Hoşgeldiniz!

beşar esad

Halep Teröristleri Türkiye'ye Sürecek Bir Sıçrama Tahtası Olacak 01:11
Halep Teröristleri Türkiye'ye Sürecek Bir Sıçrama Tahtası Olacak 2.692 izlenme - 9 ay önce Suriye ordusu muhaliflerin kontrolündeki Halep'in doğusuna bomba yağdırırken, Devlet Başkanı Beşar Esad kenti geri almanın teröristleri Türkiye'ye sürecek bir sıçrama tahtası sağlayacağını savundu. Bir Rus gazetesine konuşan Esad Türkiye'nşn Fırat Kalkanı Operasyonu'nu da eleştirdi: "Temizlemelisiniz. Bu bölgeyi temizlemeye devam etmek zorundasınız ve teröristleri geldikleri yer olan Türkiye'ye geri püskürtecek ya da öldürmelisiniz. Bundan başka bir seçenek yok.
Hatay Reyhanlı'da Patlama! 01:12
Hatay Reyhanlı'da Patlama! 5.647 izlenme - 4 yıl önce Hatay Reyhanlı'da Patlama! Www.habererzin.com
Beşar Esad Bayram Namazında 14:57
Beşar Esad Bayram Namazında 2.407 izlenme - 4 yıl önce Beşşar Esad Mübarek Ramazan Bayramı Namazını Şam'daki Hafız Esad Camisinde Kılıyor.2011-08-30
Eski Vekil Ve İslamcı Liderin Canlı Yayında Birbirine Girmesi 00:56
Eski Vekil Ve İslamcı Liderin Canlı Yayında Birbirine Girmesi 31 izlenme - 1 hafta önce Lübnan Devlet Televizyonu'nda bir tartışma programında 2 konuk, kavgaya tutuştu. Beşar Esad destekçisi ve Suriye eski milletvekili Ahmad Salaş, Sünni İslamcı lider Bilal Dakmak'la "Bel Moubashar" adlı tartışma programında birbirine girdi.
 Boynuna ip geçirip dolaştırdılar 00:32
Boynuna ip geçirip dolaştırdılar 1.706 izlenme - 4 yıl önce Lübnanlı Sünni milisler, Suriye'de yakaladıkları bir Esad yanlısının vücuduna 'Ben bir Alevi şebbihayım' yazarak boynuna ip geçirdi, Trablusşam sokaklarında dolaştırdı.
Beşar Esad Doğu Perinçek Görüşmesi 05:22
Beşar Esad Doğu Perinçek Görüşmesi 457 izlenme - 2 yıl önce Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek başkanlığındaki Türkiye heyeti Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad ile görüştü. Türkiye-Suriye ilişkileri için çok çok umutlu olduklarını aktardı. Esad, Türk Heyeti'nin ziyaretinden çok mutlu olduğunu söyleyerek, "İki senedir hiçbir Türkiye Türkiye heyeti ile biraraya gelemedik. Aslında onlar bizi ziyaret etmediler. Böyle bir zamanda sizin bu ziyareti yapmış olmanız aslında çok önemli bir isabettir. Sadece Suriye değil, tüm Arap dünyasına çok önemli bir mesaj verdiniz" şeklinde konuştu. Esad, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Son dönemlerde özellikle bazılarının kanaatinde Türkiye'nin düşman olduğu kanaati meydana geldi. Ve siz aslında bu ziyaretinizde biz Türkler ve siz Araplar kardeşiz mesajını verdiniz. Bazıları siyasi hükümetle, iktidarla halk arasındaki farkı bilmeyebilir. Fakat burada çok büyük bir fark var. Özellikle bu olaylardan önce Türkiye-Suriye ilişkileri için çok çok umutluyduk. Özellikle bu bölgenin kadenini, bu bölgenin geleceğini biz, Türkler ile Suriyeliler olarak belirlemek bizi mutlu eder. Ve teknolojik, iktisadi alanda Türkiye-Suriye işbirliği tüm bölge için hayırlık olacaktır. Özellikle Akdeniz, Karadeniz, Hazar Denizi, Körfez Denizi aslında burası dünyanın kalbidir. Ancak herhalde bu yerlerdeki devletler için adam gibi adamlar gerekiyor. Kapalı insanlarla iş yapılmaz. Bütün Türkiye halkını temsil etmeyen, vizyonsuz bir lider bütün dünya için böyle bir projenin lideri nasıl olabilir? Tüm bunları sohbetimizde konuşacağız, geldiğiniz için tekrar teşekkür ederim."
