Hoşgeldiniz!

beşiktaş çarşı

Dale,cavase,beşiktaş,çarşı 02:31
Dale,cavase,beşiktaş,çarşı 222.561 izlenme - 14 yıl önce dale,cavase,beşiktaş,çarşı
Dün Gece Sevgilim Aradı Birden,beşiktaş,çarşı 04:24
Dün Gece Sevgilim Aradı Birden,beşiktaş,çarşı 69.150 izlenme - 14 yıl önce
Çarşı 02:22
Çarşı 60.553 izlenme - 14 yıl önce çarşı
beŞİktaŞ sen benİm (yepyeni şarkı 2009) 03:21
beŞİktaŞ sen benİm (yepyeni şarkı 2009) 58.525 izlenme - 13 yıl önce beŞİktaŞ sen benİm (yepyeni şarkı 2009)
Beşiktaş - Çarşı Marşı 2009 Remix 03:51
Beşiktaş - Çarşı Marşı 2009 Remix 64.440 izlenme - 14 yıl önce beşiktaş - çarşı marşı 2009 remix
çarŞi - beşiktaşım oley (remix) 01:12
çarŞi - beşiktaşım oley (remix) 71.463 izlenme - 14 yıl önce beşiktaş çarşı...
Besiktas Taraftari Muhtesem Yaaaaaaa 02:04
Besiktas Taraftari Muhtesem Yaaaaaaa 15.819 izlenme - 15 yıl önce izleyenler solesin dunyada bu taraftarın bi benzeri daha olabilirmi ???????????
Sen Benim Her Gece Efkarim 03:25
Sen Benim Her Gece Efkarim 18.566 izlenme - 13 yıl önce
Beşiktaş Liverpool Maçındakı Top Toplayıcı Çocuğun Sevinci 00:20
Beşiktaş Liverpool Maçındakı Top Toplayıcı Çocuğun Sevinci 8.873 izlenme - 7 yıl önce Leverpool'un son penaltıyı kaçırmasıyla sahaya koşan top toplayıcı çocuk... Gözlerindeki sevinç her şeyi anlatıyor...
Çarşı Pankartını Çalan Bursaspor Taraftarı 00:22
Çarşı Pankartını Çalan Bursaspor Taraftarı 3.832 izlenme - 6 yıl önce İnöünü'de oynanan Beşiktaş - Bursaspor maçının ardından Texas tribün grubunun 'ÇARŞI' pankartını çalma anı
Beşiktaş Yemini 05:29
Beşiktaş Yemini 10.462 izlenme - 15 yıl önce bütün beşiktaşlılar izlesin!!!
Bize Gidelim Beyler 03:38
Bize Gidelim Beyler 14.640 izlenme - 14 yıl önce izlemeden geçmeyin pişman olmazsınız
Bjk Gs Maçı Nobre Nin Golü 00:26
Bjk Gs Maçı Nobre Nin Golü 5.308 izlenme - 14 yıl önce açıklık ortada
Beşiktaş Her Gece Efkarımsın? 03:19
Beşiktaş Her Gece Efkarımsın? 5.435 izlenme - 13 yıl önce slmarkadaşlarbeşiktaşlılar mutlaka bu slaytı izleyin. süper bir şarkı işte beşiktaş aşkı..
Çarşı - Gecekondu Atışması (Küfür İçerir) 03:12
Çarşı - Gecekondu Atışması (Küfür İçerir) 2.841 izlenme - 7 yıl önce Deplasmana gidersin oturup maç izleyemezsin ya... Tamam grubla çoşmak güzel iyidir ama bir yandan yorulursun, bir yandan da maçı merak edersin, gol atılır göremezsin tekrarı da yok... Tam kenara çekilip oturacak yer bulursun ordan sesi kısılmış bi adam ''ayağa kalkmayan siktirsin gitsin'' deyip ileri derecede küfürlü tezahüratları çevresindekilere yağdırınca üstüne alınıp kalkarsın... Neyse, bu video maçı izlemekten ziyade bağırmaya giden bir grubla (hoş sanırım her üniversite grubları böyle) katıldığım bir deplasman maceramı hatırlattı bana. Beşiktaş ve Ankaragücü takımlarının taraftar grubları arasındaki tezahürat düellosunu izleyelim.
boca juniors marşı - dale boca 02:37
boca juniors marşı - dale boca 2.717 izlenme - 7 yıl önce son zamanlarda ,başta çarşı olmak üzere, tribünlerimizde de oldukça çok karşılan garip ama bir hayli gaza getirici tezahurat.boca juniors a ait olup ,paylaşılamayan bir tezahurat şeklini almıştır.
Fanatik Reklamı Beşiktaş 00:27
Fanatik Reklamı Beşiktaş 2.059 izlenme - 7 yıl önce İşte Fanatik Bu! .... =) Erkek adama yakışıyor mu renkli kıyafet giymek?
Hayko Cepkin'in Beşiktaş Tribünü Anıları 03:42
Hayko Cepkin'in Beşiktaş Tribünü Anıları 2.051 izlenme - 7 yıl önce Hayko Cepkin bir güzel adam. Gereki müziğiyle gerek kalitesiyle farkını yaratan birisi. Beşiktaş tribünleriyle de bu kadar ünlü olmadığı zamanlarda davulu ile içli dışlı olmuş birisi, izliyoruz efenim.
25 Sayı Gerideyken Tezahürat Yapmak - Beşiktaş Taraftarı 13:38
25 Sayı Gerideyken Tezahürat Yapmak - Beşiktaş Taraftarı 918 izlenme - 7 yıl önce 2 kasım 2012 tarihli Beşiktaş - Cska maçı'na beşiktaş taraftarı damgasını vurdu. Beşiktaş'ın 25 sayı geride olduğu zamanda bile tezahüratını eksik etmeyen Beşiktaş taraftarı, dünyanın gündemine oturdu.
Koray İşık - Bir Sen Oldun 02:47
Koray İşık - Bir Sen Oldun 2.769 izlenme - 13 yıl önce çifte kupalı Şampiyon beşiktaş
Süleyman Seba'ya Beste 01:07
Süleyman Seba'ya Beste 1.198 izlenme - 7 yıl önce Beşiktaşlı taraftarların Beşiktaş dervişi Süleyman seba anısına yaptıkları beste. Cennette Selam Söyle Onlara, Gözlerin Kalmasın Arkada, Vedat Okyar'a , Optik Başkana , Şeref Bey'e , Baba Hakkı'ya, Şimdi Gittin ya , Bu Çocuklar Hep Bir Başına Karanlıklarda, Yeminler Olsun Beşiktaş'ıma izindeyiz Süleyman SEBA.
Akp Standına Tepki Göstermek (Küfürcü Teyzenin Geri Dönüşü) 03:25
Akp Standına Tepki Göstermek (Küfürcü Teyzenin Geri Dönüşü) 1.396 izlenme - 8 yıl önce Beşiktaş'ta sabrı taşan bir vatandaş AKP standına ve sermaye kolcularına tepki gösteriyor...helal teyzecim ellerinden öperim kuruya kuru yaşa yaş demesini bilen insanımı seviyorum.
Tümer Metin - Fenerbahçe Formasıyla İnönü'ye İlk kez Çıkışı 04:00
Tümer Metin - Fenerbahçe Formasıyla İnönü'ye İlk kez Çıkışı 1.527 izlenme - 7 yıl önce Tümer'in Galatasaray'a ayarını görünce yine yıllar evveline gittim. Sene 2006...Beşiktaş taraftarının İlhan Mansız ile birlikte en çok sevdiği isimlerden biri Tümer Metin idir. O Tümer ezeli rakip Fenerbahçe'ye gider. Hem de kendisinin söylediğine göre bir beşiktaşlı olarak. İşte bu da ayrıldıktan sonra ki Çarşı ile karşı karşıya ilk gelişidir. Beşiktaş taraftarı her zaman olduğu gibi verilmesi gereken mesajı en güzelinden verir. "Gitsen ne farkeder, kalsan ne fark eder..." Bu beste o kadar iyi oturmuştur ki içine yıllar sonra bile itiraf eder. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83937/tumer-metin-ve-carsi-bestesi
Asi Ruh - Haydi Kalk Ayağa 02:23
Asi Ruh - Haydi Kalk Ayağa 930 izlenme - 7 yıl önce Asi Ruh belgeselinden bizlere ulaşan güzel bir Beşiktaş marşı. Herhangi bir takımın taraftarını da etkileyebileceğine inanıyorum. Beşiktaş'ın gerçek taraftarlarına ve yıkılmayan çArşı'ya... Not: Söylemiyorum takımımı, hep aynı klişe. aynalarda gördüğümsün ağladığım güldüğümsün aynalarda gördüğümsün çözemezler kördüğümsün sen bir de bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle haydi kalk ayağa yürü güneşe Söz: Mustafa Nuhut Müzik: Erdal Güney
