Hoşgeldiniz!

besle

Kutu Kutu Kobra Beslemek 07:27
Kutu Kutu Kobra Beslemek 2.085 izlenme - 2 yıl önce Abimizin aşırı rahatlığı yüzünden bende yaparım hissine kapıldım ama orada olsam farenin zar zor sığacağı kadar boşluk bırakır öyle beslerim, haşırt diye açmam komple. Gerçi videodan anladığım kadarıyla ilk verdiği fareleri yakalaması gerekiyor yılanların. Ne diyelim kolay gelsin.
hayvanları sağlıklı besleyelim 00:43
hayvanları sağlıklı besleyelim 1.987 izlenme - 8 yıl önce
Kedi Bakımını Anlatan Çelişkili Ergen 08:50
Kedi Bakımını Anlatan Çelişkili Ergen 634 izlenme - 3 yıl önce Efendim bu küçük hanımefendi bizlere kedi bakımını anlatmaktan ziyade elektronik cihazlarını göstermeye önem gösteriyor. Ve bakımımı anlatsam. Telefonla mesajlaşsam mı? Bilemiyor. Ve üstüne üstük zavallı kediciği eziyor.
Esnaf İngilizceli Adam ve Gine Domuzu 02:31
Esnaf İngilizceli Adam ve Gine Domuzu 504 izlenme - 3 yıl önce Youtubeden kendisi gibi İngilizcesi de orijinal bir abimiz ve özenle beslediği dostunu izliyoruz.
Yaratık Besle 00:53
Yaratık Besle 111 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/yaratikbesle.htm Yaratığı besle oyunumuzda ekranın altında bulunana besinlere mouse'unuzla tıklayarak yedirmelisiniz. 8 Gün boyunca yaratığınızı besleyin ve sonunda yaratığınızın neye dönüştüğünü görün. İyi Eğlenceler..
Ailemizin Görüşü - Hayvan Besle Memeli midir? 03:34
Ailemizin Görüşü - Hayvan Besle Memeli midir? 179 izlenme - 3 yıl önce Evde beslenecek çok sayıda hayvan olmasına rağmen, hayvan almakta ısrarcı olan aile babası, aldığı hayvanların nasıl telef olduğunu anlatmaktadır. En sonunda hayvan yerine akrabasına bakmaya karar veren baba, spastik oğlunun krakere sinirlenmesi sonucu ondan da vazgeçmek zorunda kalır. Not: Şarkıcı Ali'nin video dan sonra nerde olduğu hala bilinmemektedir.
Esnaf İngilizceli Adam Ve Gine Domuzu 02:31
Esnaf İngilizceli Adam Ve Gine Domuzu 107 izlenme - 4 yıl önce Youtubeden kendisi gibi İngilizcesi de orijinal bir abimiz ve özenle beslediği dostunu izliyoruz.
Besle Kargayı Beslesin Kediyi Köpeği 01:24
Besle Kargayı Beslesin Kediyi Köpeği 75 izlenme - 3 yıl önce Yardım sever kargamız cefakar bir anne misali kedi ve kopeği agızıyla besliyor.Kargalar uzerındeki kotu imajı kaldıracağını umar iyi seyirler dilerim.
Tavşan Besle 00:50
Tavşan Besle 16 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/tavsanbesle.htm Karnı acıkan tavşanın beslenme ihtiyacını karşılayabilmeniz için havucun bulunduğu kolonu uygun bir bölgesinden keserek aç tavşana ulaşmasını sağlamalısınız. Bu işlemi yapmak için mouseyi kullanmanız gerekiyor. Oyuna ilk bölümden başlayarak, başarı kazandıkça ilerleyebileceksiniz. İyi eğlenceler..
Hipopotamları Besle 01:46
Hipopotamları Besle 12 izlenme - 3 yıl önce Mutlu hipopotamları beslemeye çalışan görevliye yardımcı olmalısınız. Karınları çok aç olan hipopotamlara ne verirseniz yiyebilirler fakat onlara faydalı olan tek şey karpuz. Karpuzla hiphopotamları besleyerek oyunda ilerleyebiliriniz. Karşınıza çıkan kutuları kırmak için yerde duran kaya parçalarını kullanabilirsiniz. Eğer hipopotamlara fazla yaklaşırsanız sizi de yutabilirler. Oyunun kontrolünü sağlamak için yön tuşları ve mouseyi kullanabilirsiniz. Renkli bir dünyada geçen oyunu oynarken çok eğleneceksiniz. İyi şanslar dileriz.. http://www.oyunskor.com/hipopotamlaribesle.htm
Bedenimizdeki Ayetler - 14 - Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta, Göğüs Hastalıkları Uzmanı 01:04:19
Bedenimizdeki Ayetler - 14 - Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta, Göğüs Hastalıkları Uzmanı 15 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/114412/Yasam-ve-Saglik/Bedenimizdeki-Ayetler---14---Prof-Dr-Ahmet-Rasim-Kucukusta-Gogus-Hastaliklari-Uzmani A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo