Hoşgeldiniz!

beyaz saray

Donald Trump'ın Konuşmasına Gizemli Kadının Damga Vurması 00:32
Donald Trump'ın Konuşmasına Gizemli Kadının Damga Vurması 3.345 izlenme - 12 saat önce ABD Başkanı Donald Trump, kendinden önceki başkan Obama'nın imzasını taşıyan sağlık sigortasının iptaliyle ilgili yapılacak oylama öncesi Beyaz Saray'da bir konuşma düzenlemiş. Konuşma sırasında kimse Trump'ın arkasındaki gizemli tuhaf kaşlı kadına bakmaktan başkanı dinleyememiş.
Aya Ayak Basan İkinci İnsanın Trump'ı Dinlerken Daralması 01:26
Aya Ayak Basan İkinci İnsanın Trump'ı Dinlerken Daralması 2.786 izlenme - 3 hafta önce Aya ayak basan ikinci insan olan Buzz Aldrin'in Beyaz Saray'da ABD Başkanı Trump konuşurken yaptığı mimikler olay oldu. ABD Başkanı Donald Trump‘ın uzay programıyla ilgili konuşmasını dinleyen ünlü astronot “Buzz” Aldrin, konuşmayı dinlerken yaptığı mimikler ile sosyal medya içerisinde gündeme oturdu. Aya ayak basan ikinci insan olarak bilinen Aldrin, ayrıca ABD’nin uzay programıyla ilgili kampanyalarda görev alıyor.
Beyaz Saray Düştü 01:53
Beyaz Saray Düştü 66.360 izlenme - 4 yıl önce Herhangi bir gün gibi başlamıştı...Beyaz Saray Düştü 12 Temmuz’da sinemalarda.
Obama'nın Vatandaşı Taklit Etmesi; Hey Michelle!! Giiiiirl! 00:46
Obama'nın Vatandaşı Taklit Etmesi; Hey Michelle!! Giiiiirl! 8.312 izlenme - 1 yıl önce Obama resepsiyonda siyahi bir kadının first lady Michelle Obama'ya siyahi aksanla seslenmesinden sonra kadının taklidini yaptı.
apaçiler beyaz sarayı bastı 01:23
apaçiler beyaz sarayı bastı 28.041 izlenme - 7 yıl önce
 Obama’ların Star Wars Dansı 00:38
Obama’ların Star Wars Dansı 3.523 izlenme - 1 yıl önce Star Wars gününde Beyaz Saray da renklendi! Barak-Michelle Obama çifti Star Wars robotları ile dans etti!
Papa'nın Beyaz Saraya Mütevazi Arabayla Gitmesi 00:30
Papa'nın Beyaz Saraya Mütevazi Arabayla Gitmesi 6.026 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da bulunan Papa başkan Obama ile Beyaz Saray'da görüşmeye FIAT 500 marka araçla gitmiş.Elalemin dini liderleri kullanır bizim dini başkanımız son model zırhlı mercedes kullanır.
Beyaz Saray'daki Basın Toplantısına Siri Darbesi 00:44
Beyaz Saray'daki Basın Toplantısına Siri Darbesi 5.315 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Saray'da düzenlenen basın toplantısı sırasında bir gazetecinin ABD Başkanı Barack Obama'nın İran politikasına ilişkin sorduğu soru Siri'nin konuşmasıyla kesildi.
Beyaz Saray Düştü Türkçe Altyazılı Fragman 01:53
Beyaz Saray Düştü Türkçe Altyazılı Fragman 15.390 izlenme - 4 yıl önce Columbia Pictures'ın "Beyaz Saray Düştü / White House Down" filminde, polis kuvvetlerinde görevli John Cale, (Channing Tatum) Başkan James Sawyer'ı (Jamie Foxx) korumak için Gizli Servis görevine başvurmuş ancak kabul edilmemiştir. Küçük kızını bu haber ile hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Cole, onu Beyaz Saray turuna götürür. Baba-kız Beyaz Saray'ı gezdikleri sırada, ağır silahlarla donanımlı ordu mensubu olmayan askerler tarafından Beyaz Saray kuşatılır. Kısa sürede büyük bir kaosun hakim olduğu ortamda, küçük kızını, başkanı ve ülkeyi kurtarmak için Cale'in zamana karşı yarışması gerekmektedir. Yönetmen Roland Emmerich, yazar James Vanderbilt, yapımcılar Bradley J. Fischer, Harald Kloser, James Vanderbilt, Larry Franco, ve Laeta Kalogridis. Yönetici yapımcılar Ute Emmerich, Channing Tatum ve Reid Carolin.
