Hoşgeldiniz!

Beyaz Saray Videoları İzle

Beyaz Saray Düştü 01:53
Beyaz Saray Düştü 66.276 izlenme - 4 yıl önce Herhangi bir gün gibi başlamıştı...Beyaz Saray Düştü 12 Temmuz’da sinemalarda.
Obama'nın Vatandaşı Taklit Etmesi; Hey Michelle!! Giiiiirl! 00:46
Obama'nın Vatandaşı Taklit Etmesi; Hey Michelle!! Giiiiirl! 8.295 izlenme - 1 yıl önce Obama resepsiyonda siyahi bir kadının first lady Michelle Obama'ya siyahi aksanla seslenmesinden sonra kadının taklidini yaptı.
apaçiler beyaz sarayı bastı 01:23
apaçiler beyaz sarayı bastı 28.037 izlenme - 7 yıl önce
 Obama’ların Star Wars Dansı 00:38
Obama’ların Star Wars Dansı 3.514 izlenme - 12 ay önce Star Wars gününde Beyaz Saray da renklendi! Barak-Michelle Obama çifti Star Wars robotları ile dans etti!
Papa'nın Beyaz Saraya Mütevazi Arabayla Gitmesi 00:30
Papa'nın Beyaz Saraya Mütevazi Arabayla Gitmesi 6.012 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da bulunan Papa başkan Obama ile Beyaz Saray'da görüşmeye FIAT 500 marka araçla gitmiş.Elalemin dini liderleri kullanır bizim dini başkanımız son model zırhlı mercedes kullanır.
Beyaz Saray'daki Basın Toplantısına Siri Darbesi 00:44
Beyaz Saray'daki Basın Toplantısına Siri Darbesi 5.310 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Saray'da düzenlenen basın toplantısı sırasında bir gazetecinin ABD Başkanı Barack Obama'nın İran politikasına ilişkin sorduğu soru Siri'nin konuşmasıyla kesildi.
Obama, Beyaz Saray'da Rap Yaptı 01:56
Obama, Beyaz Saray'da Rap Yaptı 2.236 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Saray ilginç bir gösteriye sahip oldu. Barack Obama, Beyaz Saray’ın bahçesinde “rap”çı Lin-Manuel Miranda’nın serbest stil performansına eşlik etti ve finalde iki figür de sergiledi.
Beyaz Saray Düştü Türkçe Altyazılı Fragman 01:53
Beyaz Saray Düştü Türkçe Altyazılı Fragman 14.801 izlenme - 4 yıl önce Columbia Pictures'ın "Beyaz Saray Düştü / White House Down" filminde, polis kuvvetlerinde görevli John Cale, (Channing Tatum) Başkan James Sawyer'ı (Jamie Foxx) korumak için Gizli Servis görevine başvurmuş ancak kabul edilmemiştir. Küçük kızını bu haber ile hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Cole, onu Beyaz Saray turuna götürür. Baba-kız Beyaz Saray'ı gezdikleri sırada, ağır silahlarla donanımlı ordu mensubu olmayan askerler tarafından Beyaz Saray kuşatılır. Kısa sürede büyük bir kaosun hakim olduğu ortamda, küçük kızını, başkanı ve ülkeyi kurtarmak için Cale'in zamana karşı yarışması gerekmektedir. Yönetmen Roland Emmerich, yazar James Vanderbilt, yapımcılar Bradley J. Fischer, Harald Kloser, James Vanderbilt, Larry Franco, ve Laeta Kalogridis. Yönetici yapımcılar Ute Emmerich, Channing Tatum ve Reid Carolin.
thalia - amor a la mexicana beyaz saray 2009 05:02
thalia - amor a la mexicana beyaz saray 2009 11.238 izlenme - 8 yıl önce www.facebook.com/thaliaturkey meksikalı güzel şarkıcı thalia beyaz saraydaki latin gecesinde şarkı söyledi ve obama ile dans etti.
Obama'nın Beyaz Saray'a Davet Ettiği Mucit Çocuk 01:02
Obama'nın Beyaz Saray'a Davet Ettiği Mucit Çocuk 3.859 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletlerindeki çocukların deneyleri ülkemizde olduğu gibi sadece babanneler tarafından engellenmekle kalmıyor; okul ve polis teşkilatı tarafından da engelleniyor. Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Teksas Eyaleti'nde lise öğrencisi Ahmet Muhammed'in yaptığı saat ülke gündemine oturdu. Saatin bomba sanılması üzerine gözaltına alınan ve üç gün okuldan uzaklaştırma cezası alan Sudan asıllı Müslüman Muhammed, polis sorgusunun ardından serbest bırakıldı.
Beyaz Saray'a Konuk Olan 106 Yaşındaki Kadın 01:28
Beyaz Saray'a Konuk Olan 106 Yaşındaki Kadın 1.200 izlenme - 1 yıl önce Efendim Obaman'ın ne kadar "cool" bir adam olduğunu gösteren videolardan bıktık, bu da onlardan bir tanesi. Başkan Obama ve eşi Beyaz Saray'a konuk olan 106 yaşındaki kadınla sohbet edip dans ediyorlar.
Beyaz Saray Düştü Filmi Görsel Efektleri 02:46
Beyaz Saray Düştü Filmi Görsel Efektleri 3.453 izlenme - 3 yıl önce Holivudun (Hollywood) insanları nasıl kandırdığını gözler önüne sermeye devam ediyoruz. Beyaz Saray Düştü (White House Down) 2013 yapımı Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal gibi isimleri kadrosunda barındıran ABD yapımı aksiyon filmidır. Bildik Amerikan milliyetciliğini insanlara aşılamaya çalışan bol kırdılı vurdulu bi film. İşte o filmin görsel efektlerine göz atıyoruz.
Beyaz Saray'dan 1 Nisan Şakası 01:20
Beyaz Saray'dan 1 Nisan Şakası 3.265 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Saray'da 1 Nisan'da gerçekleşen Paskalya Bayramı'nda ilginç anlar yaşandı.
Donald Trump, Angela Merkel'in Elini Sıkmadı 00:54
Donald Trump, Angela Merkel'in Elini Sıkmadı 120 izlenme - 1 ay önce Almanya Başbakanı Angela Merkel, Donald Trump ile görüşmek için ABD'ye gitti. Merkel-Trump görüşmesinde gazeteciler, fotoğraf çekerken el sıkışmalarını istedi ama Trump oralı olmadı.
Hillary Clinton Destekçilerini Güldürecek Biraz da Üzecek Parodi 00:28
Hillary Clinton Destekçilerini Güldürecek Biraz da Üzecek Parodi 452 izlenme - 5 ay önce John Lewis'in duygusal yeni yıl reklamı ABD başkanlık seçimlerini kaybeden Hillary Clinton'a uyarlandı. Tüm sevinciyle Beyaz Saray'a koşan Hillary, Trump'ın arkasında kalarak hüsrana uğruyor.
Beyaz Saray Önünde FETÖ Protestosu 02:46
Beyaz Saray Önünde FETÖ Protestosu 638 izlenme - 8 ay önce İstanbul’da 5 milyon kişinin katılımıyla Yenikapı’da Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nin düzenlendiği saatlerde ABD’nin başkenti Washington’daki başkanlık sarayı Beyaz Saray önünde FETÖ protesto edilerek örgüt liderinin Türkiye’ye iadesi talep edildi. Beyaz Saray önünde toplanan bin kadar Türk vatandaşı FETÖ/PDY’yi protesto etti. Sloganlar atan Türk vatandaşları ellerinde taşıdıkları dövizlerle ABD’de yaşayan örgüt lideri Fethullah Gülen’in Türkiye’ye iadesini istediler. Yine aynı saatlerde ise örgüt lideri Fethullah Gülen’in Pensilvanya’da kaldığı çiftliğin önünde de Türk vatandaşları gösteri yaptı.
Beyaz Saray’dan Esprili Obama Klibi 04:02
Beyaz Saray’dan Esprili Obama Klibi 526 izlenme - 12 ay önce Beyaz Saray Muhabirleri Derneği'nin geleneksel yemeğine başkan olarak son kez katılan Barack Obama, yaklaşan emeklilik günleriyle ilgili bir video klipte oynadı. Beyaz Saray’ın resmi YouTube kanalından yayınlanan ‘Couch Commander’ (Kanepe Komutanı) başlıklı klipte, Barack Obama’nın son Başkanlık günleri esprili bir dille anlatıldı. Klipte ünlü Amerikalı televizyoncu Chuck Todd’un, “O artık Başkomutan değil, Kanepe Komutanı oluyor” sözlerine küfür eden Obama, iki yıl boyunca Washington’da ne yapması gerektiğini önce Başkan Yardımcısı Joe Biden ile tartışıyor. NBA takımı Washington Wizards’a yaptığı koçluk talebi reddedilen ve ihtiyacı olduğu sürücü belgesini de alamayan Obama, eşi Michele Obama’nın telefonundaki Snapchat hesabından yayın yapmaya kalkışıyor. “Obamacare harika, hemen katılın” şeklindeki sözleri Snapchat’te korkunç bir görsel ile yayınlanınca son dakika haberlerine konu oluyor. Barack Obama, bu sefer de ABD Temsilciler Meclisi’nin eski sözcüsü John Boehner ile sinemada buluşuyor. Obama, eğlenceli bir animasyon filmi olan ‘Toy Story’ izlerken duygulanan Boehner’den emeklilik tüyoları istiyor. Aralarındaki esprili diyaloglar dikkat çekiyor. Boehner, Obama’dan sadece kendisi olmasını istiyor. Video klip, sosyal medya sitelerinde yayınlanmasının ardından kısa sürede binlerce kez izlenildi.
 Beyaz Saray Önünde Mumlarla Soma Yazdılar 04:43
Beyaz Saray Önünde Mumlarla Soma Yazdılar 1.482 izlenme - 3 yıl önce Manisa’nın Soma ilçesinde 280’den fazla işçinin hayatını kaybetmesine neden olan maden kazası ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Beyaz Saray önünde, mumlarla yere SOMA yazılarak anıldı. ABD’nin Washington şehrinde yaşayan bir çok Türk ve yabancı Beyaz Saray önüne gelerek burada Soma faciasında hayatını kaybeden işçileri andı. Beyaz Saray önüne mumlarla SOMA yazan kalabalık, İstiklal Marşı okudu. Törendeki bir katılımcı duygularını, “Acımız gerçekten çok büyük. İş kazaları kader değildir. 1880’lerde kalan iş kazaları bugün Türkiye’de tekerrür ediyor. Buradan hayatını kaybeden insanlarımızın ailelerine baş sağlığı diliyorum. Umarım Türkiye’de de iş kazaları haber olarak gündemimizde yeri olmasın” diyerek ifade etti. Diğer bir katılımcı, “Akşam vakti üzüntülü olarak Beyaz Saray’ın önünde toplandık. Türkiye’den çok acı haberler aldık. Yüzlerce vatandaşımızın kaybetmemizin acısı kalplerimize oturdu. Bugün binlerce çocuk yataklarına babasız girdi. Bu herkesi derinden etkiledi. Bütün ailelere Allahtan sabır diliyoruz” ifadelerini kullanarak hayatını kaybedenleri andı.Beyaz Saray’dan verilen taziye mesajında, “Bütün Amerikan halkı adına, hayatını kaybeden işçilerin aileleri ve yakınlarına gönülden baş sağlığı dileriz. Madende kalan işçilerin en yakın zamanda kurtulmalarını umut ediyoruz” denilmişti.
Beyaz Saray Düştü - Uzun Fragman 04:19
Beyaz Saray Düştü - Uzun Fragman 2.330 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal gibi isimlerin yer aldığı Beyaz Saray Düştü filminin dört dakikalık uzun fragmanı.
G@rg@r@ Show- Çaycı Ömer 03:06
G@rg@r@ Show- Çaycı Ömer 4.011 izlenme - 11 yıl önce G@RG@R@ SHOW un bu videosunda "beyaz saray başbüyük çaycısı" ile olan röportajını izliyoruz : )
Bill Clinton - Saksafon Şov 01:15
Bill Clinton - Saksafon Şov 636 izlenme - 2 yıl önce Bir dönemin efsanevi Birleşik Devletler başkanı Billy'nin kolej yıllarında saksafon çaldığını bilmeyen yoktur işte Billy'nin saksafon solosu.Billy'yi ton balığı zannetmeyenlere gelsin. Not: Birde Billy'nin beyaz saray oval ofiste çaldırdığı saksafonlar meşhurdur ancak o konuyla ilgili bir video yok elimizde, olsa seve seve paylaşırdım...
Koskoca Beyaz Saray DOndu - Mannequin Challenge 00:33
Koskoca Beyaz Saray DOndu - Mannequin Challenge 131 izlenme - 5 ay önce Dünyada son dönemde başlayan ‘Mannequin Challenge’ akımına Beyaz Saray da katıldı. ABD'li komedyen Ellen DeGeneres eşcinsel haklarına katkıları nedeniyle "Başkanlık Özgürlük Madalyasını" almaya layık görüldü. ABD Başkanı Barack Obama, Beyaz Saray'da yapılan törende DeGeneres'e madalyasını taktı. Törende, davetliler ‘Mannequin Challenge’ akımına katılarak video kaydetti. Videoda, Tom Hanks, Michael Jordan, Bill Gates, Diana Ross gibi isimlerin yer alması dikkat çekti.
Lebron James Ve Cleveland’lı Oyunculardan Beyaz Saray'da Mannequin Challenge 00:30
Lebron James Ve Cleveland’lı Oyunculardan Beyaz Saray'da Mannequin Challenge 123 izlenme - 5 ay önce Beyaz Saray’da ağırlanan son NBA şampiyonu Cleveland’da, tüm takım cansız manken oldu. Eğlenceli görüntülerin ortaya çıktığı videoda, basketbolculara Michelle Obama da eşlik etti.
ismail yk - dortmund beyaz saray döktür 20.04.2008 04:02
ismail yk - dortmund beyaz saray döktür 20.04.2008 2.227 izlenme - 8 yıl önce ismail yk - dortmund beyaz saray döktür 20.04.2008
Kanepe Komutanı Obama 01:57
Kanepe Komutanı Obama 287 izlenme - 12 ay önce ABD Başkanı Barack Obama, Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra nasıl bir boşluğa düşebileceğinin parodisini yaptı. Beyaz Saray'ın videosunda bir haber spikeri Obama için "O artık başkomutan değil, kanepe komutanı" sözüyle açılıyor.
Beyaz Saray Wc 02:12
Beyaz Saray Wc 1.718 izlenme - 9 yıl önce bi haber ekibi olarak beyaz saray'ın erkekler tuwaletine girmeyi basarrdıq xd xd xd
thalia ve obama dans etti 01:24
thalia ve obama dans etti 1.174 izlenme - 8 yıl önce
Apaçiler Washington Beyaz Saray'da ! 01:23
Apaçiler Washington Beyaz Saray'da ! 388 izlenme - 2 yıl önce Beyaz adamların topraklarını istila edip, soylarını kırmasını protesto eden apaçi reisleri, Beyaz saray önünde kutsal danslarını yaptılar.Protestoya başkan Obama'nın tepkisi "My god, i am coming to you" şeklinde oldu..(OHA) ayrıntılar birazdan...
Dünya Obama'nın Spor Salonu Görüntülerini Konuşuyor 01:26
Dünya Obama'nın Spor Salonu Görüntülerini Konuşuyor 555 izlenme - 3 yıl önce Polonya'yı ziyaret eden ABD Başkanı Barack Obama'nın, başkent Varşova'da kaldığı otelin spor salonunda çekilen görüntüleri Dünya kamuoyunda günün konusu oldu. Kulağında kulaklık, üstünde siyah eşofman takımı ile genel olarak ağırlık çalışan Obama'nın görüntülerinin aynı salonda bulunan bir kişi tarafından çekilerek sosyal medyada paylaşılması, 'Başkan Obama böyle mi korunuyor' yorumuna yol açtı. Daha önce birçok skandala imza atan ABD Gizli Servisi'nin eleştiri yağmurlarına tutulduğu haber ve yorumlar üzerine, Gizli Servis Sözcüsü bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Sözcü Ed Donovan, Obama'nın Varşova'da kaldığı otelin spor salonunda herhangi bir güvenlik zafiyeti yaşamadığını belirtti. Donovan, otelin spor salonundaki öteki kişilerden salondan ayrılmaları istenmediğini belirtti ve "Kendilerine fotoğraf yada video çekme konularında da bir kısıtlama getirilmedi. Çekilen video da Başkan'ın yemek yediği lokantalarda bulunan kişiler tarafından çekilen videolardan farklı değil" diye konuştu. Değişik ağırlık ve hareketlerle 45 dakikalık egzersizini koşu bandında bitiren Obama'nın zaman zaman esnemesi de görüntülere yansıdı. Genellikle ABD'de basketbol oynarken görüntülenen Obama'nın internette yayınlanan görüntüleri, kısa süre içerisinde çok sayıda kişi tarafından izlendi. Avrupa turunun ilk durağı Polonya'da Ukrayna Devlet Başkanı seçilen Petro Poroşenko ile görüşen Obama, düzenlenen ortak basın toplantısında, Ukrayna'ya 5 milyon dolarlık ek yardımda bulunacaklarını açıklamıştı.
Clinton ve Yeltsin'in Çılgınca Gülüşmeleri 00:50
Clinton ve Yeltsin'in Çılgınca Gülüşmeleri 543 izlenme - 2 yıl önce yukarıda videosunu da verdiğimiz olayımız 1995 yılında yaşanmıştır. yeltsin'i zaten bilen bilir, keyfi yerinde bir adamdır. rusyayla abd arasındaki ilişkiler yine bir şekilde gerilmiş; olay yeltsin clinton görüşmesine bağlanmıştır. özellikle abd basını görüşmenin nasıl kötü geçeceğinden sonunda savaş çıkabileceğinden, bir felaket olabileceğinden bahsetmektedir. görüşme biter, yeltsin mikrofonu alır, karşısında onlarca basın mensubu, yanında da clinton vardır: "evet, bu görüşmelerin hep felaket olacağını belirttiniz. ama ben şimdi söyleyebilirim ki asıl felaket sizsiniz." clinton kopar. baya bildiğin uçar gider. olaya ilişkin en güzel yorum da kanımca şöyledir: "dünyamız bir sarhoş ve bir playboy tarafından yönetilirken daha güvenli bir yerdi"....