Hoşgeldiniz!

beşar esad

Esad Doğu Guta’yı Arabasıyla Gezdi 00:52
Esad Doğu Guta’yı Arabasıyla Gezdi 3.938 izlenme - 2 ay önce Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Doğu Guta bölgesindeki Suriye hükümet güçleriyle bir araya geldi. Arabasıyla Doğu Guta’yı gezen Esad’in bölgedeki durum ile ilgili bilgi verdiği görüntüler.
Halep Teröristleri Türkiye'ye Sürecek Bir Sıçrama Tahtası Olacak 01:11
Halep Teröristleri Türkiye'ye Sürecek Bir Sıçrama Tahtası Olacak 2.762 izlenme - 2 yıl önce Suriye ordusu muhaliflerin kontrolündeki Halep'in doğusuna bomba yağdırırken, Devlet Başkanı Beşar Esad kenti geri almanın teröristleri Türkiye'ye sürecek bir sıçrama tahtası sağlayacağını savundu. Bir Rus gazetesine konuşan Esad Türkiye'nşn Fırat Kalkanı Operasyonu'nu da eleştirdi: "Temizlemelisiniz. Bu bölgeyi temizlemeye devam etmek zorundasınız ve teröristleri geldikleri yer olan Türkiye'ye geri püskürtecek ya da öldürmelisiniz. Bundan başka bir seçenek yok.
Hatay Reyhanlı'da Patlama! 01:12
Hatay Reyhanlı'da Patlama! 5.674 izlenme - 5 yıl önce Hatay Reyhanlı'da Patlama! Www.habererzin.com
Beşar Esad Bayram Namazında 14:57
Beşar Esad Bayram Namazında 2.429 izlenme - 5 yıl önce Beşşar Esad Mübarek Ramazan Bayramı Namazını Şam'daki Hafız Esad Camisinde Kılıyor.2011-08-30
 Boynuna ip geçirip dolaştırdılar 00:32
Boynuna ip geçirip dolaştırdılar 1.746 izlenme - 5 yıl önce Lübnanlı Sünni milisler, Suriye'de yakaladıkları bir Esad yanlısının vücuduna 'Ben bir Alevi şebbihayım' yazarak boynuna ip geçirdi, Trablusşam sokaklarında dolaştırdı.
Beşar Esad Doğu Perinçek Görüşmesi 05:22
Beşar Esad Doğu Perinçek Görüşmesi 644 izlenme - 3 yıl önce Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek başkanlığındaki Türkiye heyeti Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad ile görüştü. Türkiye-Suriye ilişkileri için çok çok umutlu olduklarını aktardı. Esad, Türk Heyeti'nin ziyaretinden çok mutlu olduğunu söyleyerek, "İki senedir hiçbir Türkiye Türkiye heyeti ile biraraya gelemedik. Aslında onlar bizi ziyaret etmediler. Böyle bir zamanda sizin bu ziyareti yapmış olmanız aslında çok önemli bir isabettir. Sadece Suriye değil, tüm Arap dünyasına çok önemli bir mesaj verdiniz" şeklinde konuştu. Esad, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Son dönemlerde özellikle bazılarının kanaatinde Türkiye'nin düşman olduğu kanaati meydana geldi. Ve siz aslında bu ziyaretinizde biz Türkler ve siz Araplar kardeşiz mesajını verdiniz. Bazıları siyasi hükümetle, iktidarla halk arasındaki farkı bilmeyebilir. Fakat burada çok büyük bir fark var. Özellikle bu olaylardan önce Türkiye-Suriye ilişkileri için çok çok umutluyduk. Özellikle bu bölgenin kadenini, bu bölgenin geleceğini biz, Türkler ile Suriyeliler olarak belirlemek bizi mutlu eder. Ve teknolojik, iktisadi alanda Türkiye-Suriye işbirliği tüm bölge için hayırlık olacaktır. Özellikle Akdeniz, Karadeniz, Hazar Denizi, Körfez Denizi aslında burası dünyanın kalbidir. Ancak herhalde bu yerlerdeki devletler için adam gibi adamlar gerekiyor. Kapalı insanlarla iş yapılmaz. Bütün Türkiye halkını temsil etmeyen, vizyonsuz bir lider bütün dünya için böyle bir projenin lideri nasıl olabilir? Tüm bunları sohbetimizde konuşacağız, geldiğiniz için tekrar teşekkür ederim."
