Hoşgeldiniz!

berna laçin

Berna Laçin ve Fairy Platinum sürpriz ziyaretinde olanlar 00:30
Berna Laçin ve Fairy Platinum sürpriz ziyaretinde olanlar 556.468 izlenme - 2 yıl önce Hayrünnisa hanım kayınvalidesini Fairy Platinum ile tanıştırmaya karar verince, Berna Laçin beklemediği bir anda onun kapısını çaldı. Sürpriz ziyaret öncesinde olanları gelin beraber izleyelim!
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Kapak 02:06
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Kapak 7.760 izlenme - 8 ay önce Halk TV'deki canlı yayında Berna Laçin'in PKK'lılar için "gerilla" ifadesini kullanmasını, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal parmağını sallayarak düzeltti.
Böyle mi Olacaktı Dizisi (1. Bölüm - 1997) 43:15
Böyle mi Olacaktı Dizisi (1. Bölüm - 1997) 4.481 izlenme - 8 ay önce Birbirine sevgi ile bağlı üç okul arkadaşı; Pelin, Gül ve Ayşe. Yaşamın dikenli yollarında düşe kalka birbirlerine destek olmaya çalışan bu üç arkadaşın hikayesi. Her biri kendisine farklı bir yaşam doğrultusu çizmiş olan bu üç arkadaşın fırtınalı yaşamlarının anlatıldığı Böyle mi Olacaktı? ihtiras, nefret ve dostluğun içiçe geçtiği bir hikayeyi, aslında hayatın ta kendisini anlatıyor.. 1997'den 2003'e kadar yayında kalan Böyle mi Olcaktı, altı yıl içerisinde birçok oyuncu değişikliği ile ekrana geldi.
Harika Çocuk Onur Küçük İbo Düeti - Hepimiz Kardeşiz (1998) 05:32
Harika Çocuk Onur Küçük İbo Düeti - Hepimiz Kardeşiz (1998) 1.713 izlenme - 1 yıl önce Yıl 1998. Şimdilerde pek türemeyen çocuk ünlülerin her yerde olduğu yıllar. Ortalık küçük sanatçılardan geçilmiyor. Mahsun Kırmızıgül'ün minimali Onur ve İbrahim Tatlıses'in minimali Küçük İbo bir programda düet yapıyor. Cem Özer mi konuk Berna Laçin mi, yoksa hiçbiri konuk değil ben mi konuğum onu tam şeyapamadım.
Berna Laçin - Taksi Programı 00:40
Berna Laçin - Taksi Programı 1.035 izlenme - 1 yıl önce Hani ünlüler taksiye denk getirilerek türlü türlü şakalar yapılırdı, takside ünlülerin bilinmedik yönleri ve olayları irdelenirdi, ünlülerin kameralar önünde söyleyemediği ve taksideki normal vatandaş ağzından çıkanlar dıııııt lanırdı ya işte o program... NOT: Leather Mini Skirt İçerir (Ergen çağı libidosu yükseltebilir, gerçi şimdi de yükseltebilir bilmiyom)
tuba büyüküstün-herşey için berna laçin 00:50
tuba büyüküstün-herşey için berna laçin 6.910 izlenme - 6 yıl önce tuba büyüküstün-herşey için berna laçin- 7 temmuz 2010
dünyanın en pahalı gelinliği! [400 bin lira] 03:12
dünyanın en pahalı gelinliği! [400 bin lira] 4.308 izlenme - 6 yıl önce her şey için berna laçin - 07-07-2010
Ofsayt Hiç Böyle Anlatılmamıştı 00:33
Ofsayt Hiç Böyle Anlatılmamıştı 1.354 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar'ın Sunduğu Burada Laf Çok'a Konuk Olan Berna Laçin, Ofsayt Pozisyonunu İlginç Örneklerle Tanımladı. .
