Hoşgeldiniz!

Beştepe

Beştepe'de Sabah Ezanını Erdoğan Okudu 03:11
Beştepe'de Sabah Ezanını Erdoğan Okudu 23.856 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu sabah Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki Beştepe Millet Camii'nde sabah ezanı okudu Yeni videolar için kanalıma abone olun
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Zikir 01:52
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Zikir 8.401 izlenme - 2 ay önce Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yer alan Beştepe Millet Camii, namaz sonrası Gâlibî zikrine ev sahipliği yapmış. Ben ilk kez gördüm sanırım 3 hafta kadar önce demokrasi nöbetleri devam ederken gerçekleşmiş. Bakalım daha neler göreceğiz?..
Beştepede Darbeci Askerlerle Güvenlik Güçleri Arasındaki Çatışmaya Ait Yeni Görüntü 00:58
Beştepede Darbeci Askerlerle Güvenlik Güçleri Arasındaki Çatışmaya Ait Yeni Görüntü 4.996 izlenme - 3 ay önce FETÖ'nün darbe girişiminin yaşandığı 16 Temmuz sabahı, Beştepe'deki Jandarma genel Komutanlığı'ndaki darbeci askerlerle güvenlik güçleri arasındaki çatışmaya ait yeni görüntü ortaya çıktı.
Ak Saray Tanıtım Filmi - Yeni Cumhurbaşkanlığı Binası 00:59
Ak Saray Tanıtım Filmi - Yeni Cumhurbaşkanlığı Binası 5.116 izlenme - 2 yıl önce Cihanşümul devletimizin Başkanlık sarayı amacıyla inşa ettiği, ancak günümüzde Cumhurbaşkanlığı yerleşkesi olarak kullanılan AK Saray'ın gece çekilmiş tanıtım filmini seyredeceğiz. İçerisinde nükleer saldırılara karşı korunmak amacıyla sığınaklar da varmış.
Beştepe’ye F-16’lar Bomba Attığı Anlar! 02:37
Beştepe’ye F-16’lar Bomba Attığı Anlar! 463 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na atılan bombalar görüntülendi.Bunlar hakketen teröristmiş nasıl olurda beyinlerini yıkandı bu generallerin çok ilginç
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Yapılan Cami 01:10
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Yapılan Cami 2.729 izlenme - 1 yıl önce Atatürk Orman Çiftliği'ne yapılan Ak Saray yerleşkesinde bulunan caminin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan caminin isminin Beştepe Millet Camii olduğunu söyledi. Caminin açılışında konuşan Erdoğan'ın konuşmasından şunlara vurgu yaptı. Beştepe Millet Camii milletimize hayırlı olsun. Bu caminin gerek mimarisi hem de konumu itibariyle ülkemize çok önemli katkılar sağladığına inanıyorum. İnşa edilen her cami bu topraklara vurduğumuz bir mühürdü. Her mühür bu coğrafyadaki tapu senetlerimizdir. Büyük bir mücadele sonunda yeniden tarihimizin kültürümüzün yeni bir sentezle ihya etmeyi, ayağa kaldırmayı başardık.Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni ana ve yardımcı binalarıyla en seçkin, en ihtişamlı örneklerinden biri olduğunu düşünüyorum. Günde beş vakit namaza işte o kubbelerin altında durulur. Camilerimin büyüklüğü ve güzelliği iftar kaynağıdır.İstanbul deyince Yeditepe aklımıza geliyorsa Ankara’yı da aynı özelliğe kavuşturuyoruz. Kocatepe ve Beştepe… Çevremizde bambaşka bir manzara var maalesef… Mısır ve Suriye’de yaşananlar tüm şiddetiyle devam ediyor. Orucun ve namazın yasaklandığı yerlerde sıkıntı çektiklerini biliyoruz. Hastalığını pençesinde olan kardeşlerimizi bildiğimizde sahur yapmak iftar açmak ağır geliyor. Camilerimizde evlerimizde yapılan ibadetlerin bereketiyle tüm Müslümanlar yaşadıkları sıkıntılardan kurtulacaklardır. Camini oturumu 5377 metrekaredir. Ana kubbe ve 4 yarım kubbeyle örtülüdür. Yarım kubbelerin bitiminde iki şerefe olan yüksekliği 60 metreyi bulan 4 adet minare mevcuttur. Ana kubbe iç çapı 21 metredir. Zeminden yüksekliği içten yaklaşık 30 metredir. Yarım kubbelerin iç çapı 8 metredir Taç kapı 2.80 genişliğindedir. Kapı mermer kapı ve metal süslemeler. Giriş yazısı. Rad suresi 24. Ayet ile taçlandırılmıştır. Toplam abdesthaneler 138 kişiye aynı anda hizmet vermektedir. (*Rad Suresi 24. Ayet: “Sabretmenize karşılık selâm sizlere. Dünya yurdunun sonucu (olan cennet) ne güzeldir!”) Ayetler devlet, hak, hukuk, doğruluk üzerine seçilmiştir. Yan cephelerde ve kubbelerde kullanılan bol miktardaki pencerelerde daha çok ışık kullanılması hedef edildi. Cami pencereleriyle vitraylarla kaplandı. Taç Kapısı ibadete gelenleri iç mekan doğru yönlendiriyor. Hat sanatı ve içeriğindeki mesajlarla cemaatin dikkatini kıbleye yönlendiriyor. Hemen karşımda kongre merkezinin inşaatı devam ediyor, yıl sonuna kadar tamamlanacak. Kamu kurumlarımız, bakanlıklarımız toplantılarını burada yapabilecek. 5 milyon cilt eser alabilecek şekilde cumhurbaşkanlığı kütüphanesinin de projesi bitiyor, 2 sene içinde tamamlanacak. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi de böylece tamamlanmış olacaktır dedi.
Cumhurbaşkanlığı Yerleşkesindeki Zikir Töreninin Görüntüleri 01:52
Cumhurbaşkanlığı Yerleşkesindeki Zikir Töreninin Görüntüleri 132 izlenme - 2 ay önce Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı yerleşkesinde bulunan Millet Camisi'nde 6 Ağustos günü yapılan toplu zikir yapıldığı iddia edildi... Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı yerleşkesinde bulunan Millet Camisi'nde 6 Ağustos günü yapılan toplu zikir yapıldığı iddia edildi. Videoyu dinci eski Ehl-i Sünnet TV'nin muhabiri Mücahid Cihad Han paylaştı. Cumhurbaşkanlığı yerleşkesi içinde yapılan zikirin görüntüleri çok tartışılacak cinsten. Onlarca kişi cami içerisinde zikir çekerken görüntüleri de sosyal medyadan paylaşıldı. Bu paylaşımın 30 Ağustos Zafer Bayramı gecesi yapılması ise dikkat çekti. Twitter'dan paylaştığı görüntelere Mücahid Cihad Han'ın, "Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bulunan Beştepe Millet Camiinde muhteşem zikrullah... Devletin merkezinde zikrullah" diyerek paylaştı.
Erdoğan: Bu Yaptığınız Terbiyesizlik 03:23
Erdoğan: Bu Yaptığınız Terbiyesizlik 122 izlenme - 2 ay önce Günlerdir merakla beklenen 2016-2017 Adli Yıl Açılış Töreni, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile hakim ve savcılar katılıyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de törene katıldı. KILIÇDAROĞLU VE FEYZİOĞLU KATILMADI İlk defa Beştepe'de düzenlenen törene CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu katılmadı. Tören İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından başladı. Açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk olarak açılışın Beştepe'de yapılmasının yargı bağımsızlığına gölge düşürdüğü iddialarına yanıt verdi. Erdoğan açıklamasında "Millet adına görev yapan yargının milletin mekanında adli yıl açılışını yapması yargı bağımsızlığına gölge düşürmez" dedi. Erdoğan törene katılmayan Kılıçdaroğlu'na gödnermede bulunarak Yenikapı ruhunun korunması gerektiğini vurguladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 temmuz sonrası dünyanın sergilediği tavrı da eleştirerek, "O gece 30 küsür kişi darbecilerden öldü, 241 kişi darbe karşısında direnenlerden şehit oldu. Demek ki bizler darbecilere 'Vurun' diye talimat vermedik, 'Yakalayın, adalete teslim edin' dedik. Ey dünya hala bize hangi gözle bakıyorsunuz. Bu yaptığınız millete karşı terbiyesizlik değil mi?" dedi.
İsrafil Yıldırım - Sana Emanet  - Recep Tayyip Erdoğan (Rap Müzik) 03:23
İsrafil Yıldırım - Sana Emanet - Recep Tayyip Erdoğan (Rap Müzik) 999 izlenme - 1 yıl önce Efendim kendisi Cumhurbaşkanına bir rap şarkısı yazmış. Daha önce de çeşitli ilahilerin rap coverlarını yapmış. Belçika'da yaşayan bir gurbetçimizmiş. İzleyelim..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe'de Sabah Ezanı Okudu 03:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe'de Sabah Ezanı Okudu 175 izlenme - 3 ay önce Beştepe'de Sabah ezanını Erdoğan okudu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Beştepe Millet Camii'nde sabah ezanını Recep Tayyip Erdoğan okudu
Beştepe'de Askerler Çıplak Teslim Oldu 03:32
Beştepe'de Askerler Çıplak Teslim Oldu 173 izlenme - 3 ay önce Jandarma Genel Komutanlığı’nda, askeri darbeye teşebbüs eden 200 asker polis tarafından gözaltına alındı. Askerler, üniformalarını çıkartarak çıplak halde gözaltı araçlarına bindi.
Beştepe’ye F-16’ların Bomba Attığı Anlar! 01:05
Beştepe’ye F-16’ların Bomba Attığı Anlar! 61 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na atılan bombalar görüntülendi.Bunlar hakketen teröristmiş nasıl olurda beyinlerini yıkandı bu generallerin çok ilginç
Ankara Beştepe'ya F16'dan Atılan Bombalar (Yeni Görüntüler) 01:42
Ankara Beştepe'ya F16'dan Atılan Bombalar (Yeni Görüntüler) 45 izlenme - 3 ay önce Ankara beştepeye f-16'ların bombalama anı görüntüleri yayınlandı yeni beştepe bombalanma görüntüleri Yeni videolar için kanalıma abone olun
F16 Uçağının Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni Vrduğu Anlar 00:27
F16 Uçağının Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni Vrduğu Anlar 49 izlenme - 3 ay önce Yaklaşık 1 saatlik sessizliğin ardından Ankara Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesinin bulunduğu civarı iki F16 uçağı bomba attı.
Mov02929-Ballık Kasabası-Yusuf Beştepe 06:08
Mov02929-Ballık Kasabası-Yusuf Beştepe 591 izlenme - 5 yıl önce ballık kasabası-yusuf beştepe
Beştepe'nin Bombalandığı O Korkunç An 04:50
Beştepe'nin Bombalandığı O Korkunç An 30 izlenme - 3 ay önce Beştepe'nin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin bombalandığı anlarAnkara'daki kalkışmada Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin yakınlarına bomba atıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ezan Okudu - Sabah Namazı Beştepe Millet Camii 03:07
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ezan Okudu - Sabah Namazı Beştepe Millet Camii 10 izlenme - 2 hafta önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ezan Okudu - Sabah Namazı Beştepe Millet Camii Recep Tayyip Erdoğan , Cumhurbaşkanlığı Külliyesi içinde bulunan Beştepe Millet Camii’nde sabah ezanını okudu.
Devlet Bahçeli Oyunu Kullandı 02:23
Devlet Bahçeli Oyunu Kullandı 225 izlenme - 3 yıl önce Her yıl kullandığı Beşevler Anıttepe Ortaokulu'nda oyunu kullanan MHP Lideri Devlet Bahçeli, oyunu kullandıktan sonra gazetecilerin sorularına cevap verdi.
Beştepe Harmancık Jen. 01:19
Beştepe Harmancık Jen. 324 izlenme - 6 yıl önce Kurtlar Vadisi Beştepe Jenerik. Kurtlar Vadisi Beştepe dizimiz 32.32.2032 yılında yayına girecektir. Hepinizin takip etmesini dileriz :) Emeğe saygı...
Beştepe'de Liderler Zirvesi 00:28
Beştepe'de Liderler Zirvesi 25 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi, darbe girişimi karşısındaki kararlı tutumları sebebiyle teşekkür etmek ve önerilerini almak üzere, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde ağırladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Ülkeye Diz Çöktüremeyeceksiniz 00:34
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Ülkeye Diz Çöktüremeyeceksiniz 13 izlenme - 2 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe’de konuştu, salonda duygusal anlar yaşandı. Erdoğan, ”Bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalayamayacksınız, devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı sustutramayacksını, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz. Bu halka boyunduruk vuramayacaksınız” diyince duygusal anlar yaşandı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Vatandaşa Simit Dağıttı 04:02
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Vatandaşa Simit Dağıttı 287 izlenme - 4 yıl önce 16 Şubat 2013 Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazından sonra, vatandaşlara simit dağıttı. Adnan Oktar Harun Yahya A9 TV Frekans : 12525 / 30000 /...
Beştepe'de 1 Kilometrelik Türk Bayrağı 04:08
Beştepe'de 1 Kilometrelik Türk Bayrağı 54 izlenme - 12 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk bayraklarıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne yürüyüş düzenleyenlere, "Cumhuriyet Bayramımızın 92. yıl dönümünde 1 kilometre uzunluğundaki Türk bayrağımızla şuanda tüm Türkiye'ye, tüm dünyaya bir mesaj veriyorsunuz. Bu mesaj tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet mesajıdır" dedi.
Demokrasi Nöbetine Katılan Gelinle Damat Beştepe'de 01:25
Demokrasi Nöbetine Katılan Gelinle Damat Beştepe'de 12 izlenme - 3 ay önce Demokrasi Nöbetine Katılan Gelinle Damat Beştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, demokrasi nöbeti için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gelen gelin ve damadı kabul etti.
Hpım0763-Yusuf Beştepe-Fatiha Suresi 00:35
Hpım0763-Yusuf Beştepe-Fatiha Suresi 95 izlenme - 5 yıl önce arabistanda hac mevsimindenazillide ikamet eden muhammed hoca nın oğlu mehmet öztürk'ün hoca nın çektiği fatiha uresini okuyan arap kızı.
Bir Melek Var     M.K 08:28
Bir Melek Var M.K 110 izlenme - 5 yıl önce Sadece senin için...Söz Müzik Anıl Beştepe
Gündemle İlgili Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı 06:12
Gündemle İlgili Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı 30 izlenme - 2 yıl önce Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu’nu (Türk-İş) ziyaretinin ardından basın mensuplarının gündeme ilişkin sorusunu cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sayın Başbakan’la bu konuyu görüştük. Ayın 19’unda Bakanlar Kurulu toplantısına Beştepe’de başkanlık edeceğim. Bunun dışındaki şeylerde Cumhurbaşkanı üzerinde kimse vesayet kurmaya kalkmasın. Cumhurbaşkanı, bu devletin başıdır. Bu devletin başı olarak da yetkisini kullanır” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Önemli Açıklamalar 19:39
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Önemli Açıklamalar 5 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe'deki iftar programında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Külliye'de verdiği iftarda gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Rusya ve İsrail ile normalleşme sürecini de değerlendirdi Erdoğan'ın konuşmasından satır başları: Terör eylemi kmden gelirse gelsin, Türkiye'yi köşeye sıkıştırma amacı taşıdığı açıktır. Dünya hala yapmakta olduğumuz operasyonlarımızın sivil vatandaşarımızı öldürmeye yönelik olduğunu düşünüyor. Dün akşam çocuk, sivil, kadın demeden vatandaşlarımızı öldüren teröristler değil mi? Burada özellikle algı oprasyonuyla polisimizi, askerlerimizi suçlu göstermeye çalışıyorlar. Dört tane rabiamız var. Birincisi Tek millet. İkincisi tek bayrak. Hilal bağımsızlığımızn ifadesidir. Yıldız şehidimzin ta kendisidir. Üçüncüsü tek vatan. Bizim vatanımızı asla bölemeyecekler. Bütün bu operasyonlar ne için yapılıyor? Vatan dediğimz kuru bir arazi değil. Vatan dediğimiz şehit kanlarıyla yoğurulmuş toprağın ta kendisidir. Bizim onu sonuna kadar koruma görevimiz var. Dördüncüsü tek devlet. Bizim Türkiye Cumhuriyeti'nden başka devletimiz olamaz. Türkiye Cumhuriyeti içinde ikinci bir yapılanmaya gidenlere burdan haberi veriyorum. İnlerine gireceğiz. Kaçanların sayıdı bine yakın. Cumhurbaşkanlığına da girmişler. Onlar üzerinde de çalışıyoruz. Enteresan olan şey şu: Pensilvanya'daki zat onlara şah damarından daha yakınmış. Ya bu ifadeyi nasıl kullanabilrsiniz? Biz kula kul olmayacağız. Biz sadece Allah'a kul olacağız. İnşallah Cumhuriyetimizin 100. yıldönümünü çok farklı kutlayacağız. Yolu olmayan medeniyetten bahsedemez. Suyu olmayan medeniyetten bahsedemez. Yarın Osmangazi Körüsü'nin açılışıyla yeni bir dönem başlıyor. Vakit nakittir anlayışından hareketle, vakti nakte dönüştürüyoruz. Yapılanları hazmademeyenler, şu anda ülkemize saldıranların, ülkemize saldırmasının en önemli nedeni büyüyen, güçlenen Türkiye'dir. 2018'in başında da dünyanın en büyük hava alanın açılışını yapacağız. Yılda 150 milyon yolcu kapasiteli bir havaalanı olacak. Neden Yeşilköy'ü bombaladılar? Bu sivil insanların ne günahı vardı? Bunlar cehennemde yerlerini hazırlarmışlar. "1 kişinin ölümüne neden olmak tüm insanığın ölümüne neden olmaktır" diyor dinimiz. Biz biliyoruz ki buralar tüm dünyaya bir sinyaldir. Burada verilen hizmet bereketlidir. Bu makan mazlumların yardımcısı olmayı sürdürecek bir makamdır. Biz acılarımızı yaşayacağız ama amacımızdan vazgeçmeyeceğiz. Şehit anneleri benim de annemdir. Türkiye'nin asıl felaketleri bu terör olayları değil, hedeflerinden vazgeçmesidir. Terör olaylarında verdiğimiz tüm şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı gazilerimize sağlık diliyorum. İstanbul'daki saldırı sonrasında arayan Putin'e, Obama'ya, Cameron'a, Pakistan Devlet Başkanı'na Suudi Arabistan Kralı'na, Katar Emiri'ne milletim adına teşekkür ediyorum. RUSYA İLE İLİŞKİLER Putin ile görüşmemiz önceden kararlaştırılmıştı. Gerçekten her iki ülke içinde çok faydalı bir görüşme yaptık. Sayın Putin ile Eylül'de Çin'de yapılacak G20 toplantısında görüşme kararı aldık. İlk adım olarak turizmde adımları atalım kararı aldık. Rusya ile aramızdaki ilişkiler çok çok iyi bir konumdaydı. Mesai arkadaşlarımıza verdikleri emek için teşekkür ediyorum. Bu sürece memnun olanlar vardı. İSRAİL İLE İLİŞKİLER Türkiye olarak biz hangi adımı atıyorsak atalım bu bilinmeliki karşılık milletlerin kazanımı adına bir adımdı. Kazan kazan politikasına göre bu adımları attık. Buralardaki hassasiyetimiz devam edecek. Biz İsrail ile olan ilişkilerimizi niye kesmiştik? Olay malum. Duruşumuzda o günden bugüne değişen olmadı. 3 başlık vardı. Bunun bir tanesi özürdü. Özürü Sayın Obama'nın yanında gerçekleştirdiler. Olayı yaşayan benim. Sen neyi gördün neyi bildin. Söylemidiğim şeyleri söylemişim gibi gösterenler var. İkinci başlığımız tazminattı. 20 milyon dolar 10 şehidimiz için tazminat olarak belirlendi. Bu kanın rakamı olur mu? Böyle bir tazminata karar verilmiş. Alır veya almaz. Siz kalkıpta Türkiye'den böyle bir yardım götürmek için günün Başbakanı'na mı sordunuz. Biz zaten bunları yapıyorduk. Ama gövde gösterisi olsun diye yapmadık. İsrail'in sözü var. Türkiye üzerinden her türlü yardımın Gazze'ye girmesine izin verilecek.
Bakanlar Kurulu, Çankaya Köşkü'nde Toplandı 02:02
Bakanlar Kurulu, Çankaya Köşkü'nde Toplandı 23 izlenme - 2 yıl önce Bakanlar Kurulu, Çankaya Köşkü'nde toplandı. Daha fazlası için http://www.sondakika.com/ http://www.izlesene.com/sondakikacom kanallarını takip edebilirsiniz..
erhan bülent 02:54
erhan bülent 40 izlenme - 7 yıl önce erhan bülent tarafindan yapilmiŞtir