Hoşgeldiniz!

beşik

Bebek Bezi Giyip Beşikte Uyuyan 21 Yaşındaki Kadın 04:30
Bebek Bezi Giyip Beşikte Uyuyan 21 Yaşındaki Kadın 6.729 izlenme - 12 ay önce Florida'da yaşayan 21 yaşındaki Jess bir bebek gibi bez giyip beşikte uyuyor. Küçüklükte yaşadığı cinsel saldırı yüzünden böyle bir davranış sergileyen genç kadın ayrıca günlük hayatınıYoutube kanalında paylaşıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Beşiğin Korumalarına Çıkan Bebeğin İnanılmaz Şansı 00:52
Beşiğin Korumalarına Çıkan Bebeğin İnanılmaz Şansı 4.179 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da uykusundan uyanan bebek, ağlayarak beşiğin korumalarına çıkıyor bir süre dengede kalmayı başaran sevimli bebek, beşiğin içine geri düşüyor. Bu anlar aile bireyleri tarafından odasına koyulan kamera ile nete paylaşılıyor. İzliyoruz efendim.
Aşk Sonsuz Aşk Beşik Kertmesi 04:02
Aşk Sonsuz Aşk Beşik Kertmesi 21.565 izlenme - 8 yıl önce aşk sonsuz aşk beşik kertmesi
Beşik Kertmesi -  Sapık Davulcu Derlemesi 09:52
Beşik Kertmesi - Sapık Davulcu Derlemesi 7.947 izlenme - 2 yıl önce Beşik Kertmesi 2002 yılında yayınlanmış bir komedi dizisidir. Dizi 19. bölümle final yapmıştır. Diziye renk veren karakterlerden olan Davulcu Yaşar'ın birkaç sahnesini derledim. İyi seyirler...
Beşik Kertmesi 04:03
Beşik Kertmesi 20.417 izlenme - 8 yıl önce beşik kertmesi süper dizi müziği
Rüzgarda Beşik Gibi Sallanan Uçağı Piste İndiren Pilot 00:53
Rüzgarda Beşik Gibi Sallanan Uçağı Piste İndiren Pilot 5.687 izlenme - 3 yıl önce Hava alanlarının en büyük derdidir ters yönde esen rüzgarlar. Daha önce de bu tarz bir çok videosunu izlediğimiz sıkıntılı inişlere bir tanesi daha eklenmiş.
Newton'un Beşiği 01:45
Newton'un Beşiği 3.588 izlenme - 1 yıl önce Newton'un beşiği olarak adlandırılan ve momentumun korunumunun incelendiği çoklu sarkaç. Newton'un beşiği, adını Isaac Newton'tan alan, momentumun korunumunun incelendiği ve basit sarkaçların yan yana bağlanması ile oluşur
Beşik Kertmesi Yarışmacı İşte Böyle Şaşırttı - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:49
Beşik Kertmesi Yarışmacı İşte Böyle Şaşırttı - Ben Bilmem Eşim Bilir 10.733 izlenme - 4 yıl önce Kayınvalidesi bebekken gördü, oğluna ayırdı! Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in yarın akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacı çiftin eşiyle beşik kertmesi olduğunu söylemesi herkesi güldürecek. Kayınvalidesinin kendisini bebekken görüp çok beğendiğini söyleyen yarışmacı Kübra Hanım açıklamalarıyla izleyenleri şaşırtacak. Ardından oynanacak halter kaldırma oyunu, beylerin zor anlar yaşamasına sahne olacak. Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha dolu bölümleriyle cumartesi ve pazar Kanal D'de...