Aşk Ekmek Hayaller 6. Bölüm Fragmanı 00:58
Aşk Ekmek Hayaller 6. Bölüm Fragmanı 2.363 izlenme - 2 yıl önce Aşk Ekmek Hayaller 6. Bölüm Fragmanı
Berna Laçin & Tardu Flordun - Evdeki Yabancı (Jenerik) 01:40
Berna Laçin & Tardu Flordun - Evdeki Yabancı (Jenerik) 662 izlenme - 1 yıl önce Ailesi başka bir kentte yaşayan Aslı, en yakın arkadaşı ile paylaştığı evde yalnız kalınca kirayı ödeyemez. Uzun süredir çıktığı zengin ve yakışıklı iş adamı (Tolga) ile nişanlanmak üzere iken bu gencin evli olduğunu öğrenmesi de her şeyi berbat eder. Çünkü ailesi, nişan töreni için yola koyulmuştur. Aslı ailesini üzmemek için bir çare arayışı içindeyken evin yarısını devraldığını söyleyen hiç tanımadığı bir genç (Eren) çıkagelir. Bütün bu durumlardan iyice bunalan Aslı tam genci evden kovarken birden aklına onu ailesine nişanlısı olarak tanıtma fikri gelir. Bu küçük ve zararsız oyun tabi ki ortalığın karışmasına neden olur. Senaryosu ile tipik amerikan romantik komedi dizilerini anımsatan bu yerli yapımı asla unutamadım.Özellikle Eren'nin küvette yatışına hep acıyarak bakmışımdır.
berna laçin canlı yayında düştü! 00:44
berna laçin canlı yayında düştü! 3.027 izlenme - 6 yıl önce
Ali Ağaoğlu - Altın Kaplama Cep Telefonu 02:51
Ali Ağaoğlu - Altın Kaplama Cep Telefonu 949 izlenme - 1 yıl önce Siyaset Meydanı'na konuk olan ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, kamerası bile olmayan(!) altın kaplama cep telefonu ile karşınızda....
faıry bulaşık deterjanı reklamı ahmet vuran 00:25
faıry bulaşık deterjanı reklamı ahmet vuran 3.302 izlenme - 6 yıl önce faıry bulaşık deterjanı reklamı usta balıkçılar ahmet vuran
Yaprağını Yemek İsteyen Berna Laçin 00:41
Yaprağını Yemek İsteyen Berna Laçin 1.044 izlenme - 3 yıl önce sonuçta herkes neresini yemek istiyorsa orasını yesin dimi ama :)
tuba büyüküstün-berna laçin-28 temmuz 2010 00:27
tuba büyüküstün-berna laçin-28 temmuz 2010 2.548 izlenme - 6 yıl önce tuba büyüküstün-berna laçin-28 temmuz 2010
Marmara Bira Reklamı - Aşkın ile Taşkın - Metin Akpınar (1995) 02:35
Marmara Bira Reklamı - Aşkın ile Taşkın - Metin Akpınar (1995) 548 izlenme - 1 yıl önce Zamanın çok konuşulan reklamlarından. Metin Akpınar, biraz Kibarcık esintili, fransız aksanlı ve papyonlu Taşkın karakteriyle ortalığı esprileriyle olmasa da cüssesiyle kırıp geçiriyor, ve fakat sonunda esas kız Berna Laçin'i de tavlamayı başarıyor. Seri olarak giden bu reklamlar, sonraları RTÜK'ün "alkol haaa, zinhar" yasağına takılmış, mutlu sona ulaşamadan bitivermiştir. Metin Akpınar'ın gömleğindeki mütemadi ve Tuz Gölü şeklindeki ter lekesine de dikkat. N kadar çarpıcı.
