Hoşgeldiniz!

berkut

Şahan Gökbahar -  Sabaha Kadar Dance 06:47
Şahan Gökbahar - Sabaha Kadar Dance 2.692 izlenme - 10 ay önce Şahan Gökbakar'ın en iyi tiplemelerinden Berkut'un performansını izliyoruz.
şahan 02:37
şahan 28.214 izlenme - 10 yıl önce
Berkut 00:53
Berkut 15.477 izlenme - 10 yıl önce Berkut ve süper şarkısı asiye
Berkut - Oldum Ben Bir Miki 03:22
Berkut - Oldum Ben Bir Miki 13.825 izlenme - 10 yıl önce Berkut - Oldum Ben Bir Miki
Dikkat Şahan Çıkabilir - Ceza'nın Oğlu 09:10
Dikkat Şahan Çıkabilir - Ceza'nın Oğlu 2.147 izlenme - 2 yıl önce En sevdiğim skeçlerinden birisi olan ve sitemizde olmadığını fark ettiğim bu videoyu siz değerli kardeşlerime sunuyorum. Özellikle 7:50 den sonra o müthiş tükürüğü ve muhabirin yeter lan Şahan tavrına dikkat edelim.
(sahan) berkut liselim 03:05
(sahan) berkut liselim 7.609 izlenme - 10 yıl önce çok hoş bir klip walla mest oldum
şahan berkut 05:18
şahan berkut 5.861 izlenme - 10 yıl önce çok güzel şöhret
şahan-berkut 03:05
şahan-berkut 5.288 izlenme - 10 yıl önce liselim şarkısı mutlaka izleyin
Dikkat Şahan Çıkabilir - Arabasını Çaldıran Berkut'un İsyanı 06:15
Dikkat Şahan Çıkabilir - Arabasını Çaldıran Berkut'un İsyanı 782 izlenme - 1 yıl önce Şahan Gökbakar'ın ATV'deki zamanlarından bir skec,yarattığı berkut karakteriyle iyi işlere imza atan Şahan Gökbakar'ın Dikkat Şahan Çıkabilir adlı programından bir kesit Kolpa Berkut...
şahan berkut - liselim 03:05
şahan berkut - liselim 2.329 izlenme - 8 yıl önce
Şahan-görüldüğü anda aşık olunan adam 04:23
Şahan-görüldüğü anda aşık olunan adam 2.994 izlenme - 8 yıl önce çok komik.. mutlaka izleyin :D
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut ile Sıra Gecesi 06:54
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut ile Sıra Gecesi 739 izlenme - 1 yıl önce Şahan Gökbakar'ın Atv'deki zamanlarından bir skeç daha sıra gecesi,Kolpa Berkut sıra gecesinde bilinenin aksine farklı bir müzik söylüyor ve berkut kendisiyle polemiğe girenlere tehditler yağdırıyor Kolpa Berkut'u izleyelim..
anne motor baba öküz kızınız tiki oldu üzgünüz. 02:42
anne motor baba öküz kızınız tiki oldu üzgünüz. 1.597 izlenme - 6 yıl önce berkut’un albümü çıkmış şarkı çok duygusal.. sana bakmaz dediler senle olmaz dediler akmerkezdeydiler onlar güzel giydiler oha felan idiler üstü başı güzel kıyafet gözündeki zerafet onlar akmerkezli tikiler anne motor baba öküz kızınız tiki oldu üzgünüzz üzgünüz anne motor baba öküz kızınız tiki tiki tiki oldu üzgünüz nerde hata yapmıştık biz? ve nerde kesişmişti yollar belki de belki de belki de tek doğru çocuk olmamak
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut'un Evi 11:00
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut'un Evi 280 izlenme - 1 yıl önce Dikkat Şahan Çıkabilir programının efsane tiplemesi ünlü şarkıcı berkut magazincilere evinin kapısını açıyor izliyoruz efenim..
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut'un İntihar Girişimi 05:08
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut'un İntihar Girişimi 328 izlenme - 1 yıl önce Sanat camiasının kolpa şarkıcısı berkut habercileri çağırarak intihar edeceğini söylüyor. Haberciler olay yerine gidince kendini yakacağını söyleyen berkut kasetlerin çok az sattığından şikayetçi ancak haberci benzin yerine şişede su olduğunu anlayınca berkutun foyası ortaya çıkıyor izleyelim...
Şahan - kim 500 bin İstemez_yarışmacı berkut 08:29
Şahan - kim 500 bin İstemez_yarışmacı berkut 2.714 izlenme - 9 yıl önce
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut Halı Reklamı 03:59
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut Halı Reklamı 354 izlenme - 1 yıl önce Kolpa Berkut reklam işine hızlı girdi türküleriyle oldukça ses getiren Berkut'un çok garip reklam filmini izleyelim.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut Sünnetsiz mi? 08:21
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut Sünnetsiz mi? 351 izlenme - 1 yıl önce Yaptığı her iş olay, albümleri yok satıyor, duygusal yorumcu olarak tanınıyor o genç kızların sevgilisi Berkut ancak bugünlerde başı dertde çünkü Berkut'un sünnetsiz olduğu iddaa ediliyor iddaa sahipleri eski sevgilisi sünnetçisi ve amcası berkut bu iddaaları reddediyor izleyelim ....
