Hoşgeldiniz!

Betmen Videoları İzle

Cihan Sevil - Kurtar Bizi Betmen 03:16
Cihan Sevil - Kurtar Bizi Betmen 528 izlenme - 5 ay önce Şarkı Sözleri: Burda da joker var Amerika kadar olmasada İnsanlar ölür katımda bile yaşamasakta Kanla büyür o aklımız hiç almasada Kimin umrunda seviyor gibi yapsakta Tipi aklımda sesi ruhumda Bırakmaz bizi hepimiz yalan olmadıkça Kurtar Kurtar Bizi Betmen Kurtar Kurtar Bizi Betmen Cihan Sevil'in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Kurtar Bizi Betmen" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Cihan Sevil Düzenleme: Koner Memili Yönetmen: Onur Cansız
Bedmen Yarasa Adam (1973 - 54 dk) 54:22
Bedmen Yarasa Adam (1973 - 54 dk) 872 izlenme - 2 yıl önce Gerçek kimliğini gizleme gereği duymayan, tamamen sexopalisini coşturmak için kostüm giyen bir Batman var karşınızda. Parende atmayı ve amuda kalkmayı seviyor. Robin'le beraber oturma odasında güreş tutarak formunu koruyor. Kötülere karşı nedenini bilmediği bir gücü var. İyilere ise yumrukları lokum, tekmeleri şekerleme oluyor. Ayrıca manitaları leblebi gibi yiyor namussuz.. Filmin çok alengirli bir konusu yok. Altan diye bir keltoş var, büyük bir mecmua sahibi. Yüzünde gram nur yok, nasipsiz bir tip. Bunun sahibi olduğu mecmua; "Yılın En Şık Giyinen 10 Kişisi" diye bir müsabaka tertipler. Ve bir sigorta şirketiyle anlaşıp kazanan bu 10 kişiyi sigortalatır. Sonrasında ne olduysa bu sigortalanan kişiler birbir ölmeye başlar. Her ölen kişi için sigorta şirketi 1 milyon ödüyordur dergiye. İşin içinde bir bit yeniği olduğu açıktır. Derginin sahibi Keltoş Altan'ın paraları cukkalamasından kıllanırlar ama ellerinde delil yoktur. Bedmen'den yardım isterler. İşi başarması karşılığında ikramiye alacağını öğrenen Bedmen, hemen striptizci Seher'i istenilen kıvama getirerek tahkikatı derinleştirir... Bedmen Yarasa Adam (1973) Yönetmen: Savaş Eşici Senaryo: Savaş Eşici Oyuncular: Levent Çakır, Emel Özden, Altan Günbay, Funda Ege
1973' de Vizyona Giren Filmler 12:09
1973' de Vizyona Giren Filmler 141 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasında da uyarlaması bulunan Şeytan filminin orjinali The Exorcist,Tarık Akan ve Halit Akçatepe'nin trajik filmi Canım Kardeşim,fantastik Türk Sineması'nın örneği olan Betmen Yarasa Adam ve Turist Ömer Uzay Yolunda o yıl gösterimdeydi.
Derece 50 Popo Belli 01:40
Derece 50 Popo Belli 241 izlenme - 2 yıl önce Türk Betmen'i halka yakın, toplumla iç içe yaşayan bir süper kahramandır. Kimliğini ve yüzünü açıkladığı için hem çok rahattır hem de kadınları kolayca elde etmektedir. Sonuçta her kadın bir süper kahramanla birlikte olmak ister. Videomuz ise eve hatun atıp sevgilisine hastayım numarası çeken betmen'nin, sevgilisi tarafından basılması esasına dayanmaktadır. Kahramanımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi http://www.otekisinema.com/?p=4238 adresinden bulabilirsiniz.
Sonunda bitti..? 00:05
Sonunda bitti..? 237 izlenme - 4 yıl önce Sonunda bitti..?
Süper Gücünüz Olsaydı Neler Yapardınız - Röportaj Meydanı 05:06
Süper Gücünüz Olsaydı Neler Yapardınız - Röportaj Meydanı 170 izlenme - 2 yıl önce Cumhura, Röportaj Meydanı ekibi bu soruyu sormuş ve onlarda bi güzel hayal dünyaları ile gerçekler arasında bağ kurarak yanıtlamışlar..