Hoşgeldiniz!

beşlik

Beşlik Çakan Kediler 02:39
Beşlik Çakan Kediler 37.048 izlenme - 4 yıl önce Çak Bir Beşlik Yapan Kediler
Ayı ile Çak Bir Beşlik Yapan Rus Kız 00:10
Ayı ile Çak Bir Beşlik Yapan Rus Kız 3.337 izlenme - 3 ay önce Gariplikler ülkesi Rusya'dan bir ilginç görüntü daha, güzel Rus kız ormanda gördüğü ayı ile çak bir beşlik yapıyor.
En Kötü Çak Bir Beşlikler 02:01
En Kötü Çak Bir Beşlikler 5.478 izlenme - 4 yıl önce En Kötü Çak Bir Beşlikler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
En Kötü Çak Bir Beşlik 00:31
En Kötü Çak Bir Beşlik 4.557 izlenme - 4 yıl önce Bir Kriket Maçı. Sayı Alan Takım Kendi Arasında Ufak Çaplı Bir Şevinç Gösterisi İle Mutluluk Yumağı Oluşturmak Üzereyken İçlerinden Birisi 'çak Bi Beşlik' Kazasına Uğruyor. Ben Daha Kötüsünü Görmediğim İçin Bu Hareketi En Kötü 'high Five' Olarak Tanımladım
Hey! Çak Bir Beşlik. 00:39
Hey! Çak Bir Beşlik. 1.552 izlenme - 7 yıl önce hey! çak bir beşlik.
Kediden çak bi beşlik 00:04
Kediden çak bi beşlik 1.171 izlenme - 5 yıl önce Kediden çak bi beşlik :)
 İplenmemezlik Rekoru Kıran Adam 00:24
İplenmemezlik Rekoru Kıran Adam 791 izlenme - 3 yıl önce Kimsenin keltoş yerinde olmak istemeyeceği bir durum. Bu kadar ısrar etmek de yersiz aslında ama neyse. Temiz yüzlüsün dostum.
Chedjou , İbrahimoviç'e Attığı Akıl Almaz Beşlik 00:21
Chedjou , İbrahimoviç'e Attığı Akıl Almaz Beşlik 560 izlenme - 4 yıl önce Chedjou , İbrahimoviç'e Attıgı Akıl Almaz Beşlik
Araç Durduranlara Beşlik Çakmak 01:14
Araç Durduranlara Beşlik Çakmak 748 izlenme - 3 yıl önce Millet youtube fenomeni olacağım diye kafayı yemiş galiba. Nerden gelir insanın aklına böyle bir şey. Zorlama videoları sevmedim sevemedim.
Nick Kyrgios'un Rafael Nadal'la Kafa Bulması 00:34
Nick Kyrgios'un Rafael Nadal'la Kafa Bulması 551 izlenme - 3 yıl önce Evet gençler bu adam yeni biraz hakkında bilgi vermek gerek diye düşündüm wimbledon'da rafael nadal'ı eledi. Maç sonunda nadal 11 ace atmışken bu adam 37 ace attı bi de üstüne üstlük nadal reyize böyle bi terbiyesizlikte bulunmuştur. Tabiri caizse taşak geçmiştir buyrun.
karacalı koyu av komedi 04:59
karacalı koyu av komedi 377 izlenme - 6 yıl önce
Neymar'ın 2 Kişinin Bacak Arasından Attığı Gol Pası 01:45
Neymar'ın 2 Kişinin Bacak Arasından Attığı Gol Pası 259 izlenme - 2 yıl önce Katalunya derbisinde Neymar tekrar klasını gosterdi ve belki de futbol tarihinde ilk kez ayni anda rakip futbolcunun bacak arasindan topu gecirdi. Izliyoruz efendim, alkislar Neymar'a..
Beşlik Çakan Kediler 02:36
Beşlik Çakan Kediler 245 izlenme - 4 yıl önce Çak bir beşlik yapan kediler.
İplenmemezlik Rekoru Kıran Adam 00:24
İplenmemezlik Rekoru Kıran Adam 208 izlenme - 3 yıl önce Kimsenin keltoş yerinde olmak istemeyeceği bir durum. Bu kadar ısrar etmek de yersiz aslında ama neyse. Temiz yüzlüsün dostum.
Ben Arfa rencide etti! 00:26
Ben Arfa rencide etti! 152 izlenme - 2 yıl önce Fransa'da Nice forması giyen Hatem Ben Arfa, Angers ile oynanan maçta rakiplerine attığı çalımlar ile büyük alkış aldı.
Kırşehirli Halil Solak - Otuz Beşlik 03:22
Kırşehirli Halil Solak - Otuz Beşlik 317 izlenme - 4 yıl önce KIRŞEHİRLİ HALİL SOLAK OTUZ BEŞLİK NORMAK OYUN HAVASI 24/03/2013
Çak Bi Beşlik 01:09
Çak Bi Beşlik 173 izlenme - 3 yıl önce Beşlik çakarken iplenmemek dünyanın en zor şeylerinden biridir. O el havaya kalkar beklenir, eğer bir karşılık gelmezse o el inecektir ama nasıl inecektir. Eli indirmekte zorlanan tüm bireylere ders maiyetindeki videomuzu izliyoruz efenim.