Büyükannenin Torununu Yatırıyım Derken Beşiğe Düşmesi 00:42
Büyükannenin Torununu Yatırıyım Derken Beşiğe Düşmesi 742 izlenme - 8 ay önce Büyükannenin beşikle imtihanı bebek takip kamerasında :) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirlerb
Beşik Kertmesi Gerçek 1.bölüm Tek Parça (Meltem Cumbul, Olgun Şimşek) 24.01.2002 Nette İlk 01:25:59
Beşik Kertmesi Gerçek 1.bölüm Tek Parça (Meltem Cumbul, Olgun Şimşek) 24.01.2002 Nette İlk 679 izlenme - 2 yıl önce 1960larda Kısırköy'de başlayan ve yıllar sonra İstanbul'da hayatları kesişen beşik kertmesi Elmas'la Ferdi'nin komik ve renkli öyküsünü anlatan dizi, hareketli temposu ve esprili hikayesi ile izleyicinin beğenisini kazanıyor. Kısırköy'ün iki aşireti Kısıroğulları ile Çamuroğulları arasında yıllardır kan davası sürmektedir. Sonunda barış imzalamaya ve iki aileden doğacak çocukları beşik kertmesi yaparak kan davasını sonuçlandırmaya karar verirler. Şehmuz Ağa'nın oğlu Ferdi ile Emin Ağa'nın kızı Tekgül'ün beşik kertmeleri kıyılır. Emin Ağa ailesiyle birlikte gurbetçi olarak Almanya'ya gider. Aradan yıllar geçer ve nüfusu çok azalan Kısırköy'ün tek ve son umudu Ferdi büyür. Ancak Emin Ağa ile kızı Tekgül'ün izi bir daha bulunamaz. Bu sırada Kısırköy?den uzakta İstanbul'un en güzel semtinde yaşamakta olan Türkiye'nin bir numaralı süper starı Elmas Mağden film oyunculuğundan TV dizilerine tiyatrodan resme, spordan heykeltraşlığa sanatın ve sporun her dalına yüzeysel vuruşlar yaparak her geçen gün zirveye tırmanmaktadır. Bir televizyon programı sırasında Elmas Mağden'in Kısırköy'deki Ferdi'nin beşik kertmesi Tekgül olduğu ortaya çıkar.
Otomatik Beşik :) 01:05
Otomatik Beşik :) 5.945 izlenme - 8 yıl önce türk icadı
Otomatik Beşik 01:50
Otomatik Beşik 2.139 izlenme - 3 yıl önce Bebek Beşik Otomatik , Bebek Beşik Sallama Aparatı. www.otomatikbesik.com
Otomatik Beşik Sallama Mekanizması 01:23
Otomatik Beşik Sallama Mekanizması 2.953 izlenme - 5 yıl önce Her Ahşap Beşiğe Monte Olabilir
Sezen Aksu - Beşik 04:29
Sezen Aksu - Beşik 5.083 izlenme - 6 yıl önce
Sait Uçar - Çıksak Beşik Dağına 03:41
Sait Uçar - Çıksak Beşik Dağına 5.980 izlenme - 7 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06.blogcu.com
Erkan Oğur - İsmail H.demircioğlu - Yarim Senden Ayrılalı 04:49
Erkan Oğur - İsmail H.demircioğlu - Yarim Senden Ayrılalı 4.180 izlenme - 6 yıl önce
Aynalı Beşik (Mehmetim) 03:39
Aynalı Beşik (Mehmetim) 6.683 izlenme - 8 yıl önce aynalı beşik (mehmetim)
Otomatik beşik mekanizması 01:23
Otomatik beşik mekanizması 2.510 izlenme - 5 yıl önce HER AHŞAP BEŞİĞE MONTE EDİLEBİLİR.
Olgun Şimşekk-- Neredesin Sen Diziden... 01:43
Olgun Şimşekk-- Neredesin Sen Diziden... 4.869 izlenme - 7 yıl önce
Beşik Kertmesi - 1. Bölüm (2002 - 85 dk) 01:25:59
Beşik Kertmesi - 1. Bölüm (2002 - 85 dk) 2.084 izlenme - 2 yıl önce 2000'lerin fenomen dizisi Beşik Kertmesi'nin 1. bölümü nette ilk kez yayında! Hem de full HD olarak izliyoruz. 1960'larda Kısırköy'de başlayan ve yıllar sonra İstanbul'da hayatları kesişen beşik kertmesi Elmas'la Ferdi'nin komik ve renkli öyküsünü anlatan dizi, hareketli temposu ve esprili hikayesi ile izleyicinin beğenisini kazanıyor. Kısırköy'ün iki aşireti Kısıroğulları ile Çamuroğulları arasında yıllardır kan davası sürmektedir. Sonunda barış imzalamaya ve iki aileden doğacak çocukları beşik kertmesi yaparak kan davasını sonuçlandırmaya karar verirler. Şehmuz Ağa'nın oğlu Ferdi ile Emin Ağa'nın kızı Tekgül'ün beşik kertmeleri kıyılır. Emin Ağa ailesiyle birlikte gurbetçi olarak Almanya'ya gider. Aradan yıllar geçer ve nüfusu çok azalan Kısırköy'ün tek ve son umudu Ferdi büyür. Ancak Emin Ağa ile kızı Tekgül'ün izi bir daha bulunamaz. Bu sırada Kısırköy?den uzakta İstanbul'un en güzel semtind e yaşamakta olan Türkiye'nin bir numaralı süper starı Elmas Mağden film oyunculuğundan TV dizilerine tiyatrodan resme, spordan heykeltraşlığa sanatın ve sporun her dalına yüzeysel vuruşlar yaparak her geçen gün zirveye tırmanmaktadır. Bir televizyon programı sırasında Elmas Mağden'in Kısırköy'deki Ferdi'nin beşik kertmesi Tekgül olduğu ortaya çıkar.
Bebeği Uyutmak İçin Matkapla Beşik Sallama Düzeneği Yapmak  00:21
Bebeği Uyutmak İçin Matkapla Beşik Sallama Düzeneği Yapmak 927 izlenme - 12 ay önce Bebeği uyutmak zordur anne baba tam bilmezler,nasıl uyutcağını genelde büyüklerden yardım istenir.Görüntüde bu bebek uyutma işin kolaylaştırcak harika bir yöntem var iyi gibi izliyoruz
Bebeğin Beşiği Camdan 03:58
Bebeğin Beşiği Camdan 1.741 izlenme - 3 yıl önce Bebeğin Beşiği camdan Şarkı Sözleri (lyrics): Bebeğin beşiği çamdan Yuvarlandı düştü damdan Beş babası gelir Şam'dan Nenni de nenni de nenni de bebek Kızlar gelin çaydan geçek Çay bulanık nerden içek Bebek ölmüş nere gidek Nenni de nenni de nenni de bebek Bebek beni deleyledi Yaktı yıktı kül eyledi Her kapıya kul eyledi Nenni de nenni de nenni de bebek Çamlıbelden çıktım yayan Dayan dizlerim de dayan Emmim atlı ben de yayan Nenni de nenni de nenni de bebek Bebeğin beşiği bakır Yerinden kalkmıyor ağır Ben sallarım tıngır mıngır Nenni de nenni de nenni de bebek Çizmemi çektim kıçıma İndim çamlığın içine Bunda bebeğin suçu ne Nenni de nenni de nenni de bebek Kara çadırın kazığı Gelir gavurun yazığı Memelerim yol azığı Nenni de nenni de nenni de bebek Deveyi deveye çattım İpini boynuna attım Dün gece yavrusuz yattım Nenni de nenni de nenni de bebek
Meltem Cumbul - Beni Cepten Ara (Beşik Kertmesi) 03:19
Meltem Cumbul - Beni Cepten Ara (Beşik Kertmesi) 1.054 izlenme - 2 yıl önce Meltem Cumbul'un efsane şarkısı Beni Cepten Ara. Bu parçanın orijinal kaydını ilk yayında 8.bölümün bitiş jeneriğinde vermişlerdi lakin tekrarlarda o jeneriği kestikleri için temiz kaydını bulmak mümkün değil.
Beşik 00:34
Beşik 1.027 izlenme - 5 yıl önce beşik imalatı sonrası deneme
Beşik Kertmesi - 4. Bölüm 41:30
Beşik Kertmesi - 4. Bölüm 553 izlenme - 1 yıl önce 1960
Torununu Beşiğe Koyarken Beşiğin İçine Düşerek Meşhur Olan Babaanne 00:42
Torununu Beşiğe Koyarken Beşiğin İçine Düşerek Meşhur Olan Babaanne 287 izlenme - 8 ay önce Her gün defalarca yaptığı bir eylem bu defa onu meşhur etti. Babaanne torununu beşiğe koyacağı sırada dengesini kaybederek beşiğin içine düştü. Olay sonrası kızı tarafından internete yüklenen bu görüntüler ile meşhur olan babaanne, kızıma internete koyma dedim. Ancak çocuklar böyle işte. Bizi dinlemiyorlar dedi.
Sezen Aksu - Beşik 2008 Yepyeni Albmnden 05:34
Sezen Aksu - Beşik 2008 Yepyeni Albmnden 4.243 izlenme - 9 yıl önce sezen aksu - beşik 2008 yepyeni albmnden )®zb}-{...ilk kez)
Rooney'i Antrenmanda Rezil Ettiler 00:13
Rooney'i Antrenmanda Rezil Ettiler 558 izlenme - 1 yıl önce Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Manchester United'ta Wayne Rooney antremanında rezil oldu.
Ronaldo'nun Rakibini Kötürüm Etmesi 00:30
Ronaldo'nun Rakibini Kötürüm Etmesi 1.262 izlenme - 2 yıl önce Ronaldo'nun Deportivo La Coruna maçında rakibini maalesef ki jeneriklere sokup oradan da çıkartmayacağı anı izliyoruz efendim. İzleyelim.
Karadeniz İşi Otomatik Beşik... 00:55
Karadeniz İşi Otomatik Beşik... 2.682 izlenme - 9 yıl önce devamlı sallanmak isteyen kızıma karşılık bu yola basvurdum....beni affet kızım:)))