Vladimir Putin Ve Beşar Esad'ın Soçi'de Sıcak Kucaklaşması 00:59
Vladimir Putin Ve Beşar Esad'ın Soçi'de Sıcak Kucaklaşması 104 izlenme - 6 ay önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad ile Rusya’nın Soçi kentinde görüştü.
Beşar Esad Porshesi İle Şam Sokaklarında Tur Attı 00:45
Beşar Esad Porshesi İle Şam Sokaklarında Tur Attı 678 izlenme - 5 yıl önce - İç Savaş Umrunda Değil..- Suriye Lider Beşar Esad Uzun Zamandan Sonra Şam'da Ortaya Çıktı. Ülkesinde Yaşanan İç Savaşta Zor Günler Geçiren Ve Koltuğunu Kayb...
Anonymous Suriye Açıklaması 04:30
Anonymous Suriye Açıklaması 603 izlenme - 3 yıl önce Neredeyse tüm medya organlarının Suriye'de yaşananlarla ilgili emperyalizmin sözcülüğüne soyunduğu ve yalan haber üretme yarışına girdiği şu günlerde gerçekleri buradan dinleyelim.
Adnan Hoca'nın Müthiş İndependent ve Beşar Esad Esprisi 00:58
Adnan Hoca'nın Müthiş İndependent ve Beşar Esad Esprisi 410 izlenme - 3 yıl önce Espirileri ve komiklik şakaları ile stüdyodaki karıları delicesine yaran, adeta bir kahkaha tufanı yaratan Adnan Hocanın zeka kokan, ince espirileri. Not: Evde ve arkadaş ortamında denemeyiniz.
Canlı Yayında Tekme Tokat Suriye Kavgası 01:03
Canlı Yayında Tekme Tokat Suriye Kavgası 275 izlenme - 4 yıl önce Ürdün Televizyonlarında Canlı Yayınlanan Bir Tartışma Programına Konuk Olan İki Ürdünlü'nün Beşar Esad Kavgası Alevlenince Sandalyeler Havada Uçuştu.
Beşar Esadın Türkiye ve Hükümet Hakkındaki Görüşleri (Türkçe Altyazılı) 03:21
Beşar Esadın Türkiye ve Hükümet Hakkındaki Görüşleri (Türkçe Altyazılı) 242 izlenme - 3 yıl önce Yorum yapmıyorum. Üç dakikalığına da bu adamı dinleyin, bakın neler söylüyor.
Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esadın Türkiye'yi Ziyareti 02:46
Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esadın Türkiye'yi Ziyareti 379 izlenme - 5 yıl önce Suriye Cumhurbaşkanı Esadı İstanbulda Ağırlayan Cumhurbaşkanı Gül, İki Ülke Arasındaki İlişkilerin Sadece Başkanlar, Başbakanlar, Bakanlar, Yöneticiler Seviy...
Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad'ın Ziyareti 03:06
Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad'ın Ziyareti 329 izlenme - 5 yıl önce Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Davetlisi Olarak 8--9 Mayıs 2010 Tarihlerinde İstanbul'a Bir Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi. - 08.05.2010
Beşar Esad'ın Ulusal Kanal Röportajı 47:28
Beşar Esad'ın Ulusal Kanal Röportajı 191 izlenme - 3 yıl önce Madalyonun diğer yüzüne bakıldığında Esad'ın anlattıklarıyla bizim basınımızın verdiği bilgilerin uyuşmadığı görülüyor. Sınırlarımızdan rahatlıkla geçen mültecileri bir de Esad'dan dinlemek gerektiğini düşünüyorum. İyi seyirler.
Bir Çocuğun Haykırışı: 01:01
Bir Çocuğun Haykırışı: "Biz Esed'e Ne Yaptık!" 60 izlenme - 2 yıl önce Suriyeli bir çocuğun Esed'le ilgili sözleri yürekleri burktu. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya**************************
Eski Vekil Ve İslamcı Liderin Canlı Yayında Birbirine Girmesi 00:56
Eski Vekil Ve İslamcı Liderin Canlı Yayında Birbirine Girmesi 35 izlenme - 10 ay önce Lübnan Devlet Televizyonu'nda bir tartışma programında 2 konuk, kavgaya tutuştu. Beşar Esad destekçisi ve Suriye eski milletvekili Ahmad Salaş, Sünni İslamcı lider Bilal Dakmak'la "Bel Moubashar" adlı tartışma programında birbirine girdi.
El Nusra Esad'ın Başına Ödül Koydu 00:54
El Nusra Esad'ın Başına Ödül Koydu 76 izlenme - 3 yıl önce El Nusra, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ve Hizbullah lideri Hassan Nasrallah'ın başına para ödülü koydu. Örgüt ayrıca Rusya'nın hava operasyonlarına karşı Suriye'deki Nusayri yerleşimlerine saldırı çağrısı yaptı.
Öztürk Yılmaz: ÖSO olduğu sürece Esad direnecektir 01:30
Öztürk Yılmaz: ÖSO olduğu sürece Esad direnecektir 13 izlenme - 3 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında Türkiye'nin Afrin'e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı konuşuldu. Programın konuklarından CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, "ÖSO olduğu sürece Esad direnecektir. Esad ayakta kalabilmek için PKK'yı da herkesi de destekleyecektir" dedi.
Beşar Esad zamanında sözümü dinleseydi Suriye harap olmayacaktı. 03:37
Beşar Esad zamanında sözümü dinleseydi Suriye harap olmayacaktı. 63 izlenme - 3 yıl önce  ADNAN OKTAR: Esad sözümü dinlemedi zamanında. Bak, dedim ki; “gayet basit senden istediklerimiz” dedim. Bir, “İttihad-ı İslam’ı istediğini söyle” dedim, iki, “Allah’tan Hz. Mehdi (a.s)’ı umduğunu söyle.” Şu an çıktı demesine gerek yok, “umuyorum” diyeceksin. Üç, “bağnazlığa karşıyım” de, “Alevi-Sünni kardeştir” de. Bunları söyle dedik. Yok, korktu da söyledi falan derler diye söylemedi. Defalarca yakınlarından haber gönderdim söylemedi. Bak bela başına çuval gibi geçti. Bu mu daha iyi oldu yani? Sözümü tutsa bugün Suriye günlük güneşlikti. Son derece rahat edecekti. Israrla sözümü dinlemedi. Saddam’a da mektup da yazdık, söyledik de, gazeteye ilan da verdik. Bak, “gel ailenle çoluğunla çocuğunla Türkiye’ye gel, hükümet, devlet yeni bir hükümet kurulsun konu bitecek” dedik. Haşa huzurdan, böyle diretti. Kaddafi için de aynısını söyledik. Bu Ortadoğu’daki liderlere bir şey oldu, gururdan akılları gidiyor, enaniyetten akılları gidiyor. Uzatacak ne var? Çoluğunla çocuğunla geliyorsun işte rahat et, konu bitecek. Bak, ‘istediğin kadar yanına para al’ dedi Amerika bizim bu teklifimizden sonra. Ben bu teklifi ettikten sonra Pentagon açıklama yaptı; “Biz İslami gazeteleri bundan sonra daha titiz takip edeceğiz” dedi. Çünkü ilanı görünce çok hoşlarına gitti, “İslami gazeteleri daha titiz takip edeceğiz” dedi. Sonra da dedi ki; “Saddam çoluğuyla çocuğuyla gidebilir” dedi. Aynı, benim dediğimin aynısını söyledi. Ayrıca “istediği kadar da para alsın yanına “ dedi, “karışmayacağız” dedi. Dinlemekte bir hastalık var bu adamlarda. Anlayamadığım bir gurur, müthiş diretiyorlar.   AYLİN KOCAMAN: Esad'a şey demiştiniz. “Türkiye'ye veya İran'a bütün ailenle birlikte gel. Bir sene bekle seçimlere katıl yine Suriye'de. Yine demokratik ortamda seçimlere girmiş olursun” demiştiniz. ADNAN OKTAR: Her türlü kolaylığı söyledim. Yazık karısına çok kibar kız, çok terbiyeli. Çoluğu çocuğu da var. Kaybedeceğin bir şey yok. “Güvenliğini sağlayacağız gel” dedik Türkiye'ye. İktidardan vazgeç demiyoruz biz. Demokratik seçim olsun gir seçimlere. Bir şey dediğimiz yok. Bir ortalık yatışsın. Şiddetle reddetti. Bak şu an Rus gemisinde saklanıyor. Yer altında saklanıyor. Hayat mı şu? Çoluk çocuk perişan, karısı. Yazık o kıza da yazık. O çocuk da korku içinde yaşıyor. Onları da yakıyorlar, çoluğunu çocuğunu, karısını da yakıyor bunlar. İki kelime söylese herkes destekleyecekti. Laf söz dinlemiyor. http://www.a9.com.tr/izle/191642/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Besar-Esad-zamaninda-sozumu-dinleseydi-Suriye-harap-olmayacakti A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Beşar Esad Suriye’nin kurtuluşu için ne yapmalı 05:15
Beşar Esad Suriye’nin kurtuluşu için ne yapmalı 55 izlenme - 2 yıl önce Beşar Esad Suriye’nin kurtuluşu için ne yapmalı.
Ankara Esad'la diyalog kurmalı mı? - Eğrisi Doğrusu 09.02.2018 Cuma 01:10:04
Ankara Esad'la diyalog kurmalı mı? - Eğrisi Doğrusu 09.02.2018 Cuma 14 izlenme - 3 ay önce Afrin Harekatı'nın diplomasisini iyi yürütüyor muyuz? Menbiç konusunda Amerika ile çözüme varılabilir mi? Ankara Beşar Esad ile diyalog kurmalı mı? Avrupa Birliği ile ilişkiler ve Gümrük Birliği görüşmeleri ne yönde ilerliyor? Taha Akyol sordu, İktisadi Kalkınma Vakfı Genel Sekreteri Doç. Dr. Çiğdem Nas, Emekli Büyükelçi Uluç Özülker yanıtladı.
Beşar Esad Hz. Mehdi (as)’ı bekliyorum ve İslam ahlakının hakimiyetini savunuyorum dese kurtulur. 01:02
Beşar Esad Hz. Mehdi (as)’ı bekliyorum ve İslam ahlakının hakimiyetini savunuyorum dese kurtulur. 38 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 24 Mart 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/219007/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Besar-Esad-Hz-Mehdi-(as)’i-bekliyorum-ve-Islam-ahlakinin-hakimiyetini-savunuyorum-dese-kurtulur A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Beşar Esad Hz. Mehdi (as)’ı bekliyorum ve İslam ahlakının hakimiyetini savunuyorum dese kurtulur 01:02
Beşar Esad Hz. Mehdi (as)’ı bekliyorum ve İslam ahlakının hakimiyetini savunuyorum dese kurtulur 30 izlenme - 2 yıl önce Beşar Esad Hz. Mehdi (as)’ı bekliyorum ve İslam ahlakının hakimiyetini savunuyorum dese kurtulur.
Peygamberimiz (Sav): ‘beşar (Esad) Hz. Mehdi (As)’a Artık Sizin Hizmetinizdeyim Diyecek.’ 02:08
Peygamberimiz (Sav): ‘beşar (Esad) Hz. Mehdi (As)’a Artık Sizin Hizmetinizdeyim Diyecek.’ 27 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar’ın 23 Ağustos 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/238099/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Peygamberimiz-(sav)-‘Besar-(Esad)-Hz-Mehdi-(as)’a-artik-sizin-hizmetinizdeyim-diyecek’ A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) mübarek eliyle Beşar'ın yüzünü mehseheder, Beşar Mehdi’ye biat e 00:51
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) mübarek eliyle Beşar'ın yüzünü mehseheder, Beşar Mehdi’ye biat e 30 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 5 Şubat 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/215878/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Peygamberimiz-(sav)-Hz-Mehdi-(as)-mubarek-eliyle-Besarin-yuzunu-mehseheder-Besar-Mehdi’ye-biat-eder A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
İlker Başbuğ: Esad Afrin'i 2012'de Ypg'ye Teslim Etmiştir 00:33
İlker Başbuğ: Esad Afrin'i 2012'de Ypg'ye Teslim Etmiştir 5 izlenme - 4 ay önce Eğrisi Doğrusu bu hafta 26. Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ'u ağırladı. İlker Başbuğ, Afrin operasyonunu ve Türkiye'yi operasyona götüren süreci değerlendirdi. Başbuğ programda, Esad'ın Afrin'i 2012'de YPG'ye teslim ettiğini ifade etti.
Beşar Esad: Türkiye Teröristlere Desteği Durdurmak İstemiyor 01:47
Beşar Esad: Türkiye Teröristlere Desteği Durdurmak İstemiyor 19 izlenme - 2 yıl önce Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Avustralya'nın SBS kanalına verdiği röportajda, Batılı devletlerin terörle mücadele konusunda, Şam hükümetine gizlice güvenlik yetkilileri gönderdiğini söyledi. Esad, Türkiye'yi ise teröristlere destek vermekle suçladı.
Ses Yükselterek Rejiye Gözdağı Vermek 01:00
Ses Yükselterek Rejiye Gözdağı Vermek 86 izlenme - 5 yıl önce Cnn Türk'ün Başarılı Spikerlerinden Saynur Tezel Ekrana Yanlış Görüntü Gelince Bakın Ne Yaptı? Cnn Türk Spikeri Saynur Tezel Ekrana Yanlış Görüntü Gelince Haberi Adeta Fırça Atar Gibi Sundu. O Anlarda Değişen Sesi Trajikomik Bir Manzara Ortaya Çıkardı. cnn Türk'ün Öğleden Sonraki 15.00 Bülteninde Chp'li Vekillerin Beşar Esad İle Görüşmesi Haberinde Kriz Yaşandı. Ekrana Chp'li Vekillerin Suriye'deki Görüntüleri Yerine Kemal Kılıçdaroğlu'nun Grup Toplantısı Yansıdı. Dsf Olarak Ekrana Gelen Haberde Tezel, Görüntünün Yanlış Girdiğini Farkeden Saynur Tezel, Bir Anda Şekilden Şekile Girmeye Başladı.
Haşr Suresi, 2. Ayetinin Tefsiri 00:58
Haşr Suresi, 2. Ayetinin Tefsiri 33 izlenme - 3 yıl önce DAMLA PAMİR: Şeytandan Allah’a sığınırım. Haşr Suresi “Kitap ehlinden inkar edenleri ilk sürgünle yurtlarından çıkaran O’dur. Onların çıkacaklarını siz sanmamıştınız. Onlarda kalelerinin kendilerini Allah’tan koruyacağını sanmışlardı. Böylece Allah’ın azabı da onlara hesaba katmadıkları bir yönden geldi. Yüreklerine korku saldı. Öyle ki evlerini kendi elleriyle ve müminlerin elleriyle tahrip ediyorlardı. Artık ey basiret sahipleri ibret alın.” ADNAN OKTAR: İşte Suriye’de olan bu, (Haşr Suresi, 2). Cenab-ı Allah, deccale kendi eliyle kendi kalelerini yıktırıyor. Kendi tesislerinin hepsini yerle bir etti. Askeri tesisleri, şunu, bunu hepsini. Yolları, köprüleri. Bizzat kendisi havaya uçurdu. Şimdi sıra diğer şehirlere geldi.  http://www.a9.com.tr/izle/166893/Kuran-Tefsiri/Hasr-Suresi-2-Ayetinin-Tefsiri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo