi geldi gözümün önüne.
Yürek Yemiş Genç Bağyan 00:23
Yürek Yemiş Genç Bağyan 514.104 izlenme - 2 yıl önce Benzin alırken statik elektrikten depo tutuşuyor. Allahtan patlamıyor. Statik elektrik gerçekten görünmeyen tehlikedir.
bu şarkı diline dolanacak 02:51
bu şarkı diline dolanacak 469.525 izlenme - 8 yıl önce herkesin dilinde bu şarkı var
Suriye'de Seyyar Petrol Rafinerisi 04:56
Suriye'de Seyyar Petrol Rafinerisi 3.270 izlenme - 4 hafta önce Petrol sıkıntısı çekilmeye başlayan Suriye'de böyle seyyar rafineriler türemiş. Millet turşu yapar gibi benzin mazot gaz yağı üretiyor. Petrol ülkesi olduğu için çoğu kişi de biliyor zaten bu işi
Tüp Gazı İçen Çocuk Artık Benzin de İçiyor 01:57
Tüp Gazı İçen Çocuk Artık Benzin de İçiyor 4.812 izlenme - 4 hafta önce Tüp Gazı İçen 9 Yaşındaki Çocuğun 4 yıl sonra babasıyla yapılan röportajda kademe atlayarak benzine geçişiniz izliyoruz, garip olan 4 yıl boyunca bir insan evladı alıp çocuğu tedavi etmemiş
Geri Geri Giderken Duran Arabaya Çarpmak 00:32
Geri Geri Giderken Duran Arabaya Çarpmak 23.957 izlenme - 5 ay önce Olay İstanbul'da bir benzin istasyonunda gerçekleşmiş. Olayın kahramanı tabiki bayan şoför ve şirket arabası. Dikiz aynasına bakarak nasıl çarpmayı becerdi orasını bende anlamadım.
Rus Adamın Benzin Pompasıyla İmtihanı 01:06
Rus Adamın Benzin Pompasıyla İmtihanı 65.179 izlenme - 3 yıl önce Benzin pompasının hortumu arabasına yetişmeyince akıl küpü Rus adam bakın ne yapıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tüpgazlı Araba İcat Eden Adam 04:59
Tüpgazlı Araba İcat Eden Adam 2.277 izlenme - 4 hafta önce Uğur Dündar'ın tüpgazlı araba icat eden Halit Avcıoğlu ile röportajı.
30.000 Aboneye Özel Benzin İçen Youtuber 10:38
30.000 Aboneye Özel Benzin İçen Youtuber 5.238 izlenme - 2 ay önce Beyler ben bu arkadaşı severim aslında pozitif bir tiptir ama işin işine şu youtuberlık olayı girince insanlar para için neler yapıyor neler kaktüse oturan mı dersin benzin içen mi dersiniz izleyelim
Ferrari 458 İncelemesi 20:32
Ferrari 458 İncelemesi 2.181 izlenme - 1 ay önce Eleman, otomobil incelemelerinde görmeye alışık olmadığımız Ferrari'yi bütün detaylarıyla inceliyor.
Benzinliğe Bikiniyle Gelen Kadınlara Bedava Benzin 02:33
Benzinliğe Bikiniyle Gelen Kadınlara Bedava Benzin 7.663 izlenme - 9 ay önce Rusya'da bir petrol şirketi şubelerinden birinde çok ilginç bir kampanyaya imza attı.Benzinliğe bikiniyle gelen kadınlara bedava benzin verdi.
Yakıt Deposuna İşemek 05:31
Yakıt Deposuna İşemek 3.123 izlenme - 4 ay önce Benzine yapılan zamlardan sonra vatandaştan çözüm gecikmez.
Benzin Pompasına Ateşle Yaklaşan Kadın 00:33
Benzin Pompasına Ateşle Yaklaşan Kadın 3.339 izlenme - 5 ay önce Dikkatli olmak önemlidir.Kadınlar için dikkatli olmak hele araba sürerken ölüm tehlikesi gibi bir şey,görüntüdeki kadın arabasına benzin yükletirken,çakmakla benzin pompasını kontrol edeyim derken,pompayı yakıverdi.
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 00:56
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 5.866 izlenme - 8 ay önce Eski model kamyonetinde yakıt deposu olmayan Karadenizli adam kendince muhteşem bir çözüm bulmuş.
Yumurtaya Yüzde 100 Zam Gelmesi 01:37
Yumurtaya Yüzde 100 Zam Gelmesi 5.744 izlenme - 4 ay önce Dar gelirlinin tek protein kaynağı, yemek olmayan günlerin kurtarıcısı, vücut geliştiricilerin can yoldaşı yumurta yüzde 0 zamlandı.daha 1 hafta önce 30'luğu 7 lira civarında olan yumurta bugün en az 14 lira. bu artışın sebepleri arasında kuş gribi nedeniyle dışarıya yapılan ihracat ve dolar artışı sebebiyle yem ve nakliye maliyetlerinin artışı gösterilebilir
Ruh Hastası Şoför ve Yol Kenarı Dolandırıcısı 07:40
Ruh Hastası Şoför ve Yol Kenarı Dolandırıcısı 13.779 izlenme - 1 yıl önce Daha önce Ali adında bir üçkağıtçıya ilk başta dolandırılan sonra adamı kafaya takıp bulup taklaya getiren abimiz bu sefer bir takipçisinden gelen istek üzerine yol kenarında lastik patlak, benzin yok gibi bahaneler ile para almaya çalışan adamın foyasını ortaya çıkarmış gönül isterdi ki arabaya alsın biraz ön sevişme yapsın ama nasip değilmiş. Yine kendine has video kurgulama tekniği ile alkışı hak ediyor. Adam gibi adamsın seviyoruz devamını bekliyoruz.
