Hoşgeldiniz!

beraberlik

Burcu Güneş - Birliğe Ulaş 04:16
Burcu Güneş - Birliğe Ulaş 150.968 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Beri gel, daha beri, daha beri. Bu yol vuruculuk nereye dek böyle? Bu hır gür, bu savaş nereye dek? Sen bensin işte, ben senim işte. Ne diye bu direnme böyle, ne diye? Ne diye aydınlıktan kaçar aydınlık, ne diye? Topumuz bir tek olgun kişiyiz, bir tek, Ne diye böyle şaşı olmuşuz, ne diye? Zengin yoksulu hor görür, ne diye? Sağ soluna yan bakar, ne diye? İkisi de senin elin, ikisi de Peki, kutlu ne, kutsuz ne? Topumuz bir tek inciyiz, bir tek. Başımız da tek, aklımız da tek. Ne diye iki görür olup kalmışız İki büklüm gök kubbenin altında, ne diye Ama sen canı da bir bil, bedeni de, Yalnız sayıda çoktur onlar, alabildiğine, Hani bademler gibi, bademler gibi. Ama hepsindeki yağ bir. Dünyada nice diller var, nice diller, Ama hepsin de anlam bir. Sen kapları, testileri hele bir kır, Sular nasıl bir yol tutar, gider. Hele birliğe ulaş, hır gürü, savaşı bırak Can nasıl koşar, bunu canlara iletir. Burcu Güneş'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Birliğe Ulaş" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de.
Dursun Özbek Birlik Beraberlik (Ubulubulu) 00:08
Dursun Özbek Birlik Beraberlik (Ubulubulu) 11.933 izlenme - 2 yıl önce Dursun Özbek açıklama yapıyor, birlik beraberlik uuuuooouuu oluşmasıdır.
Kaleciden son dakikada beraberlik golü 02:02
Kaleciden son dakikada beraberlik golü 29.581 izlenme - 5 yıl önce Britannia ile Nacional arasında oynanan Aruba Ligi play-off mücadelesinde Brittania kalecisi Kendrick Dania maçın son dakikalarında takımının beraberlik golünü atarak takımının zirve mücadelesinde avantaj elde etmesini sağladı ve belki de şampiyonluğu getirdi.
Volkan Demirel; Allah Bizi Beraberliğe Sevinmeyi Nasip Etmesin! 00:32
Volkan Demirel; Allah Bizi Beraberliğe Sevinmeyi Nasip Etmesin! 5.894 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe’nin kaptanı Volkan Demirel, berabere biten Galatasaray maçının ardından kimse soru sormamasına rağmen ilginç bir ifadede bulunarak, hatta yapıcağı göndermeyide ağzında geveleyerek zorda olsa dile getirdi. İzliyoruz
Ali Türkşen - Birlik Beraberliği Bozan Hükümetin Kendisi 08:39
Ali Türkşen - Birlik Beraberliği Bozan Hükümetin Kendisi 3.685 izlenme - 2 yıl önce Ali Türkşen Tarafsız Bölge'nin konuğu oldu yine lafları gediğine koydu.
Adıyaman'da Ortaokul Öğrencilerinin Verdiği Anlamlı Mesaj 01:03
Adıyaman'da Ortaokul Öğrencilerinin Verdiği Anlamlı Mesaj 2.056 izlenme - 2 yıl önce Şu Günlerde Üst Üste Aldığımız Üzücü Haberler Üzerine Birlik ve Beraberlik içinde Olmayı Hatırlatan Bir Mesaj da Adıyaman Kahta Çıralık Ortaokulda Okuyan Bu Kardeşlerimizin Ağızlarından Duyurmak İstedim Size...
Mustafa Yıldız Doğan--Hasım Değil Hısımız 03:35
Mustafa Yıldız Doğan--Hasım Değil Hısımız 5.412 izlenme - 10 yıl önce 3msalsiz
Gökhan Töre, Murat Bozun Eski Sevgilisiyle Birlikte 00:13
Gökhan Töre, Murat Bozun Eski Sevgilisiyle Birlikte 2.596 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ın milli yıldızı Gökhan Töre, popçu Murat Boz'un eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile yeni bir aşka yelken açtı.
Tüm Haksızlıklara Hep Beraber Karşı Koymalıyız. 01:09
Tüm Haksızlıklara Hep Beraber Karşı Koymalıyız. 2.154 izlenme - 4 yıl önce Tüm Haksızlıklara Hep Beraber Karşı Koymalıyız. yanlışın Ve Doğrunun Mücadelesinde Hepimiz Yanlışa Meydan Okumalıyız.
Azerin Çırpınırdı Karadeniz 03:31
Azerin Çırpınırdı Karadeniz 3.961 izlenme - 7 yıl önce türklükkardeşliksevgibağımsızlık
Top Toplayıcı Çocuk vs Top Toplayıcı Çocuk 01:18
Top Toplayıcı Çocuk vs Top Toplayıcı Çocuk 1.520 izlenme - 3 yıl önce Roddick ve El Aynaoui arasında oynanan maç 4 set sonucunda berabere kalınca 2 oyuncu da çok yoruluyor ve raketlerini top toplayıcı çocuklara veriyor, izliyoruz.
Birlik ve Berâberlik - Besim Tibuk 00:38
Birlik ve Berâberlik - Besim Tibuk 1.010 izlenme - 3 yıl önce Besim Tibuk, sık sık söylenen 'birlik ve berâberlik' lafı hakkındaki fikrini söylüyor.
Ölümüne Nezarethane Kavgasına Polis Müdahalesi 03:49
Ölümüne Nezarethane Kavgasına Polis Müdahalesi 1.241 izlenme - 3 yıl önce Tam olarak olayın neden başladığı belli değil fakat bir Double K.O. kolay bulunmuyor. İzleyelim
Ölürsem Köyüme Götürün Beni 04:36
Ölürsem Köyüme Götürün Beni 2.569 izlenme - 7 yıl önce aşık hakkı yerlioğluna ithaf
happy together / chun gwong cha sit 01:26
happy together / chun gwong cha sit 3.318 izlenme - 7 yıl önce
Dostluk Kardeşlik 03:48
Dostluk Kardeşlik 1.523 izlenme - 8 yıl önce biz ayrı bedenlerde aynı fikre kardeşlik için yonlenmiş iki arkadaşız hıç ayrılmadık kimseye boyun eymedik millete bakım birbirimizi yemedik. aleme ibret olsun biz hiçç ayrılmadık ayrılamayız mesafeler ne kadar uzun olursa olsun hep kalbimiz bir...
Galatasaray & Juventus - Suat Kaya'nın Son Dakika Golü 00:16
Galatasaray & Juventus - Suat Kaya'nın Son Dakika Golü 718 izlenme - 3 yıl önce Bazı maçlar vardır gerilimi yüksek olur,işte bu maç Türk futbol tarihinin en gerilimli maçıydı.İtalya ile aramızdaki siyasi krizden sonra Juventus korkaklık edip İstanbul'a gelmeyi reddetmişti.Uefa ne apıp edip maçı oynatmak istiyordu.Bu yüzden devlet güvencesi bile istemişlerdi,devlet güvencesinide verdik.Maç sabahı İstanbul'a gelen Juve akşam İtalya'ya geri gödnü...Neyse konumuz futbol.Son dakikasına 0-1 yenil girdiğimiz maçta Suat Kaya henüz kel olan kafasıyla öyle bir gol attı ki tur ümidimizi son maça taşıdı...Son maçta ne mi oldu,Fatih Akyel'in hatasıyla Atletico Bilbao'ya 1-0 mağlup olup elendik.Gruptanda Juventus çıktı.
Muthis Komik Video İzle 01:26
Muthis Komik Video İzle 372 izlenme - 2 yıl önce Birlik olursak basarmayacagımız bişi yok :)
Amish (Amiş) Topluluğunun Bir Günde Çiftlik Yapması 03:30
Amish (Amiş) Topluluğunun Bir Günde Çiftlik Yapması 602 izlenme - 3 yıl önce Amiş (Pensilvanya Almancası: Amisch, İngilizce: Amish), ABD'nin Pensilvanya ve Ortabatı eyaletleri'nde (ve Kanada'da) yaygın olan tutucu bir Hristiyan mezhebidir. 18. ve 19. yüzyılda Almanya, Fransa ve İsviçre'den gelen göçmenler tarafından kurulmuştur. Amişler basit bir yaşama inanırlar, otomobil, telefon, elektrik gibi modern yaşamın kolaylıklarını kullanmaktan sakınırlar. Fayton kullanımı yaygındır. Bu insanlar kendilerini toplumdan dinsel inanışları yüzünden ayırırlar. Örneğin orduya katılmazlar. Kurucusu Jakop Ammann (1644 - 1712 ya da 1730) adlı İsviçrelidir.
İlk Defa Yenilmeyince Çılgın Atan San Marino 01:48
İlk Defa Yenilmeyince Çılgın Atan San Marino 489 izlenme - 3 yıl önce San Marino Yunanistan ile hazırlık maçında 0-0 berabere kalınca ilk defa mağlup olmadan bir futbol maçı tamamlamış olur. Ortaya çıkan sevinç tablosu görülmeye değer...
Uzun Boylu Bir Erkekle Beraber Olanların Bildiği 9 Durum 01:43
Uzun Boylu Bir Erkekle Beraber Olanların Bildiği 9 Durum 99 izlenme - 7 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Atatürk Çıkartmasını Kaldırmak İsteyen Polis 04:56
Atatürk Çıkartmasını Kaldırmak İsteyen Polis 540 izlenme - 3 yıl önce Hani P'lik kısım vardı ya, bu videoda eminim onlar da var, ve halk birleşmiş bir şekilde. İşte ne kadar ayırmaya, ne kadar sınıflara bölmeye çalışsalar da, bir kişi böyle birleştirebiliyor bir anda.
Çıkrık Köyü Çorum 03:25
Çıkrık Köyü Çorum 1.535 izlenme - 8 yıl önce güzel köyümüz çıkrık köyü
Suriyede Kanuni Sultan Süleyman Tugayının Kuruluşu 00:30
Suriyede Kanuni Sultan Süleyman Tugayının Kuruluşu 578 izlenme - 3 yıl önce Suriye'de Esad rejimine karşı savaşan Türkmenler'in kurduğu Tugaylardan biri olan Kanuni Sultan Süleyman Tugayı'nın kuruluş konuşması.Türkmenler Esed rejime karşı savaşırken bir yandan Suriye'nin kuzeyindeki PYD oluşumunu önleyebilmek için Özgür Suriye Ordusuyla birlikte mücadele veriyor.
Birlik ve Beraberlik İçin Ben Anadoluyum Şiirini Yeniden Okudu 04:18
Birlik ve Beraberlik İçin Ben Anadoluyum Şiirini Yeniden Okudu 179 izlenme - 1 yıl önce 'Ben Anadoluyum' şiiri ile gönüllere taht kuran şair Hacı Gürhan, birlik ve beraberlik mesajı vererek, "Onun için diyorum ki herkes bu yanlıştan dönsün. Bu memleket hepimizindir" dedi.
Lütfen İzleyin , Gzl Bi Vidio Birlik, Beraberlik C 04:27
Lütfen İzleyin , Gzl Bi Vidio Birlik, Beraberlik C 1.098 izlenme - 8 yıl önce lütfen izleyin , gzl bi vidio birlik, beraberlik clani ,
Dinle  Kardeşim 04:39
Dinle Kardeşim 725 izlenme - 9 yıl önce okuyan serpil önder düzenliyen aykut durmaztuna
Hollanda-Rusya Van Nistelrooy 01:44
Hollanda-Rusya Van Nistelrooy 1.425 izlenme - 10 yıl önce van nistelrooyun beraberlik golü
Güvenli Köyü 00:16
Güvenli Köyü 614 izlenme - 10 yıl önce
Melbourne'den harika geri dönüş 00:55
Melbourne'den harika geri dönüş 221 izlenme - 2 yıl önce Avustralya Ligi'nde oynanan mücadelede Melbourne Victory, Central Coast'a karşı 3-0 geride olduğu maçı çevirip son dakikada beraberliği yakalamayı başardı.