Evdeki Yabancı - 1. Bölüm 44:14
Evdeki Yabancı - 1. Bölüm 634 izlenme - 1 yıl önce Ailesi başka kentte yaşayan Aslı, en yakın arkadaşı ile paylatığı evde yalnız kalınca kirayı ödeyemez. Uzun süredir çıktığı zengin ve yakışıklı iş adamı (Tolga) ile nişanlamak üzere iken bu gencin evli olduğunu öğrenmesi de herşeyi berbat eder. Çünkü ailesi nişan töreni için yola koyulmuştur. Aslı ailesini üzmemek için çare arayışı içindeyken evin yarısını devraldığını söyleyen hiç tanımadığı bir genç (Eren) çıkagelir. Bütün bu durumlardan iyice bunalan Aslı, tam genci evden kovarken birden aklına onu ailesine nişanlı olarak tanıtma fikri gelir. Bu küçük ve zararsız oyun tabiki ortalığın karışmasına neden olur... Yapım : D PRODUCTIONS / ANS Production / Abdullah Oğuz Yönetmen : Erdoğan Engin Öykü -- Senaryo : Nuran Devres Müzik : Fikret Alper Yayın Kanalı : Kanal D Türü : Sit-Com Komedi Drama OYUNCULAR Aslı ....... Berna Laçin Eren ....... Tardu Flordun Ahu ....... Oya Aydoğan Ekrem ....... Mehmet Birkiye Asuman ....... Ayşen İnci Nazlı ....... Ayşecan Tatari Namigar ....... Aliye Uzunatağan Müfit ....... Alp Öyken Namigar Hizmetçi ....... Süheyla Zeren Seniha ....... Esin Eden Meliha ....... Tanju Tuncel 2 Sezon 55 bölüm
atv yeni sezon tanitimi-herşey için berna laçin-1 08:50
atv yeni sezon tanitimi-herşey için berna laçin-1 3.389 izlenme - 6 yıl önce 18 ağustos 2010 atv yeni sezon tanitimi-herşey için berna laçin-1
Berna Laçin - Yer Çekimi Kanunu 01:59
Berna Laçin - Yer Çekimi Kanunu 509 izlenme - 1 yıl önce Yer çekiminin erkekler ve kadınlar üzerindeki dağılma etkisi farklıdır. Erkekler yer çekimini yenmek için kalpleri vasıtasıyla kan pompalamak zorundayken, kadınlar doğal olarak yenik düştüklerinde estetik ameliyat olarak bu fizik kanuna karşı koyabilmektedirler. Newton'un kafasına düşen elmayla başlayan sürecin bu konuma indirgeneceğini kimse tahmin edemezdi.
Çocuktan Al Haberi - Kanal D 08:59
Çocuktan Al Haberi - Kanal D 269 izlenme - 8 ay önce Aklıma ''bilmiş midir bilememiş midir?'' sorusuyla kazınan bu programın esasen hayranı o değildim;fakat kimi çocukların utangaçlığı kimilerinin özgüveni kendilerini son derece sevimli hale getirdiğinden ailecek izlerdik. Bu programın bir de ünlülerin konuk edildiği show tv versiyonu vardı. Ayrıca bu programdaki dalin sepetlerini gördükçe şöyle bir boynum bükülürdü. Yine de biz 7'den 77'ye herkesin temizlik aracı hacışakir sabunla leğende yıkanmayı çok sevdik. İyi seyirler.
aşk ve ceza yeni sezon-herşey için berna laçin 03:31
aşk ve ceza yeni sezon-herşey için berna laçin 2.130 izlenme - 6 yıl önce aşk ve ceza yeni sezon tanıtımı-herşey için berna laçin
Berna Laçin'den Büyük Gaf! Caner Erkin'e... 00:37
Berna Laçin'den Büyük Gaf! Caner Erkin'e... 579 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe spor kulübünün 'Hedef 1 milyon üye' tanıtım gecesinde sunucu Berna Laçin'in gafı herkesi güldürdü. Ünlü oyuncu Caner Erkin'e Bekir dedi.
