Hoşgeldiniz!

Beyaz Çorap Videoları İzle

En Gerçek Kesit Tecavüz Sahnesi 00:56
En Gerçek Kesit Tecavüz Sahnesi 2.980 izlenme - 1 ay önce Aslında çok da gülünecek bir şey yok ama insan onları bir arada görünce bile mutlu oluyor burada dursun istedim.
Dolu Geldim Boşaltıcam - Gerçek Kesit (Sarı Bıyık İçerir ) 00:28
Dolu Geldim Boşaltıcam - Gerçek Kesit (Sarı Bıyık İçerir ) 1.738 izlenme - 1 ay önce Sarı Bıyık çay ocağında beklerken aniden mafya kılıklı bir adam gelir ve dükkanı ne zaman boşaltıcağını sorar.Bu ilginç boşaltma muhabbetini hep beraber izleyelim.
Gerçek Kesit - Bedel (Sünepe Herif ve Hacer) 49:43
Gerçek Kesit - Bedel (Sünepe Herif ve Hacer) 1.225 izlenme - 2 ay önce "Merhaba, bu defa Hacer Yücel'in hırslarının ve sorumsuzca yaşamasının bedelini nasıl ödediğini birlikte izleyeceğiz. Hacer kendisinden başka kimseyi düşünmeyen, aile değerlerine fazla önem vermeyen ve yalnızca parayı seven birisidir. Kendisini sürekli olduğundan farklı göstermekte, annesi ve kardeşi Nihat ile birlikte yaşamaktadır. Nihat ablasını sevmekte ve onun bu tavırlarını hoş görmektedir."
Gerçek Kesit - Psikopat 46:59
Gerçek Kesit - Psikopat 3.330 izlenme - 1 yıl önce Gerçek Kesit severlere selamlar... Daha evvel onlarcası bulunan bölümlerin tam halleri Youtube'a "Crescent Day" isimli kullanıcı tarafından yükleniyor. Sarı Bıyık'ın ustalık eserlerinden olan "Psikopat" karşınızda... İyi seyirler...
Gerçek Kesit - Lanetli Gömü 54:43
Gerçek Kesit - Lanetli Gömü 1.755 izlenme - 1 yıl önce Gerçek Kesit severlere selamlar... Daha evvel onlarcası bulunan bölümlerin tam halleri Youtube'a "Crescent Day" isimli kullanıcı tarafından yükleniyor. "Lanetli Gömü" ile seri başlıyor. İyi seyirler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54973/lanetli-gomu-bir-korku-filmi-vaktinize-yazik-lan
Gerçek Kesit - Helva Cinayeti (Tamamı) 45:39
Gerçek Kesit - Helva Cinayeti (Tamamı) 1.566 izlenme - 1 yıl önce günün en şık hareketi flash tvden geldi adamlar gerçek kesit arşivini kamuoyuyla paylaştı ve bizde efsanevi helva cinayetinin tamamını izleme şansını elde ettik..sağol varol flash tv..
Gerçek Kesit - Büyük Olmak İsteyen Adam (Helva Cinayeti) 02:04
Gerçek Kesit - Büyük Olmak İsteyen Adam (Helva Cinayeti) 1.208 izlenme - 2 yıl önce Gerçek Kesit'in usta oyuncuları Öfkeli adam ve Beyaz çorapdan bir yaşam mücadelesi öyküsü. Öfkeli adamın yer yer hayalleriyle süslediği paranın güç demek olduğunu anladığı ve para kazanmak için iyice hırslanıp gaza gelmesini anlatan "Helva Cinayeti".
Ahmet Hakan Erbakan'ın Evinde (1996) 01:00
Ahmet Hakan Erbakan'ın Evinde (1996) 779 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Hakan Kanal 7'de çalışırken başbakan olan Necmetttin Erbakan ile başbakanlığın ilk gününde röportaj yapmıştı. O röportajın giriş kısmını izliyeceğiz.
Gerçek Kesit - Şeytan 51:55
Gerçek Kesit - Şeytan 716 izlenme - 1 yıl önce Gerçek Kesit'in tam bölümlerine devam... Bu bölümde Sarı Bıyık, Kaleci Saçlı Adam ve Sünepe Kadın arasında bir aşk üçgeni işleniyor. Ayrıca yanlış anımsamıyorsam, rahmetli anneannem ile izlemiştik bu bölümü; Allah rahmet eylesin.
Geçmişten Günümüze Gerçek Kesit 02:37
Geçmişten Günümüze Gerçek Kesit 162 izlenme - 8 ay önce Gerçek Kesit'in en doğal, en eski bölümlerden yapılmış enfes kesit sizlerle...
