Hoşgeldiniz!

beyaz saray

Beyaz Saray Düştü 01:53
Beyaz Saray Düştü 66.215 izlenme - 3 yıl önce Herhangi bir gün gibi başlamıştı...Beyaz Saray Düştü 12 Temmuz’da sinemalarda.
Obama'nın Vatandaşı Taklit Etmesi; Hey Michelle!! Giiiiirl! 00:46
Obama'nın Vatandaşı Taklit Etmesi; Hey Michelle!! Giiiiirl! 8.246 izlenme - 8 ay önce Obama resepsiyonda siyahi bir kadının first lady Michelle Obama'ya siyahi aksanla seslenmesinden sonra kadının taklidini yaptı.
 Obama’ların Star Wars Dansı 00:38
Obama’ların Star Wars Dansı 3.489 izlenme - 6 ay önce Star Wars gününde Beyaz Saray da renklendi! Barak-Michelle Obama çifti Star Wars robotları ile dans etti!
apaçiler beyaz sarayı bastı 01:23
apaçiler beyaz sarayı bastı 28.033 izlenme - 6 yıl önce
Papa'nın Beyaz Saraya Mütevazi Arabayla Gitmesi 00:30
Papa'nın Beyaz Saraya Mütevazi Arabayla Gitmesi 5.988 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da bulunan Papa başkan Obama ile Beyaz Saray'da görüşmeye FIAT 500 marka araçla gitmiş.Elalemin dini liderleri kullanır bizim dini başkanımız son model zırhlı mercedes kullanır.
Obama, Beyaz Saray'da Rap Yaptı 01:56
Obama, Beyaz Saray'da Rap Yaptı 2.229 izlenme - 7 ay önce Beyaz Saray ilginç bir gösteriye sahip oldu. Barack Obama, Beyaz Saray’ın bahçesinde “rap”çı Lin-Manuel Miranda’nın serbest stil performansına eşlik etti ve finalde iki figür de sergiledi.
Beyaz Saray'daki Basın Toplantısına Siri Darbesi 00:44
Beyaz Saray'daki Basın Toplantısına Siri Darbesi 5.298 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Saray'da düzenlenen basın toplantısı sırasında bir gazetecinin ABD Başkanı Barack Obama'nın İran politikasına ilişkin sorduğu soru Siri'nin konuşmasıyla kesildi.
Beyaz Saray Önünde FETÖ Protestosu 02:46
Beyaz Saray Önünde FETÖ Protestosu 630 izlenme - 2 ay önce İstanbul’da 5 milyon kişinin katılımıyla Yenikapı’da Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nin düzenlendiği saatlerde ABD’nin başkenti Washington’daki başkanlık sarayı Beyaz Saray önünde FETÖ protesto edilerek örgüt liderinin Türkiye’ye iadesi talep edildi. Beyaz Saray önünde toplanan bin kadar Türk vatandaşı FETÖ/PDY’yi protesto etti. Sloganlar atan Türk vatandaşları ellerinde taşıdıkları dövizlerle ABD’de yaşayan örgüt lideri Fethullah Gülen’in Türkiye’ye iadesini istediler. Yine aynı saatlerde ise örgüt lideri Fethullah Gülen’in Pensilvanya’da kaldığı çiftliğin önünde de Türk vatandaşları gösteri yaptı.
Beyaz Saray Düştü Türkçe Altyazılı Fragman 01:53
Beyaz Saray Düştü Türkçe Altyazılı Fragman 13.685 izlenme - 3 yıl önce Columbia Pictures'ın "Beyaz Saray Düştü / White House Down" filminde, polis kuvvetlerinde görevli John Cale, (Channing Tatum) Başkan James Sawyer'ı (Jamie Foxx) korumak için Gizli Servis görevine başvurmuş ancak kabul edilmemiştir. Küçük kızını bu haber ile hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Cole, onu Beyaz Saray turuna götürür. Baba-kız Beyaz Saray'ı gezdikleri sırada, ağır silahlarla donanımlı ordu mensubu olmayan askerler tarafından Beyaz Saray kuşatılır. Kısa sürede büyük bir kaosun hakim olduğu ortamda, küçük kızını, başkanı ve ülkeyi kurtarmak için Cale'in zamana karşı yarışması gerekmektedir. Yönetmen Roland Emmerich, yazar James Vanderbilt, yapımcılar Bradley J. Fischer, Harald Kloser, James Vanderbilt, Larry Franco, ve Laeta Kalogridis. Yönetici yapımcılar Ute Emmerich, Channing Tatum ve Reid Carolin.
Obama'nın Beyaz Saray'a Davet Ettiği Mucit Çocuk 01:02
Obama'nın Beyaz Saray'a Davet Ettiği Mucit Çocuk 3.824 izlenme - 1 yıl önce Amerika Birleşik Devletlerindeki çocukların deneyleri ülkemizde olduğu gibi sadece babanneler tarafından engellenmekle kalmıyor; okul ve polis teşkilatı tarafından da engelleniyor. Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Teksas Eyaleti'nde lise öğrencisi Ahmet Muhammed'in yaptığı saat ülke gündemine oturdu. Saatin bomba sanılması üzerine gözaltına alınan ve üç gün okuldan uzaklaştırma cezası alan Sudan asıllı Müslüman Muhammed, polis sorgusunun ardından serbest bırakıldı.
thalia - amor a la mexicana beyaz saray 2009 05:02
thalia - amor a la mexicana beyaz saray 2009 11.190 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/thaliaturkey meksikalı güzel şarkıcı thalia beyaz saraydaki latin gecesinde şarkı söyledi ve obama ile dans etti.
Beyaz Saray'a Konuk Olan 106 Yaşındaki Kadın 01:28
Beyaz Saray'a Konuk Olan 106 Yaşındaki Kadın 1.194 izlenme - 8 ay önce Efendim Obaman'ın ne kadar "cool" bir adam olduğunu gösteren videolardan bıktık, bu da onlardan bir tanesi. Başkan Obama ve eşi Beyaz Saray'a konuk olan 106 yaşındaki kadınla sohbet edip dans ediyorlar.
Beyaz Saray’dan Esprili Obama Klibi 04:02
Beyaz Saray’dan Esprili Obama Klibi 499 izlenme - 6 ay önce Beyaz Saray Muhabirleri Derneği'nin geleneksel yemeğine başkan olarak son kez katılan Barack Obama, yaklaşan emeklilik günleriyle ilgili bir video klipte oynadı. Beyaz Saray’ın resmi YouTube kanalından yayınlanan ‘Couch Commander’ (Kanepe Komutanı) başlıklı klipte, Barack Obama’nın son Başkanlık günleri esprili bir dille anlatıldı. Klipte ünlü Amerikalı televizyoncu Chuck Todd’un, “O artık Başkomutan değil, Kanepe Komutanı oluyor” sözlerine küfür eden Obama, iki yıl boyunca Washington’da ne yapması gerektiğini önce Başkan Yardımcısı Joe Biden ile tartışıyor. NBA takımı Washington Wizards’a yaptığı koçluk talebi reddedilen ve ihtiyacı olduğu sürücü belgesini de alamayan Obama, eşi Michele Obama’nın telefonundaki Snapchat hesabından yayın yapmaya kalkışıyor. “Obamacare harika, hemen katılın” şeklindeki sözleri Snapchat’te korkunç bir görsel ile yayınlanınca son dakika haberlerine konu oluyor. Barack Obama, bu sefer de ABD Temsilciler Meclisi’nin eski sözcüsü John Boehner ile sinemada buluşuyor. Obama, eğlenceli bir animasyon filmi olan ‘Toy Story’ izlerken duygulanan Boehner’den emeklilik tüyoları istiyor. Aralarındaki esprili diyaloglar dikkat çekiyor. Boehner, Obama’dan sadece kendisi olmasını istiyor. Video klip, sosyal medya sitelerinde yayınlanmasının ardından kısa sürede binlerce kez izlenildi.
Beyaz Saray Düştü Filmi Görsel Efektleri 02:46
Beyaz Saray Düştü Filmi Görsel Efektleri 3.450 izlenme - 2 yıl önce Holivudun (Hollywood) insanları nasıl kandırdığını gözler önüne sermeye devam ediyoruz. Beyaz Saray Düştü (White House Down) 2013 yapımı Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal gibi isimleri kadrosunda barındıran ABD yapımı aksiyon filmidır. Bildik Amerikan milliyetciliğini insanlara aşılamaya çalışan bol kırdılı vurdulu bi film. İşte o filmin görsel efektlerine göz atıyoruz.
Beyaz Saray'dan 1 Nisan Şakası 01:20
Beyaz Saray'dan 1 Nisan Şakası 3.265 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Saray'da 1 Nisan'da gerçekleşen Paskalya Bayramı'nda ilginç anlar yaşandı.
 Beyaz Saray Önünde Mumlarla Soma Yazdılar 04:43
Beyaz Saray Önünde Mumlarla Soma Yazdılar 1.481 izlenme - 2 yıl önce Manisa’nın Soma ilçesinde 280’den fazla işçinin hayatını kaybetmesine neden olan maden kazası ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Beyaz Saray önünde, mumlarla yere SOMA yazılarak anıldı. ABD’nin Washington şehrinde yaşayan bir çok Türk ve yabancı Beyaz Saray önüne gelerek burada Soma faciasında hayatını kaybeden işçileri andı. Beyaz Saray önüne mumlarla SOMA yazan kalabalık, İstiklal Marşı okudu. Törendeki bir katılımcı duygularını, “Acımız gerçekten çok büyük. İş kazaları kader değildir. 1880’lerde kalan iş kazaları bugün Türkiye’de tekerrür ediyor. Buradan hayatını kaybeden insanlarımızın ailelerine baş sağlığı diliyorum. Umarım Türkiye’de de iş kazaları haber olarak gündemimizde yeri olmasın” diyerek ifade etti. Diğer bir katılımcı, “Akşam vakti üzüntülü olarak Beyaz Saray’ın önünde toplandık. Türkiye’den çok acı haberler aldık. Yüzlerce vatandaşımızın kaybetmemizin acısı kalplerimize oturdu. Bugün binlerce çocuk yataklarına babasız girdi. Bu herkesi derinden etkiledi. Bütün ailelere Allahtan sabır diliyoruz” ifadelerini kullanarak hayatını kaybedenleri andı.Beyaz Saray’dan verilen taziye mesajında, “Bütün Amerikan halkı adına, hayatını kaybeden işçilerin aileleri ve yakınlarına gönülden baş sağlığı dileriz. Madende kalan işçilerin en yakın zamanda kurtulmalarını umut ediyoruz” denilmişti.
Beyaz Saray Düştü - Uzun Fragman 04:19
Beyaz Saray Düştü - Uzun Fragman 2.228 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal gibi isimlerin yer aldığı Beyaz Saray Düştü filminin dört dakikalık uzun fragmanı.
G@RG@R@ SHOW- çaycı Ömer 03:06
G@RG@R@ SHOW- çaycı Ömer 4.003 izlenme - 10 yıl önce G@RG@R@ SHOW un bu videosunda "beyaz saray başbüyük çaycısı" ile olan röportajını izliyoruz : )
Kanepe Komutanı Obama 01:57
Kanepe Komutanı Obama 285 izlenme - 6 ay önce ABD Başkanı Barack Obama, Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra nasıl bir boşluğa düşebileceğinin parodisini yaptı. Beyaz Saray'ın videosunda bir haber spikeri Obama için "O artık başkomutan değil, kanepe komutanı" sözüyle açılıyor.
Bill Clinton - Saksafon Şov 01:15
Bill Clinton - Saksafon Şov 529 izlenme - 2 yıl önce Bir dönemin efsanevi Birleşik Devletler başkanı Billy'nin kolej yıllarında saksafon çaldığını bilmeyen yoktur işte Billy'nin saksafon solosu.Billy'yi ton balığı zannetmeyenlere gelsin. Not: Birde Billy'nin beyaz saray oval ofiste çaldırdığı saksafonlar meşhurdur ancak o konuyla ilgili bir video yok elimizde, olsa seve seve paylaşırdım...
Barack Obama Veda Etti 01:58
Barack Obama Veda Etti 132 izlenme - 6 ay önce Beyaz Saray Muhabirleri Derneği’nin geleneksel yemeğine başkan olarak son kez katılan ABD Başkanı son sözünde "Obama kaçar" dedi. Beyaz Saray Muhabirleri Derneği’nin geleneksel yemeğine başkan olarak son kez katılan ABD Başkanı Barack Obama, konuşmasının sonunda, “Söyleyebileceğim iki kelime daha var: Obama kaçar” sözleriyle konuşmasını tamamladı ve mikrofonu havaya kaldırıp elinden yere bıraktı. EŞİ İLE KATILDI Obama, başkent Washington’da, her yıl düzenlenen ve ABD başkanlarının esprili konuşmalarına sahne olan yemeğe eşi Michelle Obama ile katıldı. Medya, siyaset, sanat, eğlence ve iş dünyasından çok sayıda ünlü ismin davet edildiği yemekte, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, Demokrat Parti’nin başkan aday adaylarından Vermont Senatörü Bernie Sanders ve Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Christine Lagarde gibi isimler de katılımcıların arasında yer aldı.
Apaçiler Washington Beyaz Saray'da ! 01:23
Apaçiler Washington Beyaz Saray'da ! 376 izlenme - 2 yıl önce Beyaz adamların topraklarını istila edip, soylarını kırmasını protesto eden apaçi reisleri, Beyaz saray önünde kutsal danslarını yaptılar.Protestoya başkan Obama'nın tepkisi "My god, i am coming to you" şeklinde oldu..(OHA) ayrıntılar birazdan...
ismail yk - dortmund beyaz saray döktür 20.04.2008 04:02
ismail yk - dortmund beyaz saray döktür 20.04.2008 2.219 izlenme - 7 yıl önce ismail yk - dortmund beyaz saray döktür 20.04.2008
beyaz saray wc 02:12
beyaz saray wc 1.718 izlenme - 8 yıl önce bi haber ekibi olarak beyaz saray'ın erkekler tuwaletine girmeyi basarrdıq xd xd xd
thalia ve obama dans etti 01:24
thalia ve obama dans etti 1.168 izlenme - 7 yıl önce
Dünya Obama'nın Spor Salonu Görüntülerini Konuşuyor 01:26
Dünya Obama'nın Spor Salonu Görüntülerini Konuşuyor 555 izlenme - 2 yıl önce Polonya'yı ziyaret eden ABD Başkanı Barack Obama'nın, başkent Varşova'da kaldığı otelin spor salonunda çekilen görüntüleri Dünya kamuoyunda günün konusu oldu. Kulağında kulaklık, üstünde siyah eşofman takımı ile genel olarak ağırlık çalışan Obama'nın görüntülerinin aynı salonda bulunan bir kişi tarafından çekilerek sosyal medyada paylaşılması, 'Başkan Obama böyle mi korunuyor' yorumuna yol açtı. Daha önce birçok skandala imza atan ABD Gizli Servisi'nin eleştiri yağmurlarına tutulduğu haber ve yorumlar üzerine, Gizli Servis Sözcüsü bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Sözcü Ed Donovan, Obama'nın Varşova'da kaldığı otelin spor salonunda herhangi bir güvenlik zafiyeti yaşamadığını belirtti. Donovan, otelin spor salonundaki öteki kişilerden salondan ayrılmaları istenmediğini belirtti ve "Kendilerine fotoğraf yada video çekme konularında da bir kısıtlama getirilmedi. Çekilen video da Başkan'ın yemek yediği lokantalarda bulunan kişiler tarafından çekilen videolardan farklı değil" diye konuştu. Değişik ağırlık ve hareketlerle 45 dakikalık egzersizini koşu bandında bitiren Obama'nın zaman zaman esnemesi de görüntülere yansıdı. Genellikle ABD'de basketbol oynarken görüntülenen Obama'nın internette yayınlanan görüntüleri, kısa süre içerisinde çok sayıda kişi tarafından izlendi. Avrupa turunun ilk durağı Polonya'da Ukrayna Devlet Başkanı seçilen Petro Poroşenko ile görüşen Obama, düzenlenen ortak basın toplantısında, Ukrayna'ya 5 milyon dolarlık ek yardımda bulunacaklarını açıklamıştı.
