Hoşgeldiniz!

Beşiktaş U19

Beşiktaş'tan örnek hareket! Haksız penaltıyı atmadılar 00:06
Beşiktaş'tan örnek hareket! Haksız penaltıyı atmadılar 1.193 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş ile SAİ K.Erciyesspor arasında oynanan U19 maçında futbol sahalarında ender görülen bir olay yaşandı. Beşiktaşlı futbolcu haksız olduğunu düşündüğü penaltıyı bilerek atmadı
Beşiktaş U19 Takımı Haksız Penaltıyı Atmadı 02:12
Beşiktaş U19 Takımı Haksız Penaltıyı Atmadı 537 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş ile SAİ K.Erciyesspor arasında oynanan U19 maçında antrenör Yasin Sülün, haksız olarak düşündüğü penaltıyı oyuncusuna attırmadı. Beşiktaş ile SAİ K.Erciyesspor arasında oynanan U19 maçında futbol sahalarında ender görülen bir olay yaşandı. Antrenör Yasin Sülün, haksız olarak düşündüğü penaltıyı oyuncusuna attırmadı. Nevzat Demir Tesisleri’nde oynanan U19 maçında Beşiktaş ile Kayseri Erciyesspor karşı karşıya geldi. Karşılıklı ataklarla geçen mücadelenin ilk yarısı 1-1 bitti. İkinci yarıda ise futbol sahalarında ender görülen bir olay yaşandı. Beşiktaş ikinci yarı penaltı golüyle 2-1 öne geçti. Skor 2-1 devam ederken siyah beyazlılar bir penaltı daha kazandı. Ancak antrenör Yasin Sülün haksız olarak düşündüğü bu penaltıyı takımına attırmadı ve topun başına geçen Eslem, bilerek yavaşça Erciyes kalecisinin kucağına gönderdi. Müsabakayı Beşiktaş U19 takımı 3-2 kazandı.
Beşiktaş U19 Takımında penaltı yarışması 05:13
Beşiktaş U19 Takımında penaltı yarışması 266 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş U19 Takımı oyuncularu aralarında penaltı atma yarışmas düzenledi.
Beşiktaş'ın Kalecisi Ölümle Pençeleşiyor! 03:04
Beşiktaş'ın Kalecisi Ölümle Pençeleşiyor! 47 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş U-16 Akademi takımı kalecisi Servet Dündar bıçaklandı. 9 gündür hastanede tedavi altında...
Genç Kartal’dan centilmenlik dersi 02:12
Genç Kartal’dan centilmenlik dersi 41 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş U19 Takımı’nın Kayseri Erciyesspor’u 3-2 yendiği maçta siyah beyazlı ekip, haksız olduğunu düşündüğü penaltı vuruşunda centilmenlik yaparak topu rakip kaleciye yumuşak bir vuruşla teslim etti. Penaltıdan Beşiktaş’ı 2-1 üstün duruma getiren Eslem, bir kez daha kazanılan penaltının ağır bir karar olduğunu düşünerek meşin yuvarlağı bilerek rakip kalecinin kucağına attı.