Gerçek Kesit - Beyaz Çorap ve Evden Kaçan Kızı 02:03
Gerçek Kesit - Beyaz Çorap ve Evden Kaçan Kızı 523 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Çorap ve hanımı o gece eve gelmeyen kızlarını merak içerisinde beklemektedirler. Beyaz Çorap meraktan sigara üstüne sigara içmekte ama muhteşem aletini asla üstünden çıkartmamaktadır, çareyi kızlarının arkadaşları Evrim'i aramakta bulurlar. Evrim ise onlara acı haberi verir, kızları balkabağına dönüşmemek için gece 12'den önce yavuklusuyla birlikte kaçmıştır.
magandalar 01:40
magandalar 3.717 izlenme - 9 yıl önce maganda beyaz çorap kıro alemcilerin yeri pala bıyık keko kamil kıllı kro komik recep ivedik şahan cem yılmaz arok
Gürdal Abiyle Ateşli Dakikalar 01:56
Gürdal Abiyle Ateşli Dakikalar 692 izlenme - 2 yıl önce Flash tv nin tv filmi formatında ki "Hata Kimde ?" adlı muhteşem ötesi filminin muhteşem başrol oyuncusu Kırmızı tişört, Beyaz çorap, Kundura üçgeni ile bütünleşen Gürdal Abinin yer yer kendinden geçtiği gündüz düşleri sizlerle
Gerçek Kesit - Çay Söylim mi? 02:03
Gerçek Kesit - Çay Söylim mi? 426 izlenme - 2 yıl önce Ömrünü çay söylemeye adamış adamın çay söyleme girişimleri... Gerçek Kesit'in efsane isimlerinden Beyaz Çorap'ın dükkanını Kaleci Saçlı Adam'a satması sırasında 40 yaşındaki dükkan çırağının sürekli çay içer misin girişimleri bonus olarak da son saniyelerde Sarı Bıyık ve Çakma Mükremin içerir.
Sünepe Herif II - Gerçek Kesit 05:22
Sünepe Herif II - Gerçek Kesit 349 izlenme - 1 yıl önce Kocası Sarı Bıyığın ebedi istirahatgahına ulaşmasında bir numaralı sebeb olan Hacer kesinlikle ve kesinlikle kocasıyla mezara girmek istediği için, Emlakçı Yavuz Bey'in (By Beyaz Çorabı) kapatması olma yolunda hızla ilerlemektedir. Mazlumun ahını alan Hacer kesitin 3:33 saniyesinden itibaren her türlü zulmü dostu Yavuzdan görecektir. 3:37-3:40 bir daha benimle bu ses tonuyla konuşma repliğinden sonra çekici erkek Yavuz'un tokadıyla dünyası kararan Hacer iyiyden iyiye çökmüştür. Hacer'in kardeşi Kaleci Saçlı Adam'ın kahvede ablasının yaşadığı ilişki ile doğru orantılı namus sorunsalına ise kahvecinin Kaleci Saçlı Adamı kahveden kovarak son vermiştir. Dikkat çekici bir ayrıntı da Kaleci Saçlı Adamın ensesindeki aslan yelelerini kestirmiş olarak karşımıza çıkmasıdır. Kesiti özetleyen cümleyi ise Hacer'in Annesi özetlemekteydi. " Bu kadar ısrarlarımıza rağmen Haceri evimize dönderemedik. " Kesitin İlk Bölümü : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/27755/gercek-kesit---sunepe-herif Orjinal Müziği : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2009/gercek-kesit-original-soundtrack Gerçek Kesit felsefesini Flash Tv'den sonra internet aleminde en çok yayılmasını sağlayan, eklediği videolarla sadece Gerçek Kesiti değil tüm Flash Tv programlarını özellikle de Yalçın Çakır'a önemli popüler kazandırmış dostum belizzzz'e sonsuz saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Teşekkürler belizzzz Kesitin sonu henüz bulunamıştır.
Çeşitli Sanatçılar - Puçe Sıpe (Beyaz Çorap) 05:38
Çeşitli Sanatçılar - Puçe Sıpe (Beyaz Çorap) 417 izlenme - 4 yıl önce Çeşitli Sanatçılar - Puçe Sıpe (Beyaz Çorap) - Nesilden Nesile Zazaca 2 - Kürtçe Müzik
Deli Dumrul - Sevdim mi Adam Gibi Severim 01:28
Deli Dumrul - Sevdim mi Adam Gibi Severim 191 izlenme - 2 yıl önce Deli Dumrul'da Fatoş ve Dumrul'un aşk sahnesi. Yeni filmlerimizden haberdar olun: http://bit.ly/avsarfilmler ''Ben Dumrul, Deli Dumrul. Ben var ya; avucu nasır, pabucu hasır, isot yemekten kıçı basur bir Anadolu çoçuğuyum. İcabında Beyoğlu, Nişantaşı, Etiler'i yakar; icabında silahımın namlusuna gül takarım. İcabında bu dünyanın anasını satar, icabında sokaktaki yetim eniklere bakarım. Ve ben var ya, sevdim mi adam gibi severim. Ama kalbinde bize yer yoksa güzelim; farketmez, ben ayakta da giderim.'' Başrollerinde Emir Benderlioğlu, Sema Öztürk ve Arzu Yanardağ'ın oynadığı "Deli Dumrul - Kurtlar Kuşlar Aleminde" filminden eğlenceli bir sahne. Film hakkında bilgi: http://tr.wikipedia.org/wiki/Deli_Dum...
Uzayda Futbol Oynamak 01:12
Uzayda Futbol Oynamak 56 izlenme - 2 yıl önce Nasa'da görevli ABD'li Reid Wiseman ve Steve Swanson ile Alman Alexander Gerst adlı kozmonotlar Brazilya'daki Dünya Kupası için bir video hazırlayıp ülke takımlarına başarılar dilemişler.
 Uzayda Futbol Oynamak 01:12
Uzayda Futbol Oynamak 16 izlenme - 3 yıl önce Nasa'da görevli ABD'li Reid Wiseman ve Steve Swanson ile Alman Alexander Gerst adlı kozmonotlar Brazilya'daki Dünya Kupası için bir video hazırlayıp ülke takımlarına başarılar dilemişler.