Yeniden Üretilen Tofaşlar 05:50
Yeniden Üretilen Tofaşlar 11.256 izlenme - 1 yıl önce Etiyopya galiba tofaş üretim haklarını satın almışki cillop gibi sıfır doğan şahin üretmeye başlamış. Trafik celladı olan bu araçları bu şekilde yepyeni görmek çok acaip gerçekten. Ama isimleri değişik bildiğimiz T amblemi yok..
ÖTV Artışı Sonrası Hangi Araçlar Kaç Lira Zamlandı? 03:05
ÖTV Artışı Sonrası Hangi Araçlar Kaç Lira Zamlandı? 5.602 izlenme - 6 ay önce Uzun zamandır gündemdeki ÖTV artışı 2016 yılı bitip 2017 yılına geçildiğinde yürürlükte olacak. Buna göre hangi araç ve motor hacminde ne gibi bir artış olacak. Tok kapı sesine sahip olmak artık en az 20 bin lira daha pahalı.
Benzin İstasyonunda Kaplan Besliyor 01:04
Benzin İstasyonunda Kaplan Besliyor 8.030 izlenme - 1 yıl önce İlk kez kaplan gören Batmanlılar büyük heyecan yaşadı.Bir vatandaşın akaryakıt istasyonunda beslediği ‘Salvador’ isimli kaplan Batman’da yaşayan vatandaşların ilgi odağı oldu. Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde Anadolu Leoparı'nın öldürülmesinin ardından, Batman-Silvan yolu üzerinde bulunan Kaçmazlar Petrol İstasyonu'nda bir vatandaşın akaryakıt istasyonunda kaplanın beslendiği ortaya çıktı. Mini hayvanat bahçesine dönüşen istasyonda, kaplanın yanı sıra kurt, tavus kuşları, güvercin, tavuk, köpek ve çok sayıda evcil hayvan bulunuyor. Batman-Silvan yolu üzerinde bulunan akaryakıt istasyonunda mini bir hayvanat bahçesi oluşturan iş adamı Uğur Kaçmaz, Batman'a geldiğinde zamanının büyük bölümünü hayvanat bahçesinde geçiriyor. Akaryakıt istasyonunda personelin dışında kaplanla ilgilenmek üzere 2 bakıcı görev yapıyor. Hayvanların yiyecek ihtiyacı Kaçmaz tarafından karşılanırken, benzin istasyonun içindeki bahçede bulunan ve Salvador ismi verilen kaplana Batmanlılar yoğun ilgi gösteriyor. Her gün 10 kilogram et ve ciğer tüketen kaplan için özel bir kafes yaptırılırken, Batman'da hayvanat bahçesi olmadığını belirten akaryakıt işletme müdürü Muhammed Çelebi verdikleri hizmetle az da olsa bu eksikliği giderdiklerini söyledi. "HİÇBİR ÜCRET VERMEDEN KAPLANI GÖRME ŞANSINI YAŞIYORUZ" Okul çıkışı benzin istasyonuna gelen öğrenci ve çocuklar Salvador isimli kaplana yoğun ilgi gösteriyor. Kaplanı canlı görerek kendilerini hayvanat bahçesinde hissettiklerini ifade eden öğrenciler, "Yakın illerde hayvanat bahçesi yok. Bu benzin istasyonu sahibi istasyonda mini bir hayvanat bahçesi yapmış. Buradaki hayvanların arasında en ilginç ve en çok görmek istediğimiz hayvan kaplandır. Buraya gelip stres atıyoruz. Çok güzel bir hizmet sunmuşlar her hangi bir ücret vermeden hayvanat bahçe sine gelmiş oluyoruz" dedi. "GÜNDE 150 KİŞİ KAPLANI İZLİYOR" Bir çok ailenin hafta sonları çocuklarını getirip hayvanları izleyip yem verdiğini belirten benzin istasyonu işletme müdürü Muhammed Çelebi, belediye veya ilgili kurumların yer tahsis etmesi durumunda daha zengin bir hayvanat bahçesi hizmeti sunabileceklerini söyledi. Batman ve civarında hayvanat bahçesinin bulunmadığını öğretmenlerin öğrencileri alıp istasyona getirdikleri, televizyonlarda gördükleri kaplanları burada canlı canlı görme şansının bulunduğunu belirten Çelebi, "Salvador ismini verdiğimiz kaplan çok küçükken aldık. 2009 yılında Batman’a getirip beslemeye başladık. Özel kafes ve yuvasını da izolasyonla yaptırdık. Hayvanat bahçesi olmadığı için günde en az 100-150 çocuk ve öğrenci buraya gelip kaplanı canlı canlı izleme şansını yakalıyor.Hiç bir ücret almıyoruz.tamamen şahsımıza ait yer olduğu için ticaret amaçlı değildir" dedi.
Benzin Zamlarından Sonra Araba Yarışı 00:41
Benzin Zamlarından Sonra Araba Yarışı 40.883 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en pahalı benzinini kullandığımız için gururluyuz. Bize kimse yetişemez! Ama işte başka ülkelerde de pahalı ve bu zamlardan sonra gece yarışlarının şekli biraz değişiyor. Bu arkadaşlar da absürd bir şekilde ti'ye almışlar.
Benzin Pompasını Çakmakla Isıtmaya Çalışan Kadın Arabasını Yaktı 00:36
Benzin Pompasını Çakmakla Isıtmaya Çalışan Kadın Arabasını Yaktı 6.379 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da bir benzin istasyonunda aracına yakıt alan kadın sürücü, donan borudan yakıt gelmeyince çakmakla ısıtmaya çalıştı. Çakmağı çaktığı sırada alev alan pompa daha sonra arabanın yanmasına neden oldu.
Sivrisineklik Yaparak Tırdan Mazot Çalmak 01:09
Sivrisineklik Yaparak Tırdan Mazot Çalmak 2.225 izlenme - 4 ay önce Çin'de yol kenarında park eden tırdan hırsızlar böyle yakıt çalmış.
Türk Dizisinde Tesla Model S’e Benzinli Motor Sesi 00:21
Türk Dizisinde Tesla Model S’e Benzinli Motor Sesi 7.067 izlenme - 1 yıl önce Sadece Türkiye’de yaşanabilecek olaylara bir yenisi daha eklendi. Show TV‘de yayınlanan Kış Güneşi adlı dizide, Tesla Model S‘e montajla benzinli motor sesi eklediler. Tesla Türk’ün haberine göre, geçtiğimiz gün ilk bölümü yayınlanan Kış Güneşi dizisinde ilginç bir olay gerçekleşti. Dizinin fragmanında Tesla Model S‘i gören meraklılar, otomobilin görüneceği sahneyi merakla beklemeye başladılar. Türkiye’de elektrikli otomobil farkındalığını artırmak için güzel bir adım derken, hevesler kursakta kaldı.
Benzin Farkı 01:04
Benzin Farkı 34.781 izlenme - 9 yıl önce
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 01:17
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 2.688 izlenme - 8 ay önce Karadenizde benzin deposuz arabayla yola çıkan abimizden mükemmel çözüm laz beyni dedikleri bu olsa gerek. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Market Çalışanının Kafasına Silah Dayayıp Soygun Yapan Adam 01:16
Market Çalışanının Kafasına Silah Dayayıp Soygun Yapan Adam 2.000 izlenme - 6 ay önce 22 Ekim tarihinde Philadelphia'da meydana gelen olayda hırsız silahını çıkarıyor ve o an yanında onu izleyen market çalışanı elemanın kafasına silah dayayıp kamerada göremediğimiz muhtemelen köşeye bir yere saklanan 3. bir kişiden kasayı açmasını istiyor ve paraları alıp uzaklaşıyor. Asla ırkçı kafayla yaklaşmak istemiyorum mevzuya fakat bize mi öyle gösteriliyo ya da ben mi denk geliyorum bilmem ama bu Amerika'da gerçekleşen ve izlediğim hırsızlık videolarının 10 da 9 unda başrolde zenci oluyor. İnsanın aklına "Amerikanın kürdü zencilerdir." fikri gelmiyo değil..
Alev Kusan Şahin 00:42
Alev Kusan Şahin 1.919 izlenme - 4 ay önce ostim sanayi drift ekibinden olan şahinci gecenin gelmesiyle yanlar ve sonu yanmayla biter izliyoruz o şahinciyi
Feci Kaza 00:19
Feci Kaza 26.594 izlenme - 11 yıl önce Benzin istasyonunda inanılmaz kaza
Maaşını Kredi Borcuna Kesen Bankayı Yakan Adanalı 02:02
Maaşını Kredi Borcuna Kesen Bankayı Yakan Adanalı 4.785 izlenme - 2 yıl önce Adana’da bir banka şubesi, müşterisi tarafından benzinle ateşe verildi. Banka müdürünün odasında başlayan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Adanada' da bankadan 50 bin lira kredi çeken adam bankanın borcuna karşılık maaşına el koymasıyla bankayı yaktı.Adamın söylediğine göre bankaya borcunu yapılandırması için müdür ile görüşmeye gitmiş müdür kabul etmeyince kendini yakmış.
Çağatay Akman - Biraz Benzin Olsa 00:50
Çağatay Akman - Biraz Benzin Olsa 1.762 izlenme - 4 ay önce çağatay akman şarkıları, çağatay akman klipleri, çağatay akman kliplerini izlesene.comda ilzeyebilirsibniz.