Hoşgeldiniz!

berberi

İlk Kez Erkek Berber Deneyimi Yaşayan Türk Kızı 14:19
İlk Kez Erkek Berber Deneyimi Yaşayan Türk Kızı 4.119 izlenme - 1 yıl önce İlginç bir deneyim olmuş hep beraber izleyelim. İzleyerek Öğrenelim.
Hindistan'da Bir Sokak Berberi 02:31
Hindistan'da Bir Sokak Berberi 6.609 izlenme - 3 yıl önce Mumbai'de bulunan bu berber abimiz, ultra-hijyenik araçlarla ile sadece yarım dolara üstün hizmet veriyor. Traş sırasında bir berber geleneği olarak etrafa bakınmayı da ihmal etmiyor. Az biraz masaj, az biraz traş, hepsi sadece 0.5 dolar.
Kadın Berberi 00:35
Kadın Berberi 751 izlenme - 3 ay önce video
Türk Berberi Eşek Şakası Osmanlı Tokati 00:29
Türk Berberi Eşek Şakası Osmanlı Tokati 5.682 izlenme - 3 yıl önce Alin Size Berber Den Smack Cam Tras Kopugu İle Turk Berberi Esek Sakasi Osmanli Tokati - Esek Sakasi Buna Denir, Osmanli Tokatini Osmanli Tokadi Yapistiriyor...
Hint Usulü Alevli Saç Şekillendirme Yöntemi 01:44
Hint Usulü Alevli Saç Şekillendirme Yöntemi 2.314 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'daki bir berberin enteresan saç şekillendirme yöntemi oldukça ilginç. Berberin saçı şekillendirirken yakması görülmeye değer.
Aşkın Mührü Öpücüktür - Ayhan Işık Öztürk Serengil (Kadın Berberi) 01:15
Aşkın Mührü Öpücüktür - Ayhan Işık Öztürk Serengil (Kadın Berberi) 5.896 izlenme - 4 yıl önce Zengin bir ailenin anne babası ölmüş ve tüm mirasa tek başına sahip olmuş kızı Lale (Filiz Akın) bir gün özel motoruyla deniz gezisi yaparken kadın berberi olan Erol'la (Ayhan Işık) tanışır. Aralarında başlayan yakınlık, Lale'nin önce zengin sanıp kadın berberi olduğunu öğrendiği Erol'la alay etmesiyle son bulur. Lale yaptığına pişman olur. Arkadaşı Tayfur'un piyangodan kazandığı para ile açtığı salonda kuaför olarak çalışmaya başlayan Erol, kısa sürede kadınların peşinden koştuğu ünlü bir berber olur. Yerini öğrenen Lale onu hasta birinin saçını yapmak üzere köşke çağırır. Evin hizmetkarı olan Suna (Suna Pekuysal) kendisini evin hanımı, Lale'yi de pedikürcü olarak tanıtır. Erol Lale'nin aynı meslekten oldukları için dalga geçtiğini ve karşı berberde çalıştığını sanır. Ona yakın olabilmek için o da karşı berbere transfer olur. Bu arada Tayfur Suna'ya tutulmuştur. Onun karşı berbere gittiğini görünce o da oraya geçer. Aralarındaki ilişki her geçen gün derinleşen Erol ile Lale evlenme kararı alırlar. Lale konuyu halasına açar. Borç batağındaki kuzeni Cemil (Sadettin Erbil) ise borçlarını ödemek için tek çıkar yol olarak Lale ile evlenip mirasa ortak olmayı düşlemektedir. Bu evliliğe engel olmak için gerçeği anlattığı Erol, Lale'den ayrılır. Halası ve Cemil mirasa konmak için Lale'yi öldürmek isterler. Bu komploya kulak misafiri olan Suna Erol'a haber verir. Erol halasının hazırladığı zehirli sütü içmeden eve yetişir ve Lale'yi kurtarır. Gözü dönmüş Cemil hepsini öldürmek için silah çektiği anda Tayfur ve arkadaşları polislerle birlikte baskın düzenler ve Cemil'i tutuklarlar. Hala bu gerilimin acısıyla kendi hazırladığı zehirli sütü içerek intihar eder. Her şey normale döner. Mutlu günler başlamıştır. Lale ile Erol ve Suna ile Tayfur evlenirler. Filmin Adı: Kadın Berberi Yönetmen: Türker İnanoğlu Oyuncular: Ayhan Işık, Filiz Akın Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1964
sibirya berberi fragman 01:15
sibirya berberi fragman 3.941 izlenme - 7 yıl önce
Rahatlatıcı Berber Masajı 07:33
Rahatlatıcı Berber Masajı 562 izlenme - 9 ay önce Bol kolonyalı ve rahatlatıcı bir berber masajı... Koltuğunuza kurulun ve masajın keyfine varın. Dakikalar sonra, kapanan göz kapaklarınıza "Hayır!" diyemeyeceksiniz.
berberi delirten müşteri :) 00:29
berberi delirten müşteri :) 3.032 izlenme - 9 yıl önce berberde sayko çıktı haa :))
Korku Diyarının Berberi (Ödüllü Kısa Film) 03:03
Korku Diyarının Berberi (Ödüllü Kısa Film) 1.348 izlenme - 3 yıl önce Film Bir çok ödül almış ve gayet kamera efektleri olsun onusu olsun gayet başarılı bir çalışma
Türk Berberi Eşek Şakası 00:29
Türk Berberi Eşek Şakası 1.122 izlenme - 4 yıl önce Osmanlı Tokadı
Sevil Berberi (The Barber of Sevill) Figaro's Aria - Pietro Spagnoli 04:50
Sevil Berberi (The Barber of Sevill) Figaro's Aria - Pietro Spagnoli 1.033 izlenme - 3 yıl önce Hemen hemen hepimizin uvertürünü Bugs Bunny çizgi filminden hatırlayacağımız bu eser, Pierre Beaumarchais'ın aynı adlı fransızca oyundan uyarlanmış, müzikleri ise sadece üç haftada Gioacchino Rossini tarafından bestelenmiştir. Bu sahnede, kendiyle pek övünen berberimiz figaro'nun caka satışını, "aman herkez beni arıyor, beni istiyor traş olmak için, ah ben ne kıymetliyim, ne büyüğüm!" diye böbürlenişini, Pietro Spagnoli'nin performansıyla izyoruz... not: Videonun italyanca ve alt yazısız olanı da vardı. İngilizce alt yazıdan az biraz da olsa anlayacağınızı umarak alt yazılı olanı ekledim... İtalyancadan iyidir. olmadı ismi lazım olmayan bazı çeviri kaynaklarını sömürürsünüz. Tabi çok da merak ederseniz.
Klasik Amerikan 08:57
Klasik Amerikan 1.899 izlenme - 7 yıl önce klasik amerikan saç modeli
İdir & Mila - A Vava Inouva 03:48
İdir & Mila - A Vava Inouva 493 izlenme - 3 yıl önce Berberi asıllı Cezayir li Sanatçı Idir in kızkardeşi Mila ile 1976 yaptığı albüm ismi,düet parçadır. Şarkının sözleri ayrı bir güzelliktedir. Sanatçının diğer şarkıları da bu tarzı sevenler için kesinlikle tavsiyedir.
Çocuk Kuaförü 01:16
Çocuk Kuaförü 1.313 izlenme - 8 yıl önce Herkesin Her İşi Yaptığı Günümüzde,Farketmenizi İstediğimiz Ayrıcalık,Biz Sadece Çocuk ve Bebek Saç Kesimi Yapıyoruz.Çok İyi Bildiğimiz İşi Yapıyoruz.Bakırköy Çocuk Kuaförü Siz Değerli Anne ve Babalara Hayatımızı Yenileyen Enerji Kaynagı Çocuklara Sunduğumuz Hizmetin Kalitesini Arttırmak Amacıyla Kurulmuştur.Türkiye'nin Ve Avrupanın'da En Çok Aranan Tercih Edilen Bebek Kuaförü'ne Sizleri de Bekliyoruz.Doğru Hedef Kitle Anne Baba Ve Çocuklar Bakırköy'de.Çocuk Kuaförü Ali Aydınlıoğlu Saç Kesimi Hakkında Aklınıza Takılan Her Konuda Soracağınız Soruları En Kısa Sürede Yanıtlıyoruz.Randevu.0212 571 43 06 BEBEK ve ÇOCUKLARIN SAÇI NE’KADAR ARALIKLARLA KESİLMELİ Bebeklerde ve çocuklarda uzun saç terleme sebebidir. Terleme cildi nemli ve ıslak tutan başlıca bileşenlerden biridir ve cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturan,saç doğal olarak su ter karışımı ile yağlanır. Cilt üzerindeki saç gerekenden daha çok ıslanınca cilt suyunu kaybeder. Deri sert ve kuru bir görünüm kazanır bebek ve çocuklar uzun saçlarının tenine dokunmasından rahatsız olur ve bazen de kaşıntılı bir his verir. Dolayısı ile isilik oluşabilir ve cilt sorununa yol açabilir. Cildin ilk belirtisi genellikle alın ve ense kısmı olur ciltte tahriş ve kaşıntılı bölgelerdir. Kaşınma nedeniyle ciltte küçük kaşıma izleri oluşur. Daha büyük çocuklarda ise çoğunlukla sadece alın ve saç kökü tarafında, kızarıklık oluşur. Bebeklerin saçı rutin aralıklarla kesilmeli ve gelişim aşamasında saç sağlığı korunmalı. Yazın çok sıcak havalarda ise bebeklerin saçı her zamandan biraz daha kısa kesilmeli, görsel için uzun olmamalı, bebek ve çocuklarınızın ne kadar rahatladığını en önemlisi cildinin nefes aldığını göreceksiniz. Bebeklerde ve çocuklarda kısa saçın rolü saç sağlığının beslenmesine yardımcı olur. Nemli ve yumuşak cildin günlük beslenen vitaminlerini uzun saçların emmesi, önlenmiş olur. Buda çok önemlidir Bu nedenle, özellikle bebeğinizin çocuğunuzun saçları onu ve sizi huzursuz ediyorsa 1yaşından küçük ise bile kesilmesi gerekir. Çocuğunuzun bulunduğu uzun saçlı durumu kesildikten sonra rahatlaması arasındaki fark emin olun içinizi ferahlatacaktır. Çocukları işinde uzman çocuk kuaförlerine götürmeliyiz uzun süre bu yolun kullanılmamasına dikkat etmeliyiz.hoşcakalın.
Barber Of Seville Overture - Rossini 07:27
Barber Of Seville Overture - Rossini 832 izlenme - 6 yıl önce Filipino-American Senfoni Orkestrası Gala Gecesi Konseri
Berber Muhabbeti - Ayhan Işık Öztürk Serengil (Kadın Berberi) 02:44
Berber Muhabbeti - Ayhan Işık Öztürk Serengil (Kadın Berberi) 694 izlenme - 4 yıl önce Zengin bir ailenin anne babası ölmüş ve tüm mirasa tek başına sahip olmuş kızı Lale (Filiz Akın) bir gün özel motoruyla deniz gezisi yaparken kadın berberi olan Erol'la (Ayhan Işık) tanışır. Aralarında başlayan yakınlık, Lale'nin önce zengin sanıp kadın berberi olduğunu öğrendiği Erol'la alay etmesiyle son bulur. Lale yaptığına pişman olur. Arkadaşı Tayfur'un piyangodan kazandığı para ile açtığı salonda kuaför olarak çalışmaya başlayan Erol, kısa sürede kadınların peşinden koştuğu ünlü bir berber olur. Yerini öğrenen Lale onu hasta birinin saçını yapmak üzere köşke çağırır. Evin hizmetkarı olan Suna (Suna Pekuysal) kendisini evin hanımı, Lale'yi de pedikürcü olarak tanıtır. Erol Lale'nin aynı meslekten oldukları için dalga geçtiğini ve karşı berberde çalıştığını sanır. Ona yakın olabilmek için o da karşı berbere transfer olur. Bu arada Tayfur Suna'ya tutulmuştur. Onun karşı berbere gittiğini görünce o da oraya geçer. Aralarındaki ilişki her geçen gün derinleşen Erol ile Lale evlenme kararı alırlar. Lale konuyu halasına açar. Borç batağındaki kuzeni Cemil (Sadettin Erbil) ise borçlarını ödemek için tek çıkar yol olarak Lale ile evlenip mirasa ortak olmayı düşlemektedir. Bu evliliğe engel olmak için gerçeği anlattığı Erol, Lale'den ayrılır. Halası ve Cemil mirasa konmak için Lale'yi öldürmek isterler. Bu komploya kulak misafiri olan Suna Erol'a haber verir. Erol halasının hazırladığı zehirli sütü içmeden eve yetişir ve Lale'yi kurtarır. Gözü dönmüş Cemil hepsini öldürmek için silah çektiği anda Tayfur ve arkadaşları polislerle birlikte baskın düzenler ve Cemil'i tutuklarlar. Hala bu gerilimin acısıyla kendi hazırladığı zehirli sütü içerek intihar eder. Her şey normale döner. Mutlu günler başlamıştır. Lale ile Erol ve Suna ile Tayfur evlenirler. Filmin Adı: Kadın Berberi Yönetmen: Türker İnanoğlu Oyuncular: Ayhan Işık, Filiz Akın Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1964
Yeşilçam'dan Siyah Beyaz Bir Mutlu Son - Ayhan Işık Filiz Akın (Kadın Berberi) 01:22
Yeşilçam'dan Siyah Beyaz Bir Mutlu Son - Ayhan Işık Filiz Akın (Kadın Berberi) 601 izlenme - 4 yıl önce Zengin bir ailenin anne babası ölmüş ve tüm mirasa tek başına sahip olmuş kızı Lale (Filiz Akın) bir gün özel motoruyla deniz gezisi yaparken kadın berberi olan Erol'la (Ayhan Işık) tanışır. Aralarında başlayan yakınlık, Lale'nin önce zengin sanıp kadın berberi olduğunu öğrendiği Erol'la alay etmesiyle son bulur. Lale yaptığına pişman olur. Arkadaşı Tayfur'un piyangodan kazandığı para ile açtığı salonda kuaför olarak çalışmaya başlayan Erol, kısa sürede kadınların peşinden koştuğu ünlü bir berber olur. Yerini öğrenen Lale onu hasta birinin saçını yapmak üzere köşke çağırır. Evin hizmetkarı olan Suna (Suna Pekuysal) kendisini evin hanımı, Lale'yi de pedikürcü olarak tanıtır. Erol Lale'nin aynı meslekten oldukları için dalga geçtiğini ve karşı berberde çalıştığını sanır. Ona yakın olabilmek için o da karşı berbere transfer olur. Bu arada Tayfur Suna'ya tutulmuştur. Onun karşı berbere gittiğini görünce o da oraya geçer. Aralarındaki ilişki her geçen gün derinleşen Erol ile Lale evlenme kararı alırlar. Lale konuyu halasına açar. Borç batağındaki kuzeni Cemil (Sadettin Erbil) ise borçlarını ödemek için tek çıkar yol olarak Lale ile evlenip mirasa ortak olmayı düşlemektedir. Bu evliliğe engel olmak için gerçeği anlattığı Erol, Lale'den ayrılır. Halası ve Cemil mirasa konmak için Lale'yi öldürmek isterler. Bu komploya kulak misafiri olan Suna Erol'a haber verir. Erol halasının hazırladığı zehirli sütü içmeden eve yetişir ve Lale'yi kurtarır. Gözü dönmüş Cemil hepsini öldürmek için silah çektiği anda Tayfur ve arkadaşları polislerle birlikte baskın düzenler ve Cemil'i tutuklarlar. Hala bu gerilimin acısıyla kendi hazırladığı zehirli sütü içerek intihar eder. Her şey normale döner. Mutlu günler başlamıştır. Lale ile Erol ve Suna ile Tayfur evlenirler. Filmin Adı: Kadın Berberi Yönetmen: Türker İnanoğlu Oyuncular: Ayhan Işık, Filiz Akın Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1964
Çocuk Kuaförü 01:28
Çocuk Kuaförü 946 izlenme - 9 yıl önce
Süper Türk Berberi 01:44
Süper Türk Berberi 687 izlenme - 9 yıl önce cesaret isteyen traşı
Gözünü Aç Da Atlama Sakın - Filiz Akın (Kadın Berberi) 00:53
Gözünü Aç Da Atlama Sakın - Filiz Akın (Kadın Berberi) 313 izlenme - 4 yıl önce Zengin bir ailenin anne babası ölmüş ve tüm mirasa tek başına sahip olmuş kızı Lale (Filiz Akın) bir gün özel motoruyla deniz gezisi yaparken kadın berberi olan Erol'la (Ayhan Işık) tanışır. Aralarında başlayan yakınlık, Lale'nin önce zengin sanıp kadın berberi olduğunu öğrendiği Erol'la alay etmesiyle son bulur. Lale yaptığına pişman olur. Arkadaşı Tayfur'un piyangodan kazandığı para ile açtığı salonda kuaför olarak çalışmaya başlayan Erol, kısa sürede kadınların peşinden koştuğu ünlü bir berber olur. Yerini öğrenen Lale onu hasta birinin saçını yapmak üzere köşke çağırır. Evin hizmetkarı olan Suna (Suna Pekuysal) kendisini evin hanımı, Lale'yi de pedikürcü olarak tanıtır. Erol Lale'nin aynı meslekten oldukları için dalga geçtiğini ve karşı berberde çalıştığını sanır. Ona yakın olabilmek için o da karşı berbere transfer olur. Bu arada Tayfur Suna'ya tutulmuştur. Onun karşı berbere gittiğini görünce o da oraya geçer. Aralarındaki ilişki her geçen gün derinleşen Erol ile Lale evlenme kararı alırlar. Lale konuyu halasına açar. Borç batağındaki kuzeni Cemil (Sadettin Erbil) ise borçlarını ödemek için tek çıkar yol olarak Lale ile evlenip mirasa ortak olmayı düşlemektedir. Bu evliliğe engel olmak için gerçeği anlattığı Erol, Lale'den ayrılır. Halası ve Cemil mirasa konmak için Lale'yi öldürmek isterler. Bu komploya kulak misafiri olan Suna Erol'a haber verir. Erol halasının hazırladığı zehirli sütü içmeden eve yetişir ve Lale'yi kurtarır. Gözü dönmüş Cemil hepsini öldürmek için silah çektiği anda Tayfur ve arkadaşları polislerle birlikte baskın düzenler ve Cemil'i tutuklarlar. Hala bu gerilimin acısıyla kendi hazırladığı zehirli sütü içerek intihar eder. Her şey normale döner. Mutlu günler başlamıştır. Lale ile Erol ve Suna ile Tayfur evlenirler. Filmin Adı: Kadın Berberi Yönetmen: Türker İnanoğlu Oyuncular: Ayhan Işık, Filiz Akın Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1964
the barber fragmanı 1 02:25
the barber fragmanı 1 527 izlenme - 7 yıl önce küçük alaska kasabasında karların içinde bir kadın cesedi bulunmuştur. garip olayların yaşandığı kasabada cinayet ortaya çıktıktan hemen sonra fbı konuya el koyar çünkü cinayetin bölgede işlenen başka cinayetlerle ilgisi olduğu düşünülmektedir. cinayet zanlısı olarak ise herkesin aklına bir kişi gelmektedir. fakat bu şekilde gerçek katilden uzaklaşılmaktadır.
Johnny Depp Fleet Sokağının Şeytan Berberi 03:58
Johnny Depp Fleet Sokağının Şeytan Berberi 276 izlenme - 6 yıl önce fleet sokağının şeytan berberi
sweeney todd the demon barber of fleet street fragmanı 19 01:15
sweeney todd the demon barber of fleet street fragmanı 19 585 izlenme - 7 yıl önce filmde johnny depp haksız yere hapse gönderilen ve sadece bu acımasız ceza için değil karısı ile kızına olanların üzücü sonuçları için de intikam yemini eden benjamin barker'ı helena bonham carter ise onun saplantılı ölçüde kararlı suç ortağı bayan nellie lovett'ı canlandırıyor. rnbarker sweeney todd kimliğine bürünerek bayan lovett'ın pastanesinin üzerindeki eskiden kendine ait olan berber dükkanına geri döner. amacı karısı lucy'yi ve küçük kızını ondan çalmak için alçak yardımcısı bea
Beni Sevdiği İçin Peşimden Koşanla Evlenmek İstiyorum - Filiz Akın Suna Pekuysal (Kadın Berberi) 01:42
Beni Sevdiği İçin Peşimden Koşanla Evlenmek İstiyorum - Filiz Akın Suna Pekuysal (Kadın Berberi) 250 izlenme - 4 yıl önce Zengin bir ailenin anne babası ölmüş ve tüm mirasa tek başına sahip olmuş kızı Lale (Filiz Akın) bir gün özel motoruyla deniz gezisi yaparken kadın berberi olan Erol'la (Ayhan Işık) tanışır. Aralarında başlayan yakınlık, Lale'nin önce zengin sanıp kadın berberi olduğunu öğrendiği Erol'la alay etmesiyle son bulur. Lale yaptığına pişman olur. Arkadaşı Tayfur'un piyangodan kazandığı para ile açtığı salonda kuaför olarak çalışmaya başlayan Erol, kısa sürede kadınların peşinden koştuğu ünlü bir berber olur. Yerini öğrenen Lale onu hasta birinin saçını yapmak üzere köşke çağırır. Evin hizmetkarı olan Suna (Suna Pekuysal) kendisini evin hanımı, Lale'yi de pedikürcü olarak tanıtır. Erol Lale'nin aynı meslekten oldukları için dalga geçtiğini ve karşı berberde çalıştığını sanır. Ona yakın olabilmek için o da karşı berbere transfer olur. Bu arada Tayfur Suna'ya tutulmuştur. Onun karşı berbere gittiğini görünce o da oraya geçer. Aralarındaki ilişki her geçen gün derinleşen Erol ile Lale evlenme kararı alırlar. Lale konuyu halasına açar. Borç batağındaki kuzeni Cemil (Sadettin Erbil) ise borçlarını ödemek için tek çıkar yol olarak Lale ile evlenip mirasa ortak olmayı düşlemektedir. Bu evliliğe engel olmak için gerçeği anlattığı Erol, Lale'den ayrılır. Halası ve Cemil mirasa konmak için Lale'yi öldürmek isterler. Bu komploya kulak misafiri olan Suna Erol'a haber verir. Erol halasının hazırladığı zehirli sütü içmeden eve yetişir ve Lale'yi kurtarır. Gözü dönmüş Cemil hepsini öldürmek için silah çektiği anda Tayfur ve arkadaşları polislerle birlikte baskın düzenler ve Cemil'i tutuklarlar. Hala bu gerilimin acısıyla kendi hazırladığı zehirli sütü içerek intihar eder. Her şey normale döner. Mutlu günler başlamıştır. Lale ile Erol ve Suna ile Tayfur evlenirler. Filmin Adı: Kadın Berberi Yönetmen: Türker İnanoğlu Oyuncular: Ayhan Işık, Filiz Akın Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1964
MANTIK TESTİ - Dikkatinizi Toplayın 02:03
MANTIK TESTİ - Dikkatinizi Toplayın 248 izlenme - 2 yıl önce Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.Bugün sizlerle mantık testi yapacağız.Dikkatinizi toplayın. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. Her gün problem çözme yeteneğinizi bir şeyler için kullanıyorsunuz Hava durumuna göre giyinmekten , işe gitmek için en iyi yolu bulmaya ve akşam ne yiceğinizi karar vermeye kadar . Yaptığınız seçimlere ragmen hayatınızın büyük bir bölümünü bir şeyler mantıklı mı yada değil mi diye harcıyorsunuz Beyniniz dünyayı anlamlandırmak için belirli bir algı süzgeci kullanıyor.buna mantık diyoruz Fark etsenizde etmesenizde mantık dünyada sizin sandığınızdan daha fazla yer kaplıyor. Peki ne kadar mantıklısınız ? işte size bir mantık bulmacası. Bu kutuya ne eklerseniz bu kutuyu hafifletirsiniz ? Ondan daha çok eklediğinizde kutu daha çok hafifleyecek. Cevabı buldunuz mu ? Müzik: incompetech.com
Dur Jale O Kahve Zehirli - Ayhan Işık Filiz Akın (Kadın Berberi) 02:06
Dur Jale O Kahve Zehirli - Ayhan Işık Filiz Akın (Kadın Berberi) 217 izlenme - 4 yıl önce Zengin bir ailenin anne babası ölmüş ve tüm mirasa tek başına sahip olmuş kızı Lale (Filiz Akın) bir gün özel motoruyla deniz gezisi yaparken kadın berberi olan Erol'la (Ayhan Işık) tanışır. Aralarında başlayan yakınlık, Lale'nin önce zengin sanıp kadın berberi olduğunu öğrendiği Erol'la alay etmesiyle son bulur. Lale yaptığına pişman olur. Arkadaşı Tayfur'un piyangodan kazandığı para ile açtığı salonda kuaför olarak çalışmaya başlayan Erol, kısa sürede kadınların peşinden koştuğu ünlü bir berber olur. Yerini öğrenen Lale onu hasta birinin saçını yapmak üzere köşke çağırır. Evin hizmetkarı olan Suna (Suna Pekuysal) kendisini evin hanımı, Lale'yi de pedikürcü olarak tanıtır. Erol Lale'nin aynı meslekten oldukları için dalga geçtiğini ve karşı berberde çalıştığını sanır. Ona yakın olabilmek için o da karşı berbere transfer olur. Bu arada Tayfur Suna'ya tutulmuştur. Onun karşı berbere gittiğini görünce o da oraya geçer. Aralarındaki ilişki her geçen gün derinleşen Erol ile Lale evlenme kararı alırlar. Lale konuyu halasına açar. Borç batağındaki kuzeni Cemil (Sadettin Erbil) ise borçlarını ödemek için tek çıkar yol olarak Lale ile evlenip mirasa ortak olmayı düşlemektedir. Bu evliliğe engel olmak için gerçeği anlattığı Erol, Lale'den ayrılır. Halası ve Cemil mirasa konmak için Lale'yi öldürmek isterler. Bu komploya kulak misafiri olan Suna Erol'a haber verir. Erol halasının hazırladığı zehirli sütü içmeden eve yetişir ve Lale'yi kurtarır. Gözü dönmüş Cemil hepsini öldürmek için silah çektiği anda Tayfur ve arkadaşları polislerle birlikte baskın düzenler ve Cemil'i tutuklarlar. Hala bu gerilimin acısıyla kendi hazırladığı zehirli sütü içerek intihar eder. Her şey normale döner. Mutlu günler başlamıştır. Lale ile Erol ve Suna ile Tayfur evlenirler. Filmin Adı: Kadın Berberi Yönetmen: Türker İnanoğlu Oyuncular: Ayhan Işık, Filiz Akın Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1964
Çocuk Kuaförü Ali Aydınlıoğlu Randevu 00:39
Çocuk Kuaförü Ali Aydınlıoğlu Randevu 218 izlenme - 5 yıl önce Tarih boyunca insanlar saç görünümlerine önem vermiştir.Değişen saç modelleri daima ebeveynlerin ilgisini çekmiştir.Adı kuaför olmasada yüzyıllardır insanlarımızı güzelleştirmek,bakımlı hale getirmek için uğraş verenler her zaman olmuştur.Bakım anlayışı her dönem için farklı olduğu gibi,kişiden kişiye değişir.Bu alandaki beğeniler ve moda sürekli yenilenir,kuaförlük hizmetlerinde kendini sürekli yenileyen,çocuk kuaförü ile hizmetinizdeyiz.saç kesimi konusunda bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerimiz ekseninde,sizlere üstün hizmet sunmaya devam edecegiz. Çocuk kuaförü ali aydınlıoğlu uzun yıllar Carousel avm Toysrus 'da çocuk kuaförlügü yaptıktan sonra 2007 yılında bakırköy istanbulda kurucusu oldugu kendi salonu hizmete girmiştir. Town center alış veriş merkezinde' de 2 yıl kendine ait çocuk kuaföründe de hizmet vermiştir. Bermoda çocuk kuaförü hizmet anlayışı 2007 tarihinden itibaren devam etmektedir. Tarih boyunca insanlar çocuklarının saç görünümlerine önem vermiştir. Değişen saç modelleri daima ebeveynlerin ilgisini çekmiştir , Adı çocuk kuaförü olmasada yüzyıllardır çocuklarımızı güzelleştirmek bakımlı hale getirmek için uğraş veren insanlar her zaman olmuştur. Bakım anlayışı her dönem için farklı olduğu gibi çocuklarda da kişiden kişiye değişir. Bu alandaki beğeniler ve moda sürekli yenilenir. Çocuk kuaförlük hizmetlerinde kendini sürekli yenileyen bermoda çocuk kuaförü yılların sanat birikimi ' eskiye dayanan tecrübesi ' sektörde yenilikçi çizgisi ile , aile yaşamında önemli olan çocuk ve bebek saç kesimi keyfini başarmaya devam ediyor. Asıl işimiz bebek ve çocuk saç kesimi yeni uzayçagı saç modellerimizi ebeveynlerimizin beğenisine sunarken muhteşem olan saçları müşterilerimizde destekliyor. Kaliteli hizmet beklenen samimiyet güvenilirligin bilinci ile çalışan bermoda çocuk kuaförü her kitleden tercih ediliyor. Bebeklerin ve çocukların vazgeçilmezi oluyor. İşimizin çok önemli olan kısmı ' Herkesin her işi yaptığı günümüzde , farketmenizi istediğimiz ayrıcalık , biz sadece çocuk ve bebek saç kesimi yapıyoruz ' çok iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Daima bir adım önde hizmet veriyoruz. Bu işe gönül veren yetkili belgeli firmayız. Referanslarımız en önemli destekcimiz mutlu ebeveyn mutlu bebek mutlu çocuk felsefemiz. " En saglıklı ve eglenceli yoldan varmanızı sağlamayı ilke edinmiş bir kuaför düşünüyorsanız , doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Çocuk saç kesimi tecrübesi deteyları düşünce yapısıyla farklı tüm müşterilerimiz ayrıcalıklı ve değerlidir. Çocuklar bebekler için hijyen konusunda sizlere en iyiyi sunmak temel prensibimizdir. Çocuklarınıza bebeklerinize verilen değeri hissedeceksiniz. Beklentilerinizin karşılandığına tanık olacaksınız. Her İşin Bir Uzmanı Vardır " Şimdi çocuklar traş olurken hem oyun oynuyor , oynuyacakların ve traş olmanın tadını çıkarıyor. Oyunlar , Oyuncaklar ve Çılgın Saçlar Hepsi bermoda çocuk kuaföründe. Farklı olanı size sunmak için biz hazırız ' ya siz ? Hoşcakalın. www.bebekberberi.com
Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi Fragman 02:25
Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi Fragman 198 izlenme - 5 yıl önce Filmde haksız yere hapse gönderilen Benjamin Barker (Johnny Depp) ve onun acımasız iş ortağı Miss.Lovett'ın (Helena Bonham Carter) maceraları anlatılıyor.
Seni, Beni Keseceğini Anladı Yerime Koç Gönderdi - Kaygısızlar 01:47
Seni, Beni Keseceğini Anladı Yerime Koç Gönderdi - Kaygısızlar 119 izlenme - 3 yıl önce Türk televizyon dizilerinin en kaliteliler arasında yer edinen, günüllerde taht kuran kaygısızlar dizisinde kısa bir kesit. Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1619/kaygisizlar-adak