Hoşgeldiniz!

Besnik Hasi

Fazla Atarı Götüne Batan Teknik Direktör 00:14
Fazla Atarı Götüne Batan Teknik Direktör 878 izlenme - 3 yıl önce Anderlecht teknik direktörü Besnik Hasi, maç esnasında oldukça öfkelenmiş. Soyunma odasına doğru yönelen teknik direktör, sinirini toplardan çıkarmak istemiş ve de fazla atarlanmış masum toplara. ama boşa dememişler fazla atar göte batar diye...
Anderlecht'in Hocası Hem Mutlu Hem Üzgün 02:28
Anderlecht'in Hocası Hem Mutlu Hem Üzgün 829 izlenme - 4 yıl önce UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk maçında Galatasaray ile 1-1 berabere kalan Anderlecht takımının teknik direktörü Besnik Hasi, hem mutlu olduğunu hem de hayal kırıklığı yaşadığını söyledi
Anderlecht-Galatasaray Maçına Doğru - Besnik Hasi 01:40
Anderlecht-Galatasaray Maçına Doğru - Besnik Hasi 90 izlenme - 4 yıl önce Anderlecht-Galatasaray maçına doğru- Anderlecht Teknik Direktörü Hasi: "Galatasaray yaralı bir hayvan gibi. Kesinlikle kolay bir maç olacağını düşünmemeliyiz"- "Biz, grup sıralamasındaki yerimizi değil, sadece yarın galip gelebilmeyi düşünüyoruz"BRÜKSEL (AA) - UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu 5. maçında yarın Galatasaray'ı konuk edecek Anderlecht'te, teknik direktör Besnik Hasi, oldukça zorlu bir karşılaşma oynayacaklarını söyledi.
Besnik Hasi: Galatasaray Yaralı Bir Hayvan Gibi 01:40
Besnik Hasi: Galatasaray Yaralı Bir Hayvan Gibi 50 izlenme - 4 yıl önce Anderlecht'te, teknik direktör Besnik Hasi, zor bir maç oynayacaklarını söylerken sarı-kırmızılı takımın son durumu "Galatasaray, yaralı bir hayvan gibi" yorumunu yaptı.
Anderlecht Teknik Direktörü Besnik Hasi Rezil Oldu 00:14
Anderlecht Teknik Direktörü Besnik Hasi Rezil Oldu 59 izlenme - 4 yıl önce Anderlecht teknik direktörü Besnik Hasi, maç esnasında oldukça öfkelendi. Soyunma odasına doğru yönelen Hasi, sinirini toplardan çıkarmak istedi. Topa hızla vurunca bir anda kendini yerde bularak etraftakilere rezil oldu.
Besnik Hasi: 01:58
Besnik Hasi: 9 izlenme - 4 yıl önce - Anderlecht Teknik Direktörü Hasi: - "İkinci tura çıksaydık çok daha iyi olurdu ama en azından UEFA Avrupa Ligi'nde yolumuza devam edeceğiz. "BRÜKSEL (AA) - UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu 5. maçında Galatasaray'ı 2-0 yenen Anderlecht'te teknik direktör Besnik Hasi, "İkinci tura çıksaydık çok daha iyi olurdu ama en azından UEFA Avrupa Ligi'nde yolumuza devam edeceğiz" dedi.