Beşar Esad Porshesi İle Şam Sokaklarında Tur Attı 00:45
Beşar Esad Porshesi İle Şam Sokaklarında Tur Attı 660 izlenme - 4 yıl önce - İç Savaş Umrunda Değil..- Suriye Lider Beşar Esad Uzun Zamandan Sonra Şam'da Ortaya Çıktı. Ülkesinde Yaşanan İç Savaşta Zor Günler Geçiren Ve Koltuğunu Kayb...
Anonymous Suriye Açıklaması 04:30
Anonymous Suriye Açıklaması 557 izlenme - 3 yıl önce Neredeyse tüm medya organlarının Suriye'de yaşananlarla ilgili emperyalizmin sözcülüğüne soyunduğu ve yalan haber üretme yarışına girdiği şu günlerde gerçekleri buradan dinleyelim.
Canlı Yayında Tekme Tokat Suriye Kavgası 01:03
Canlı Yayında Tekme Tokat Suriye Kavgası 273 izlenme - 3 yıl önce Ürdün Televizyonlarında Canlı Yayınlanan Bir Tartışma Programına Konuk Olan İki Ürdünlü'nün Beşar Esad Kavgası Alevlenince Sandalyeler Havada Uçuştu.
Adnan Hoca'nın Müthiş İndependent ve Beşar Esad Esprisi 00:58
Adnan Hoca'nın Müthiş İndependent ve Beşar Esad Esprisi 338 izlenme - 3 yıl önce Espirileri ve komiklik şakaları ile stüdyodaki karıları delicesine yaran, adeta bir kahkaha tufanı yaratan Adnan Hocanın zeka kokan, ince espirileri. Not: Evde ve arkadaş ortamında denemeyiniz.
Beşar Esadın Türkiye ve Hükümet Hakkındaki Görüşleri (Türkçe Altyazılı) 03:21
Beşar Esadın Türkiye ve Hükümet Hakkındaki Görüşleri (Türkçe Altyazılı) 211 izlenme - 3 yıl önce Yorum yapmıyorum. Üç dakikalığına da bu adamı dinleyin, bakın neler söylüyor.
Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esadın Türkiye'yi Ziyareti 02:46
Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esadın Türkiye'yi Ziyareti 373 izlenme - 5 yıl önce Suriye Cumhurbaşkanı Esadı İstanbulda Ağırlayan Cumhurbaşkanı Gül, İki Ülke Arasındaki İlişkilerin Sadece Başkanlar, Başbakanlar, Bakanlar, Yöneticiler Seviy...
Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad'ın Ziyareti 03:06
Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad'ın Ziyareti 325 izlenme - 5 yıl önce Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Davetlisi Olarak 8--9 Mayıs 2010 Tarihlerinde İstanbul'a Bir Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi. - 08.05.2010
Beşar Esad'ın Ulusal Kanal Röportajı 47:28
Beşar Esad'ın Ulusal Kanal Röportajı 156 izlenme - 3 yıl önce Madalyonun diğer yüzüne bakıldığında Esad'ın anlattıklarıyla bizim basınımızın verdiği bilgilerin uyuşmadığı görülüyor. Sınırlarımızdan rahatlıkla geçen mültecileri bir de Esad'dan dinlemek gerektiğini düşünüyorum. İyi seyirler.
Bir Çocuğun Haykırışı: 01:01
Bir Çocuğun Haykırışı: "Biz Esed'e Ne Yaptık!" 56 izlenme - 2 yıl önce Suriyeli bir çocuğun Esed'le ilgili sözleri yürekleri burktu. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya**************************
El Nusra Esad'ın Başına Ödül Koydu 00:54
El Nusra Esad'ın Başına Ödül Koydu 75 izlenme - 2 yıl önce El Nusra, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ve Hizbullah lideri Hassan Nasrallah'ın başına para ödülü koydu. Örgüt ayrıca Rusya'nın hava operasyonlarına karşı Suriye'deki Nusayri yerleşimlerine saldırı çağrısı yaptı.
Beşar Esad Suriye’nin kurtuluşu için ne yapmalı 05:15
Beşar Esad Suriye’nin kurtuluşu için ne yapmalı 53 izlenme - 2 yıl önce Beşar Esad Suriye’nin kurtuluşu için ne yapmalı.
Beşar Esad zamanında sözümü dinleseydi Suriye harap olmayacaktı. 03:37
Beşar Esad zamanında sözümü dinleseydi Suriye harap olmayacaktı. 57 izlenme - 2 yıl önce  ADNAN OKTAR: Esad sözümü dinlemedi zamanında. Bak, dedim ki; “gayet basit senden istediklerimiz” dedim. Bir, “İttihad-ı İslam’ı istediğini söyle” dedim, iki, “Allah’tan Hz. Mehdi (a.s)’ı umduğunu söyle.” Şu an çıktı demesine gerek yok, “umuyorum” diyeceksin. Üç, “bağnazlığa karşıyım” de, “Alevi-Sünni kardeştir” de. Bunları söyle dedik. Yok, korktu da söyledi falan derler diye söylemedi. Defalarca yakınlarından haber gönderdim söylemedi. Bak bela başına çuval gibi geçti. Bu mu daha iyi oldu yani? Sözümü tutsa bugün Suriye günlük güneşlikti. Son derece rahat edecekti. Israrla sözümü dinlemedi. Saddam’a da mektup da yazdık, söyledik de, gazeteye ilan da verdik. Bak, “gel ailenle çoluğunla çocuğunla Türkiye’ye gel, hükümet, devlet yeni bir hükümet kurulsun konu bitecek” dedik. Haşa huzurdan, böyle diretti. Kaddafi için de aynısını söyledik. Bu Ortadoğu’daki liderlere bir şey oldu, gururdan akılları gidiyor, enaniyetten akılları gidiyor. Uzatacak ne var? Çoluğunla çocuğunla geliyorsun işte rahat et, konu bitecek. Bak, ‘istediğin kadar yanına para al’ dedi Amerika bizim bu teklifimizden sonra. Ben bu teklifi ettikten sonra Pentagon açıklama yaptı; “Biz İslami gazeteleri bundan sonra daha titiz takip edeceğiz” dedi. Çünkü ilanı görünce çok hoşlarına gitti, “İslami gazeteleri daha titiz takip edeceğiz” dedi. Sonra da dedi ki; “Saddam çoluğuyla çocuğuyla gidebilir” dedi. Aynı, benim dediğimin aynısını söyledi. Ayrıca “istediği kadar da para alsın yanına “ dedi, “karışmayacağız” dedi. Dinlemekte bir hastalık var bu adamlarda. Anlayamadığım bir gurur, müthiş diretiyorlar.   AYLİN KOCAMAN: Esad'a şey demiştiniz. “Türkiye'ye veya İran'a bütün ailenle birlikte gel. Bir sene bekle seçimlere katıl yine Suriye'de. Yine demokratik ortamda seçimlere girmiş olursun” demiştiniz. ADNAN OKTAR: Her türlü kolaylığı söyledim. Yazık karısına çok kibar kız, çok terbiyeli. Çoluğu çocuğu da var. Kaybedeceğin bir şey yok. “Güvenliğini sağlayacağız gel” dedik Türkiye'ye. İktidardan vazgeç demiyoruz biz. Demokratik seçim olsun gir seçimlere. Bir şey dediğimiz yok. Bir ortalık yatışsın. Şiddetle reddetti. Bak şu an Rus gemisinde saklanıyor. Yer altında saklanıyor. Hayat mı şu? Çoluk çocuk perişan, karısı. Yazık o kıza da yazık. O çocuk da korku içinde yaşıyor. Onları da yakıyorlar, çoluğunu çocuğunu, karısını da yakıyor bunlar. İki kelime söylese herkes destekleyecekti. Laf söz dinlemiyor. http://www.a9.com.tr/izle/191642/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Besar-Esad-zamaninda-sozumu-dinleseydi-Suriye-harap-olmayacakti A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Beşar Esad Hz. Mehdi (as)’ı bekliyorum ve İslam ahlakının hakimiyetini savunuyorum dese kurtulur 01:02
Beşar Esad Hz. Mehdi (as)’ı bekliyorum ve İslam ahlakının hakimiyetini savunuyorum dese kurtulur 28 izlenme - 10 ay önce Beşar Esad Hz. Mehdi (as)’ı bekliyorum ve İslam ahlakının hakimiyetini savunuyorum dese kurtulur.
Peygamberimiz (Sav): ‘beşar (Esad) Hz. Mehdi (As)’a Artık Sizin Hizmetinizdeyim Diyecek.’ 02:08
Peygamberimiz (Sav): ‘beşar (Esad) Hz. Mehdi (As)’a Artık Sizin Hizmetinizdeyim Diyecek.’ 21 izlenme - 7 ay önce Adnan Oktar’ın 23 Ağustos 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/238099/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Peygamberimiz-(sav)-‘Besar-(Esad)-Hz-Mehdi-(as)’a-artik-sizin-hizmetinizdeyim-diyecek’ A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Beşar Esad Hz. Mehdi (as)’ı bekliyorum ve İslam ahlakının hakimiyetini savunuyorum dese kurtulur. 01:02
Beşar Esad Hz. Mehdi (as)’ı bekliyorum ve İslam ahlakının hakimiyetini savunuyorum dese kurtulur. 32 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar’ın 24 Mart 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/219007/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Besar-Esad-Hz-Mehdi-(as)’i-bekliyorum-ve-Islam-ahlakinin-hakimiyetini-savunuyorum-dese-kurtulur A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Beşar Esad: Türkiye Teröristlere Desteği Durdurmak İstemiyor 01:47
Beşar Esad: Türkiye Teröristlere Desteği Durdurmak İstemiyor 17 izlenme - 1 yıl önce Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Avustralya'nın SBS kanalına verdiği röportajda, Batılı devletlerin terörle mücadele konusunda, Şam hükümetine gizlice güvenlik yetkilileri gönderdiğini söyledi. Esad, Türkiye'yi ise teröristlere destek vermekle suçladı.
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) mübarek eliyle Beşar'ın yüzünü mehseheder, Beşar Mehdi’ye biat e 00:51
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) mübarek eliyle Beşar'ın yüzünü mehseheder, Beşar Mehdi’ye biat e 24 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar’ın 5 Şubat 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/215878/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Peygamberimiz-(sav)-Hz-Mehdi-(as)-mubarek-eliyle-Besarin-yuzunu-mehseheder-Besar-Mehdi’ye-biat-eder A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Beşar Esad Lazkiye’de kendine bir devlet kurabilir. Suriye’nin diğer kısmı Türkiye’ye federasyon ola 07:02
Beşar Esad Lazkiye’de kendine bir devlet kurabilir. Suriye’nin diğer kısmı Türkiye’ye federasyon ola 19 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 18 Eylül 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/209483/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Besar-Esad-Lazkiye’de-kendine-bir-devlet-kurabilir-Suriye’nin-diger-kismi-Turkiye’ye-federasyon-olarak-baglanabilir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Esad Dünyaya Bu Mesajı Verdi 07:44
Esad Dünyaya Bu Mesajı Verdi 9 izlenme - 10 ay önce Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, bayram namazını kıldığı Deraya’yı gezerken yaptığı açıklamada, “Ülkemizin tüm bölgelerini terör örgütlerinden temizlemeye ve yeniden inşa etmeye kararlıyız” dedi. Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, namazını başkent Şam’ın güneyinde bulunan Deraya’daki Saad Ibn Muaz Camii’nde kıldı. Esad’a çok sayıda hükümet yetkilisi, bakan ve milletvekili eşlik etti.Esad bayram namazının ardından milletvekilleri ile Deraya kentini gezdi. Esad, kenti gezerken yaptığı açıklamada, “Ülkemizin tüm bölgelerini terör örgütlerinden temizlemeye ve yeniden inşa etmeye kararlıyız” dedi.
Ses Yükselterek Rejiye Gözdağı Vermek 01:00
Ses Yükselterek Rejiye Gözdağı Vermek 86 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk'ün Başarılı Spikerlerinden Saynur Tezel Ekrana Yanlış Görüntü Gelince Bakın Ne Yaptı? Cnn Türk Spikeri Saynur Tezel Ekrana Yanlış Görüntü Gelince Haberi Adeta Fırça Atar Gibi Sundu. O Anlarda Değişen Sesi Trajikomik Bir Manzara Ortaya Çıkardı. cnn Türk'ün Öğleden Sonraki 15.00 Bülteninde Chp'li Vekillerin Beşar Esad İle Görüşmesi Haberinde Kriz Yaşandı. Ekrana Chp'li Vekillerin Suriye'deki Görüntüleri Yerine Kemal Kılıçdaroğlu'nun Grup Toplantısı Yansıdı. Dsf Olarak Ekrana Gelen Haberde Tezel, Görüntünün Yanlış Girdiğini Farkeden Saynur Tezel, Bir Anda Şekilden Şekile Girmeye Başladı.
Haşr Suresi, 2. Ayetinin Tefsiri 00:58
Haşr Suresi, 2. Ayetinin Tefsiri 27 izlenme - 2 yıl önce DAMLA PAMİR: Şeytandan Allah’a sığınırım. Haşr Suresi “Kitap ehlinden inkar edenleri ilk sürgünle yurtlarından çıkaran O’dur. Onların çıkacaklarını siz sanmamıştınız. Onlarda kalelerinin kendilerini Allah’tan koruyacağını sanmışlardı. Böylece Allah’ın azabı da onlara hesaba katmadıkları bir yönden geldi. Yüreklerine korku saldı. Öyle ki evlerini kendi elleriyle ve müminlerin elleriyle tahrip ediyorlardı. Artık ey basiret sahipleri ibret alın.” ADNAN OKTAR: İşte Suriye’de olan bu, (Haşr Suresi, 2). Cenab-ı Allah, deccale kendi eliyle kendi kalelerini yıktırıyor. Kendi tesislerinin hepsini yerle bir etti. Askeri tesisleri, şunu, bunu hepsini. Yolları, köprüleri. Bizzat kendisi havaya uçurdu. Şimdi sıra diğer şehirlere geldi.  http://www.a9.com.tr/izle/166893/Kuran-Tefsiri/Hasr-Suresi-2-Ayetinin-Tefsiri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Sayın Adnan Oktar’ın Suriye'deki işkence fotoğrafları ile ilgili yorumu 02:17
Sayın Adnan Oktar’ın Suriye'deki işkence fotoğrafları ile ilgili yorumu 26 izlenme - 2 yıl önce DİDEM ÜRER: Siz gelmeden önce de bahsetmiştik. Dün akşam Anadolu Ajans tarafından Suriye’de Esad rejimi tarafından işlenen savaş suçlarını belgeleyen rapor ve fotoğraflar yayınladı. Fotoğraflar 13 yıl askeri polis olarak görev yapan ve rejime bağlı askeri hastanelere ölü olarak getirilen kişilerin fotoğraflarını çekmekle görevlendirilen polis tarafından çekilmiş. Hastaneye getirilen kişilerin tamamı gözaltındayken işkence gördükleri tespit ediliyor bu resimlerle, uluslararası bir komite bunu tespit ediyor İngiltere’de. ADNAN OKTAR: İspatlık ne var. Yani malumun ispatı mı olur? Görülüyor zaten ne olduğu. Adamlar varil bombalarıyla milleti yerle bir ediyorlar. Varil bombasının içine dinamit, TNT dolduruyorlar. Normal varil, klasik inşaat varili. İçine TNT koyuyorlar. İşte barut, ne bulurlarsa. Çivi, somon, cıvata, yani milletin elini yüzünü parçalasın diye. Çaka çaka dolduruyorlar. Çok ilkel bir bomba bu varil bombası dedikleri. Onu helikopterden atıyorlar, konu bu. Ve o patladığı vakit varil tabii paramparça oluyor. Etrafa o çiviler, somonlar, şunlar, bunlar, içine doldurdularsa, amonyum, nitrat filan da koyuyorlar. Yerle bir ediyor binaları. Dolayısıyla “adamları şöyle öldürdü. Böyle öldürdü” zaten adam inkar etmiyor ki. Esad “ben yapıyorum” diyor. Bir şey dediği yok adamın. Yani “eğer gücünüz yetiyorsa gelin, vazgeçirtin” diyor. Meydan okuyor yani. Orada yapılacak şey, otuz kere söyledim; İslam ülkelerinin birer tugay asker gönderip yetmiş ayrı noktadan Suriye’ye girmesi. 12 saat, 24 saatte konu biter. Ne diyecek? Hiçbir şey diyemez. Bütün İslam ülkelerinin askerleri gidiyor. Süratle teslim olacaklardır. Hiçbir asker karşı koymaz. İçerdeki isyancılar da karşı koymaz, konu biter. http://www.a9.com.tr/izle/179372/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Sayin-Adnan-Oktar’in-Suriyedeki-iskence-fotograflari-ile-ilgili-yorumu- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
‘Suriyeli çocuklar biz Esad’a ne yaptık’ diyorlar. 02:06
‘Suriyeli çocuklar biz Esad’a ne yaptık’ diyorlar. 24 izlenme - 2 yıl önce ADNAN OKTAR: O çocukların durumu çok vahim. Anneler var, yaşlılar, kış hakikaten çok tehlikeli olur. O konuda çok acele edilmesi lazım. Bu Esad çok münasebetsiz adam. Ben böyle densiz adam görmedim. İnsan ölümü göze alır, şu rezilliği göze almaz. Deli misin be adam? Git, milli koalisyon kurulsun. Herkes gelsin, hükümete katılsın konu bitsin. Ne biçim adamsın sen? “İlla ben başta olacağım” diyor. Soğan başı gibi niye başta olman gerekiyor? Git, kimi seçiyorsa seçsinler. Mesela kaç gurup varsa, hepsi milletvekili göndersin, koalisyon hükümeti olsun, kendi kendilerini yönetsinler. Baş belası olmanın alemi ne? Çoluk çocuk var. Kendisi rahat, sıcak yerde duruyor, çoluk çocuk donuyor. Çocuklar soruyorlar canlarım benim, “Biz Esad’a ne yaptık?” diyorlar. Gördünüz mü onların filmini? Acayip tatlılar. Bir küçük ufaklık çok şeker, “Biz ne yaptık Esad’a?” diyor. DİDEM ÜRER: Hocam, Bahçelievler’de Suriyeli mülteciler parkta kalıyormuş dışarıda. Onunla ilgili bir video vardı iki gün önceki halleri, uygun görürseniz gösterebiliriz. Bahçelievler’de parkta kalan Suriyelileri. ADNAN OKTAR: Kardeşim bu ne iştir? İşte bak bunlar da Esad’ın marifeti. Bırak adamlar evlerine dönsünler, rahat yaşasınlar. Deli misin be adam sen? Nasıl bir insandır bu? Uluslararası bir heyet gidip, bunu alıp gelsin. Tabii, Amerikalı, İngiliz, Fransız, İran, İslam alemi, herkes her yerden hükümetler birer tam yetkili temsilci göndersin, çoluğuyla çocuğuyla bunu alıp bir yere götürsünler bunu. Milletin başını belaya sokacak bu adam. http://www.a9.com.tr/izle/171158/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/‘Suriyeli-cocuklar-biz-Esad’a-ne-yaptik’-diyorlar A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kadına değer veren, en az İsviçre, Norveç gibi medeni bir ülke olacağız. 02:16
Kadına değer veren, en az İsviçre, Norveç gibi medeni bir ülke olacağız. 12 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar’ın 14 Şubat 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/216788/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Kadina-deger-veren-en-az-Isvicre-Norvec-gibi-medeni-bir-ulke-olacagiz A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo