Hoşgeldiniz!

beslenmek

Birbirlerinin Kanını İçen Vampir Çift 00:52
Birbirlerinin Kanını İçen Vampir Çift 1.266 izlenme - 3 yıl önce Bu güzide çiftimiz vampirlermiş efenim. İki sevgili birlikte şahane bir vampir hayatı yaşamakla birlikte birbirlerinin kanlarını içmektelermiş. Mideler almaz yahu...
Rich Piana - Antrenman icin beslenmek | Türkce Altyazili 03:38
Rich Piana - Antrenman icin beslenmek | Türkce Altyazili 401 izlenme - 3 yıl önce Rich Piana - Antrenman icin beslenmeyi anlatıyor (Türkce Altyazili) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aydın Aydın - Merada Otlamak 03:29
Aydın Aydın - Merada Otlamak 382 izlenme - 3 yıl önce Söylediği birbirinden ilginç türküler ve çektikleri kliplerle adından sıkça söz ettiren şarkıcı Aydın Aydın, bu çalışmalarını şahsı ve sürü arkdaşları bir kaç iş adamı ile birlikte meraya inerek gerçekleştirdi.Beraberindeki iş adamları ile birlikte merada Tırşok denilen bitkiyi yemek için arabadan inen Aydın Aydın, Tırşok bulamadığından açlığını otlayarak geçirmeye çalıştı bu ilginç hem güldüren güldürürken düşündürdü.
Balıkları Biberonla Besleyen Kız 00:37
Balıkları Biberonla Besleyen Kız 211 izlenme - 3 yıl önce Bir süs havuzundaki balıkları biberon ile besleyen minik arkadaşımızın videosuna çok şaşıracaksınız....
Hayvanlar Nasil Beslenir? 01:25
Hayvanlar Nasil Beslenir? 232 izlenme - 3 yıl önce Hayvanlarin nasıl beslendiklerine dair, bilgilendirici bir o kadar da açıklayıcı bir çalışma,heyecan içinde izliyoruz.
Çocuklar İçin Sabah kahvaltısı 04:18
Çocuklar İçin Sabah kahvaltısı 25 izlenme - 7 ay önce Okulların açılmasıyla birlikte çocukların beslenmeleri de olay yaratabiliyor. Daha verimli çalışmak kadar daha düzgün beslenmekte önemli.
Bir Herbalife Hikâyesi... -30kg 02:23
Bir Herbalife Hikâyesi... -30kg 122 izlenme - 3 yıl önce 115kg -> 85kg Herbalife www.erdemlife.com
Antrenman İçin Beslenmek - Rich Piana (Türkçe Altyazılı) 05:25
Antrenman İçin Beslenmek - Rich Piana (Türkçe Altyazılı) 81 izlenme - 2 yıl önce Antrenman İçin Beslenmek - Rich Piana (Türkçe Altyazılı) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sevda Papağan Yavruları Beslenmesi Nasıl Yapılır? 01:51
Sevda Papağan Yavruları Beslenmesi Nasıl Yapılır? 2 izlenme - 4 hafta önce Sevda papağan yavruları beslenmesi nasıl yapılır? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."