Hoşgeldiniz!

betmen

Cihan Sevil - Kurtar Bizi Betmen 03:16
Cihan Sevil - Kurtar Bizi Betmen 628 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Burda da joker var Amerika kadar olmasada İnsanlar ölür katımda bile yaşamasakta Kanla büyür o aklımız hiç almasada Kimin umrunda seviyor gibi yapsakta Tipi aklımda sesi ruhumda Bırakmaz bizi hepimiz yalan olmadıkça Kurtar Kurtar Bizi Betmen Kurtar Kurtar Bizi Betmen Cihan Sevil'in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Kurtar Bizi Betmen" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Cihan Sevil Düzenleme: Koner Memili Yönetmen: Onur Cansız
Süper Gücünüz Olsaydı Neler Yapardınız - Röportaj Meydanı 05:06
Süper Gücünüz Olsaydı Neler Yapardınız - Röportaj Meydanı 216 izlenme - 3 yıl önce Cumhura, Röportaj Meydanı ekibi bu soruyu sormuş ve onlarda bi güzel hayal dünyaları ile gerçekler arasında bağ kurarak yanıtlamışlar..
1973' de Vizyona Giren Filmler 12:09
1973' de Vizyona Giren Filmler 154 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasında da uyarlaması bulunan Şeytan filminin orjinali The Exorcist,Tarık Akan ve Halit Akçatepe'nin trajik filmi Canım Kardeşim,fantastik Türk Sineması'nın örneği olan Betmen Yarasa Adam ve Turist Ömer Uzay Yolunda o yıl gösterimdeydi.
Derece 50 Popo Belli 01:40
Derece 50 Popo Belli 266 izlenme - 3 yıl önce Türk Betmen'i halka yakın, toplumla iç içe yaşayan bir süper kahramandır. Kimliğini ve yüzünü açıkladığı için hem çok rahattır hem de kadınları kolayca elde etmektedir. Sonuçta her kadın bir süper kahramanla birlikte olmak ister. Videomuz ise eve hatun atıp sevgilisine hastayım numarası çeken betmen'nin, sevgilisi tarafından basılması esasına dayanmaktadır. Kahramanımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi http://www.otekisinema.com/?p=4238 adresinden bulabilirsiniz.
Sonunda bitti..? 00:05
Sonunda bitti..? 238 izlenme - 4 yıl önce Sonunda bitti..?