Hoşgeldiniz!

Benzin Pompası Videoları İzle

Rus Adamın Benzin Pompasıyla İmtihanı 01:06
Rus Adamın Benzin Pompasıyla İmtihanı 65.173 izlenme - 3 yıl önce Benzin pompasının hortumu arabasına yetişmeyince akıl küpü Rus adam bakın ne yapıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kopardığı Benzin Pompası İle Yoluna Devam Eden Sürücü 00:08
Kopardığı Benzin Pompası İle Yoluna Devam Eden Sürücü 290 izlenme - 3 ay önce Dalgın sürücü akaryakıt istasyonundan otomobiline benzin aldıktan sonra direksiyon başına geçerken, pompayı çıkarıp yerine takmayı unuttu. Pompanın önünden gaza basıp ayrılan sürücü hortumu kopardı. Yola çıkan dalgın sürücü bir süre akaryakıt deposunda takılı pompa ve hortumu ile trafikte ilerleyen sürücüyü fark eden polis memuru tarafından durduruldu.
 Benzin Pompasının Hortumu Kısa Gelince Bakın Ne Yaptı 01:05
Benzin Pompasının Hortumu Kısa Gelince Bakın Ne Yaptı 2.326 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da benzin almak için istasyona gelen adam, pompanın hortumu kısa gelince aracını geri almak yerine kendince daha kolay olan bir yönteme başvurdu. Pompayı depoya yerleştirmek için bir süre uğraşan adam, daha fazla dayanamayarak aracının arkasına geçti. "SüperBoris" lakaplı adam aracı arkasından yukarı kaldırarak pompaya yaklaştırdı. Arkadaki araçta yer alanlar ise, "SüperBoris"in hiç zorlanmadan aracı yerinden hareket ettirmesi karşısında şaşkınlıklarını kahkahalar atarak gösterdi.
Benzin Pompasını Arabasında Unutan Genç 01:04
Benzin Pompasını Arabasında Unutan Genç 38 izlenme - 3 ay önce Amerika'da benzin istasyonundan yakıt alan bir genç, benzin pompasını aracının deposuna takılı olduğunu fark etmeyerek gaza basınca pompa yerinden çıktı. Genç adam durumu fark edince pompayı yerine takmayı denese de başarılı olamadı.
İsrailli Kadın Kudüs'te Benzin Pompasını Ateşe Verdi 00:41
İsrailli Kadın Kudüs'te Benzin Pompasını Ateşe Verdi 135 izlenme - 2 yıl önce İsrail polisi, Kudüs'te bir benzin istasyonundaki benzin pompasını kasıtlı olarak ateşe vermekle suçlanan bir kadını gözaltına aldı. Güvenlik kamerası görüntülerinde, 30 yaşlarında bir kadının, otomobiline benzin almakta olan bir adam ayaklaştığı, kısa bir konuşma ardından geri döndüğü görülüyor.Sonra yeniden otomobile yönelen kadın, cebinden çıkardığı bir çakmakla benzin pompasını ateşe veriyor. (BBC) Hakkındaki suçlamayı reddeden kadının gözaltı süresini uzatan mahkeme sanığın psikolojik kontrolden geçmesine de karar verdi.
Benzin İstasyonunda Pompa Kazası 00:41
Benzin İstasyonunda Pompa Kazası 28 izlenme - 11 ay önce Aracın deposundan fırlayan benzin pompası, istasyon bulunan bir kişiyi yaraladı. O anlar kameralara yansıdı. Bir benzin istasyonunda meydana gelen kaza, güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, benzin dolumu yapan araç bir anda hareket ediyor. KAFASINA İSABET ETTİ Aracın hareket etmesiyle depodan fırlayan pompa, istasyonda bekleyen bir kişinin kafasına çarpıyor. Kafasına aldığı darbeyle yere yığılan adamın yardımına etraftakiler koşuyor.
Donan Benzin Pompasını Çakmakla Isıtan Kadın 00:48
Donan Benzin Pompasını Çakmakla Isıtan Kadın 28 izlenme - 1 yıl önce Benzin pompasını çakmakla ısıtmaya çalışan Rus kadın Rusya'da bir benzin istasyonunda aracına yakıt alan kadın sürücü, donan borudan yakıt gelmeyince çakmakla ısıtmaya çalıştı. Rusya'da benzin istasyonunda aracına yakıt alan sürücü akıllara zarar bir işe kalkıştı. POMPAYI ÇAKMAĞIYLA ISITIRKEN ALEV ALDI Aracına benzin alırken soğuktan donan borudan yakıt gelmediğini fark eden kadın sürücü, donmuş pompayı çakmağıyla ısıtmaya çalıştı. Ancak benzinle buluşan ateş bir anda alev aldı. O anları yakıt almak için sırada bekleyen bir aracın kamerası çekti. İşte akıllara durgunluk veren o görüntüler: