Hoşgeldiniz!

beyaz eşya

Atiye Deniz - Beyaz Eşya (2009 Yeni Hq Klip) 03:22
Atiye Deniz - Beyaz Eşya (2009 Yeni Hq Klip) 59.320 izlenme - 9 yıl önce atiye deniz-beyaz eşya-hq klip
Arçelik Reklamı 01:01
Arçelik Reklamı 3.822 izlenme - 5 yıl önce Hazırlayan : Uğur Sancak
Paranın İzi   5 Şubat 2016 27:25
Paranın İzi 5 Şubat 2016 2.558 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın önde gelen ekonomi merkezleri ve Türkiye'deki gelişmeler Emin Çapa ve Ebru Baki'nin sunumuyla "Paranın İzi"nde ekrana geliyor.
Beyaz Eşyaları Yandex'te Ara! 00:34
Beyaz Eşyaları Yandex'te Ara! 3.371 izlenme - 4 yıl önce Beyaz eşya ve küçük ev aletlerini Yandex’te arayın evinize uygun fiyat marka ve ölçüdeki ürünü Yandex kolayca bulsun!
Çamaşır Makinesi Nasıl Dağıtılır ? 05:30
Çamaşır Makinesi Nasıl Dağıtılır ? 2.226 izlenme - 4 yıl önce Çamaşır Makinesi Nasıl Dağıtılır ? 07.05.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Çamaşır Makinesi Nasıl Dağıtılır ?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kombi Kart Tamiri Servisi Malatya 00:21
Kombi Kart Tamiri Servisi Malatya 2.158 izlenme - 3 yıl önce Kombi Kartları Tamiri. http://www.kombikartlaritamiri.com Küçük Mustafa paşa mahallesi ipekçi sokak no :3/B MALATYA / MERKEZ İletişim: Cep: 0 536 392 89 21 Tel&faks: 0 422 323 01 87
Toyota Avensis Yol Bilgisayarı Tamiri 01:04
Toyota Avensis Yol Bilgisayarı Tamiri 1.332 izlenme - 3 yıl önce Kombi Kartları Tamiri. http://www.kombikartlaritamiri.com Küçük Mustafa paşa mahallesi ipekçi sokak no :3/B MALATYA / MERKEZ İletişim: Cep: 0 536 392 89 21 Tel&faks: 0 422 323 01 87
25 Yıllık Ustadan Kadınlara Fazla Deterjan Uyarısı 03:02
25 Yıllık Ustadan Kadınlara Fazla Deterjan Uyarısı 704 izlenme - 3 yıl önce Beyaz eşya tamircisi Fatih Bank, kadınların fazla deterjan kullanımı sonucunda çamaşır makinalarının gördüğü zararı çektiği görüntüler ile anlattı. Bank, çamaşır makinasının zarar görmemesi ve çamaşırların daha iyi yıkanması için bir çay bardağı deterjanın yeterli olacağını aktardı. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan görüntü yüz binler tarafından izlendi. Ankara’nın Sincan ilçesinde 25 yıllık beyaz eşya tamircisi olarak çalışan Fatih Bank’ın sosyal medya hesabı üzerinden fazla deterjan kullanımı konusunda paylaştığı görüntüler yüz binler tarafından izlendi. Çamaşır makinası bozulan bir müşterisinin evine giden Bank, arızanın fazla deterjan kullanımı sonucunda meydana gelmesi sebebiyle kendi tarzıyla kadınlara fırça çekerek, uyarılarda bulundu. “Çamaşır makinalarına fazla deterjan atarsak ne olur?” diyerek görüntüye başlayan Bank, çamaşırların iyi yıkanması için fazla deterjan atan kadınlara tepkisini dile getirdi. Çamaşır makinasının deterjan koyma kapağını açarak içerideki görünmeyen kısımda biriken deterjanları gösteren Bank, yemek kaşığı ile katılaşan deterjanları kazıdı. Kendi tarzıyla kadınlara sitemde bulunan Bank, fazla deterjan atmanın çamaşırları daha iyi yıkamayacağını ve makinaya zarar vereceğini söyledi. Bir çay bardağı deterjanın çamaşırların temizlenmesi için yeterli olacağını aktaran Bank, “Sana mı kaldı nereden biliyorsun çok deterjanla çamaşırların temiz yıkanacağını” diyerek kadınlara tepkisini dile getirdi. Bank, çamaşır makinalarının dışarıdan tertemiz gözüktüğünü ama deterjan kapanının çıkartılması sonucunda makinanın durumunun ortaya çıktığını kaydetti. “Kocanızın parası çok al deterjanı, al deterjanı” diyerek fırçasına devam eden Bank, kadınlara, “Beni sinirlendirmeyin kız” diyerek sitemine devam etti. Bank’ın sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı diğer görüntülerde ise banyolara kurulan çamaşır makinalarının nemden gördüğü zarar anlatılıyor. Eline aldığı hortumla çamaşır makinasını baştan aşağı yıkayan Bank, banyoda duran çamaşır makinasının nemden gördüğü zarar ile çamaşır makinasının suyla yıkanmasında gördüğü zararın aynı olduğunu söyledi.
Buzdolabı Stickerları 02:57
Buzdolabı Stickerları 918 izlenme - 3 yıl önce Buzdolabı Stickerları 70X180 cm ölçülerindedir (Dilerseniz Özel Ölçüde Yaptırabilirsiniz) Tek parça olarak gönderilecektir. Buzdolabınızın kapak ölçüsüne göre keserek ayarlama yapabilirisiniz. Su, nem ve kimyasallara karşı korumalı olarak özel bir malzeme ile kaplanmıştır. Çizilmez, sudan nemden etkilenmez. Buzdolabınızı sıra dışı farklı bir görüntüye kavuşması için hazırlanmış stilize uygun olan buzdolabı stickerını seçebilirsiniz Buzdolabı sticker modelinize uygun bulaşık makinası stickerıda yaptırıp takım olarak kullanabilirsiniz.. Uygulaması oldukça kolaydır.Beyaz Eşyalarınıza Hayat verin. İster mutfaktaki dolaplarınıza uygun renk ve model seçebilir isterseniz güzel manzara resimleri tercih edebilirsiniz seçim tamamen sizin.Beyaz eşyalarınıza uygulanan stickerlarımız, bir anda yaşam alanınızın ruhunu değiştirecek. Birbirinden farklı stickerlarımız Mutfaklarınızda ki yerini almak İçin sabırsızlanıyor. - Kendinden yapışkanlı stickerlarımızı dilediğiniz yüzeye hiç çaba harcamadan kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.
Türkiye’nin En Büyük Yenileme Hareketini Arçelik Başlatıyor (Kısa Versiyon 3) 00:29
Türkiye’nin En Büyük Yenileme Hareketini Arçelik Başlatıyor (Kısa Versiyon 3) 699 izlenme - 4 yıl önce Markası ne olursa olsun eski beyaz eşya ve televizyonlarınızı evinizden alıyor, yepyeni Arçelik'lerle 500 TL’ye varan indirimle değiştiriyoruz.
Kombi Kartları tamiri Malatya 02:16
Kombi Kartları tamiri Malatya 779 izlenme - 3 yıl önce Kombi Kartları Tamiri. http://www.kombikartlaritamiri.com Küçük Mustafa paşa mahallesi ipekçi sokak no :3/B MALATYA / MERKEZ İletişim: Cep: 0 536 392 89 21 Tel&faks: 0 422 323 01 87
Sevdiğinizin Cevabı Burada! 00:36
Sevdiğinizin Cevabı Burada! 904 izlenme - 3 yıl önce Konu teknolojiyse dost acı söyler, düşük fiyat ve 50.000’e varan ürün çeşidi isteyen Media Markt'ı tercih eder.
Sahiden Mi? Yoo Sahibinden 00:16
Sahiden Mi? Yoo Sahibinden 1.110 izlenme - 9 yıl önce alışveriş kategorisine yönelik bu film, beyaz eşyadan mobilyaya, her türlü eşyanın portal üzerinden alınıp satılabileceğini gösterirken aynı zamanda da ev hanımlarının da boş zamanlarını değerlendirerek gelir elde edebileceklerini vurguluyor.
Servise Kızıp Bulaşık Makinesini Yakan Vatandaş 02:06
Servise Kızıp Bulaşık Makinesini Yakan Vatandaş 120 izlenme - 7 ay önce Gebzeli vatandaş arızalı çıkan bu sebeple iade etmek istediği bulaşık makinesiyle 7 yıl uğraştı. Vatandaş makineyi bugün ateşe verdi, “Çalışmıyor bari yakalım, ısınalım” dedi.
Vestel Reklamı 06:53
Vestel Reklamı 626 izlenme - 5 yıl önce Hazırlayan : Uğur Sancak
İnceleme: Tunçmatik SurgePro 1 03:11
İnceleme: Tunçmatik SurgePro 1 307 izlenme - 5 yıl önce
Hotpoint  Bulaşık Makinesi Rezaleti 07:00
Hotpoint Bulaşık Makinesi Rezaleti 382 izlenme - 3 yıl önce Hotpoint Bulaşık makinası almayın. Hotpointden bulaşık makinası aldım, rezalet...! kurutmuyor , yıkamıyor, koku yapıyor,bulaşıkları çiziyor, durulama yapmıyor, bardakların içini yıkamıyor yıkadığı hiçbir bulaşık temiz değil hepsinin bulaşığını iyice birbirine bulaştırıp bırakıyor bardaklarım sarardı, tabaklarımız çizildi, 1 kuruş para vermeye değmez sakın ha sakın Hotpointten ürün almayın....!
Al Bunu Alamaz mısın ? 00:39
Al Bunu Alamaz mısın ? 304 izlenme - 4 yıl önce Daha önce ufak tefek hırsızlıklar ile karşılaşmıştık ama bu seferki yok artık lebron james dedirticek cinsten. Beyaz eşya ve bilgisayar ürünleri satışı yapan iş yerine müşteri gibi gelen 5 kadın, 19 inch büyüklüğünde bir LCD ekranı çalarken, hırsızlık olayı güvenlik kamerasınca kaydedildi. Yabancı dilde konuşan kadınlardan çok az Türkçe bileni, tost makinesi almak istediğini belirterek iş yeri sahibini oyalarken, kadınlardan biri iş yerindeki 19 inch büyüklüğündeki bilgisayar ekranını alarak yanında duran kadına verdi. Bu kadın da ekranı eteğinin altına yerleştirerek iş yerinden ayrıldı.
Ev Hanımlarına Sinirlenen Servis Yetkilisi 02:03
Ev Hanımlarına Sinirlenen Servis Yetkilisi 331 izlenme - 4 yıl önce Çamaşır makinelerinin, hatalı kullanıma bağlı oluşan arızaları konusunda çok dolu olduğu her halinden anlaşılan servis yetkilisi, kullanım hatalarını eğlenceli ve iğneleyici bir dille anlatıyor.
Süleymanoğlu Şirketler Grubu 04:29
Süleymanoğlu Şirketler Grubu 285 izlenme - 5 yıl önce Süleymanoğlu Şirketler Gurubu ( Süleymanoğlu Beyaz Eşya, Kütahya Kimya Black Strong, Modilya Collectıon Mobilya Ve Ahşap Ürünleri ) Tanıtımı
Akıllı Alışveriş - Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Edersiniz? 21:28
Akıllı Alışveriş - Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Edersiniz? 314 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Edersiniz? birçok Kişiye Sorduk; Markası, Garantisi Ve Nerji Tasarrufu Yanıtını Aldık. peki Beyaz Eşyada Kalite Nasıl Anlaşılır? uzman Görüşüne Göre Beyaz Eşyaların -üzerinde Ce İşareti Olmasına, -enerji Etiketi Taşımasına Ve -kullanma Klavuzu İle Garanti Belgesi Olmasına Dikkat Edilmesi Gerekiyor. akıllı Alışveriş'in Üçüncü Bölümü...
FACTORH OTOMASYON miksan menteşe montaj makinesi 02:12
FACTORH OTOMASYON miksan menteşe montaj makinesi 52 izlenme - 1 yıl önce FACTORH OTOMASYON otomasyon uygulamaları, dairesel ve doğrusal vibratörler, montaj makineleri, otomatik delik delme diş çekme uygulamaları, otomatik vida takma makineleri ve ürüne özel makine üretir www.factorh.com.tr
Evmak Beyaz Eşya Unutulmayanlar 13:51
Evmak Beyaz Eşya Unutulmayanlar 223 izlenme - 10 yıl önce biz bir aileydik herkes dosttu bize gıptayla bakardı:d
beyaz eşya ambalaj MOV 00:28
beyaz eşya ambalaj MOV 85 izlenme - 6 yıl önce
Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Özel Röportaj 29:11
Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Özel Röportaj 28 izlenme - 1 yıl önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, Doğan TV Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'e konuk olduğu canlı yayında Varlık Fonu'na yapılan şirket devirleri, yabancıya konut satışı, beyaz eşya ve mobilya sektörlerinde yapılan vergi indirimi gibi konularda önemli açıklamalar yaptı.
Beyazesyabayim.com Tanıtım Videosu 01:03
Beyazesyabayim.com Tanıtım Videosu 5 izlenme - 4 ay önce www.Beyazesyabayim.com mağazalarının temeli 1996 yılında ''Öz Başak Ticaret'' olarak başladı. Beyazeşyabayim ve bayisi olduğumuz diğer grup markalarımızla ( Arçelik, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Opet, Shell, Araç Muayene İstasyonu ) birlikte, yenilikçi, teknolojiyi takip eden ve kullanan, kalite ve güvenceye önem vererek tüketici ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretip, kullanıma sunan bir bakış açısına sahiptir. Beyazeşyabayim mağazalarının ilke ve prensipleri, mesleğin saygınlığını ve mesleki hakları korumak için çaba göstermek, saydam ve güvenilirlik amacını benimseyerek ayrımcılığa düşmeden tüm müşterilerine aynı mesafade durmak, firmanın standartlarını ve kalitesini yükseltmek için teknolojiyi takip etmek, temel değerlere bağlı prensip kararlar almak, sosyal kültürel birikim ve çalışanlarının motivasyonu için toplantılar düzenlemek. Günümüz koşullarında yaşanan hızlı değişim sürecinde bu gelişmelere ayak uydurabilmek, temel değerlerimiz olan dürüstlük, azim ve yardımseverlik ile yol haritamızı şekillendirmek, yönetici ve çalışanlarla büyük ve güçlü bir ekip olmayı sağlamak, bu büyük ve güçlü ekip ile mağaza sayısını ve bayilik ağını çoğaltarak, siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi ve daima en iyisi olmak vazgeçilmez hedefimizdir. Şuanda aktif olarak Diyarbakır ili Huzurevleri semtinde bir üç katlı Areçlik Showroom ve yine Diyarbakır ili Yenişehir- Ofis semtinde en işlek cadde üzerinde Arçelik Mağazamız ile aktif 350.000’ ni aşmış müşteri kitlesiyle beyazeşya sektöründe bölge satış birinciliğini ve il satış birinciliğini yıllardan beridir elimizde tutmaktayız. Mağazalarımızda bayisi olduğumuz Arçelik marka ürünlerinin birçoğunu görme imkanıyla hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Arçelik'te, 04:08
Arçelik'te, "Ar" damarı çatlamış. 8 izlenme - 9 ay önce Arçelik mi ASLA.
Kayseri Beyaz Eşya Deposunda Patlama: 1 Ölü 03:51
Kayseri Beyaz Eşya Deposunda Patlama: 1 Ölü 16 izlenme - 2 yıl önce Beyaz eşya deposunda patlama: 1 ölü Kayseri'de ikinci el beyaz eşya deposunda meydana gelen tüp patlamasında, işyeri sahibi 36 yaşındaki Mehmet Arın hayatını kaybetti.
Bahçelievler'de Beyaz Eşya Mağazası Soygunu 01:39
Bahçelievler'de Beyaz Eşya Mağazası Soygunu 1 izlenme - 4 ay önce Bahçelievler'de beyaz eşya mağazası soygunuİSTANBUL - Bahçelievler'de bulunan bir beyaz eşya mağazasına giren kimliği belirsiz kişiler yaklaşık 10 bin lira değerinde ürün çaldı.
Bit Pazarındaki Beyaz Eşyalar Sular Altında Kaldı 00:28
Bit Pazarındaki Beyaz Eşyalar Sular Altında Kaldı 2 izlenme - 11 ay önce Bit pazarındaki beyaz eşyalar sular altında kaldıİSTANBUL - İstanbul'da etkili olan şiddetli yağışın ardından Yenibosna Bit pazarındaki dükkanlar nasibini aldı.