Hoşgeldiniz!

benzin istasyonu

Bir Peçete Yüzünden Marketçiyle Tartışan Motorcu 09:19
Bir Peçete Yüzünden Marketçiyle Tartışan Motorcu 8.552 izlenme - 2 ay önce Motorcu abimiz motoru zincir attığı için onla uğraşmış ve kirlenen ellerini benzincinin tuvaletinde yıkamış. Çıkarken de lazım olur diye bir tane peçete fazladan almış ve olaylar gelişmiş. Bakalım Alkışlarla Yaşıyorum üyeleri hangi tarafı haklı bulacak ?
Geri Geri Giderken Duran Arabaya Çarpmak 00:32
Geri Geri Giderken Duran Arabaya Çarpmak 26.307 izlenme - 1 yıl önce Olay İstanbul'da bir benzin istasyonunda gerçekleşmiş. Olayın kahramanı tabiki bayan şoför ve şirket arabası. Dikiz aynasına bakarak nasıl çarpmayı becerdi orasını bende anlamadım.
Benzin İstasyonunda Kaplan Besliyor 01:04
Benzin İstasyonunda Kaplan Besliyor 8.498 izlenme - 2 yıl önce İlk kez kaplan gören Batmanlılar büyük heyecan yaşadı.Bir vatandaşın akaryakıt istasyonunda beslediği ‘Salvador’ isimli kaplan Batman’da yaşayan vatandaşların ilgi odağı oldu. Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde Anadolu Leoparı'nın öldürülmesinin ardından, Batman-Silvan yolu üzerinde bulunan Kaçmazlar Petrol İstasyonu'nda bir vatandaşın akaryakıt istasyonunda kaplanın beslendiği ortaya çıktı. Mini hayvanat bahçesine dönüşen istasyonda, kaplanın yanı sıra kurt, tavus kuşları, güvercin, tavuk, köpek ve çok sayıda evcil hayvan bulunuyor. Batman-Silvan yolu üzerinde bulunan akaryakıt istasyonunda mini bir hayvanat bahçesi oluşturan iş adamı Uğur Kaçmaz, Batman'a geldiğinde zamanının büyük bölümünü hayvanat bahçesinde geçiriyor. Akaryakıt istasyonunda personelin dışında kaplanla ilgilenmek üzere 2 bakıcı görev yapıyor. Hayvanların yiyecek ihtiyacı Kaçmaz tarafından karşılanırken, benzin istasyonun içindeki bahçede bulunan ve Salvador ismi verilen kaplana Batmanlılar yoğun ilgi gösteriyor. Her gün 10 kilogram et ve ciğer tüketen kaplan için özel bir kafes yaptırılırken, Batman'da hayvanat bahçesi olmadığını belirten akaryakıt işletme müdürü Muhammed Çelebi verdikleri hizmetle az da olsa bu eksikliği giderdiklerini söyledi. "HİÇBİR ÜCRET VERMEDEN KAPLANI GÖRME ŞANSINI YAŞIYORUZ" Okul çıkışı benzin istasyonuna gelen öğrenci ve çocuklar Salvador isimli kaplana yoğun ilgi gösteriyor. Kaplanı canlı görerek kendilerini hayvanat bahçesinde hissettiklerini ifade eden öğrenciler, "Yakın illerde hayvanat bahçesi yok. Bu benzin istasyonu sahibi istasyonda mini bir hayvanat bahçesi yapmış. Buradaki hayvanların arasında en ilginç ve en çok görmek istediğimiz hayvan kaplandır. Buraya gelip stres atıyoruz. Çok güzel bir hizmet sunmuşlar her hangi bir ücret vermeden hayvanat bahçe sine gelmiş oluyoruz" dedi. "GÜNDE 150 KİŞİ KAPLANI İZLİYOR" Bir çok ailenin hafta sonları çocuklarını getirip hayvanları izleyip yem verdiğini belirten benzin istasyonu işletme müdürü Muhammed Çelebi, belediye veya ilgili kurumların yer tahsis etmesi durumunda daha zengin bir hayvanat bahçesi hizmeti sunabileceklerini söyledi. Batman ve civarında hayvanat bahçesinin bulunmadığını öğretmenlerin öğrencileri alıp istasyona getirdikleri, televizyonlarda gördükleri kaplanları burada canlı canlı görme şansının bulunduğunu belirten Çelebi, "Salvador ismini verdiğimiz kaplan çok küçükken aldık. 2009 yılında Batman’a getirip beslemeye başladık. Özel kafes ve yuvasını da izolasyonla yaptırdık. Hayvanat bahçesi olmadığı için günde en az 100-150 çocuk ve öğrenci buraya gelip kaplanı canlı canlı izleme şansını yakalıyor.Hiç bir ücret almıyoruz.tamamen şahsımıza ait yer olduğu için ticaret amaçlı değildir" dedi.
Gta Sa 00:43
Gta Sa 11.544 izlenme - 8 yıl önce gta sa
Market Çalışanının Kafasına Silah Dayayıp Soygun Yapan Adam 01:16
Market Çalışanının Kafasına Silah Dayayıp Soygun Yapan Adam 2.068 izlenme - 1 yıl önce 22 Ekim tarihinde Philadelphia'da meydana gelen olayda hırsız silahını çıkarıyor ve o an yanında onu izleyen market çalışanı elemanın kafasına silah dayayıp kamerada göremediğimiz muhtemelen köşeye bir yere saklanan 3. bir kişiden kasayı açmasını istiyor ve paraları alıp uzaklaşıyor. Asla ırkçı kafayla yaklaşmak istemiyorum mevzuya fakat bize mi öyle gösteriliyo ya da ben mi denk geliyorum bilmem ama bu Amerika'da gerçekleşen ve izlediğim hırsızlık videolarının 10 da 9 unda başrolde zenci oluyor. İnsanın aklına "Amerikanın kürdü zencilerdir." fikri gelmiyo değil..
Akaryakıt İstasyonunda Sigara İçen Sürücüye Pompacının Tepkisi 00:34
Akaryakıt İstasyonunda Sigara İçen Sürücüye Pompacının Tepkisi 720 izlenme - 5 ay önce Bulgaristan'da uyarılara rağmen benzin alırken sigara içen genç, hayatı boyunca unutamayacağı bir şok yaşamış. Yangın söndürme tüpünü alan adam tüpü sigara içen gencin üzerine boşaltmış.
Beyaz Futbol - Pompa Muhabbeti (Şahan Gökbakar) 04:22
Beyaz Futbol - Pompa Muhabbeti (Şahan Gökbakar) 5.018 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Futbol'un 10 Aralık 2012 tarihli yayınında bu sefer de hedefteki isim Şahan Gökbakar'dı. İşte programa meşgul olduğu için katılamayacağını belirten Şahan Gökbakar hakkında dönen geyik...
Benzin İstasyonunda Cep Telefonu Nedeni ile Patlama 00:47
Benzin İstasyonunda Cep Telefonu Nedeni ile Patlama 135 izlenme - 2 ay önce Endonezya'da bir aracın benzin istasyonunda yakıt aldıktan sonra, araba içerisinde patlamaya sebep olan şeyin cep telefonu olduğu iddia edilmiş.
Bu Adam Ne Yapıyor Yaww 01:01
Bu Adam Ne Yapıyor Yaww 4.137 izlenme - 9 yıl önce izlede gül biraz
Hırsızı Böyle Vurdu 01:39
Hırsızı Böyle Vurdu 1.475 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da bir hırsız elinde silahla geldi ve o anda arabanın içindeki başka bir kişi tarafından vuruldu
Benzin İstasyonunda Sigara İçmenin Hazin Sonu 02:35
Benzin İstasyonunda Sigara İçmenin Hazin Sonu 203 izlenme - 5 ay önce Bulgaristan'da uyarılara rağmen benzin alırken sigara içen genç, hayatı boyunca unutamayacağı bir şok yaşamış. Yangın söndürme tüpünü alan adam tüpü sigara içen gencin üzerine boşaltmış.
Tuzla'da Benzin İstasyonunda Patlama 00:35
Tuzla'da Benzin İstasyonunda Patlama 109 izlenme - 5 ay önce Tuzla'da bir benzin istasyonunda patlama meydana geldi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi yönlendirildi.