Evdeki Yabancı - Aslı Eren'i Elde Tutmak İsterse 05:16
Evdeki Yabancı - Aslı Eren'i Elde Tutmak İsterse 358 izlenme - 1 yıl önce Hepimizin çocukluk anılarından biri de bu dizidir. Keza ben de jenerik müziğini ezberleyip arkadaşlarla söylemeye çalışmamıştım " denize düşen yılana sarılır" vs. Bu bölümümüzde dışarı kızla buluşmaya çıkacak olan Eren'i Aslı türlü numaralarla ve kadınsı taktikleriyle evde tutmaya çalışır. Ama ne çalışma..
atv yeni sezon tanitimi-herşey için berna laçin-3 09:21
atv yeni sezon tanitimi-herşey için berna laçin-3 1.201 izlenme - 6 yıl önce 18 ağustos 2010 atv yeni sezon tanitimi-herşey için berna laçin-3
saba tümer'den canlı yayında şarkı 01:37
saba tümer'den canlı yayında şarkı 1.489 izlenme - 6 yıl önce her şey için berna laçin - 27-08-2010
Berna Laçin Röportajı | Pazar Magazin 11:38
Berna Laçin Röportajı | Pazar Magazin 400 izlenme - 2 yıl önce Berna Laçin Röportajı | Pazar Magazin
saba tümer nasıl gülüyor? 03:40
saba tümer nasıl gülüyor? 1.085 izlenme - 6 yıl önce her şey için berna laçin - 27-08-2010
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Gerilla Değil Terörist 02:06
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Gerilla Değil Terörist 93 izlenme - 8 ay önce Halk TV'deki canlı yayında Berna Laçin'in "gerilla" ifadesini Ümit Kocasakal parmağını sallayarak düzeltti. Uğur Dündar'ın İzmir'den sunduğu ve Halk TV'de yayınlanan Halk Arenası'nın dünkü bölümüne CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal ve oyuncu Berna Laçin konuk oldu. Programda Ümit Kocasakal'ın Berna Laçin'i sık sık düzelttiği görüldü. "YETER Kİ ANALAR AĞLAMASIN DEYİP EYVALLAH DİYEMEYİZ" Berna Laçin, "Biz artık çocuk şehit vermek istemiyoruz anneler olarak" deyince Ümit Kocasakal, "O zaman terörden vazgeçsinler, burada bir psikolojik harekata gelmemek lazım. Terör örgütü size pusu kuruyorsa, ülkenizi bölmeye çalışıyorsa 'yeter ki çocuklar ölmesin, yeter ki analar ağlamasın' deyip eyvallah da diyemeyiz. Ben böyle düşünüyorum" şeklinde cevap verdi. "GERİLLA DEĞİL, TERÖRİST" Berna Laçin devamında, "Dünya tarihine baktığımızda da bir gerilla olarak düşündüğümüzde, gerilla harekatıyla düzenli ordular savaştığında neler olmuş görüyoruz. Dolayısıyla siyasetin artık 2015-2020'lere girdiğimiz zamanda tam da devreye girmesi gerektiğini görüyoruz" ifadelerini kullandı. Yine devreye giren Kocasakal, "Önce silahı bırakırlar oturulur konuşulur. Şunu düzelteyim; gerilla değil terörist.. " dedi. Bu sözler üzerine stüdyoda alkış koptu
Ateş Dansı (Jenerik) 01:17
Ateş Dansı (Jenerik) 202 izlenme - 1 yıl önce 98 civarı hayatımıza girmiş olan, aklım başımda izlediğim ilk entrikalı dizidir bu. Selçuk Yöntem böyle sapık gibi birini oynuyordu, Yağmur Kaşifoğlu esas kızın kardeşiydi. Esas kız Berna Laçin'di. Ama bana göre en esaslısı Kırmızılı Kadın'ı oynayan Selda Özer'di. Şimdilerde Kurtlar Vadisi'ndeki İskender Büyük karakterini oynayan Musa Uzunlar çılgın bir sanatçıyı oynuyordu falan. Uzun saçlı bir adam vardı medyumdu. Moda dünyası, defileler vs... Acayip dizidir aklımda kalmış işte. Jeneriği efendim şurdan buyurunuz.
faıry hamsi tava şenliği ahmet vuran 00:42
faıry hamsi tava şenliği ahmet vuran 596 izlenme - 5 yıl önce ahmet vuran faıry reklamı hamsi tava şenliği