Clinton ve Yeltsin'in Çılgınca Gülüşmeleri 00:50
Clinton ve Yeltsin'in Çılgınca Gülüşmeleri 453 izlenme - 2 yıl önce yukarıda videosunu da verdiğimiz olayımız 1995 yılında yaşanmıştır. yeltsin'i zaten bilen bilir, keyfi yerinde bir adamdır. rusyayla abd arasındaki ilişkiler yine bir şekilde gerilmiş; olay yeltsin clinton görüşmesine bağlanmıştır. özellikle abd basını görüşmenin nasıl kötü geçeceğinden sonunda savaş çıkabileceğinden, bir felaket olabileceğinden bahsetmektedir. görüşme biter, yeltsin mikrofonu alır, karşısında onlarca basın mensubu, yanında da clinton vardır: "evet, bu görüşmelerin hep felaket olacağını belirttiniz. ama ben şimdi söyleyebilirim ki asıl felaket sizsiniz." clinton kopar. baya bildiğin uçar gider. olaya ilişkin en güzel yorum da kanımca şöyledir: "dünyamız bir sarhoş ve bir playboy tarafından yönetilirken daha güvenli bir yerdi"....
IŞİD: Beyaz Saray, Big Ben ve Eyfel Kulesi'ni Bombalayacağız 00:54
IŞİD: Beyaz Saray, Big Ben ve Eyfel Kulesi'ni Bombalayacağız 289 izlenme - 2 yıl önce IŞİD, ABD'nin Başkanlık konutu Beyaz Saray'a, Londra'daki ünlü saat kulesi Big Ben'e ve Paris'teki Eyfel Kulesi'ne saldırı tehdidinde bulundu.
IŞİD'den Yeni Video: Beyaz Saray'ı Havaya Uçururuz 01:16
IŞİD'den Yeni Video: Beyaz Saray'ı Havaya Uçururuz 113 izlenme - 11 ay önce Irak'ın Dicle bölgesindeki IŞİD üyeleri Arapça bir video yayımlayarak ABD'yi tehdit etti. IŞİD, "Roma'dan önce Paris" adlı videoda 'bombalı araç ve intihar saldırlarıyla Beyaz Saray'ı havaya uçuracakları' tehdidini savurdu. IŞİD'in Irak'taki Dicle kolu olduğunu iddia eden militanlar, Arapça bir videoyla ABD'yi tehdit etti. 19 Kasım tarihli videoya "Roma'dan önce Paris" başlığı verilmiş. Örgüt, Fransa'yı da yeni saldırılarla tehdit ederken ABD'ye de intihar ve bombalı araçlarla saldırma tehdidi savurdu. Örgütün propaganda videosunda ABD'deki hedefler arasında Beyaz Saray da gösterildi. Isdarat adlı internet 'hosting' sitesindeki videoda Örgüt ABD Başkanı'nın yaşadığı Beyaz Saray'ı havaya uçurmakla tehdit etti.
Beyaz Saray'dan Espirili Barack Obama Klibi 04:02
Beyaz Saray'dan Espirili Barack Obama Klibi 56 izlenme - 6 ay önce Beyaz Saray Muhabirleri Derneği'nin geleneksel yemeğine başkan olarak son kez katılan Barack Obama, yaklaşan emeklilik günleriyle ilgili bir video klipte oynadı. Klipte ünlü Amerikalı televizyoncu Chuck Todd'un, "O artık Başkomutan değil, Kanepe Komutanı oluyor" sözlerine küfür eden Obama, iki yıl boyunca Washington'da ne yapması gerektiğini önce Başkan Yardımcısı Joe Biden ile tartıştı. Eşi Michelle Obama'nın telefonundaki Snapchat hesabından yayın yaptı. "Obamacare harika, hemen katılın" şeklindeki sözleri Snapchat'te korkunç bir görsel ile yayınlanınca son dakika haberlerine konu oldu. Video klip, sosyal medya sitelerinde yayınlanmasının ardından kısa sürede binlerce kez izlenildi.