Hoşgeldiniz!

beyaz atlet

Yayın Yaparken Abisinin Gazabına Uğrayan Çocuk 00:30
Yayın Yaparken Abisinin Gazabına Uğrayan Çocuk 11.599 izlenme - 2 yıl önce yayın yaparken abisinden aldığı terlik darbeleri ile yere yığılan ufaklığı izliyoruz efenim... evet en heycanlı yerinde kesiliyor yine.
Beyaz Atletle Coşan Yurdum İnsanı 03:23
Beyaz Atletle Coşan Yurdum İnsanı 2.661 izlenme - 1 yıl önce Alev alan çiçekli şortu, hipnoz etkisi yaratan beyaz atleti ile bizlere adete görsel şölen sunan dansçı kardeşimizin müthiş roman dans performansını izleyelim efem. İyi seyirler.
Beyaz Atletle Meme Avuçlayarak Mafya Yönetmek 01:39
Beyaz Atletle Meme Avuçlayarak Mafya Yönetmek 3.333 izlenme - 3 yıl önce Eskiden mafya babası olmak bile ayrı güzeldi. Piknikteki aile babası gibi beyaz atlet, kumaş pantolon altında kundurayla metres memesi avuçlayarak ne paralar kazanıyorduk.
Mükemmel Sokak Lezzeti Yumurta 01:29
Mükemmel Sokak Lezzeti Yumurta 2.509 izlenme - 3 yıl önce Sitede daha yeniyim ve buraya yükleyecek video arayıp duruyorum. Aranızda komik ve ilginç şeyler bulup yükleyenler var ama ben bulamıyorum. Neyse... Son zamanlarda paylaşılan sokak yemeği videolarından etkilendim diyebilirim. Bu nedenle, bu yumurta pişiren amcayı bulabildim ekleyecek video ararken. Açıklama bile yapamıyorum, görüyorsunuz.
Amerika'nın Aradığı Adam ve Kötü Gülüşlü Arkadaşları 01:12
Amerika'nın Aradığı Adam ve Kötü Gülüşlü Arkadaşları 382 izlenme - 3 yıl önce Amcamızın Amerika'da cross yaparken sır gibi ortadan kayboluşunu kendisinden dinliyoruz.. Ve akabinde kötü adam gülüşlü arkadaşları...
Justin Bieber'ın Hayranları Karşısında Mala Bağlaması 04:59
Justin Bieber'ın Hayranları Karşısında Mala Bağlaması 265 izlenme - 2 yıl önce Genç kızların sevgilisi Justin'in bir konserinde verdigi tepki. Bi şok, bi mala bağlama, bi şeyin kafası böyle... Birlikte izliyoruz.
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Futbol Günleri 00:49
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Futbol Günleri 154 izlenme - 3 yıl önce Evden kolsuz beyaz atletlerini getirerek adeta takım formasyonu oluşturan daha yaşlı veteranlar ve nispeten genç olan karşıdaki takım kozlarını biraz garip bir yerde paylaşıyorlar.Tabi ki , Fatih Sultan Mehmet Köprüsü siz neresi sanmıştınız?