Hoşgeldiniz!

beyaz gömlek

Elmalı Türküsüyle Kendinden Geçen Beyaz Gömlekli Amca 03:55
Elmalı Türküsüyle Kendinden Geçen Beyaz Gömlekli Amca 11.813 izlenme - 3 yıl önce Bizi bize anlatan ender türkülerden olan 'Elmalı', Şendoğan Kocasoy'un ağzından bir kez daha hayat buldu. Türkünün oldukça yaratıcı video geçişlerine sahip olan klibi, bir düğün salonu kapatılarak çekilmiş. Renk cümbüşünün yaşandığı klipte, beyaz gömleği ve kumaş pantolonu ile artistik figürler sergileyen abimiz, oryantallerden geri kalmadığını gözler önüne seriyor.
Mehmet Çetin  - Beyaz Gömlek 04:30
Mehmet Çetin - Beyaz Gömlek 5.449 izlenme - 4 yıl önce Söz | Müzik MEHMET CETIN https://www.facebook.com/mehmetcetinalbum
Cem Uzan - Allahsız Tayip 01:27
Cem Uzan - Allahsız Tayip 2.570 izlenme - 3 yıl önce kanal 7' nin bu son objektif haberinde gerek cem uzanın ileri görüşlülüğünü gerekse çeaş ve kepezi yedirterek adamlık sıfatını kaybedişini buğulu gözlerle izleyeceksiniz eminim ki... not:aşırı cem uzan beyaz gömleği içerir...
Cem Uzan'ın Mitigleri - 2004 Yerel Seçim (Genç Parti Geliyor) 50:47
Cem Uzan'ın Mitigleri - 2004 Yerel Seçim (Genç Parti Geliyor) 846 izlenme - 3 yıl önce Cem Uzan'ın halkı bağrına bastığı, sevgi selleriyle karşılandığı seçim mitinglerinden kesitler. Türk halkı, kolları sıvalı beyaz gömleğiyle gönüllere kazınan fantastik bir dönem yaşadı. Yılların, tavuklu pilavı gösterdiği, yarım ekmek arası döner ile halk-başkan ilişkisinin güçlendiği güzel ama bir o kadar ironik bir dönemdi. İmar bankası yüksek faiz ile miting alanları ise telsim kontör ile şenlenirken akın akın mitinglere yarış başlardı. Bu gerçeküstü dönemin en ilginç evrelerinden biri ise her pazar star gazetesiyle verilen büyük boy Cem Uzan posteriydi. Sonuçta bu politika yüzde 7.3 lük oy oranı ile meyvesini verdi. Ne de olsa ne demişler, hızlı giden atın boku seyrek olurmuş.
Beyaz Gömlek Nasıl Kombinlenir? 02:30
Beyaz Gömlek Nasıl Kombinlenir? 156 izlenme - 2 yıl önce Dolapların vazgeçilmez parçası beyaz gömlek hiç eskimeyecek gibi görünüyor. Peki bir beyaz gömlekle kaç farklı kombin yapılabilir? Cevabını styling ekibimizden Merve Artun verdi.
Dans Ederek Çılgın Atmak 00:51
Dans Ederek Çılgın Atmak 342 izlenme - 3 yıl önce Lambadaya kendini kaptıran abimiz umarsızca dans ediyor, hani düğünlerde vardır ya utanmadan usanmadan her müziğin adamı, ne çarlarsa çalsın oynayabilen...işte bu abi onlardan olmalı 00.47 ' deki hareket bile sadece bize kendini kanıtlamasına yetiyor, evet efendim izliyoruz...
Mehmet Çetin - Beyaz Gömlek (Orjinal Klip) 04:30
Mehmet Çetin - Beyaz Gömlek (Orjinal Klip) 212 izlenme - 4 yıl önce http://www.facebook.com/mehmetcetinalbum ::: TEMMUZ 2014 :::
Adnan Oktar'ın Yaran Balyoz Espirisi 01:25
Adnan Oktar'ın Yaran Balyoz Espirisi 234 izlenme - 3 yıl önce Yanındaki dekolteli kadınların hadi bir daha espiri yap bir daha espiri yap gazına çabuk gelen Adnan Hocamızın muazzam balyoz espirisi. Yine güldürdü yine güldürdü.
Havuza Beyaz Gömlek Pantolon Gitmek 02:07
Havuza Beyaz Gömlek Pantolon Gitmek 132 izlenme - 5 yıl önce Havuza Beyaz Gömlek Pantolon Gitmek
Mehmet Cetın - Beyaz Gömlek 04:30
Mehmet Cetın - Beyaz Gömlek 85 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Cetın - Beyaz Gömlek
Bola Varsa Çöpler Asla 00:37
Bola Varsa Çöpler Asla 92 izlenme - 4 yıl önce Haydi ne duruyorsun,ergensen,zekiysen veya zeki görünmek istiyorsan,aklına kimsenin aklına gelemiyecek bir şey gelmiş sandıysan,bize bir reklam gördermen yeterli ve bizde bu reklamı yayınlayıp senin iş dünyasındaki basakmaları üçer beşer atlamana yardımcı olalım.
Toxin Beyaz Gömlek (2009) 04:00
Toxin Beyaz Gömlek (2009) 35 izlenme - 6 yıl önce Toxin Beyaz Gömlek (2009)