Hoşgeldiniz!

Bernie Sanders Videoları İzle

İsveç'in Sosyal Demokrasi İle Kalkındığı Yanılgısı 01:28
İsveç'in Sosyal Demokrasi İle Kalkındığı Yanılgısı 2.437 izlenme - 7 ay önce Solcuların ideolojilerini savunurken pek bir argümanı yoktur. Sanırım onlardan bir argümanları daha çürüdü. Gerçi hepsi çürük de, neyse. Kalan birkaç tane sağlam gözükeni de çürütücem. Yakında entellektüelleriniz bile ''Abi ama her şey bedava'' demeye başlıyacak.
ABD'li Başkan Aday Adayı Bernie Sanders'ın Konuşması Bongo Çalgısı Gösterisine Dönüştürüldü 01:20
ABD'li Başkan Aday Adayı Bernie Sanders'ın Konuşması Bongo Çalgısı Gösterisine Dönüştürüldü 1.577 izlenme - 2 yıl önce 2016 ABD başkanlık seçimlerinde Demokratik Parti'nin adayı adayı Bernie Sanders'ın diğer adaylarla birlikte CNN'de yaptığı televizyon tartışmasındaki konuşması siyasi sıkıcılığından arındırılarak eğlenceli hale getirildi. Bernie'nin konuşurken el hareketleri aşırı derecede kullanması üzerine video tartışma ortamından çıkarılarak müzikal bir eğlenceye dönüştürüldü.
Bernie Sanders'ın Konuşması Bongo Çalgısı Gösterisine Dönüştürüldü 01:20
Bernie Sanders'ın Konuşması Bongo Çalgısı Gösterisine Dönüştürüldü 17 izlenme - 2 yıl önce 2016 ABD başkanlık seçimlerinde Demokratik Parti'nin adayı adayı Bernie Sanders'ın diğer adaylarla birlikte CNN'de yaptığı televizyon tartışmasındaki konuşması siyasi sıkıcılığından arındırılarak eğlenceli hale getirildi. Bernie'nin konuşurken el hareketleri aşırı derecede kullanması üzerine video tartışma ortamından çıkarılarak müzikal bir eğlenceye dönüştürüldü.
ABD Başkan Adayı Treni Yakalamak İçin Böyle Koştu 00:06
ABD Başkan Adayı Treni Yakalamak İçin Böyle Koştu 3 izlenme - 1 yıl önce ABD Başkan adaylarından Bernie Sanders'ın metroda kaçan bir treni yakalamak için koştuğu anın görüntüsü ABD'de viral oldu. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya