Hoşgeldiniz!

Beştepe

Beştepe'de Sabah Ezanını Erdoğan Okudu 03:11
Beştepe'de Sabah Ezanını Erdoğan Okudu 24.888 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu sabah Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki Beştepe Millet Camii'nde sabah ezanı okudu Yeni videolar için kanalıma abone olun
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Zikir 01:52
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Zikir 9.648 izlenme - 12 ay önce Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yer alan Beştepe Millet Camii, namaz sonrası Gâlibî zikrine ev sahipliği yapmış. Ben ilk kez gördüm sanırım 3 hafta kadar önce demokrasi nöbetleri devam ederken gerçekleşmiş. Bakalım daha neler göreceğiz?..
Beştepede Darbeci Askerlerle Güvenlik Güçleri Arasındaki Çatışmaya Ait Yeni Görüntü 00:58
Beştepede Darbeci Askerlerle Güvenlik Güçleri Arasındaki Çatışmaya Ait Yeni Görüntü 5.097 izlenme - 1 yıl önce FETÖ'nün darbe girişiminin yaşandığı 16 Temmuz sabahı, Beştepe'deki Jandarma genel Komutanlığı'ndaki darbeci askerlerle güvenlik güçleri arasındaki çatışmaya ait yeni görüntü ortaya çıktı.
Ak Saray Tanıtım Filmi - Yeni Cumhurbaşkanlığı Binası 00:59
Ak Saray Tanıtım Filmi - Yeni Cumhurbaşkanlığı Binası 5.147 izlenme - 3 yıl önce Cihanşümul devletimizin Başkanlık sarayı amacıyla inşa ettiği, ancak günümüzde Cumhurbaşkanlığı yerleşkesi olarak kullanılan AK Saray'ın gece çekilmiş tanıtım filmini seyredeceğiz. İçerisinde nükleer saldırılara karşı korunmak amacıyla sığınaklar da varmış.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Yapılan Cami 01:10
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Yapılan Cami 2.756 izlenme - 2 yıl önce Atatürk Orman Çiftliği'ne yapılan Ak Saray yerleşkesinde bulunan caminin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan caminin isminin Beştepe Millet Camii olduğunu söyledi. Caminin açılışında konuşan Erdoğan'ın konuşmasından şunlara vurgu yaptı. Beştepe Millet Camii milletimize hayırlı olsun. Bu caminin gerek mimarisi hem de konumu itibariyle ülkemize çok önemli katkılar sağladığına inanıyorum. İnşa edilen her cami bu topraklara vurduğumuz bir mühürdü. Her mühür bu coğrafyadaki tapu senetlerimizdir. Büyük bir mücadele sonunda yeniden tarihimizin kültürümüzün yeni bir sentezle ihya etmeyi, ayağa kaldırmayı başardık.Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni ana ve yardımcı binalarıyla en seçkin, en ihtişamlı örneklerinden biri olduğunu düşünüyorum. Günde beş vakit namaza işte o kubbelerin altında durulur. Camilerimin büyüklüğü ve güzelliği iftar kaynağıdır.İstanbul deyince Yeditepe aklımıza geliyorsa Ankara’yı da aynı özelliğe kavuşturuyoruz. Kocatepe ve Beştepe… Çevremizde bambaşka bir manzara var maalesef… Mısır ve Suriye’de yaşananlar tüm şiddetiyle devam ediyor. Orucun ve namazın yasaklandığı yerlerde sıkıntı çektiklerini biliyoruz. Hastalığını pençesinde olan kardeşlerimizi bildiğimizde sahur yapmak iftar açmak ağır geliyor. Camilerimizde evlerimizde yapılan ibadetlerin bereketiyle tüm Müslümanlar yaşadıkları sıkıntılardan kurtulacaklardır. Camini oturumu 5377 metrekaredir. Ana kubbe ve 4 yarım kubbeyle örtülüdür. Yarım kubbelerin bitiminde iki şerefe olan yüksekliği 60 metreyi bulan 4 adet minare mevcuttur. Ana kubbe iç çapı 21 metredir. Zeminden yüksekliği içten yaklaşık 30 metredir. Yarım kubbelerin iç çapı 8 metredir Taç kapı 2.80 genişliğindedir. Kapı mermer kapı ve metal süslemeler. Giriş yazısı. Rad suresi 24. Ayet ile taçlandırılmıştır. Toplam abdesthaneler 138 kişiye aynı anda hizmet vermektedir. (*Rad Suresi 24. Ayet: “Sabretmenize karşılık selâm sizlere. Dünya yurdunun sonucu (olan cennet) ne güzeldir!”) Ayetler devlet, hak, hukuk, doğruluk üzerine seçilmiştir. Yan cephelerde ve kubbelerde kullanılan bol miktardaki pencerelerde daha çok ışık kullanılması hedef edildi. Cami pencereleriyle vitraylarla kaplandı. Taç Kapısı ibadete gelenleri iç mekan doğru yönlendiriyor. Hat sanatı ve içeriğindeki mesajlarla cemaatin dikkatini kıbleye yönlendiriyor. Hemen karşımda kongre merkezinin inşaatı devam ediyor, yıl sonuna kadar tamamlanacak. Kamu kurumlarımız, bakanlıklarımız toplantılarını burada yapabilecek. 5 milyon cilt eser alabilecek şekilde cumhurbaşkanlığı kütüphanesinin de projesi bitiyor, 2 sene içinde tamamlanacak. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi de böylece tamamlanmış olacaktır dedi.
İsrafil Yıldırım - Sana Emanet  - Recep Tayyip Erdoğan (Rap Müzik) 03:23
İsrafil Yıldırım - Sana Emanet - Recep Tayyip Erdoğan (Rap Müzik) 1.046 izlenme - 2 yıl önce Efendim kendisi Cumhurbaşkanına bir rap şarkısı yazmış. Daha önce de çeşitli ilahilerin rap coverlarını yapmış. Belçika'da yaşayan bir gurbetçimizmiş. İzleyelim..
Beştepe’ye F-16’lar Bomba Attığı Anlar! 02:37
Beştepe’ye F-16’lar Bomba Attığı Anlar! 486 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na atılan bombalar görüntülendi.Bunlar hakketen teröristmiş nasıl olurda beyinlerini yıkandı bu generallerin çok ilginç
Cumhurbaşkanlığı Yerleşkesindeki Zikir Töreninin Görüntüleri 01:52
Cumhurbaşkanlığı Yerleşkesindeki Zikir Töreninin Görüntüleri 167 izlenme - 12 ay önce Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı yerleşkesinde bulunan Millet Camisi'nde 6 Ağustos günü yapılan toplu zikir yapıldığı iddia edildi... Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı yerleşkesinde bulunan Millet Camisi'nde 6 Ağustos günü yapılan toplu zikir yapıldığı iddia edildi. Videoyu dinci eski Ehl-i Sünnet TV'nin muhabiri Mücahid Cihad Han paylaştı. Cumhurbaşkanlığı yerleşkesi içinde yapılan zikirin görüntüleri çok tartışılacak cinsten. Onlarca kişi cami içerisinde zikir çekerken görüntüleri de sosyal medyadan paylaşıldı. Bu paylaşımın 30 Ağustos Zafer Bayramı gecesi yapılması ise dikkat çekti. Twitter'dan paylaştığı görüntelere Mücahid Cihad Han'ın, "Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bulunan Beştepe Millet Camiinde muhteşem zikrullah... Devletin merkezinde zikrullah" diyerek paylaştı.
Beştepe'de Askerler Çıplak Teslim Oldu 03:32
Beştepe'de Askerler Çıplak Teslim Oldu 238 izlenme - 1 yıl önce Jandarma Genel Komutanlığı’nda, askeri darbeye teşebbüs eden 200 asker polis tarafından gözaltına alındı. Askerler, üniformalarını çıkartarak çıplak halde gözaltı araçlarına bindi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe'de Sabah Ezanı Okudu 03:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe'de Sabah Ezanı Okudu 194 izlenme - 1 yıl önce Beştepe'de Sabah ezanını Erdoğan okudu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Beştepe Millet Camii'nde sabah ezanını Recep Tayyip Erdoğan okudu
Mov02929-Ballık Kasabası-Yusuf Beştepe 06:08
Mov02929-Ballık Kasabası-Yusuf Beştepe 661 izlenme - 6 yıl önce ballık kasabası-yusuf beştepe
Erdoğan: Bu Yaptığınız Terbiyesizlik 03:23
Erdoğan: Bu Yaptığınız Terbiyesizlik 125 izlenme - 12 ay önce Günlerdir merakla beklenen 2016-2017 Adli Yıl Açılış Töreni, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile hakim ve savcılar katılıyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de törene katıldı. KILIÇDAROĞLU VE FEYZİOĞLU KATILMADI İlk defa Beştepe'de düzenlenen törene CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu katılmadı. Tören İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından başladı. Açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk olarak açılışın Beştepe'de yapılmasının yargı bağımsızlığına gölge düşürdüğü iddialarına yanıt verdi. Erdoğan açıklamasında "Millet adına görev yapan yargının milletin mekanında adli yıl açılışını yapması yargı bağımsızlığına gölge düşürmez" dedi. Erdoğan törene katılmayan Kılıçdaroğlu'na gödnermede bulunarak Yenikapı ruhunun korunması gerektiğini vurguladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 temmuz sonrası dünyanın sergilediği tavrı da eleştirerek, "O gece 30 küsür kişi darbecilerden öldü, 241 kişi darbe karşısında direnenlerden şehit oldu. Demek ki bizler darbecilere 'Vurun' diye talimat vermedik, 'Yakalayın, adalete teslim edin' dedik. Ey dünya hala bize hangi gözle bakıyorsunuz. Bu yaptığınız millete karşı terbiyesizlik değil mi?" dedi.
Gençlerbirliği Antrenmanında Sürpriz Evlenme Teklifi 01:26
Gençlerbirliği Antrenmanında Sürpriz Evlenme Teklifi 20 izlenme - 1 ay önce Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde sıradan bir Gençlerbirliği antrenmanını izlemeye gelen Halil Uğurlu ve Ebru Türkay, hayatlarının en önemli adımlarından birini çalışma sonunda futbolcuların alkış ve ıslıkları arasında attı. Halil'in evlenme teklifi için hazırladığı pankartı antrenman sonunda taşıyan futbolcular, genç çifte büyük bir sürpriz yaptı. Gördükleri karşısında şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemeyen Ebru, Halil'e "evet" cevabını verdikten sonra teknik ekip, futbolcular ve kulüp personelinin tebriklerini kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Okan Bayülgen'e Tepki Diriliş Ertuğrul'a Övgü 02:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Okan Bayülgen'e Tepki Diriliş Ertuğrul'a Övgü 90 izlenme - 9 ay önce TRT World için düzenlenen tanıtım gecesinde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Altın Kelebek ödül töreninde Okan Bayülgen ve Diriliş Ertuğrul dizisi ekibi arasında yaşananlara değinerek, Bayülgen'e tepki gösterdi. TRT World için düzenlenen tanıtım gecesinde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Altın Kelebek ödül töreninde Okan Bayülgen ve Diriliş Ertuğrul dizisi ekibi arasında yaşananlara değinerek, Okan Bayülgen'e tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları: Az önce Diriliş ekibine de söyledim. Onların o şekilde yorum yapmalarına hiç kafanıza takmayın. Siz milletin gönlünü kazandınız. Asıl ödül bu. "Baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş meğer" diyoruz ya. İşte mesele bu. Benim torunlarım bile bırakamıyorlar. Tamamını izlemek yetmiyor. Bir de özetini izliyorlar. Gönülleri fethetmiş bir dizi bu. Beyefendi izleyememiş. Fırsat bulursa izleyecekmiş. Kardeşlerim, başkaların bizi anlamasını ve hakkıyla anlatmasını beklemenin boş bir çaba olduğunu artık biz çok iyi biliyoruz.
Devlet Bahçeli Oyunu Kullandı 02:23
Devlet Bahçeli Oyunu Kullandı 229 izlenme - 3 yıl önce Her yıl kullandığı Beşevler Anıttepe Ortaokulu'nda oyunu kullanan MHP Lideri Devlet Bahçeli, oyunu kullandıktan sonra gazetecilerin sorularına cevap verdi.
Beştepe’ye F-16’ların Bomba Attığı Anlar! 01:05
Beştepe’ye F-16’ların Bomba Attığı Anlar! 65 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na atılan bombalar görüntülendi.Bunlar hakketen teröristmiş nasıl olurda beyinlerini yıkandı bu generallerin çok ilginç
Beştepe Harmancık Jen. 01:19
Beştepe Harmancık Jen. 331 izlenme - 7 yıl önce Kurtlar Vadisi Beştepe Jenerik. Kurtlar Vadisi Beştepe dizimiz 32.32.2032 yılında yayına girecektir. Hepinizin takip etmesini dileriz :) Emeğe saygı...
Ankara Beştepe'ya F16'dan Atılan Bombalar (Yeni Görüntüler) 01:42
Ankara Beştepe'ya F16'dan Atılan Bombalar (Yeni Görüntüler) 50 izlenme - 1 yıl önce Ankara beştepeye f-16'ların bombalama anı görüntüleri yayınlandı yeni beştepe bombalanma görüntüleri Yeni videolar için kanalıma abone olun
F16 Uçağının Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni Vrduğu Anlar 00:27
F16 Uçağının Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni Vrduğu Anlar 58 izlenme - 1 yıl önce Yaklaşık 1 saatlik sessizliğin ardından Ankara Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesinin bulunduğu civarı iki F16 uçağı bomba attı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Vatandaşa Simit Dağıttı 04:02
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Vatandaşa Simit Dağıttı 288 izlenme - 4 yıl önce 16 Şubat 2013 Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazından sonra, vatandaşlara simit dağıttı. Adnan Oktar Harun Yahya A9 TV Frekans : 12525 / 30000 /...
