Hoşgeldiniz!

Beste Bereket Videoları İzle

Ayben-Dişi Köpek Ve Bizim Kızlar 02:41
Ayben-Dişi Köpek Ve Bizim Kızlar 9.937 izlenme - 9 yıl önce ayben dişi köpek her zaman kuyruk sallamaz ve bizim dizi kızları
Burada Laf Çok   8 Şubat 2016 01:28:15
Burada Laf Çok 8 Şubat 2016 360 izlenme - 1 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 8 Şubat Pazartesi gecesi Feri Güler, Beste Bereket, Hülya Gülşen Irmak, Ferdi Sancar, Uğur Güneş konuk oldu.
Aşık Adam Sınanmaz - Beş Şehir 04:57
Aşık Adam Sınanmaz - Beş Şehir 142 izlenme - 1 yıl önce Onur Ünlü'nün 2009 yapımı olan BeşŞehir filmindeki "Şevket ve Kedi" bölümünün final kısmını izleyelim,izlettirelim.
Aşık Adam Sınanmaz (Beş Şehir) 04:59
Aşık Adam Sınanmaz (Beş Şehir) 374 izlenme - 3 yıl önce Beş Şehir, bir polis, bir tezgahtar, bir öğretmen, bir seyyar satıcı ve 11 yaşında bir çocuğun, yaşamla, ölümle ve aşkla iç içe geçen hikayesidir. İstanbul'a tayin edilen polis Aydın, şehre alışmaya çalışırken, Beyoğlu'ndaki bir şekerci dükkanında çalışan Mehtap'a gönlünü kaptırıverir. Fakat ne yapsa onun dikkatini çekemez. Tıpkı, eski hukuk öğrencisi Şevket'in, aynı şekerci dükkanında çalışan Dilek'in dikkatini çekemediği gibi. Tam bugünlerde Dilek'in karşısına Aydın çıkar ve kontrolsüz arzusunu Dilek'e yöneltir. Oyuncular Tansu Biçer, Beste Bereket, Bülent Emin Yarar, Şebnem Sönmez, Ahmet Rıfat Şungar, Ege Tanman, İpek Erdem, Aşkın Şenol, Aylin Çalap, Ferit Kaya, Burcu Doğan Görüntü Yönetmeni Eyüp Boz Kurgu Ahmet Can Çakırca Yürütücü Yapımcı Aytaç Emet Müzik Cenap Oğuz Ses Tasarım Cem Üner Özel Makyaj Derya Ergün Sanat Yönetmeni Oya Köseoğlu
Mesut Yar İle Burada Laf Çok - 19 Kasım 2014 Çarşamba 01:36:41
Mesut Yar İle Burada Laf Çok - 19 Kasım 2014 Çarşamba 110 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 19 Kasım Çarşamba gecesi Serhat Kılıç, Beste Bereket, Yasemin Öztürk ve Resul Dindar konuk oldu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"