Kaza Geliyorum Dedi Ağır Şekilde Geldi 00:18
Kaza Geliyorum Dedi Ağır Şekilde Geldi 499 izlenme - 2 yıl önce Bir Benzin İstasyonu benzinini alıp tam çıkacakken benzini dolduran alet arabaya takılı kaldı nemi oldu o sırada benzin aletinin önünde motorsikletli çift kız ve erkek alet onlarınz üzerine devrildi
Bu Yazın Hit Parçası Pompacı'dan! 02:17
Bu Yazın Hit Parçası Pompacı'dan! 1.107 izlenme - 4 yıl önce Elinde Pompa, Listede 1 Numara! Türkiye'nin Yeni Yıldızı: İşte Karşınızda I Am The Pompacı! mustafa Sandal’ın Detay İsimli Albümünde Yer Alan “bombacı” Şarkısının “ı Am The Pompacı” Adlı Yeni Versiyonu Bp’nin Viral Videosunda Sanal Alemi Sallıyor. bp İle Mustafa Sandal’ın Geçtiğimiz Sene Başlayan İşbirliğinin Son Sürprizi “ı Am The Pompacı” Şarkısı Oldu. Çekimlerinde Yaklaşık 75 Kişinin Yer Aldığı, Bp İstasyonunda Gerçekleşen Videoda Mustafa Sandal’ın “bombacı” İsimli Şarkısını Yeniden Yorumlayan Bir Pompacıyla Karşılaşması Konu Ediliyor.
Ateşle Yaklaşmayın. 02:34
Ateşle Yaklaşmayın. 84 izlenme - 3 ay önce Olay bulgaristanın sofia şehrinde oluyor. İstasyon sorumlusu önce kibarca uyarıp arkasından gerekli girişimde bulunuyor.
benzin istasyonlarında cep telefonu neden kapatılm 02:04
benzin istasyonlarında cep telefonu neden kapatılm 1.407 izlenme - 8 yıl önce denemek lazım :))
Patlayan Tır Lastiği 01:12
Patlayan Tır Lastiği 328 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da mazot almak için benzin istasyonuna girmek isteyen tırın geri manevra yaparken lastiğinin patlaması araç içi kameraya yansıdı.
Pompacı Kadının Twerk Yapması 01:34
Pompacı Kadının Twerk Yapması 83 izlenme - 4 ay önce Güney Afrikada bir benzin istasyonunda Twerk dansı yapan kadını görenler ilk başta bunun pazarlama olduğunu düşünmüş. Daha sonra kadının kafasının güzel olduğunu anlamışlar.
Benzin İstasyonunda Akıllı Telefon Feci Şekilde Patladı 01:11
Benzin İstasyonunda Akıllı Telefon Feci Şekilde Patladı 495 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın Hyderabad kentinde bulunan bir istasyondan motosikletine benzin aldığı sırada akıllı telefonu patlayan adam ölümden döndü. Meydana gelen ufak çaplı yangının çevredekiler tarafından hızlıca söndürülmesi olası bir facianın da önüne geçti.
Arnold Schwarzenegger Benzincide 01:06
Arnold Schwarzenegger Benzincide 611 izlenme - 4 yıl önce Bakın Ne Yapıyor
Benzin İstasyonundaki Patlama Anı 01:25
Benzin İstasyonundaki Patlama Anı 412 izlenme - 3 yıl önce Gürcistan'da bir benzin istasyonunda aracının arızalanması sebebiyle bir sürücü yarım beklemek istemek için telefonuna sarılır. Bu sırada benzin istasyonu çalışanları aracı kontrol eder. Aracın egzoz borusundan çıkan dumanlar artmasıyla acele bir şekilde araca müdahale etmek isteyen sürücü bir anda neye uğradığını şaşırın. Aracın aniden patlaması büyük panik yaşayan sürücü hızlı bir şekilde o bölgeden uzaklaşır. Benzin istanyonundaki personeller hızlı bir şekilde patlamaya müdahale ederek yaşanabilecek faciayı son onda önlerler. Araç patlaması, gürcistan araç patlaması,araç,patlama,benzin istasyonunda patlama,aracın patlama anı,araç nasıl patlar,araçların patlaması,benzin istansyonunda otomobil patladı,
Bayan Şoförün Yakıt Pompası İle İmtihanı 00:57
Bayan Şoförün Yakıt Pompası İle İmtihanı 617 izlenme - 3 yıl önce bayan sürücü yakıt alacak lakin bir türlü depo ile pompayı aynı düzleme getiremiyor. neyse ki sonunda oluyor ama oldukça sancılı bir süreç olduğu kesin.
Fren Yerine Gaza Basmak - Gta San Beşiktaş 01:15
Fren Yerine Gaza Basmak - Gta San Beşiktaş 512 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ta bir benzin istasyonuna girip benzin almak isteyen kadın sürücü durmak için fren yerine gaza basınca önce bir otomobile daha sonra benzin istasyonunun marketine dalıyor.Ancak kasaya çarptıktan sonra duran Porsche'nin plakasında ki ''GTA'' ibaresi ise oldukça ironik.
Yılan Benzin İstasyonu Pompasının İçine Girdi 00:35
Yılan Benzin İstasyonu Pompasının İçine Girdi 140 izlenme - 9 ay önce Bir çok yabancı ülkede yılanlar genel olarak arabaların kaputlarının altında ya da evlerinin bodrum katlarında kilerde çıkıyor. Ülkemizde nadir olarak görülen bu vakada bir zaman ufak çaplı bir yılan evin çamaşır sepeti içinde görüldü ve itfaiye ekipleri yılanı yakaladı. Uzun ince ve sessiz bir şekilde kendisini her yere uyarlayabilen yılan kaçmak için güçlü kaslarını kullanır. Görünüm itibariyle zayıf olduğu görülsede güçlü kaslarıyla kendisini kolayca kurtarabilir. Avına karşı merhametsiz olan yılan kısa sürede yutarak işleme son verir. Yabancı bir ülkede çekilen görüntülerde yılan bir benzin istasyonunda pompa tabir edilen yere girdiği görüldü. İstasyon görevlileri konu hakkında uzman bir kişiyi çağırdı ve yılan avcısı kısa sürede pompa istasyonunda saklanan yılanı olduğu yerden çıkardı. Oldukça güçlü olan yılan kendisini sıkıp kaslarını kullanmasıyla yılan avcısına zor anlar yaşatırken çevrede durumu izleyen bir çok kişi şaşkınlığını gizleyemedi çığlık atmaya başladı.
Benzin İstasyonunda Cep Telefonu Kullanmanın Sonu 00:48
Benzin İstasyonunda Cep Telefonu Kullanmanın Sonu 28 izlenme - 2 ay önce Endonezya'da bir aracın benzin istasyonunda yakıt aldıktan sonra, araba içerisinde cep telefonu kullanan adamın cep telefonu patlıyor
Kadın Sürücülerin Benzin İstasyonu Maceraları 04:21
Kadın Sürücülerin Benzin İstasyonu Maceraları 359 izlenme - 4 yıl önce Araba kullanma konusunda hala evrimlerini tamamlayamamış kadınlarımızın birbirinden komik akaryakıt istasyonu videoları. Kadın sürücülerin benzin istasyonu ile imtihanı.
Böyle Şaka Adamı Kalpten Götürür 01:19
Böyle Şaka Adamı Kalpten Götürür 215 izlenme - 2 yıl önce Bu şaka Türkiye’de yapıldı.Eline tabancayı alan şakacı, bir benzin istasyonuna dalarak silahı arkadaşına doğrulttu.Bir türlü ikna olmayan adam, bir süre sonra bir sigara paketi çıkartarak, korkudan tir tir titreyen kurbanına uzattı.
Benzin İstasyonunda Silahlı Kavga Kamerada 03:36
Benzin İstasyonunda Silahlı Kavga Kamerada 100 izlenme - 9 ay önce Benzin istasyonunda silahlı kavga kameradaNİĞDE - Niğde'deki bir benzin istasyonunda görevliye 'Ne bakıyorsun?' dedikten sonra kafa atan ve arabadan aldığı silahla havaya ateş eden müşteri, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.
Kontrolden Çıkan Otomobil LPG pompasına çarptı! 00:46
Kontrolden Çıkan Otomobil LPG pompasına çarptı! 477 izlenme - 4 yıl önce Texas'ta Kontrolden Çıkan Otomobil , yol kenarındaki bir akaryakıt istasyonunun LPG pompasına çarptı
Petroldaki Salak Kadın 00:37
Petroldaki Salak Kadın 898 izlenme - 10 yıl önce