Obama, Beyaz Saray'da Rap Yaptı 01:56
Obama, Beyaz Saray'da Rap Yaptı 2.240 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Saray ilginç bir gösteriye sahip oldu. Barack Obama, Beyaz Saray’ın bahçesinde “rap”çı Lin-Manuel Miranda’nın serbest stil performansına eşlik etti ve finalde iki figür de sergiledi.
thalia - amor a la mexicana beyaz saray 2009 05:02
thalia - amor a la mexicana beyaz saray 2009 11.256 izlenme - 8 yıl önce www.facebook.com/thaliaturkey meksikalı güzel şarkıcı thalia beyaz saraydaki latin gecesinde şarkı söyledi ve obama ile dans etti.
Obama'nın Beyaz Saray'a Davet Ettiği Mucit Çocuk 01:02
Obama'nın Beyaz Saray'a Davet Ettiği Mucit Çocuk 3.867 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletlerindeki çocukların deneyleri ülkemizde olduğu gibi sadece babanneler tarafından engellenmekle kalmıyor; okul ve polis teşkilatı tarafından da engelleniyor. Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Teksas Eyaleti'nde lise öğrencisi Ahmet Muhammed'in yaptığı saat ülke gündemine oturdu. Saatin bomba sanılması üzerine gözaltına alınan ve üç gün okuldan uzaklaştırma cezası alan Sudan asıllı Müslüman Muhammed, polis sorgusunun ardından serbest bırakıldı.
Beyaz Saray Düştü Filmi Görsel Efektleri 02:46
Beyaz Saray Düştü Filmi Görsel Efektleri 3.453 izlenme - 3 yıl önce Holivudun (Hollywood) insanları nasıl kandırdığını gözler önüne sermeye devam ediyoruz. Beyaz Saray Düştü (White House Down) 2013 yapımı Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal gibi isimleri kadrosunda barındıran ABD yapımı aksiyon filmidır. Bildik Amerikan milliyetciliğini insanlara aşılamaya çalışan bol kırdılı vurdulu bi film. İşte o filmin görsel efektlerine göz atıyoruz.
Beyaz Saray'dan 1 Nisan Şakası 01:20
Beyaz Saray'dan 1 Nisan Şakası 3.265 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Saray'da 1 Nisan'da gerçekleşen Paskalya Bayramı'nda ilginç anlar yaşandı.
Beyaz Saray'a Konuk Olan 106 Yaşındaki Kadın 01:28
Beyaz Saray'a Konuk Olan 106 Yaşındaki Kadın 1.214 izlenme - 1 yıl önce Efendim Obaman'ın ne kadar "cool" bir adam olduğunu gösteren videolardan bıktık, bu da onlardan bir tanesi. Başkan Obama ve eşi Beyaz Saray'a konuk olan 106 yaşındaki kadınla sohbet edip dans ediyorlar.
Beyaz Saray’dan Esprili Obama Klibi 04:02
Beyaz Saray’dan Esprili Obama Klibi 534 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Saray Muhabirleri Derneği'nin geleneksel yemeğine başkan olarak son kez katılan Barack Obama, yaklaşan emeklilik günleriyle ilgili bir video klipte oynadı. Beyaz Saray’ın resmi YouTube kanalından yayınlanan ‘Couch Commander’ (Kanepe Komutanı) başlıklı klipte, Barack Obama’nın son Başkanlık günleri esprili bir dille anlatıldı. Klipte ünlü Amerikalı televizyoncu Chuck Todd’un, “O artık Başkomutan değil, Kanepe Komutanı oluyor” sözlerine küfür eden Obama, iki yıl boyunca Washington’da ne yapması gerektiğini önce Başkan Yardımcısı Joe Biden ile tartışıyor. NBA takımı Washington Wizards’a yaptığı koçluk talebi reddedilen ve ihtiyacı olduğu sürücü belgesini de alamayan Obama, eşi Michele Obama’nın telefonundaki Snapchat hesabından yayın yapmaya kalkışıyor. “Obamacare harika, hemen katılın” şeklindeki sözleri Snapchat’te korkunç bir görsel ile yayınlanınca son dakika haberlerine konu oluyor. Barack Obama, bu sefer de ABD Temsilciler Meclisi’nin eski sözcüsü John Boehner ile sinemada buluşuyor. Obama, eğlenceli bir animasyon filmi olan ‘Toy Story’ izlerken duygulanan Boehner’den emeklilik tüyoları istiyor. Aralarındaki esprili diyaloglar dikkat çekiyor. Boehner, Obama’dan sadece kendisi olmasını istiyor. Video klip, sosyal medya sitelerinde yayınlanmasının ardından kısa sürede binlerce kez izlenildi.
Beyaz Saray Önünde FETÖ Protestosu 02:46
Beyaz Saray Önünde FETÖ Protestosu 642 izlenme - 12 ay önce İstanbul’da 5 milyon kişinin katılımıyla Yenikapı’da Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nin düzenlendiği saatlerde ABD’nin başkenti Washington’daki başkanlık sarayı Beyaz Saray önünde FETÖ protesto edilerek örgüt liderinin Türkiye’ye iadesi talep edildi. Beyaz Saray önünde toplanan bin kadar Türk vatandaşı FETÖ/PDY’yi protesto etti. Sloganlar atan Türk vatandaşları ellerinde taşıdıkları dövizlerle ABD’de yaşayan örgüt lideri Fethullah Gülen’in Türkiye’ye iadesini istediler. Yine aynı saatlerde ise örgüt lideri Fethullah Gülen’in Pensilvanya’da kaldığı çiftliğin önünde de Türk vatandaşları gösteri yaptı.
 Beyaz Saray Önünde Mumlarla Soma Yazdılar 04:43
Beyaz Saray Önünde Mumlarla Soma Yazdılar 1.482 izlenme - 3 yıl önce Manisa’nın Soma ilçesinde 280’den fazla işçinin hayatını kaybetmesine neden olan maden kazası ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Beyaz Saray önünde, mumlarla yere SOMA yazılarak anıldı. ABD’nin Washington şehrinde yaşayan bir çok Türk ve yabancı Beyaz Saray önüne gelerek burada Soma faciasında hayatını kaybeden işçileri andı. Beyaz Saray önüne mumlarla SOMA yazan kalabalık, İstiklal Marşı okudu. Törendeki bir katılımcı duygularını, “Acımız gerçekten çok büyük. İş kazaları kader değildir. 1880’lerde kalan iş kazaları bugün Türkiye’de tekerrür ediyor. Buradan hayatını kaybeden insanlarımızın ailelerine baş sağlığı diliyorum. Umarım Türkiye’de de iş kazaları haber olarak gündemimizde yeri olmasın” diyerek ifade etti. Diğer bir katılımcı, “Akşam vakti üzüntülü olarak Beyaz Saray’ın önünde toplandık. Türkiye’den çok acı haberler aldık. Yüzlerce vatandaşımızın kaybetmemizin acısı kalplerimize oturdu. Bugün binlerce çocuk yataklarına babasız girdi. Bu herkesi derinden etkiledi. Bütün ailelere Allahtan sabır diliyoruz” ifadelerini kullanarak hayatını kaybedenleri andı.Beyaz Saray’dan verilen taziye mesajında, “Bütün Amerikan halkı adına, hayatını kaybeden işçilerin aileleri ve yakınlarına gönülden baş sağlığı dileriz. Madende kalan işçilerin en yakın zamanda kurtulmalarını umut ediyoruz” denilmişti.
Hillary Clinton Destekçilerini Güldürecek Biraz da Üzecek Parodi 00:28
Hillary Clinton Destekçilerini Güldürecek Biraz da Üzecek Parodi 452 izlenme - 8 ay önce John Lewis'in duygusal yeni yıl reklamı ABD başkanlık seçimlerini kaybeden Hillary Clinton'a uyarlandı. Tüm sevinciyle Beyaz Saray'a koşan Hillary, Trump'ın arkasında kalarak hüsrana uğruyor.
Beyaz Saray Düştü - Uzun Fragman 04:19
Beyaz Saray Düştü - Uzun Fragman 2.392 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal gibi isimlerin yer aldığı Beyaz Saray Düştü filminin dört dakikalık uzun fragmanı.
G@rg@r@ Show- Çaycı Ömer 03:06
G@rg@r@ Show- Çaycı Ömer 4.014 izlenme - 11 yıl önce G@RG@R@ SHOW un bu videosunda "beyaz saray başbüyük çaycısı" ile olan röportajını izliyoruz : )
Donald Trump, Angela Merkel'in Elini Sıkmadı 00:54
Donald Trump, Angela Merkel'in Elini Sıkmadı 158 izlenme - 4 ay önce Almanya Başbakanı Angela Merkel, Donald Trump ile görüşmek için ABD'ye gitti. Merkel-Trump görüşmesinde gazeteciler, fotoğraf çekerken el sıkışmalarını istedi ama Trump oralı olmadı.
Bill Clinton - Saksafon Şov 01:15
Bill Clinton - Saksafon Şov 652 izlenme - 2 yıl önce Bir dönemin efsanevi Birleşik Devletler başkanı Billy'nin kolej yıllarında saksafon çaldığını bilmeyen yoktur işte Billy'nin saksafon solosu.Billy'yi ton balığı zannetmeyenlere gelsin. Not: Birde Billy'nin beyaz saray oval ofiste çaldırdığı saksafonlar meşhurdur ancak o konuyla ilgili bir video yok elimizde, olsa seve seve paylaşırdım...
Trump Erdoğan Görüşmesi Tercüme Skandalı 00:54
Trump Erdoğan Görüşmesi Tercüme Skandalı 71 izlenme - 2 ay önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump’ın Beyaz Saray’da basına yaptığı açıklamanın tercümesinde yanlışlık yapıldı. Washington Hattı'ndan İlhan Tanır'ın haberine göre, Erdoğan konuşmasında "Terör örgütleri ile ilkeli ve kararlı mücadele konusunda geçmişte yaşanan hataları telafi edecek adımların devamının gelecegini ümit ediyoruz" derken, bu sözlerin Trump'a yapılan çevirisinde ise, "prensip dahilinde terörist örgütlere karşı bütün dünyada yapılan mücadelede, biz geçmişte yaptığımız hataları tekrarlayamayacağız, bu yolda beraberce çalışmaya devam edeceğiz" dendi. Trump'ın bu çeviriyi duyduktan sonra başını salladığı ve söylenenden memnun olduğu görüldü. Erdoğan'ın "YPG-PYD terör örgütünün hangi ülke tarafından olursa olsun muhatap olarak alınması bu konuda küresel düzeyde varılan mutabakata kesinlikle uygun değildir" sözlerinin çevirisinde 'terör örgütü' ifadesi kullanılmazken, Erdoğan'ın "muhatap alınması" sözleri ise "düşünülmesi" şeklinde çevrildi.
Donald Trump'ın Gazetecilere Tepkisi 00:39
Donald Trump'ın Gazetecilere Tepkisi 4 izlenme - 4 saat önce ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'daki stajyerlerle fotoğraf çektirmek için basının karşısına geçmiş. Trump'a zorlu konularda soru sormaya çalışan gazeteciler başkanın sert tepkisiyle karşılaşmış.
ismail yk - dortmund beyaz saray döktür 20.04.2008 04:02
ismail yk - dortmund beyaz saray döktür 20.04.2008 2.227 izlenme - 8 yıl önce ismail yk - dortmund beyaz saray döktür 20.04.2008
Beyaz Saray Wc 02:12
Beyaz Saray Wc 1.719 izlenme - 9 yıl önce bi haber ekibi olarak beyaz saray'ın erkekler tuwaletine girmeyi basarrdıq xd xd xd
thalia ve obama dans etti 01:24
thalia ve obama dans etti 1.175 izlenme - 8 yıl önce
Kanepe Komutanı Obama 01:57
Kanepe Komutanı Obama 287 izlenme - 1 yıl önce ABD Başkanı Barack Obama, Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra nasıl bir boşluğa düşebileceğinin parodisini yaptı. Beyaz Saray'ın videosunda bir haber spikeri Obama için "O artık başkomutan değil, kanepe komutanı" sözüyle açılıyor.
Apaçiler Washington Beyaz Saray'da ! 01:23
Apaçiler Washington Beyaz Saray'da ! 392 izlenme - 3 yıl önce Beyaz adamların topraklarını istila edip, soylarını kırmasını protesto eden apaçi reisleri, Beyaz saray önünde kutsal danslarını yaptılar.Protestoya başkan Obama'nın tepkisi "My god, i am coming to you" şeklinde oldu..(OHA) ayrıntılar birazdan...