Beştepe'nin Bombalandığı O Korkunç An 04:50
Beştepe'nin Bombalandığı O Korkunç An 32 izlenme - 1 yıl önce Beştepe'nin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin bombalandığı anlarAnkara'daki kalkışmada Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin yakınlarına bomba atıldı.
Beştepe'de 1 Kilometrelik Türk Bayrağı 04:08
Beştepe'de 1 Kilometrelik Türk Bayrağı 62 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk bayraklarıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne yürüyüş düzenleyenlere, "Cumhuriyet Bayramımızın 92. yıl dönümünde 1 kilometre uzunluğundaki Türk bayrağımızla şuanda tüm Türkiye'ye, tüm dünyaya bir mesaj veriyorsunuz. Bu mesaj tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet mesajıdır" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Ülkeye Diz Çöktüremeyeceksiniz 00:34
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Ülkeye Diz Çöktüremeyeceksiniz 33 izlenme - 12 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe’de konuştu, salonda duygusal anlar yaşandı. Erdoğan, ”Bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalayamayacksınız, devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı sustutramayacksını, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz. Bu halka boyunduruk vuramayacaksınız” diyince duygusal anlar yaşandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ezan Okudu - Sabah Namazı Beştepe Millet Camii 03:07
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ezan Okudu - Sabah Namazı Beştepe Millet Camii 40 izlenme - 10 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ezan Okudu - Sabah Namazı Beştepe Millet Camii Recep Tayyip Erdoğan , Cumhurbaşkanlığı Külliyesi içinde bulunan Beştepe Millet Camii’nde sabah ezanını okudu.
Hpım0763-Yusuf Beştepe-Fatiha Suresi 00:35
Hpım0763-Yusuf Beştepe-Fatiha Suresi 97 izlenme - 6 yıl önce arabistanda hac mevsimindenazillide ikamet eden muhammed hoca nın oğlu mehmet öztürk'ün hoca nın çektiği fatiha uresini okuyan arap kızı.
Recep Tayyip Erdoğan | Beştepe Külliyesi | 17 Nisan 2017 (Logosuz) 28:24
Recep Tayyip Erdoğan | Beştepe Külliyesi | 17 Nisan 2017 (Logosuz) 7 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Referandum oylamasının ardından İstanbul'dan Ankara'ya döndü ve Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplanan vatandaşlara hitap etti ..... Recep Tayyip Erdoğan 17.04.2017
Cumhurbaşkanlığı Nöbetçilerinin Yeni Kıyafetleri 08:39
Cumhurbaşkanlığı Nöbetçilerinin Yeni Kıyafetleri 13 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanlığı Koruma Dairesi'ne bağlı polislerin üniformaları yenilendi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yayınlanan kanun hükmünde kararname ile Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'nın görevi polislere devretmesi sonrası, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde üniformalarda da değişikliğe gidildi. Cumhurbaşkanlığı Saygı Nöbetçileri'nin daha önce giydiği açık mavi tören üniformasının rengi turkuvaz oldu. Göğüs bölgesinde tek düğme ve işlemeler de değiştirilerek iki yanda olacak şekilde çift düğmeli oldu. Daha önce lacivert renkteki dik yakalar ise yine turkuvaz üzeri altın rengi işlemeli klasik yaka olarak tasarlandı. Askerlerin beyaz kaskları, polislerde yeni tasarımda altın sarısına çevrildi. Altın renkli tokalı beyaz palaskalar ise Cumhurbaşkanlığı Forslu sarı renkli palaskalarla yenilendi.
Bir Melek Var     M.k 08:28
Bir Melek Var M.k 111 izlenme - 6 yıl önce Sadece senin için...Söz Müzik Anıl Beştepe
Beştepe'de Liderler Zirvesi 00:28
Beştepe'de Liderler Zirvesi 26 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi, darbe girişimi karşısındaki kararlı tutumları sebebiyle teşekkür etmek ve önerilerini almak üzere, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde ağırladı.
İlkadım'ın Binası Beştepe Külliyesi Gibi Olacak 05:16
İlkadım'ın Binası Beştepe Külliyesi Gibi Olacak 5 izlenme - 4 ay önce İlkadım'ın binası Beştepe Külliyesi gibi olacak İlkadım'da yeni belediye hizmet binası yükseliyor .SAMSUN - İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 18 ay içerisinde tamamlanacak olan yeni belediye hizmet binalarının Beştepe Külliyesi gibi olacağını söyledi.