Barney Stinson'un Çak Bir Beşlik Türevleri 02:30
Barney Stinson'un Çak Bir Beşlik Türevleri 137 izlenme - 2 yıl önce Geçen sene son bulan ve tüm dünyada yayın hayatı boyunca popüler olan Hımym'ın popüler olma sebebi olan Barney Stinson ve "give me high five" olayının denişik hallerde gerçekleştirmesi.
Mfö Yalnızlar Garı-  Orjinal Kayıt 1987 04:05
Mfö Yalnızlar Garı- Orjinal Kayıt 1987 168 izlenme - 2 yıl önce Mfö'nün 1987 no problem albümündeki orjinal kaydı üstüne "unutulmaz" program Kırkbeşlik'in çektiği müthiş klip.Bu adamlar neden mfö olmuş aha işte bundan dedirten kayıt.
Araç Durduranlara Beşlik Çakmak 01:14
Araç Durduranlara Beşlik Çakmak 117 izlenme - 3 yıl önce Millet youtube fenomeni olacağım diye kafayı yemiş galiba. Nerden gelir insanın aklına böyle bir şey. Zorlama videoları sevmedim sevemedim. Ama şebekliği güzel elemanın, iş yapabilir zamanla.
Araç Durduranlara Beşlik Çakmak 01:14
Araç Durduranlara Beşlik Çakmak 101 izlenme - 3 yıl önce Millet youtube fenomeni olacağım diye kafayı yemiş galiba. Nerden gelir insanın aklına böyle bir şey. Zorlama videoları sevmedim sevemedim. Ama şebekliği güzel elemanın, iş yapabilir zamanla.
Durduğu yerde beşlik attı hem de iki kez... 00:03
Durduğu yerde beşlik attı hem de iki kez... 92 izlenme - 2 yıl önce Durduğu yerde beşlik attı hem de iki kez. Türkiye'nin en iyi spor sitesi Sporx.com'dan en güncel spor videoları...
Ciguli - Röportaj 10:01
Ciguli - Röportaj 122 izlenme - 2 yıl önce "Onlar aldı 3 milyon dolar ,vermediler bana guruj, ben Türkiye'yi ollanda'da temsil ettim ,ben akordiyon üstaatıyım be ya,ben sevmiyom bara" diyor ciguli röportajında.1999 yılında Binnaz şarkısıyla bir döneme bomba gibi düştükten sonra iş hayatında zorluklar ve kayıplarla boğuşmuş ciguli.O günleri anlatıyor ve her fırsatta ekmeğini yediği bu ülkenin insanlarına sevgisini dile getiriyor.Komik adam şu ciguli...
En Kötü Çak Bi Beşlik 00:31
En Kötü Çak Bi Beşlik 113 izlenme - 2 yıl önce Bir kriket maçı. Sayı alan takım kendi arasında ufak çaplı bir şevinç gösterisi ile mutluluk yumağı oluşturmak üzereyken içlerinden birisi 'çak bi beşlik' kazasına uğruyor. Ben daha kötüsünü görmediğim için bu hareketi en kötü 'high five' olarak tanımladım. ''Yok kardeşim bu ne ki, daha neler var?'' diyorsanız da buyrun 'içerik ekle'den ekleyin de görelim bakalım, daha başka neler var neler yokmuş...
Çak Bi Beşlik 01:09
Çak Bi Beşlik 154 izlenme - 4 yıl önce Beşlik çakarken iplenmemek dünyanın en zor şeylerinden biridir. O el havaya kalkar beklenir, eğer bir karşılık gelmezse o el inecektir ama nasıl inecektir. Eli indirmekte zorlanan tüm bireylere ders maiyetindeki videomuzu izliyoruz efenim.
Sokakta Bira İçen Kıza Beşlik Çakan Polis 00:22
Sokakta Bira İçen Kıza Beşlik Çakan Polis 126 izlenme - 3 yıl önce Polisin kızı sokak ortasında açık alanda birayı fondiplemesini tebrik ve takdir etmesiyle son bulan videodur.
Çak Bir Beşlik Yapan Kedi ve Köpekler 03:32
Çak Bir Beşlik Yapan Kedi ve Köpekler 79 izlenme - 3 yıl önce Çak Bir Beşlik Yapan Kedi ve Köpekler
Maradona'dan Sevgilerle! - Sporx 00:04
Maradona'dan Sevgilerle! - Sporx 40 izlenme - 1 yıl önce Arjantinli futbol efsanesi Diego Armando Maradona, koridorda topla oynarken yanından geçen kadının bacak arasından topu atınca insanlar tepkilerini gizleyemedi.
Casillas'a Vuran Vurana! 00:19
Casillas'a Vuran Vurana! 32 izlenme - 1 yıl önce İspanya milli takım ile Euro2016 kadrosunda yer alan İker Casillas son yapılan antrenmanda fena rezil oldu ve takım arkadaşları tarafında cezalandırıldı...
Kameraya Beşlik Çakmak - Gopro 03:35
Kameraya Beşlik Çakmak - Gopro 38 izlenme - 2 yıl önce Milletteki bu gopro hevesi nedir bilmiyorum ama, tam anlamıyla ülkemize geldiğinde ya da yaygınlaştığında diyelim herkesin kafada götte goproyla dolaşacağını iyi biliyorum, Bim e düşmeyegörsün, allah muhafaza.