Hoşgeldiniz!

Berat Albayrak Videoları İzle

Berat Albayrak'ın Feykine Cevap Alması 00:05
Berat Albayrak'ın Feykine Cevap Alması 10.191 izlenme - 1 yıl önce Damat Berat Albayrak, Kiziroğlu Ahmet'in karısı Sare Davutoğlu'nun elini havada bıraktı. Bunlar artık tokalaşmaktan da tahrik oluyorlar herhalde.
Bakan Albayrak: Türkiye Artık Eski Türkiye Değil  01:14
Bakan Albayrak: Türkiye Artık Eski Türkiye Değil 3.545 izlenme - 8 ay önce Enerji Bakanamız Boğaziçi Üniversiteliler derneğinde konuştu.Bakanımız gene 15 Temmuzu konuşup Türkiye'nin eski olmadığını saundu
Bakan Berat Albayrak: İstanbul Elektirksiz Kalabilir 01:29
Bakan Berat Albayrak: İstanbul Elektirksiz Kalabilir 3.926 izlenme - 12 ay önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, önümüzdeki dönemde acilen yatırım yapılmazsa İstanbul’un elektriksiz kalabileceğini ifade etti. Yakın gelecekte yatırımlar yapılmazsa İstanbul’un elektriksiz kalabileceğini belirten Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak eski altyapıya dikkat çekerek,“Anadolu’dan, Karadeniz’den İstanbul’a elektrik taşıyoruz. Büyük risk. Bu işin hiç şakası yok. Bu yatırımları önümüzdeki 3 - 5 yılda hayata geçirmezsek yarın bir gün elektrik kesintileri başlayacak”dedi. ALBAYRAK: TÜRKİYE ENERJİDE YATIRIM YAPMALI Çin’in başkenti Pekin’deki G20 Enerji Bakanları toplantısından dönüş yolunda uçaktaki sohbetin ana gündemi “enerji” oldu. Türkiye’nin enerjide hiç vakit kaybetmeden yatırım yapması gerektiğinin altını ısrarla çizen Bakan Albayrak, bu noktada kapımızdaki önemli bir tehlikeye de dikkat çekti. "BU İŞİN ŞAKASI YOK, BU MİLLİ MESELE" Önümüzdeki dönemde acilen yatırım yapılmazsa İstanbul’un elektriksiz kalabileceğini ifade eden Albayrak, “Marmara Bölgesi Türkiye’nin elektriğinin 3’te 1’ini tüketiyor. Bölgenin elektriğini Anadolu’dan taşıyoruz, Karadeniz’den elektrik getiriyoruz. İletim kayıpları ve maliyet büyük risk. Bu işin hiç şakası yok, bu milli bir mesele. Marmara Bölgesi’nde baz yatırımı yapacağız. Nasıl yapacağız? Ya gazdan, ya ithal kömürden ya da yerli kömürden... Biz bunu yerli kaynakla yapmak istiyoruz. ‘O yatırıma karşısınız, buna karşısınız’ diye bir şey yok. Kimse kusura bakmasın. Elektrikte bir sıkıntı olduğunda vatandaş bize soracak. ‘Niye ondan, niye bundan yapmadın’ demeyecek. Bu yatırımları önümüzdeki 3-5 yılda hayata geçirmezsek yarın bir gün elektrik kesintileri başlayacak” dedi.
Berat Albayrak: Fetö Işid'den Daha Tehlikeli İçinden Gelince Biliyorsunuz Yapıyı 02:39
Berat Albayrak: Fetö Işid'den Daha Tehlikeli İçinden Gelince Biliyorsunuz Yapıyı 2.057 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı aynı zamanda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olan Berat Albayrak CNNTürk'te soruları yanıtladı. Darbe girişimiyle ilgili konuşan Albayrak Fethullah Gülen için şu ifadeleri kullandı: Bu yapıda çok ciddi bir çözülme var. Titiz bir çalışmayla tek tek tespiti söz konusu. bununla ilgili bütün gerekli adımlar atılacaktır. Tüm dünyayı tehdit altına alan bir terör iklimiyle karşı karşıyayız. Bu örgüt bence IŞİD'ten daha tehlikeli. Bunu hep söylüyordum. IŞİD'miş, El Kaide'ymiş, PKK'ymış, daha tehlikeli. İnsanlar anlamıyordu, içinden gelince biliyorsunuz yapıyı.
Berat Albayrak: Korkak Ve Takiyeciler 02:10
Berat Albayrak: Korkak Ve Takiyeciler 1.912 izlenme - 11 ay önce Berat Albayrak: Korkak ve takiyeciler Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, FETÖ terör örgütünün profilini deşifre etti, darbe girişimi gecesini anlattı.
Flash Tv Muhabirinden Enerji Bakanına Canlı Yayında Dumanlı Mesaj 02:24
Flash Tv Muhabirinden Enerji Bakanına Canlı Yayında Dumanlı Mesaj 1.867 izlenme - 1 yıl önce Sivri dilli haber sunucusu Mustafa Yenigün, Flash Tv Haber Bülteni'nde bu kez, milyonlarca kişiyi isyan ettiren zamlı elektrik faturalarını eleştirdi. Yenigün bir bakkalın elektrik faturasındaki kullanım bedeli ve toplam fatura tutarını gösterdikten sonra; "Bu ateşin dumanını biri size ulaştırsın; yoksa insanlar bırakın faturayı, kendisini yakacak" diyerek elektrik faturasını ateşe verdi. Ünlü sunucunun bu eylemi günün en çok paylaşılan videoları arasına girdi. İzliyoruz.
Berat Albayrak Sare Davutoğlu'nun Elini Havada Bıraktı 00:33
Berat Albayrak Sare Davutoğlu'nun Elini Havada Bıraktı 801 izlenme - 1 yıl önce AK Parti yeni Genel Başkanı'nın seçileceği 2'nci Olağanüstü Kongre, Ankara Arena Spor Salonu'nda coşkuyla başladı. Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile partililerle tokalaştıkları sırada, Sare davutoğlu Berat Albayrak'a elini uzattı fakat Albayrak elini havada bırakmayı tercih etti ve baş selamıyla yetindiği anlar kameralara yansıdı. Öte yandan sosyal medyada çok konuşulan bu tokalaşmama görüntüsü ardından Bakan Albayrak'ın daha önce el sıkıştığı fotoğraflar paylaşıldı.
Berat Albayrak: Şerefsiz Terör Örgütlerinin Propagandası 01:08
Berat Albayrak: Şerefsiz Terör Örgütlerinin Propagandası 481 izlenme - 1 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, DAEŞ terör örgütü üzerinden Türkiye aleyhinde propaganda amacında olan çevrelere yanıt verdi. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin DAEŞ'i terör örgütü ilan eden ilk ülke olduğunu hatırlatan Bakan Albayrak "Türkiye'nin DAEŞ ile ticaret ilişkisi içerisinde bulunduğu iddiası bu ülkeye ihanet içerisinde olan paralel başta olmak üzere şerefsiz örgütlerin propagandasıdır" dedi.
Berat Albayrak Darbe Gecesini Anlattı 04:04
Berat Albayrak Darbe Gecesini Anlattı 101 izlenme - 11 ay önce CNN Türk'e konuk olan Enerji Bakanı Berat Albayrak, darbe gecesi yaşananları anlattı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Bakan Albayrak: Ocak Ayında Bir Sürprizimiz Var 02:01
Bakan Albayrak: Ocak Ayında Bir Sürprizimiz Var 39 izlenme - 8 ay önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Albayrak "Tuz Gölü depolama tesisinde 2017 Ocak ayından itibaren cavernlere sırasıyla gaz basmaya başlayacağız" dedi.
Berat Albayrak Kimdir? 01:47
Berat Albayrak Kimdir? 41 izlenme - 1 yıl önce Berat Albayrak hayatı, Berat Albayrak biyografi, Berat Albayrak kim, Berat Albayrak kimdir, Berat Albayrak
Bakan Albayrak: 04:53
Bakan Albayrak: "Tek Millete Kim Karşı Çıkıyorsa, Defolsun Gitsin" 10 izlenme - 3 ay önce - Bakan Albayrak: "Tek millete kim karşı çıkıyorsa, defolsun gitsin" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Mimarlar ve Mühendisler Grubu üyeleri ile kahvaltıda buluştuİSTANBUL - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Halkların Demokratik Partisi'nin 'hayır'...
Enerji Bakanı Berat Albayrak O Geceyi Anlattı 07:16
Enerji Bakanı Berat Albayrak O Geceyi Anlattı 32 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Enerji Bakanı Berat Albayrak CNN Türk Canlı yayınında Hande Fırat ‘ın sorularını yanıtladı. 15 Temmuz gecesi Erdoğan’ın yanında olan Berat Albayrak o gece uçakla hangi ile gideceklerine dair nasıl karar verdiklerini ve uçakta nasıl bir ortam olduğunu anlattı.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: 09:10
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: "Evet Deyip de Türkiye Bölünecek Olursa, Evet... 9 izlenme - 3 ay önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: "Evet deyip de Türkiye bölünecek olursa, evet saflarının en önünde kandil ve FETÖ yer alır"KONYA - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, referandum sonucunda evet çıkması halinde Türkiye bölünecek iddialarına cevap vererek, "Adam diyor...
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: 07:59
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: "Geçtiğimiz Yıl 5'lik Not Üzerinden Size Verilen... 3 izlenme - 4 hafta önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: "Geçtiğimiz yıl 5'lik not üzerinden size verilen 2.86'lık not bugün 3.45'e çıkmış.
Bakan Albayrak:  2023'te Kayıp-Kaçağı Tek Haneli Rakamlara İndireceğiz 01:14
Bakan Albayrak: 2023'te Kayıp-Kaçağı Tek Haneli Rakamlara İndireceğiz 16 izlenme - 8 ay önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, elektrikte kayıp-kaçak oranlarını tek haneli rakamlara çekmek için çalışmaların devam ettiğini belirtti.
Berat Albayrak: 04:40
Berat Albayrak: "Hollanda İçin, Avrupa Demokrasisi İçin Bir Utanç Gecesi Yaşandı Dün Akşam" 6 izlenme - 3 ay önce Berat Albayrak: "Hollanda için, Avrupa demokrasisi için bir utanç gecesi yaşandı dün akşam"İSTANBUL - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile Atatürk Havalimanı'nda basın açıklaması düzenlendi.
Bakan Albayrak Açıkladı: 108 HES Projesi İptal' 01:13
Bakan Albayrak Açıkladı: 108 HES Projesi İptal' 11 izlenme - 9 ay önce CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu'nun soru önergesini yanıtlayan Bakan Albayrak, yapımından vazgeçilip iptal edilen 108 adet HES projesi olduğunu açıkladı.
Bakan Berat Albayrak: 07:26
Bakan Berat Albayrak: "Birileri Ne Derse Desin, Biz Türkiye Cumhuriyetini Büyütmeye Devam Edeceğiz" 3 izlenme - 3 ay önce BAKAN BERAT ALBAYRAK: "BİRİLERİ NE DERSE DESİN, BİZ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ BÜYÜTMEYE DEVAM EDECEĞİZ"ANKARA - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Karapınar Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları İhalesi programında konuştu.
Enerji Bakanı Albayrak: 01:42
Enerji Bakanı Albayrak: "Terör Örgütleri ve Bölücü Yapılara Karşı 'Evet' Diyeceğiz" 3 izlenme - 4 ay önce Enerji Bakanı Albayrak: "Terör örgütleri ve bölücü yapılara karşı 'evet' diyeceğiz"TEKİRDAĞ - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "15 Temmuz'da ülkemizi bölmeye ve yıkmaya çalışan tüm bu terör örgütlerine ve bölücü yapılara karşı 'evet' diyeceğiz" dedi.
BERAT ALBAYRAK ERDOĞANDA BENDE AYNI HALK GİBİ KÖPRÜLER KAPANINCA AKŞAM SAAT 9 DA DARBEYİ ÖĞRENDİK 02:20
BERAT ALBAYRAK ERDOĞANDA BENDE AYNI HALK GİBİ KÖPRÜLER KAPANINCA AKŞAM SAAT 9 DA DARBEYİ ÖĞRENDİK 11 izlenme - 11 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Berat Albayrak'tan İthal Kömür Açıkaması 01:47
Berat Albayrak'tan İthal Kömür Açıkaması 5 izlenme - 7 ay önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, yerli kömüre öncelik verildiğini belirterek, "İthal kömür santrallerine bu dönemde olumlu görüş vermeyeceğiz." dedi. Bakan Albayrak, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaki bütçe görüşmelerinde milletvekillerinin sorularını yanıtladı. Türkiye'nin yaptığı çalışmalarda çevreselliği unutmadan hareket edeceğini belirten Albayrak, ithal kömüre olumlu bakmadıklarını ifade etti.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: 05:07
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: "Siyasi Görüşün Hiçbir Önemi Yok.15 Senedir Bu... 2 izlenme - 3 ay önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: "Siyasi görüşün hiçbir önemi yok.15 senedir bu ülkenin nereden nereye geldiğini kalbinde zerre vicdanı olan herkese şunu sormamız lazım. 15 sene öncenin Türkiye'si demokrasi olarak, ekonomik olarak, istikrar olarak neredeydik, bugün neredeyiz?
Bakan'dan flaş şike ve kupa sözleri! 00:31
Bakan'dan flaş şike ve kupa sözleri! 9 izlenme - 2 yıl önce Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı olan Berat Albayrak'ın, milletvekili olmadan önce şike ile ilgili yaptığı açıklamalar Trabzonspor camiasının gündemine oturdu.
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır Seçim Startını Verdi 03:22
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır Seçim Startını Verdi 24 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/haberlercom kanalında sizlerle...
Bakan Albayrak'tan Trabzon'a Müjde! 03:11
Bakan Albayrak'tan Trabzon'a Müjde! 3 izlenme - 8 ay önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Trabzonspor'un yeni stadı Akyazı ve Türk futbolu ile igili çok önemli açıklamalar yaptı.
Bakan Albayrak: 07:16
Bakan Albayrak: " Türkiye, Petrol Depolama Noktasında İstediğimiz Düzeyde Değil. Hedef, 5 Milyon... 1 izlenme - 3 ay önce Bakan Albayrak: " Türkiye, petrol depolama noktasında istediğimiz düzeyde değil. Hedef, 5 milyon ton depolama kapasitesi".Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Milli Enerji ve Maden Politikası" programı tanıtım toplantısında konuştu.
Bakan Berat Albayrak: 07:03
Bakan Berat Albayrak: "Bugün Cumhurbaşkanını Sadece Vatana İhanet Suçundan Yargılayabilirsiniz" 1 izlenme - 3 ay önce Bakan Berat Albayrak: "Bugün Cumhurbaşkanını sadece vatana ihanet suçundan yargılayabilirsiniz"RİZE - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Rize'de Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tarafından düzenlenen 'Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi' konulu konferansa katıldı.
Bakan Albayrak: 04:53
Bakan Albayrak: "Bunun Kabul Edilebilir Bir Tarafı Yok" 1 izlenme - 3 ay önce Bakan Albayrak: "Bunun kabul edilebilir bir tarafı yok" "Türkiye Cumhuriyeti'nin diplomatik anlamda üst düzey bir bakanı, bir ülkeye, o ülkedeki kendi toprağına girmek noktasında adım atacak; ama siz her türlü hukuksuzluğu, her türlü demokrasiyi ayaklar altına alacaksınız.
Albayrak: 03:24
Albayrak: "Aklınıza Gelebilecek Tüm Örgütler ve Uluslararası Devletler Bir Safta Birleşmiş" 1 izlenme - 3 ay önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "Şunu çok net görmemiz lazım: Türkiye ve ötesinde bu seçim özelinde nasıl bir kamplaşma var, kimler nerenin ve kimin safında.