Hoşgeldiniz!

benzinci

Çıplak Benzinci !! 01:29
Çıplak Benzinci !! 77.733 izlenme - 8 yıl önce çıplak benzinci,kamera şakası
Bayan Pompacıdan Memeli Şaka 03:49
Bayan Pompacıdan Memeli Şaka 6.488 izlenme - 2 yıl önce Pompacı bayan aracın camnı temizlerken cam iyi temizlenmeyince pompacı kız tek çare olarak üzerindekini çıkarıp camı temizlemeye koyuluyor..
Benzinci 01:37
Benzinci 18.288 izlenme - 11 yıl önce Normal şekilde benzin alırken kocaman bir teker üstünüe geliyor.
Mustafa Karadeniz Benzinci Kamera Sakası (Şaka Şaka) 10:52
Mustafa Karadeniz Benzinci Kamera Sakası (Şaka Şaka) 8.286 izlenme - 5 yıl önce
Şahan Pompacı Reklamı 02:37
Şahan Pompacı Reklamı 8.413 izlenme - 10 yıl önce kime diyorum ben
Benzinciyi Baştan Çıkarma 01:06
Benzinciyi Baştan Çıkarma 591 izlenme - 2 yıl önce Sevda Ferdağ'ın Benzinci Eşref Kolçak'ı baştan çıkarmaya çalıştığı Beyoğlu Piliçleri Filmi. Beyoğlu… 1300 metrelik ana cadde. İnsanların sağlığında geçtikleri Sırat Köprüsü. Biraz bocalayanlar Gayya kuyusuna düşerler. Kızları ağına düşüren bir şebekeyle sevdiği kızı kötü adamların elinden kurtaran bir gencin öyküsü. Filmin Adı: Beyoğlu Piliçleri Yönetmen: Türker İnanoğlu Oyuncular: Filiz Akın, Eşref Kolçak Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1963 Yeşilçam'ın en özel anları, Yeşilçam yıldızlarının unutulmaz oyunculukları. Komedisi, dramı, macerası. Kemal Sunal'ı, Gülşen Bubikoğlu'su, Tarık Akan'ı. Siyah Beyaz yılları. "Yok Artık" dedirten sahneleri. "Oh Olsun" çektiren anları. Gözü yaşlı müptelaları. Cüneyt Arkın'ı, Müjde Ar'ı, Sadri Alışık'ı da cabası. Anlatmakla bitmez Yeşilçam'ın Kanalı. "Erler Film Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyazperdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...
İki Kadının, İki Erkeği Benzincide Pert Etmesi 01:16
İki Kadının, İki Erkeği Benzincide Pert Etmesi 564 izlenme - 2 yıl önce Gaz istasyonunda kavga başlıyor. görüntülerin paylaşıldığı platformda olay ile ilgili bir açıklama yok. sadece çıplak kalan kadının rap türkücüsü olduğu söylenmekte.
Benzinle Çalışan El Arabası 03:38
Benzinle Çalışan El Arabası 560 izlenme - 3 yıl önce Olay, Ünye'de yani Karadeniz'de geçmektedir diyeyim ve susayım ben. Artık el arabasıyla yol almak çok daha kolay.
Bilgen Benzincide 02:37
Bilgen Benzincide 584 izlenme - 3 yıl önce Hayatima dair onemsiz anlari paylasiyorum yine sizlerle :D
Tır'da Havuz Keyfi (Nazilli) 06:10
Tır'da Havuz Keyfi (Nazilli) 477 izlenme - 3 yıl önce Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde bir akaryakıt istasyonu sahibinin yaptığı havuz dikkat çekti. 'İşte Türk Zekası' cümlesini hafızalara getirten olayda işletmeye ait Tır'ın kasasını havuza dönüştürerek bunaltıcı sıcakta personellerinin serinlemesini sağladı.
Benzincide Karaoke Şov - The Tonight Show - Jay Leno 05:04
Benzincide Karaoke Şov - The Tonight Show - Jay Leno 314 izlenme - 2 yıl önce Sıradan bi günde benzin almak için uğruyorsunuz ve ekrandaki adam sizinle konuşmaya başlıyor. Bu garip durumu Jay Leno, The Tonight Show da yapmış. Ama çikolata renkli abimiz Jack Rafferty ve sanırım eşi mükemmel bir performansa imza atmışlar.
Rusya'daki Çılgın Benzin Pompacısı 01:31
Rusya'daki Çılgın Benzin Pompacısı 236 izlenme - 3 yıl önce Başlığa görüp küfür etmeyin hemen, gerçekten çok enteresan geldiği için paylaşmak istedim. Müzik dans yer ve zaman tanımıyormuş.
Soyamayınca hüngür hüngür ağladı! 01:19
Soyamayınca hüngür hüngür ağladı! 604 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da bir benzin istasyonunun marketine soygun yapmak için giren genç adam, market sahibinin hamlesiyle başarısız oldu. Market sahibinden yediği dayağın da etkisiyle hüngür hüngür ağlayan hırsıza, market sahibi dayanamayıp mendil bile verdi...
Ebuzer! Bu Herif Beni Elliyor! 01:23
Ebuzer! Bu Herif Beni Elliyor! 229 izlenme - 3 yıl önce Köşe başında müşteri bekleyen kadınlar diyerek başlayan kesitimiz, senelerini kocasının başının etini yemekle geçiren teyzemizle devam edecektir. Kadın dırdırı çekmetense, Sibirya'da kürek çekmeyi yeğlerim diyen tüm erkekler için geliyor, efendim. Kadınların en tehlikeli silahını bir kez daha anlamış olduk.
Benzincide Sahte Para Şakası 06:35
Benzincide Sahte Para Şakası 145 izlenme - 3 yıl önce Benzincide Sahte Para Şakası
Arişa - No Brasil (Pompacı İçerir) 01:45
Arişa - No Brasil (Pompacı İçerir) 212 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde sitede deli gibi bir Azis fırtınası eserken Arişa sessiz kalamazdı. Yine yerinde duramayan, aklı fikri genç delikanlılarda olan, aşk böceği Arişa`dan bu sefer bir pompacı operasyonu izleyeceğiz.
Çikolata Renkli Kadına Gümüşhane Şivesi Öğretmek 00:47
Çikolata Renkli Kadına Gümüşhane Şivesi Öğretmek 118 izlenme - 2 yıl önce Elemanlar yapmış bir şey bayada komik olmuş, Gümüşhaneli değilim ama Gümüşhaneli tüm dostlara selamlar.
Benzin Doldururken Birden Patlayan Araba 00:20
Benzin Doldururken Birden Patlayan Araba 112 izlenme - 4 yıl önce Benzin Doldururken Birden Patlayan Araba
Benzincide Dans Gösterisi 00:59
Benzincide Dans Gösterisi 52 izlenme - 3 yıl önce Son petrol zamlarından sonra yakıt almaya gittiğimiz petrol istasyonunda çalışanların sevincini izliyoruz.
istasyondaki pompacı ne hale geldi 00:49
istasyondaki pompacı ne hale geldi 62 izlenme - 6 yıl önce
Benzinci İşlet 01:14
Benzinci İşlet 10 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/benzinciislet.htm Oyunumuzda iki karakterden birini seçerek benzinciyi işletmeye başlamalısınız. Gelen araçları istedikleri yerlerde ağırlayarak depolarını doldurabilir,araçlarını yıkayabilir yada yemek verebilirsiniz. Mouse'unuz ile sadece gelen araçları istedikleri yerlere götürerek oynayabilirsiniz. En önemliside zamanı iyi değerlendirmeniz. İyi Eğlenceler..