Hoşgeldiniz!

beraber olmak

700'den Fazla Arabayla Sevişen Eksantrik Adam 03:23
700'den Fazla Arabayla Sevişen Eksantrik Adam 1.137 izlenme - 3 yıl önce İngiltere’de yaşayan Edward Smith, katıldığı televizyon programında 700'den fazla araçla seviştiğini açıkladı. Katıldığı televizyon programında anlattıklarıyla herkesi şoke eden 63 yaşındaki İngiliz, ilk kez birlikte olduğu arabanın bir vosvos olduğunu söyledi. Smith bir gece sokaktayken komşusunun sahip olduğu aracın ilgisini çektiğini fark etmiş. ‘Çapkınlık’ günlerinin sona erdiğini söyleyen Smith, artık ‘Vanilya’ adını verdiği ikinci el aracıyla uzun süreli bir ilişki içinde olduğunu ifade etti. Vanilya’nın dışında Tarçın ve Splash isimli iki aracı daha olduğunu ve onlarla da ilişkiye girdiğini anlatan Smith, “Vanilya’nın yeri benim için ayrı” diyor. Mechanophilia yani makinelere karşı cinsel ilgi duyan biri olduğunu ifade eden Smith otomobillerin dışına helikopter ve uçaklarla da ilişkiye girmiş.
700'den Fazla Arabayla Sevişen Eksantrik Adam 03:23
700'den Fazla Arabayla Sevişen Eksantrik Adam 729 izlenme - 3 yıl önce İngiltere’de yaşayan Edward Smith, katıldığı televizyon programında 700'den fazla araçla seviştiğini açıkladı. Katıldığı televizyon programında anlattıklarıyla herkesi şoke eden 63 yaşındaki İngiliz, ilk kez birlikte olduğu arabanın bir vosvos olduğunu söyledi. Smith bir gece sokaktayken komşusunun sahip olduğu aracın ilgisini çektiğini fark etmiş. ‘Çapkınlık’ günlerinin sona erdiğini söyleyen Smith, artık ‘Vanilya’ adını verdiği ikinci el aracıyla uzun süreli bir ilişki içinde olduğunu ifade etti. Vanilya’nın dışında Tarçın ve Splash isimli iki aracı daha olduğunu ve onlarla da ilişkiye girdiğini anlatan Smith, “Vanilya’nın yeri benim için ayrı” diyor. Mechanophilia yani makinelere karşı cinsel ilgi duyan biri olduğunu ifade eden Smith otomobillerin dışına helikopter ve uçaklarla da ilişkiye girmiş.
Bir Efsane Senle Beraber Olmak @tilla Video 03:40
Bir Efsane Senle Beraber Olmak @tilla Video 674 izlenme - 6 yıl önce bir efsane senle beraber olmak hakan peker @tilla video
Hande, Bir Gece Beraber Olabilir miyiz? 01:04
Hande, Bir Gece Beraber Olabilir miyiz? 407 izlenme - 3 yıl önce Hande Yener hayranı genç kardeşimiz, Ece Erken'den mikrofonu alınca içinden geçenleri yüksek libido etkisiyle filtresiz söylüyor. Ne demişler isteyenin bir yüzü..
bir efsane senle beraber olmak @tilla video 03:40
bir efsane senle beraber olmak @tilla video 399 izlenme - 6 yıl önce bir efsaneydi senle beraber olmak hakan peker @tilla video
Ayri Olsakta Yüreklerimiz Her Zaman  Beraber.. 04:29
Ayri Olsakta Yüreklerimiz Her Zaman Beraber.. 609 izlenme - 8 yıl önce SEVGÜL KILIÇASLAN ’ ın yapmış oldugu etkinliklerden bazı kareler..
Sadıklarla Beraber Olmak Kasrik'ten Geçenler 13:34
Sadıklarla Beraber Olmak Kasrik'ten Geçenler 158 izlenme - 5 yıl önce Sadıklarla Beraber Olmak Kasrik'ten Geçenler
Dünyada kim kimi seviyorsa ahirette onlarla beraberdir 11:00
Dünyada kim kimi seviyorsa ahirette onlarla beraberdir 90 izlenme - 6 yıl önce Bu sohbette, " kişi sevdiği ile beraberdir " hads-i şerifinin açıklaması islam alimlerinden nakillerle anlatılmakta, " sevmenin alemetleri ve ölçüsü " geniş olarak açıklanmaktadır.