Hoşgeldiniz!

beyaz ejder

Yugioh Gx 180. Bölüm (Anime) 20:00
Yugioh Gx 180. Bölüm (Anime) 5.384 izlenme - 2 yıl önce İçerisinde bir çok illu simgeleri barındıran ve benim en sevdiğim ve etkisinden hala (!) kurtulamadığım animelerden biri, bunun türkçe düblajlı hali vardır elbet ama ben bulamadım. Asıl konusu: Efsaneye göre bundan beş bin yıl önce, eski Mısır Firavunları, Düello Canavarları'na çok benzeyen sihirli bir oyun oynarlardı. Bu eski oyun, geleceği görmeye ve nihayetinde birinin kaderini tayin etmeye yarayan büyülü bir törenide barındırıyordu. Onlar bu oyuna "Gölge Oyunu" diyorlardı. Oyunda, çok fazla sihir, büyü ve vahşi yaratık kullanıldığından, oyunun kontrolden çıkması ve dünyayı yok etme tehlikesi oluşturması çok uzun sürmedi. Ancak, cesur bir Firavun bu duruma müdahale etti ve dünyanın yok oluşunu engelledi. Yuugi Mutou'nun büyükbabası, ona kimsenin çözemeyeceği eski bir Mısır Yap-Bozu hediye eder ama Yugi parçaları bir araya getirince, hayatı sonsuza kadar değişir.
Yu-Gi-Oh 19:03
Yu-Gi-Oh 536 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzda izlediğimiz efsane çizgi filmlerden yu-gi-oh ilk bölümü ve mavi gözlü beyaz ejderin belleklerimize girip efsaneleştiği o anlar.
the white dragon 01:00
the white dragon 641 izlenme - 7 yıl önce genç bir asilzade imparatorluk saryından bir prense aşık olur.kaza ile beyaz ejderin dövüş sanatı becerilerini elde etmiştir.yeni olmasına rağmen eğer iyi işler için kullanırsa küçük beyaz ejder olmanın kesin avantajları olduğunu fark eder.ünlü katil chicken feathersın onun sevgili prensini öldürme planları yaptığını keşfettiğinde bunu engellemek için tek yolun katili öldürmek olduğuna karar verir.birden çok başarısız denemeden sonra merhamet duygusu büyümeye ve kör katili anlamaya başlar..
beyaz ejder konser 01:46
beyaz ejder konser 308 izlenme - 9 yıl önce konser sahnesi
the white dragon fragmanı 1 01:00
the white dragon fragmanı 1 133 izlenme - 6 yıl önce genç bir asilzade imparatorluk saryından bir prense aşık olur.kaza ile beyaz ejderin dövüş sanatı becerilerini elde etmiştir.yeni olmasına rağmen eğer iyi işler için kullanırsa küçük beyaz ejder olmanın kesin avantajları olduğunu fark eder.ünlü katil chicken feathersın onun sevgili prensini öldürme planları yaptığını keşfettiğinde bunu engellemek için tek yolun katili öldürmek olduğuna karar verir.birden çok başarısız denemeden sonra merhamet duygusu büyümeye ve kör katili anlamaya başlar..