Hoşgeldiniz!

beşinci element

Tricky 10 Nisan 2014 @garajistanbul 00:22
Tricky 10 Nisan 2014 @garajistanbul 2.157 izlenme - 4 yıl önce 90`lı yıllarda doğuşuna tanıklık ettiğimiz Bristol çıkışlı trip-hop müziğinin en önemli temsilcilerinden olan İngiliz müzisyen Tricky 10 Nisan’da garajistanbul’da! Müziğe The Wild Bunch isimli projeyle başlamıştır. Kısa bir süre sonra The Wild Bunch Massive Attack’a dönüşmüştür. Massive Attack’ın Blue Lines isimli albümü için çalışmış ve Massive Attack’ın büyük kitlelere duyulmasına katkı sağlamıştır. 1991 yılında Massive Attack’tan ayrılarak solo kariyerine devam eden Tricky, Island Records ile anlaşarak ilk solo albümünü çıkarmıştır. 1991 yılında çıkan Maxinquaye isimli albüm sanatçının İngiltere ve tüm dünya çapında büyük bir başarı yakalamasını sağlamıştır. Kariyerinin devamında Tricky, birçok albüm çıkarmış, birçok sanatçı ve müzisyenler işbirliğine girmiş ve Beşinci Element gibi dizi ve filmlerde önemli roller üstlenmiştir. Tricky'nin en son albümü 2013 yılında False Idols ismiyle piyasaya sürülmüştür. Bu özel konserin biletleri Biletix ve garajistanbul gişesinde!
Beşinci Element Fragman 02:42
Beşinci Element Fragman 2.690 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, Milla Jovovich, Gary Oldman gibi isimlerin yer aldığı Beşinci Element filminin resmi fragmanı.
Milla Jovovich Film Portföyü 04:38
Milla Jovovich Film Portföyü 1.041 izlenme - 2 yıl önce Oyunculuğu bir yana kişiliği ve güzelliği ile sinemada öne çıkmış olan Milla Jovovich'in film portföyü ile karşınızdayız.Sırp-Rus asıllı ABD'li model, oyuncu, şarkıcı ve moda tasarımcısı 10 parmağında on marifet olan bu güzel gözlü alımlı eşsiz insan ayrıca dünyanın en çok kazanan modellerinden biridir.
Evgenia Laguna - Fifth Element (Canlı) 04:59
Evgenia Laguna - Fifth Element (Canlı) 738 izlenme - 2 yıl önce Efendim 5th Element (Beşinci Element) filminin müziğidir kendisi. Sitede filmdeki sahnesi bulunmaktadır. Ancak canlıda da aynı söylendiğini görebilirsiniz. İnanılmaz bir ses! Hele sonlarda yaptığı bir hareket bir Acun edasıyla "yok artık" dedittiriyor bize! İzleyelim.. (Söylediğim hareketin dakikası 04:20)
2. fa - andora - 5. element 01:35
2. fa - andora - 5. element 1.491 izlenme - 9 yıl önce 2. fragman awards - andora - 5. element
the fifth element 1 fragmanı 01:26
the fifth element 1 fragmanı 1.296 izlenme - 7 yıl önce 23. yüzyılda new york. dünya yok olmanın eşiğindedir. her 5000 yılda bir geri dönerek yaşamı yok etmeye çalışan şeytani güç bir gezegen biçiminde hızla dünyaya yaklaşmaktadır. tek kurtuluş beşinci güç olarak adlandırılan kimsenin ne olduğunu bilmediği elementin dünyaya ulaşmasıdır.bunu başaracak tek kişi eski bir asker olan taksi şoförü korben dallas'dır. ancak onun ilgilenmesi gereken mükemmel güzellikte bir yaratık vardır.
the fifth element 2 fragmanı 01:32
the fifth element 2 fragmanı 580 izlenme - 7 yıl önce 23. yüzyılda new york. dünya yok olmanın eşiğindedir. her 5000 yılda bir geri dönerek yaşamı yok etmeye çalışan şeytani güç bir gezegen biçiminde hızla dünyaya yaklaşmaktadır. tek kurtuluş beşinci güç olarak adlandırılan kimsenin ne olduğunu bilmediği elementin dünyaya ulaşmasıdır.bunu başaracak tek kişi eski bir asker olan taksi şoförü korben dallas'dır. ancak onun ilgilenmesi gereken mükemmel güzellikte bir yaratık vardır.
the fifth element 3 fragmanı 01:35
the fifth element 3 fragmanı 482 izlenme - 7 yıl önce 23. yüzyılda new york. dünya yok olmanın eşiğindedir. her 5000 yılda bir geri dönerek yaşamı yok etmeye çalışan şeytani güç bir gezegen biçiminde hızla dünyaya yaklaşmaktadır. tek kurtuluş beşinci güç olarak adlandırılan kimsenin ne olduğunu bilmediği elementin dünyaya ulaşmasıdır.bunu başaracak tek kişi eski bir asker olan taksi şoförü korben dallas'dır. ancak onun ilgilenmesi gereken mükemmel güzellikte bir yaratık vardır.
Beşinci Element - Fragman (1997) 01:41
Beşinci Element - Fragman (1997) 124 izlenme - 2 yıl önce 23. yüzyılda New York. Dünya yok olmanın eşiğindedir. Her 5000 yılda bir geri dönerek yaşamı yok etmeye çalışan şeytani güç, bir gezegen biçiminde hızla dünyaya yaklaşmaktadır. Tek kurtuluş beşinci güç olarak adlandırılan, kimsenin ne olduğunu bilmediği elementin dünyaya ulaşmasıdır.Bunu başaracak tek kişi eski bir asker olan taksi şoförü Korben Dallas'dır. Ancak onun ilgilenmesi gereken mükemmel güzellikte bir yaratık vardır. Küçük Bir Not: Cem Yılmaz'ın tiye aldığı bir filmdir.