Yağmurlu Bir Günde Görmüştüm Seni 07:14
Yağmurlu Bir Günde Görmüştüm Seni 902 izlenme - 7 yıl önce Beşiktaş taraftarının en popüler bestelerinden. Kapalı'dan izliyoruz. "yağmurlu bir günde görmüştüm seni üstünde çubuklu formalar vardı bir anda tutuldum aşık oldum ben hayatın anlamı siyah beyazdı ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramaz ki her yolun sonunda ölüm olsa da sevenleri kimse ayıramaz ki"
Optik Başkan'ın Son Hindi Babası 00:35
Optik Başkan'ın Son Hindi Babası 490 izlenme - 7 yıl önce Asıl adı Mehmet Işıklar olan Beşiktaş tribünlerinin Optik Başkanı 1969 yılında İstanbul, Kadırga'da doğdu. Optik Başkan'ın solcu olduğunu herkes bilirdi. Diğer tribün liderlerinin aksine kendine 'reis' dedirtmezdi. Yardımseverliğiyle tanınırdı ama kavgaların da içindeydi. Tarih öğretmenliğini bırakıp tribünlere dönecek kadar Beşiktaşlıydı. Çok sevilen adamın, bir kötü özelliği uyuşturucu kullanmasıydı. Bu yüzden iki buçuk yıl hapse mahkûm oldu. 20 Temmuz'da cezaevinden çıktığında kucağında beslediği üç tane yavru köpek vardı. Beşiktaş'ta, yüzlerce sokak köpeğine baktığını bilenler, şaşırmadı. Parası olmayan gençleri bedava kapalıya sokmasıyla da bilinirdi. Ne var ki 27 Temmuz 2007 tarihinde cezaevinden çıktıktan bir hafta sonra çok özlediği, 'Benim adım Optik Başkan, 10.000 tane deplasmana gittim!' sözleriyle övündüğü Beşiktaş'ın maçına gidemeden zamansız aramızdan ayrıldı. Videoda Optik Başkan'ın son hindi babasını izleyebilirsiniz. Vefatının ardından kapalı tribün şu tezahüratla inleyecekti: Biri çıkıp gelse, Her şey yalan dese, Bu kapalı sensiz, Mezar olur bize, Gittiğin yerlerden, Yer tut Optik Başkan, Unutmayacağız seni, SON HOLİGAN Çok sevdik be abi...
Her Yer Taksim Her Yer Direniş - Çarşı (Olimpiyat Stadı) 00:06
Her Yer Taksim Her Yer Direniş - Çarşı (Olimpiyat Stadı) 627 izlenme - 8 yıl önce 18 Ağustos 2013 tarihinde Beşiktaş tribünlerinin tüm baskılara rağmen seslendirdikleri tezahürattır. Her yer Taksim, her yer direniş.
Engelli Bir Arkadaşımızın Çarşı'dan İsteği 01:00
Engelli Bir Arkadaşımızın Çarşı'dan İsteği 396 izlenme - 7 yıl önce Fanatik Beşiktaş taraftarı engelli bir kardeşimiz benden onu maça götürmemi istedi Ben de öğrenci halimle böyle bir video hazırladım. Umarım çarşı grubuna ulaşır. Bu kardeşimize yardımcı olunur ve Çarşı engellere de karşı olur. Not : Arkadaşımız Hatay'da oturmaktadır.
Beşiktaş Taraftarının İngiliz Polisine Üçlü Çektirmesi 00:15
Beşiktaş Taraftarının İngiliz Polisine Üçlü Çektirmesi 308 izlenme - 7 yıl önce Liverpool-Beşiktaş maçı öncesi bir grup Beşiktaş taraftarına amigoluk yapan İngiliz Polisi'ni izliyoruz.
İnönüye Veda Maçının Öncesi - Ateşini Yolla Bana 04:50
İnönüye Veda Maçının Öncesi - Ateşini Yolla Bana 282 izlenme - 7 yıl önce İnönüye veda ettiğimiz maçın öncesinde, Beşiktaş Çarşıda Tam göbekte herkesin katılımıyla Ateşini yolla bana... sonrasında ÜÇLÜ görülmeye değer. Dj nazlı çıktı ama ikna ettik sonunda.