(şahan)berkut 04:02
(şahan)berkut 718 izlenme - 8 yıl önce
sahan berkut 05:18
sahan berkut 525 izlenme - 5 yıl önce
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut Dürüm Truck 06:53
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut Dürüm Truck 363 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyorki berkut farklı bir işe el atmasın bu sefer Berkut yemek sökterine girip Dürüm Truck açıyor ,Dürüm Truck'unun özelliklerini ve girme şartlarını anlatan Berkut'u izleyelim....
Berkut - Miki Fare 03:25
Berkut - Miki Fare 295 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında Şahan Gökbakar film çekmeye başlamadan önce skeçlerden oluşan bir program yapardı, bilen bilir. Arabesk sanatçı tiplemesi Berkut'un Miki Fare şarkısı.
Kim Milyoner Olmak İster ? - Berkut 08:24
Kim Milyoner Olmak İster ? - Berkut 185 izlenme - 1 yıl önce Son zamanlarda sitede oluşan kim milyoner olmak ister programına ilgi mide bulandırıcı duruma gelmişken son noktayı sadece berkut koyabilirdi zaten. Şahan Gökbakar henüz kalitesini kaybetmemişken o zaman da varolan bu programa güzel bir gönderme yapmış. Ailemizin şarkıcısı Berkut'u izliyoruz..
Cinsel Sorunları Gideren İlaç Aspirindir - Ceviz Kıran 07:18
Cinsel Sorunları Gideren İlaç Aspirindir - Ceviz Kıran 293 izlenme - 1 yıl önce Şahan Gökbakar'ın Cialis için özel olarak hazırladığı sadece doktor ve eczacılara dağıtılan ilaç tanıtım skecidir. Başarılı bir viral marketing de diyebiliriz... Dipnot: Skece kanıp ya da doktorunuza danışmadan ilacı kullanmamanız tavsiye edilir. Sonra maazallah kalbıniz falan teklerse kaldırık bir sekilde mezara da giremezsiniz.
Tehlike Çanı - Berkut ve Babası 09:46
Tehlike Çanı - Berkut ve Babası 370 izlenme - 1 yıl önce Bülent Binbaş'ın konukları Berkut ve babası.Berkut şöhretine rağmen parasını babasıyla paylaşmıyor.Şahan'ın adeta döktürdüğü o yılları Recep İvedik 4 filminin fragmanının ortada dolaştığı şu günlerde sizlerle paylaşmak istedim.
Berkut - Tiki (Şahan İçerir) 02:40
Berkut - Tiki (Şahan İçerir) 96 izlenme - 1 yıl önce Anne motor baba öküz kızımız tiki oldu üzgünüz ... aslında bu sözlerin üzerine söylenecek fazla bi söz yok ama yine de Mahsun,İbo,Alişan,Özcan için tekrarlayalım,kahramanımız Berkut(Şahan) babasını kaybettikten sonra iyice içerler ve yazdığı şarkılar da bayağılığın ötesine geçmektedir,izleyelim efendim ...
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut'un Ödünü Koparan Şaka 05:32
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut'un Ödünü Koparan Şaka 186 izlenme - 1 yıl önce Kolpa berkut şovlarına ara vermeden devam ediyor,bu sefer de ekip tarafından hazırlanan şakanın kurbanı olan berkut bu olaydan çok korkup altına bile kaçırıyor ve ekipten bunu yayınlamamasını istiyor izleyelim.
Tehlike Çanı - Şair ve Berkut 09:00
Tehlike Çanı - Şair ve Berkut 165 izlenme - 1 yıl önce Televizyon'ların reyting kaygısı en yüksek programı Tehlike Çanı'nda bu hafta söz ve beste ilişkisini tartışıyor bu konuda tartışmak üzere şair ve kolpa berkut kozlarını paylaşıyor, Bülent Binbaş'ın moderatörlüğünü yaptığı programı izleyelim... 02:56 da çalan müziği merak eden olursa buradadır; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67612/secret-garden-adagio
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut'un Asuman'la Yakalanışı 08:29
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut'un Asuman'la Yakalanışı 159 izlenme - 1 yıl önce Magazin aleminin kolpa denince akla gelen ilk isim türkücü Kolpa Berkut, bu sefer gündenmden düşmeyeceğe benziyor çünkü Kolpa Berkut Asuman Krause'yle yakalanıyor. 48 saat öncesinden bunun mümkün olamayacağını söyleyen ikili yakalanınca ise ortaya çok ilginç görüntüler çıkıyor.
Berkut - Tankutum ve Asiyem 03:46
Berkut - Tankutum ve Asiyem 172 izlenme - 1 yıl önce Mahsun ibo izzet alişan özcan ın polemiğe girmediği bir isim olarak berkutun biricik aşkı ve çocuğu için naçizane şarkı. Şahanın efsane dönemindeki en parlak skeçlerinden biri sanırsam. Ses olarak yüklemeyi düşündüm fakat klibi de en az şarkı kadar başarılı. Ayrıca Berkut adına burdan levan polkka ya selam gönderiyorum izinizdeyiz.