Hoşgeldiniz!

beşiz

Ezinede Bir Koyun Beşiz Doğurdu 01:25
Ezinede Bir Koyun Beşiz Doğurdu 271 izlenme - 2 yıl önce Ezine'nin Mahmudiye köyünde, küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan üreticiye ait bir koyun, tek batında beşiz yavru dünyaya getirdi.
Beşiz Doğuran Koyun Şaşırttı 01:42
Beşiz Doğuran Koyun Şaşırttı 413 izlenme - 4 yıl önce Kırklareli'de beşiz doğuran koyun sahibini sevindirdi.
Koyun Beşiz Doğurdu 01:43
Koyun Beşiz Doğurdu 80 izlenme - 2 yıl önce Osmaniye'de koyun beşiz doğurdu - Kadirli ilçesinde koyun, beşiz yavru dünyaya getirdi. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Koyun Beşiz Doğurdu 01:43
Koyun Beşiz Doğurdu 78 izlenme - 2 yıl önce Osmaniye'de koyun beşiz doğurdu Kadirli ilçesinde koyun, beşiz yavru dünyaya getirdi. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Ezine'de Bir Koyun Beşiz Doğurdu 00:53
Ezine'de Bir Koyun Beşiz Doğurdu 85 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale'nin Ezine ilçesi Mahmudiye köyünde, küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan üreticiye ait bir koyun, tek batında beşiz yavru dünyaya getirdi.
Bursa Sare Davutoğlu Beşiz Bebekleri Ziyaret Etti 01:38
Bursa Sare Davutoğlu Beşiz Bebekleri Ziyaret Etti 27 izlenme - 8 ay önce Bursa'da, "Doğumuna Sahip Çık' projesi toplantılarına, Aile ve sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ile katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Dr.Sare Davutoğlu gün içersinde bazı aile dostlarını ziyaret etti.
Bayramiç'te Bir Koyun Beşiz Doğurdu 01:45
Bayramiç'te Bir Koyun Beşiz Doğurdu 18 izlenme - 2 yıl önce Bayramiç'te bir koyun beşiz doğurdu Çanakkale'nin Bayramiç ilçesi Çatalçam köyünde, küçükbaş hayvan yetiştiriciliğiyle uğraşan üreticiye ait bir koyun, tek batında beşiz yavru dünyaya getirdi.
Bayramiç'te Bir Koyun Beşiz Doğurdu 00:53
Bayramiç'te Bir Koyun Beşiz Doğurdu 8 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."