Hoşgeldiniz!

benzin pompası

Rus Adamın Benzin Pompasıyla İmtihanı 01:06
Rus Adamın Benzin Pompasıyla İmtihanı 65.387 izlenme - 4 yıl önce Benzin pompasının hortumu arabasına yetişmeyince akıl küpü Rus adam bakın ne yapıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Benzin Pompasının Hortumu Kısa Gelince Bakın Ne Yaptı 01:05
Benzin Pompasının Hortumu Kısa Gelince Bakın Ne Yaptı 2.333 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da benzin almak için istasyona gelen adam, pompanın hortumu kısa gelince aracını geri almak yerine kendince daha kolay olan bir yönteme başvurdu. Pompayı depoya yerleştirmek için bir süre uğraşan adam, daha fazla dayanamayarak aracının arkasına geçti. "SüperBoris" lakaplı adam aracı arkasından yukarı kaldırarak pompaya yaklaştırdı. Arkadaki araçta yer alanlar ise, "SüperBoris"in hiç zorlanmadan aracı yerinden hareket ettirmesi karşısında şaşkınlıklarını kahkahalar atarak gösterdi.
Kopardığı Benzin Pompası İle Yoluna Devam Eden Sürücü 00:08
Kopardığı Benzin Pompası İle Yoluna Devam Eden Sürücü 312 izlenme - 1 yıl önce Dalgın sürücü akaryakıt istasyonundan otomobiline benzin aldıktan sonra direksiyon başına geçerken, pompayı çıkarıp yerine takmayı unuttu. Pompanın önünden gaza basıp ayrılan sürücü hortumu kopardı. Yola çıkan dalgın sürücü bir süre akaryakıt deposunda takılı pompa ve hortumu ile trafikte ilerleyen sürücüyü fark eden polis memuru tarafından durduruldu.
Benzin Pompasıyla Gezen Polis 00:37
Benzin Pompasıyla Gezen Polis 56 izlenme - 6 ay önce Polis amca pompanın ne suçu var niye tutukladın götürüyorsun zavallıyı? Umarız tez vakitte özgürlüğüne kavuşur. Pompalar yalnız değildir...
Benzin Pompasını Arabasında Unutan Genç 01:04
Benzin Pompasını Arabasında Unutan Genç 45 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da benzin istasyonundan yakıt alan bir genç, benzin pompasını aracının deposuna takılı olduğunu fark etmeyerek gaza basınca pompa yerinden çıktı. Genç adam durumu fark edince pompayı yerine takmayı denese de başarılı olamadı.
İsrailli Kadın Kudüs'te Benzin Pompasını Ateşe Verdi 00:41
İsrailli Kadın Kudüs'te Benzin Pompasını Ateşe Verdi 160 izlenme - 2 yıl önce İsrail polisi, Kudüs'te bir benzin istasyonundaki benzin pompasını kasıtlı olarak ateşe vermekle suçlanan bir kadını gözaltına aldı. Güvenlik kamerası görüntülerinde, 30 yaşlarında bir kadının, otomobiline benzin almakta olan bir adam ayaklaştığı, kısa bir konuşma ardından geri döndüğü görülüyor.Sonra yeniden otomobile yönelen kadın, cebinden çıkardığı bir çakmakla benzin pompasını ateşe veriyor. (BBC) Hakkındaki suçlamayı reddeden kadının gözaltı süresini uzatan mahkeme sanığın psikolojik kontrolden geçmesine de karar verdi.